Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Praegune elusüsteem
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sirelilie- no tegelt mees on küll ahastuses ja naine pakub abi, kuid tegelikult mees ilma endale tunnistamata kasutab ju naist ära, ehk siis üritab täita oma puudujääki(ahastusest vabaneda)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Aga praegune "elusüsteem" on puhtalt parasiitlust propageeriv.
Kuid need, kes seda säravate silmadega toetavad ja pooldavad, võiks näiteks sellele mõtelda, et alati on olemas keegi suurem ja tugevam parasiit, kes neid ennast pintslisse pistab.
Vaadake kuidas elus asi toimub: Kui ka mõnele kiskjale ei leidu teist ohustavat liiki, siis tuleb inimene ja tapab ta näiteks raha teenimise eesmärgil ära...


Paraku nii ta on!Kuid niipalju kui mina olen aru saanud, siis on ikka neid inimesi natuke kes tahavad süsteemi muuta!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

No tegelt on igas süsteemis vead sees, tuleb lihtsalt osata süsteem enda kasuks pöörata!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Sirelilie- no tegelt mees on küll ahastuses ja naine pakub abi, kuid tegelikult mees ilma endale tunnistamata kasutab ju naist ära, ehk siis üritab täita oma puudujääki(ahastusest vabaneda)


naine ju teab, et mees on ahastuses... pakub abi ja loodab tasu inimeselt, kes hetkel on nõus igasuguse abiga.

kui ma upun, siis ma haaran kinni, mitte ei mõtle, kas mul on piisavalt paks rahakott, et see pärast kinnimaksta. see, kes sellest kasu lootis lõigata, et mina upun söögu sitta või lasku mul uppuda.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
No tegelt on igas süsteemis vead sees, tuleb lihtsalt osata süsteem enda kasuks pöörata!


Jap, leiad vead üles ja teed vastusüsteemi. Siis saab konkreetset süsteemi muutma hakata. Ideaalne tulem on see, et süsteemi omanikud tõmbavad oma leiutistele ise vee peale, kuna on uutele funktsionaalsustele kategooriliselt vastu.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

No vaata selle süsteemi muutmisega on ka teatud kamm!
Kui sa hakkad seda muutma, siis tuleb keegi teine tark ja ütleb et sul jällegi see ja see valesti ning sind materdadakse maha!Mingil hetkel kui seda on palju muudetud siis jõuab süsteem oma alg tasandile tagasi. "Rõngad Kerast"
Nii, et ma arvan et targem on kasutada süsteemi sellisena nagu ta hetkel on ja kasutada selle veapunkte ära, mitte üritada neid parandada. Kuigi iseenesest idee on õilis!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
No vaata selle süsteemi muutmisega on ka teatud kamm!
Kui sa hakkad seda muutma, siis tuleb keegi teine tark ja ütleb et sul jällegi see ja see valesti ning sind materdadakse maha!Mingil hetkel kui seda on palju muudetud siis jõuab süsteem oma alg tasandile tagasi. "Rõngad Kerast"
Nii, et ma arvan et targem on kasutada süsteemi sellisena nagu ta hetkel on ja kasutada selle veapunkte ära, mitte üritada neid parandada. Kuigi iseenesest idee on õilis!


Erinevad süsteemid ju ise võimaldavad enda muutmist, see pole minu viga, et on jäetud taoline võimalus Smile
Ja kui keegi targem tuleb, ütleb ja materdab, siis on näha, kas see muudab minu või tema eesmärke. Et teatud asjad tuleb ikka välja selgitada, igat ütlemist ei maksa ka uskuda...
Samas ei pidanud ma silmas mingit parandamist, vaid just nimelt süsteemist leitud võimaluste realiseerimist...
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 15, 2006 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mida vähem inimene iseendast hoolib, seda julmemalt saab teda ära kasutada. Kui inimene ei hooli iseendast, ei hooli ta ka tagajärgedest, kuna ta ei suuda korrekteselt hinnata nende mõju iseendale ja teistele.
Sellised inimesed kipuvad olema õilsate eesmärkide nimel elajad ja tegema kõik vajaliku, mis kellegi sõnul seda saavutada aitaks.
Palju näha maailmast, kuidas minnakse sõtta, kuhu aga võimalik, lastakse ennast õhku ja jällegi õilsa eesmärgi nimel, ohverdatakse ennast teiste nimel ja eks see "hea inimese koll" on seda ahvatlevat eesmärki enamus inimkonda parajalt sisestada suutnud.

Jõutakse etapini, kus eesmärk õigustab abinõud, kuna lootus saada oodatud tulemus on nii koormavaks ja piiravaks muutunud.

Kui see suur eesmärk aga saavutatakse, siis tuntakse, et eksistents on mõttetu ja sellele järgneb tavaliselt juba ka iseenda hävitamine.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 1:56 am    Teema: Vasta viitega

Schism kirjutas:
Niiet, poolikuid programme ja muud saasta oleks neilt vaid vastu saada.
No mis poolikutest programmidest sa muudkui jahvatad ja saastast, mida oled saanud? Pole sa saanud ei üht ega teist ja vaata peeglisse, kes on süüdi kehva enesetunde all. "Ise tegin", tueb öelda.

Pean tõdema, et mina olen saanud vaid ühe võileivavalmistusprogrammi ja kasutan seda aeg-ajalt ja pärandan edasi, aga muud mul ka suurt vaja ei lähe. Pilvede vaatamise ja lillede nuusutamist rakendasin juba lapsena ja teen seda ka praegu.
Ma olen pigem õnnelik ühe võileivaprogrammiga kui pideva murega saasta, rünnakute ja võõrprogrammide üle.
Ja üks hea asi on sel puhul veel: võõrast tahtest on suva, emotsionaalselt ei häiru ja meeldiv ning rahulik on olla.
Ja noh, eks seetõttu ei küündi mu mõistmine ka pideva võitluseni programmide pärast. Rolling Eyes Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:


Pean tõdema, et mina olen saanud vaid ühe võileivavalmistusprogrammi ja kasutan seda aeg-ajalt ja pärandan edasi, aga muud mul ka suurt vaja ei lähe. Pilvede vaatamise ja lillede nuusutamist rakendasin juba lapsena ja teen seda ka praegu.
Ma olen pigem õnnelik ühe võileivaprogrammiga kui pideva murega saasta, rünnakute ja võõrprogrammide üle.
Ja üks hea asi on sel puhul veel: võõrast tahtest on suva, emotsionaalselt ei häiru ja meeldiv ning rahulik on olla.
Ja noh, eks seetõttu ei küündi mu mõistmine ka pideva võitluseni programmide pärast. Rolling Eyes Embarassed


mälu on ehk siiski vajalik? võibolla selleks, et me mäletaksime, kust me tulime ja milline oli meie rada, mida mööda tipa-tapa käisime. et ehk polnud alati nii, et ainult lilli nuusutasid ja rünnakutesse oma ninakest ei toppinud ...

siin vaid üks näide nn rünnakutest ja paranoilisest kartusest juppide pärast, mis sisse vehitud ...
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2469&start=0

ja mis puutub programmidesse ja valgusesse, siis suurimat ülistuslaulu on sellele siin foorumis laulnud Gerdenel

Gerdenel kirjutas:
Ostan valgust. Väga vaja ja üpriski kiire.
Tasu vastavalt valguse kvaliteedile.

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2445&start=0

Schism on alles ehk selle raja alguses, kus olid kord Sinagi.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 10:37 am    Teema: Vasta viitega

Mäluga on mul asjad korras ja tundub, et eeldustega sinu kohta ka. Ei vedanud mind alt. Isegi lingid panid sellised nagu ootasin.

Kirjutasin hetkeolukorra kohta.

Ja hinnanguid minevikule suudan ma ka ise anda või pigem ei vaevu neid andma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group