Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kumba valitsejat eelistate.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mulle meeldib alluda.
Nais ülemusele
17%
 17%  [ 5 ]
Mees ülemusele
82%
 82%  [ 24 ]
Kokku Hääli : 29

Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 9:50 pm    Teema: Kumba valitsejat eelistate. Vasta viitega

Ma olen kokku puutunud elus nii nais kui meesvalitsejatega. Ja nüüd tean, miks on naised halvad valitsejad. Võim on mehelik aspekt. Kui mees valitseb, siis toob ta oma võimu välja ja ühendab oma alamad valgusega. Ta ei muuda oma alamaid. Aga naisel puudub võim. Õigemini väline. Sisemiselt on meil kõigil nii nais, kui ka mehelik aspekt. Kui naine tahab valitseda, siis peab ta rahva tõmbama oma sisemaailma. Näiteks mulli. Aga kui naine tõmbab rahva enda sisse, siis muudab ta kõik ühesugusteks. Naine, kui tahab valitseda, siis peab ta inimest omistama. Mees jätab inimesele vabaduse.
Ja siin ongi põhjus, miks juhul kui naine juhib, siis peavad kõik tegema üht asja korraga ja kui mees valitseb, siis jaotab ta igale ühele ülesanded. Loomulikult palun ärge ajage mehi mulli elanikega sassi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

mul on läbi aegade olnud vaid üks naisülemus.

hullemat kogemust pole, isegi kõige kehvem mees on olnud iga kell temast parem.

ta on ka ainus ülemus olnud, kes on mind pannud nutma.

ja siiani on vastik selle aja peale mõelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mäletan, et põhikoolis ja keskkoolis olid kõige kehvemad variandid ka naisõpetajad. Nad lihtsalt tormasid allutama ja pidevalt olid kõiksugu konfliktid ning pinged. Alati moodustus ka mingi "eraldi valitsus", need siis hakkasid oma valitud vastaseid peedistama ja igal võimalusel piirama.
Ikka väga primitiivsed võimumängud toimusid seal koolides, mehed allusid minu mäletamist mööda suht lihtsalt nendele transadele ja hoidsid nende valitud "valdkondadest" lihtsalt eemale.
Lapsi nad küll kamandasid ja terroriseerisid kuidas isu oli, kuid tänapäeva noored on suht kavalad ja osavad ning suudavad päris kenasti need tegelased oma tegemiste üle mõtlema panna...

Kui ülemus tahab, et tema töö oleks võimalikult tootlik ja et tal endal oleks hea oma tööd teha, siis on tal tarvis oma alluvate poolehoidu ja toetust.
Päheistujatest ülemused ei kipu sellest aru saama, et nad ise sõltuvad samuti oma alamatest ja ülemustest.
Alamad on need, kes ülemused põhja lasevad Idea
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mis naisõpetajatesse puutub siis minul on kogemused kus ta on tagasitõmmbunud.
Üks näide:
5. kl. oli emakeele õpetaja ka pioneerijuht ja kes see viitsis kaelarätikut, selle aegse slängi järgi pioneeri kaltsu kaelas kannda. Mingi pool aastat vedasime temaga kuni ta oli valmis tegema kompromissi. Me ei pidanud kaltse kaelas kandma kuid pidime näitama, et need on meil ikka kaasas.
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Naise mullis olev mees on veel hullem valitseja kui naine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mortimer
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Märts 2006
Postitusi: 175
Asukoht: Tallinn/mustamäe

PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

kui loll küsimus see veel on ???
ma alluksin sellele kumb tundub mõistlikum ja targem
väga naeruväärne ja jällegist raskelt egod mehed kes ei suuda naiste all töötada

minu arvamus
ise olen mees
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Esm Apr 24, 2006 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mortimer kirjutas:
kui loll küsimus see veel on ???
ma alluksin sellele kumb tundub mõistlikum ja targem
väga naeruväärne ja jällegist raskelt egod mehed kes ei suuda naiste all töötada

minu arvamus
ise olen mees



kysitigi ju kumb tundub sulle mõistlikum ja targem Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 12:09 am    Teema: Vasta viitega

kui ma praktikalt olin siis nii kaua oli nais ülemus mu vastu väga hea, kuni ma tegin nii nagu tema tahtis ja allusin, siis hakkasin vastu ja siis läks asi puhta perse Very Happy kogueg nokkis Razz
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 1:50 am    Teema: Vasta viitega

Mortimer kirjutas:
kui loll küsimus see veel on ???
ma alluksin sellele kumb tundub mõistlikum ja targem
väga naeruväärne ja jällegist raskelt egod mehed kes ei suuda naiste all töötada

minu arvamus
ise olen mees
Sa oled mullis Laughing
Ma soovin Sulle palju nais ülemusi. 10a piisab Twisted Evil

NB: Sa ei tee mullielaniku ja mehe vahel vahet.
BluePearl- kirjutas:
kui ma praktikalt olin siis nii kaua oli nais ülemus mu vastu väga hea, kuni ma tegin nii nagu tema tahtis ja allusin, siis hakkasin vastu ja siis läks asi puhta perse Very Happy kogueg nokkis Razz
Jah, nii ta ongi. Meest ei häiri, kui tahe erineb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Teis Apr 25, 2006 1:52 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 4:18 am    Teema: Vasta viitega

Meeldib alluda ülemusele, kes suudab valitseda nii, et ei saa
päris täpselt arugi, kuidas ta seda teeb... Ehk siis hea on alluda
inimesele, kes suudab oma alluvad edukalt toimima saada ja
toimimas hoida, nii et mõlemad osapooled on häpid. Soost
hoolimata...

offtopic: ma vihkan feministe :)
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Mortimer
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Märts 2006
Postitusi: 175
Asukoht: Tallinn/mustamäe

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 8:00 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mortimer kirjutas:
kui loll küsimus see veel on ???
ma alluksin sellele kumb tundub mõistlikum ja targem
väga naeruväärne ja jällegist raskelt egod mehed kes ei suuda naiste all töötada

minu arvamus
ise olen mees
Sa oled mullis Laughing
Ma soovin Sulle palju nais ülemusi. 10a piisab Twisted Evil

NB: Sa ei tee mullielaniku ja mehe vahel vahet.


Sina oled enda loodud lolluste karbis.. ürita sealt välja rabeleda
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 8:50 am    Teema: Vasta viitega

Suures osas nõustun Tokrodaga, et naisülemusetega on olukord päris keeruline. Kuid siin on mõned agad. Sõltub naise positsioonist. nõ millise astme ülemus ta on. Kui tal omakorda on hea meesülemus, kes, nagu siin õeldakse, jagab talle juhtimiseks õigeid programme ja valgust, on tegu minu arvates parema versiooniga, kui tema asemel oleks mees, kes püüab tegelikult pikemas plaanis ülevalpool asuvat juhti ükskord alla lükata. Hea naisülemus toetab oma meesülemust ja (noh, kasvõi siis läbi oma mulli Wink ) aitab ellu viia mehe poolt loodavat maailma. Ta on siis suurepärane abiline ja hea ülemus. Kui puudub kolmas osapool e. loodav , siis süsteem ei toimi. Mõnikord võtab loodu ise juhtohjad enda kätte (väikese egregori sünd Smile ) ja võib oma vanemad ära õgida (kui nad on nõrgad ja/või ettevaatamatud). Aga see on teine teema.
Ühesõnaga, mina näen küll hea naisülemuse võimalust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 9:43 am    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:
Meeldib alluda ülemusele, kes suudab valitseda nii, et ei saa
päris täpselt arugi, kuidas ta seda teeb... Ehk siis hea on alluda
inimesele, kes suudab oma alluvad edukalt toimima saada ja
toimimas hoida, nii et mõlemad osapooled on häpid. Soost
hoolimata...

offtopic: ma vihkan feministe Smile


suht samal arvamusel.
ainult feministe ei vihka, saadan lihtsalt pikalt või ravile..

(samas selle feminismi tekkimisel on oma põhjused, ning üks neist tundub olevat allumisteooriate viljelejate järelmõju, see selline inimene>pärdik, mees>naine suhtumine viskab ilmselt varem või hiljem siibrisse. eriti kui oma ülimuslikkust läheb tõestama mees, kelle ainus omadus ongi ta noks Smile )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 9:51 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
jM kirjutas:
Meeldib alluda ülemusele, kes suudab valitseda nii, et ei saa
päris täpselt arugi, kuidas ta seda teeb... Ehk siis hea on alluda
inimesele, kes suudab oma alluvad edukalt toimima saada ja
toimimas hoida, nii et mõlemad osapooled on häpid. Soost
hoolimata...

offtopic: ma vihkan feministe Smile


suht samal arvamusel.
ainult feministe ei vihka, saadan lihtsalt pikalt või ravile..

(samas selle feminismi tekkimisel on oma põhjused, ning üks neist tundub olevat allumisteooriate viljelejate järelmõju, see selline inimene>pärdik, mees>naine suhtumine viskab ilmselt varem või hiljem
siibrisse. eriti kui oma ülimuslikkust läheb tõestama mees, kelle ainus omadus ongi ta noks Smile )




Mulle sobib just, kui saan aru, kuidas juhitakse. Siis näen, mis punktis teen koostööd ja mis punktis ajan oma rida. Kui ma sellisena ei sobi, siis lähen mujale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 10:11 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:

Mulle sobib just, kui saan aru, kuidas juhitakse. Siis näen, mis punktis teen koostööd ja mis punktis ajan oma rida. Kui ma sellisena ei sobi, siis lähen mujale.


Juhtimisest mitte arusaamise all jM pidas ilmselt silmas mitte seda, et aru ei saa kuidas juhitaks, vaid et see juhtimine on valutu, mõlemale poolele meeldiv. Lihtsalt juhitakse nii, et sa ei pea sellele juhitud olemisele pidevalt tähelepanu pöörama. Tegelikult on sul lihtsalt siis vabadus teha asju omal moel, ilma mõttetu sekkumise ja reeglite peale surumiseta.

Keegi ei lähe tegema asju, mis on vastumeelsed. Ja minema kõndida pole vaja, sest hea juht ei pane oma alluvaid täitma mõttetuid ja ebameeldivaid, antud alluvale mittesobivaid ülessandeid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kasmiks
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Aga mul on seoses naisülemustega huvitav lugu ja ma tänan juba nõustajaid ja psühholooge ette ära Smile Mul on tööl naisülemus,kellega ma juba viimased 3 aastat olen päris korralikke lahinguid maha pidanud (täiesti mõtetutel teemadel) ja mingi ime läbi pole ta mind isegi veel lahtilasknud,kuigi tema vihast nägu vaadates tahaks ta seda nagu vahest teha küll.Ühesõnaga sel ülemusel on kombeks TÄIEGA mullitada ,aga see mull on nii reostunud,et kõigil hakkab halb,kui sinna satuvad ja kuna sel naisel on endal närvidega ka mingid probleemid ,siis teeb see mulli täiesti väljakannatamatuks :S Arvatavasti on ta ka nüüd ise aru saanud,et see närvilisis on ikka juba üle piiride läinud ja nüüd on ta hakanud kuskil mingi nõustaja juures käima ja tunduvalt rahulikumaks muutunud ning mullitamine hakkab ka järgi jääma :)Ma ei kujuta ette,mida nõustaja räägib talle,kuid närvilisus ja mullitamine on taandunud ja siit võib järeldada,et ega alati need nõustajad polegi kõige mõtetumad Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 10:18 am    Teema: Vasta viitega

Kasmiks kirjutas:
Aga mul on seoses naisülemustega huvitav lugu ja ma tänan juba nõustajaid ja psühholooge ette ära Smile Mul on tööl naisülemus,kellega ma juba viimased 3 aastat olen päris korralikke lahinguid maha pidanud (täiesti mõtetutel teemadel) ja mingi ime läbi pole ta mind isegi veel lahtilasknud,kuigi tema vihast nägu vaadates tahaks ta seda nagu vahest teha küll.Ühesõnaga sel ülemusel on kombeks TÄIEGA mullitada ,aga see mull on nii reostunud,et kõigil hakkab halb,kui sinna satuvad ja kuna sel naisel on endal närvidega ka mingid probleemid ,siis teeb see mulli täiesti väljakannatamatuks :S Arvatavasti on ta ka nüüd ise aru saanud,et see närvilisis on ikka juba üle piiride läinud ja nüüd on ta hakanud kuskil mingi nõustaja juures käima ja tunduvalt rahulikumaks muutunud ning mullitamine hakkab ka järgi jääma :)Ma ei kujuta ette,mida nõustaja räägib talle,kuid närvilisus ja mullitamine on taandunud ja siit võib järeldada,et ega alati need nõustajad polegi kõige mõtetumad Smile



Juba Avicenna kirjutas selliste naisülemuste tarvis lihtsa ja toimiva nõustamisretsepti: "Penis naturalis, dosis repetitur, quantum satis".

Ja igasugused probleemid liigse närvilisusega taanduvad kui nõiaväel.
(ära nüüd sellest järelda, et ise pead teenust pakkuma, jäta see ikka kvalifitseeritud ja selle naise enese valitud nõustaja hooleks...)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:

Keegi ei lähe tegema asju, mis on vastumeelsed. Ja minema kõndida pole vaja, sest hea juht ei pane oma alluvaid täitma mõttetuid ja ebameeldivaid, antud alluvale mittesobivaid ülessandeid.


Vägagi minnakse tegema asju, mis on vastumeelsed, kui porgand nina ees. Selle foorumi keeles `diilid´

Kindlasti on juhuseid, kus ülemus peab jagama ebameeldivaid ja inimesele vähesobivaid ülesandeid.

Mõttetud ülesanded on tõesti juba juhtimisviga.

Mida jM täpsemalt mõtles ei hakka oletama, küll ise ütleb, kui vajalikuks peab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:



Juba Avicenna kirjutas selliste naisülemuste tarvis lihtsa ja toimiva nõustamisretsepti: "Penis naturalis, dosis repetitur, quantum satis".

Ja igasugused probleemid liigse närvilisusega taanduvad kui nõiaväel.
(ära nüüd sellest järelda, et ise pead teenust pakkuma, jäta see ikka kvalifitseeritud ja selle naise enese valitud nõustaja hooleks...)


kas eesti keeles oli see see diagnoos ja ravi, et veri on vilets, parandamiseks pumbata ohjeldamatult jalgade vahelt... Cool
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Olen sõltumata ülemusest iseenda ülemus!
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group