Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kes on me vaenlane?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 2:59 pm    Teema: Kes on me vaenlane? Vasta viitega

Kunagi ammu hüppas me universumisse teisest universumist võõrinstallatsioon (Õgija) koos oma kolme valgusega. See võõras on pärit universumist, mis on ehitatud üles 10 süsteemil. Sellel universumil puudub oma null. See tähendab, et ta on parasiituniversum. Tal puudub oma allikas. Seepärast saatiski ta siia õgija, kelle ülesandeks on vallutada siine universum. Õgija toitub planeetide installatsioonidest, ehk planeedi energiast, naisaspektist. Aga selleks, et õgija saaks planeedi kätte oli tal kaasas kolm planeeti koos oma elanikkondadega. Need elanikud pidid vallutama planeedid. Muideks õgija pääseb ligi ainult nendele planeetidele, kus on hinged (inimese moodi olendid)
Kuidas vallutus käib?
Kõigepealt saadeti peale esimene laine. Siia tulid olendid ühelt kolmest õgija planeedilt. Need olendid ehitasid püramiidid. Püramiide ehitasid nad selleks, et nende abil lõhestada inimene. Kui inimene lõhestada, siis lekib ta energiat. Sellest energiast saavad toituda püramiidrahvas ja nende planeet. Mis toimub inimesega, kes on lõhestunud? Ta kaotab oma väe, mineviku. Kui minevik läinud, siis ta enam ei mäleta omi eelmistes kehastustes omandatud teadmisi, kogemusi. Ja tänu sellele on blokeerunud tema võimed ja energia ressurss. Õigemini ta lekib. Ta energia voolab ümbrusesse. Ta ei saa seda ise kasutada. Ja seda ümbrusesse voolavat energiat kanditi läbi püramiidide ära. Miks ma räägin mineviku vormis. See planeet on lõhki löödud, hävitatud. Kuidas see õnnestus? Sellega sai hakkama meie planeet. Me planeet on ainuke universumis, kus on nais ja meesaspekt enamvähem tasakaalus. Kuna õgija on juba universumi peaaegu tühjaks söönud, siis siia on kogunenud meeletu kogus ingleid, pooljumalaid, süsteemikaid ja jumalikke inimesi. Praeguseks ajaks on jäänud universumisse ainult kolm planeeti, kus kehastuvad inimesed. (Taimkattega planeete on palju). Planeet maa leppis andvate inimestega (inglist kuni jumaliku inimeseni) kokku, et nad lasevad ennast ühekorraga lõhki lüüa. Mis efekti see andis? Tekkis meeletu kogus energiat. Püramiidi rahvas läks ahnusest lõhki ja tahtis kogu selle energia enda planeedile kokku ahmida. Selle ahmimise käigus nad lendasid ise õhku. Sellega sai hävitatud püramiidi rass ja peatatud õgija võidukäik. Jah inimeste kokkulappimine võtab veel palju aega, aga me saame ajajooksul sellega hakkama.
Kui püramiidi rahvas tegi oma hävitustöö, siis nad lahkusid järgmisele planeedile. Nende asemele tuli teine laine. Neid tunneme reptiloididena. Nende kolme planeedi elanikud ei saa koos eksisteerida ühel planeedil. Nad hävitavad üksteise. Seda kolme rahva juhtimist reguleerib Õgija. Reptiloidide ülesanne on hävitada inimese olevik. Muuta ta sõnakuulelikuks alamaks. Reptiloidide tööks oli luua monousundid. Näide: Kristlus ja muhameedlus. Inimene on andnud oma elu, juhtimise jumala kätte. Ka reptiloididega saime hakkama, aga kahjuks mitte täiuslikult. Me ei suutnud hävitada nende planeeti. Aga me suutsime hävitada nende planeedil elu. Nüüdseks kolisid nad järgmisele kahele planeedile. Aga tänu sellele, et nende planeedil on elu hävinud nad muteerusid. See tähendab, et nad ei allu enam 100 % õgija tahtele. Aga reptiloidide pärand on kahjuks inimestes alles. Kuna reptiloidid poetasid meie sisse omi juppe, siis reptiloidide planeedi valgus saab inimesi juhtida läbi nende juppide. Nimetame neid inimesi segaverelisteks. Neid inimesi tunneme ära, kes palvetavad niinimetatud universumi ainujumalat.
Ja siis lahkusid reptiloidid ja meile saabusid putukinimesed. Nad tulid umbes siis, kui Euroopas põletati nõidasid. Putukinimesed on kehastunud tavaliste inimestena. Neid saab eristada inimesest mõistuse installatsiooni järgi. Inimesel on individuaalne teadvus. Putukinimesel kollektiivteadvus. Mida saab teada üks putukinimene, seda teavad ka automaatselt ülejäänud putukad. Kuidas tunda ära putukat? Putukinimene suhtleb emotsioonide tasandil. Kui inimene lülitab välja oma emotsioontasandi, siis kaob putukal kontakt. Ta läheb segadusse ja hakkab lollusi tegema. Ta ärritub, võib isegi haigeks jääda. Putukas ei suuda üksinda eksisteerida. Tal peab olema vähemalt üks peremeesloom. Ta valib välja ühe inimese ja teeb ta endast sõltuvaks. Inimesel on mulje, et ta ei saa ilma putukinimeseta elada. Tavaliselt, kui seltskonnas on intellektuaalne vestlus, siis putukas tahab alati emotsioone üles kruvida. Ta ei suuda kontakteeruda läbi mentaalvälja.
Mis on putukate eesmärk. Nad ühendavad kogu planeedi ühe valitsuse alla. Ja kui see on saavutatud, siis panevad pukki ühe naise. See peab olema üks müüdav hing, kes tõmbab kogu planeedi oma mulli. Ja sellel hetkel tuleb õgija, kes sööb planeedi. Ja siis on planeedil elu hävinud. Õgija peab pidevalt planeete sööma. Kui ta ei saa piisavalt toitu, siis peab ta sööma ühe enda planeetidest. Tal on 32 planeeti. Seal pole elu. Aga seal on muneja. Igal planeedil on üks anorgaaniline olend, kes muneb kolli mune. Inimene, kes võtab omameelest jumalaga, universumi loojaga ühendust, satub õgija installatsiooni peale, kes omakorda ühendab ta ühe oma munejaga. Inimene transpordib siis kolli mune siia. Nüüd, kui koll koorub, siis ta hakkab inimest piinama. Inimene tahab sellest lahti saada ja sokutab selle siis teistele. Ta tahab ju vaevast lahti saada. Nii kavalalt levitavad paljundavad kollid iseennast. Lahendus oleks lõpetada kontakt, side õgijaga.
Seega on meie ülesanne pidada vastu. Me ei tohi lasta tekkida olukorral, kus on planeet ühe naise võimu all. See oleks meie surm. Kui pole enam seda planeeti, siis õgija suudab vallutada ka ülejäänud kaks planeeti. Ja kui seegi tehtud, siis pääseb ta Universumi tuumale ligi. Ja siis viiakse meid kõiki parasiituniversumisse. Madalamatest hingedest (primka, külmavereline, soojavereline ja haldjas) tehakse uued sõdurid, kes hakkavad järgmisi universumeid vallutama. Kõrgematest (ingel, pooljumal, süsteemikas, jumalik inimene) tehakse akud. Neist tiritakse välja kogu tuumajõud, niikaua, kuni ressurss otsas. Sellel hetkel on hing hävinud. Aga see imemine on meeletu põrgupiin. Kindlasti mõni on tundnud, kui tema hinge näritakse. Aga see söömine on palju valusam võrreldes sellega, mis te siin olete kogenud.
Mida te veel peaksite teadma on see, et meie planeedil on peale maa veel üks võõras installatsioon. Ta põgenes siia õgija eest peitu. Aga see on sõbralik. Ta on eelmise planeedi oma, mis on vallutatud. Sellel planeedil on hävitatud loomariik ja elanikkond. Säilinud on taimeriik. Ta on siin selleks, et teha koostööd. Meie planeedi installatsioon (me nimetame teda Terniinuseks) suudab energeetiliselt toita maksimaalselt poolteist miljardit inimest. Ülejäänud toituvad Lengutuuriusest. Meile on see diil kasulik. Mida rohkem rahvast, seda raskem on putukinimestel oma eesmärki saavutada. Kuna miski asi ei ole tasuta, siis on meie planeedil ülesanne anda Lengutuuriusele meesaspekt. See hävitati sõja käigus. Naised ei osanud hinnata meest, nad ei toetanud mehi sõjas võõrvalguse vastu. Kui Terniinius on andnud meheliku aspekti, siis saab lengutuurius luua uue loomariigi ja inimesed saavad jälle kehastuda.
Seega paluks suures õhinas võideldes õgija vastu mitte rünnata Lengutuuriust.
Seega, kui me peame vastu, jääme ellu, siis õgija peab sööma oma kolliplaneedid. Ta hävitab iseenda ise. Me kahjuks ei saa teda praeguste ressursside juures hävitada. Me peame võitlema putukinimeste ideede vastu. Teostama oma tulevik, mitte nende poolt antud rada käima.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma isegi ei kujuta ette kaua selle teksti kirjutamine aega võttis!
Tahtsin küsida, et kas selle emotsioonide tekitaja all mõtled sa seda kes on nn ässitaja, et ässitab kõik ülesse, või pigem see kes annab jutule ka mingi mõte mingite emotsionaalsete lausetega. Ses suhtes et mina nt toon ka alati juttu mingid emotsioonid sisse, kuid ma ei ole ässitaja.

Siis tahtsin veel küsida, et praegusel hektel kummardab ligi 80% maa rahvast mingit jumalat, et miks need jumalad erinevad on keda nad kummardavad, ma saan aru et nad kõik kuuluvad tegelt ühele suurele, aga siiski milleks need erinevad algüksused?Need tekitavad ju tülisid omavahel ja selle käigus toimub tapmine, ja siis läheb ju energia kaotsi?Või just vastupidi, nii saavad nad kohe selle energia kätte?
Ja siis see ka veel et kui juba niipalju kummardab neid jumalaid siis kas neil on vaja 100% et inimesed kummardaksid ja annaks energiat neile?

Kas kusagil on veel olemas mingi õgija planeet, peale selle millest sa, kui ma tohind sind sinatada, rääkisid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Siis tahtsin veel küsida, et praegusel hektel kummardab ligi 80% maa rahvast mingit jumalat, et miks need jumalad erinevad on keda nad kummardavad, ma saan aru et nad kõik kuuluvad tegelt ühele suurele, aga siiski milleks need erinevad algüksused?Need tekitavad ju tülisid omavahel ja selle käigus toimub tapmine, ja siis läheb ju energia kaotsi?

Ma ütleks selle kohta, et kõik koos eksisteerivad inimgrupid võib ju määrata mingi kindla taseme või parameetriga. Tänu sellele ongi ühe ja sama eesmärgiga religioon kohandatud ümber vastava inimgrupi jaoks. Sellest tekibki religioonide erinevus. Lisaks kui need religioonid on veel omavahel konflikti aetud, saab inimesi hirmu all hoida, millega nõrgendatakse inimest. Või siis luuakse emotsioone ka pealtvaatajate rollis asujaile, näiteks kaastunne. Kogu selle juraga lihtsalt kulutatakse lihtsalt tohutult inimeste endi ressursse, tekitatakse probleeme jms. Ja seda ikka selleks, et kõigi elu oleks piisavalt sitt, ning kellelgi ei oleks aega mõtlemisega tegelema hakata.

Või vaata näiteks seda kuidas tänu terrorismiohule, hakatakse järjest vähendama inimõigusi. Igal sammul jälgitakse kõiki. Inimese privaatsus kaotatakse täielikult, et leida võimalikke ohte, kes praegust süsteemi võiks kahjustada. Ususõdadest tulenev terrorism on selleks päris hea ettekääne.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

lollus. ma ei usu sõnagi sellest jutust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

haha, algab nagu muinasjutt: kunagi ammu oli lumivalguke ja ta hüppas metsa koos seitsme pöialpoisiga...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mikka
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 27 Okt 2004
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Nokrooda, sa vaata hoolega oma naise järele... tal on kõik putuka aspektid tugevalt esindatud ja sinu käitumises viimasel ajal on märgata tühjaksimetuse märke! See on tõsine asi! Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Inimene, kes võtab omameelest jumalaga, universumi loojaga ühendust, satub õgija installatsiooni peale, kes omakorda ühendab ta ühe oma munejaga. Inimene transpordib siis kolli mune siia. Nüüd, kui koll koorub, siis ta hakkab inimest piinama. Inimene tahab sellest lahti saada ja sokutab selle siis teistele. Ta tahab ju vaevast lahti saada. Nii kavalalt levitavad paljundavad kollid iseennast. Lahendus oleks lõpetada kontakt, side õgijaga.


Mina olen selliste inimeste juures täheldanud veel ühte huvitavat asja. Nimelt, nad ülistavad armastust ja salgavad vihkamist. Mina tajun selles moodust, kuidas panna inimene oma eraldumisvõimet hävitama, et jääks ainult sulandumine ja inimene sulanduks ka sellega, mis kogu terviku põhja veab (seda hävitama hakkab).
Kui me räägime, et eraldav (lahti kiskuv) jõud on halb, kas siis näiteks laps peaks ka eluks ajaks ema kõhtu jääma ? Kas panemise käigus peaks mees lõpmatult pikalt naise sisse jääma ?
Kuna nad on poolused, siis mõlemad on ju sama tähtsad ning sama vajalikud, miks trampida ühega teist maha ehk häsvitada tervet tervikut ?
Tagasi üles
Kasmiks
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on selline tunne,et on olemas mingi jõud,mis võiks suht väikese vaevaga kõik võõrinstallatsiooni inimesed rivist välja lüüa ja planeedi ära puhastada,kuid ta ei tee seda,küll aga see jõud toetab neid inimesi,kes üritavad ise võõrinstallatsiooniga sõdida.See jõud teostab ennast kuidagi läbi meie,sest me peame võõrinstallatsiooniga sõdides õppima mingi väärtusiku õppetunni.Siiski võõrinstallatsiooni esindajad füüsilises reaalsuses on ikkagi inimesed,kes söövad ,magavad ja tunnevad valu ehk teisisõnu on ka neil veapunktid mille kaudu saab neid peedistada ja minu arust päris eduliselt Smile Nii,et seljad sirgu,sest planeet eelistab ju ikkagi meid Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlen paljuski selles jutus.
Kust võtate et aint meie ja mingil 3-el teisel planeedil on just need viimsed riismed alles.
Oletades et lendaja ja õgija on eri asjad oleks ju loogilisem lendajad maha lüüa ja ise nende asemel kaaniks hakkata. (Pika peale tulusam ju. Kui ma nüüd mingeid mõisteid segi ei ajand.)

(lendajaid vist isegi usun, tundub tõesti loogiline, lisaks sellele on mul karvane kahtlus et me praegune olelus on vaid mingi väike hale vari sellest mis ta peaks tegelt olema)

Kuidagi väga muinasjuttuliselt kõlab "Lööme maha, päästame universumi" shablooni järgi. Kas teised siis ise enda eest paremini seista ei saa?(muidugi ei taha ma öelda et lööme käega ja las teised rabavad)

Tahaks ka küsida kas aint inimeste ümber asi keerleb või on ka muudel loomadel oma roll asjas?
Ja ka seda kuidas võidelda siis õgija vasta, (võibolla olen kuulnud aga on meelest läind) ise ma tegelt veel ei tunne väga täpselt ära nende asukohta, vahest on asi selles et ma ei keskendu piisavalt. Aga see eest ma tunnen et nad on kuskil olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Metsavennale!
Kui tähele panid siis oli juttu et see kolm on ainult meie galaktikas, seega ei ole välistatud et neid ei võiks veel olla!


Minu teooria on ültse selline, et Planeet maa on eksami tegemis punkt!
Ennem oled sa hing ja kogud igast tarkust, siis kui oled valmis siis tuled maa peale et teha ära eksam peale seda saad sa edasi järgmisele tasemele. St et eksami tegemiseks ei ole ju tegelt vaja mingit muud paika, piisab ühest. Kui teisel tasemel valmis oled siis lähed järgmisele planeedile ja teed seal eksami ära!
Paraku on enamus inimesi kas liialt lollid või liialt nõrgad et seda ära teha. Nõrkuse all mõtlen ma seda et nad on lasknud endale mingi usu peale panna, ehk siis plokeerivad ise oma kanaleid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks vabandada topelt posti pärast.
(Ei leia kustutamise ega edit nuppu üles)

Aga mainitud oli universumit, universum on nagu päris paljude galaktikate hunnik.
(Aga no jah juu võidi mõeldi galaktikat.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
lollus. ma ei usu sõnagi sellest jutust.


see on üks harvadest juhustest, kui akkiga nõustun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
akk kirjutas:
lollus. ma ei usu sõnagi sellest jutust.


see on üks harvadest juhustest, kui akkiga nõustun.



mh? ja mina mõtlesin, et akk on andromeeda kaksikvend.
või vastupidi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
akk kirjutas:
lollus. ma ei usu sõnagi sellest jutust.


see on üks harvadest juhustest, kui akkiga nõustun.


Aga mis sunnib teid siin seda teistele tõestama ? Rolling Eyes
Minu tähelepanekute järgi pole keegi isegi soovitanud siin seda uskuda või mis ?
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 10:40 pm    Teema: Re: Kes on me vaenlane? Vasta viitega

Ma ei hakka praegu selle teksti usutavuse kallal irisema, küll aga tekkisid mõned küsimused.

Tokroda kirjutas:
Planeet maa leppis andvate inimestega (inglist kuni jumaliku inimeseni) kokku, et nad lasevad ennast ühekorraga lõhki lüüa. Mis efekti see andis? Tekkis meeletu kogus energiat. Püramiidi rahvas läks ahnusest lõhki ja tahtis kogu selle energia enda planeedile kokku ahmida. Selle ahmimise käigus nad lendasid ise õhku. Sellega sai hävitatud püramiidi rass ja peatatud õgija võidukäik.

Kuidas õnnestus andvatel inimestel omavahel selline gigantne operatsioon kokku leppida?
Püramiididel on minu teada praegugi mingisugune mõju olemas. Kuidas tänapäeval energia püramiidide kaudu liigub?

Tokroda kirjutas:
Putukinimesed on kehastunud tavaliste inimestena. Neid saab eristada inimesest mõistuse installatsiooni järgi. Inimesel on individuaalne teadvus. Putukinimesel kollektiivteadvus. Mida saab teada üks putukinimene, seda teavad ka automaatselt ülejäänud putukad. Kuidas tunda ära putukat? Putukinimene suhtleb emotsioonide tasandil. Kui inimene lülitab välja oma emotsioontasandi, siis kaob putukal kontakt. Ta läheb segadusse ja hakkab lollusi tegema. Ta ärritub, võib isegi haigeks jääda. Putukas ei suuda üksinda eksisteerida. Tal peab olema vähemalt üks peremeesloom. Ta valib välja ühe inimese ja teeb ta endast sõltuvaks. Inimesel on mulje, et ta ei saa ilma putukinimeseta elada. Tavaliselt, kui seltskonnas on intellektuaalne vestlus, siis putukas tahab alati emotsioone üles kruvida. Ta ei suuda kontakteeruda läbi mentaalvälja.

Kas putuka peremeesloom võib olla inimene ja kes on sellisel juhul peremeheks?
Kas putukinimesed ei tea, et nad on putukinimesed ja tegutsevad pigem justkui alateadlikult?

Tokroda kirjutas:
Mida rohkem rahvast, seda raskem on putukinimestel oma eesmärki saavutada.

Piir tuleb ette selles osas, kui palju rahvast suudab maa füüsiliselt taluda. Kas praegu on see piir juba ületatud või veel mitte?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 04, 2006 12:59 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Ma isegi ei kujuta ette kaua selle teksti kirjutamine aega võttis!
Tahtsin küsida, et kas selle emotsioonide tekitaja all mõtled sa seda kes on nn ässitaja, et ässitab kõik ülesse, või pigem see kes annab jutule ka mingi mõte mingite emotsionaalsete lausetega. Ses suhtes et mina nt toon ka alati juttu mingid emotsioonid sisse, kuid ma ei ole ässitaja.

Siis tahtsin veel küsida, et praegusel hektel kummardab ligi 80% maa rahvast mingit jumalat, et miks need jumalad erinevad on keda nad kummardavad, ma saan aru et nad kõik kuuluvad tegelt ühele suurele, aga siiski milleks need erinevad algüksused?Need tekitavad ju tülisid omavahel ja selle käigus toimub tapmine, ja siis läheb ju energia kaotsi?Või just vastupidi, nii saavad nad kohe selle energia kätte?
Ja siis see ka veel et kui juba niipalju kummardab neid jumalaid siis kas neil on vaja 100% et inimesed kummardaksid ja annaks energiat neile?

Kas kusagil on veel olemas mingi õgija planeet, peale selle millest sa, kui ma tohind sind sinatada, rääkisid?
3 tundi kirjutasin.
Ässitaja ülesanne on see, et inimesed kurnaksid ennast ära üksteisega võideldes. Siis on hea vallutada.
Inimesi tahetakse allutada parasiidile.
parasiitjumal nõuab, et palvetataks tema poole. Sedasi saab energia kätte.
Õgija halduses on 32 planeeti + Putukinimeste ja reptiloidide planeet.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 04, 2006 1:08 am    Teema: Re: Kes on me vaenlane? Vasta viitega

mismo kirjutas:
Kuidas õnnestus andvatel inimestel omavahel selline gigantne operatsioon kokku leppida?
Püramiididel on minu teada praegugi mingisugune mõju olemas. Kuidas tänapäeval energia püramiidide kaudu liigub?
Kas putuka peremeesloom võib olla inimene ja kes on sellisel juhul peremeheks?
Kas putukinimesed ei tea, et nad on putukinimesed ja tegutsevad pigem justkui alateadlikult?
Tegelikult leppisid jumalad kokku. Nende energia lõi parasiidi lõhki.
inimesi lõhestati püramiididega.
Püramiididel on jah mõju veel olemas. Ta tõmbab ümbrusest energiat ja saadab minema. Õnneks tühja auku.
Putukinimesed tegutsevad alateadlikult. Nad on hinged, kellest on osad jupid hävitatud. Putukas üritab alati üht inimest allutada. Ta loob sõltuvuse. Ohver tunneb, et putukas on talle eluliselt vajalik inimene.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Mai 04, 2006 4:57 pm    Teema: Tokrodale Vasta viitega

Hakkasin selle püramiidide teema peale lausa mõtlema!Tekkis idee! Kui kolmnurgad praegusel hetkel suunavad energia ülessem aga kui ehitada püramiididtagurpidi, või veel parem, ehitada nad igatpidi ja minna ise nende tippude vahele siis, kuidas selle energaga on`?
Ise kardan seda et see energia mis sealt saad ei ole asja väärt ja võib rikutud olla!
Mida arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 05, 2006 1:25 am    Teema: Vasta viitega

No siis oleks täielik kaos.
Parem oleks mitte ehitada vaid vanad lammutada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Reede Mai 05, 2006 1:39 pm    Teema: Re: Kes on me vaenlane? Vasta viitega

sellisest teemast võiks terve raamatu kirjutada:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group