Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Iseseisvuslaste meeleavaldus-juba homme!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mõtiskleja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Veeb 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:

Aga kui ma oleks sinna läinud oleksin kindlalt öelnud Euroopa Liidule JAH

Siiani naeran, et rahvas tegi minule sünnipäeva kingi kui ütles referendumil jah. Laughing


Mis kuradi pagan sa sel juhul oled? Või on see mingi huumor?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

mõtiskleja kirjutas:
wudu kirjutas:

Aga kui ma oleks sinna läinud oleksin kindlalt öelnud Euroopa Liidule JAH

Siiani naeran, et rahvas tegi minule sünnipäeva kingi kui ütles referendumil jah. Laughing


Mis kuradi pagan sa sel juhul oled? Või on see mingi huumor?


noh, mis see paganlus siia nüüd puutub. wudu oli purjus ju Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

kas purjus inimene ei vastuta oma tegude eest?või,et siis kumb on inimese tõeline olemus kui ta on purjus või kui ta on kaine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

went, ära siis kõike kohe nii tõsiselt võta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
went, ära siis kõike kohe nii tõsiselt võta

ei ma ei võta mul lihtsalt tekkis selline kysimus,üleüldises plaanis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
efu kirjutas:
went, ära siis kõike kohe nii tõsiselt võta

ei ma ei võta mul lihtsalt tekkis selline kysimus,üleüldises plaanis


noh, mina arvan nii, et see on väga suhteline ja ikka inimeses endas kinni.

mõni, kes on väga väga sissepoole pööratud tüüp, avaneb kui joob. läheb lahti. ja tema olemus tuleb siis paremini välja. samas, hakkasin ka ise nüüd mõtlema, et kas see, et kinnine inimene muutub viina võttes lahtiseks, on tema õige olemus. või pigem ta juues minetab oma õige sisu ja muutub kellekski, kes ta tegelikult pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

mina ütlesin ka jah. ja ütleks uuesti kui tuleks hääletus.
El-i pooldan ja arvan, et eestlastel ON EL-st kasu olnud.

kui tuleks põhiseaduse lepingu hääletus, hääletksin ma kindlalt ei, sest konföderatiivset EL-u ma ei toeta.

mõtiskleja. kõik paganad ei ole EL vastased. ma ei mõista, kust sul üldse selline mõte tekkis, et kui oled pagan, pead kindlasti olema EL-i vastane? Rolling Eyes
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

see on see inimtyyp selgrootuid, et kui on punane aeg, siis nad on kõiksekõvemad punased ja kui on eestiaeg, siis nad on kõigekõvemad eestlased, kui euroaeg, siis nad kõiksekõvemad eurokad jne... samas hea liik - jäävad igalpool ellu...
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
mina ütlesin ka jah. ja ütleks uuesti kui tuleks hääletus.
El-i pooldan ja arvan, et eestlastel ON EL-st kasu olnud.

kui tuleks põhiseaduse lepingu hääletus, hääletksin ma kindlalt ei, sest konföderatiivset EL-u ma ei toeta.

mõtiskleja. kõik paganad ei ole EL vastased. ma ei mõista, kust sul üldse selline mõte tekkis, et kui oled pagan, pead kindlasti olema EL-i vastane? Rolling Eyes

millist kasu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

õppimise ja töötamise võimalused välismaal näiteks. (see on ainult üks näide).
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

aga kodus töötada ja õppida ei kõlba või?kes siis siin tööd teeb?
Üldiselt tundub mulle,et siin enam tööd ei tehta kõik on ravitsejad ja kurud,aqjalehes on iga kolmas kuulutus ituitiivsed kursused algajatele,fengshui ja tyrateb mis veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
aga kodus töötada ja õppida ei kõlba või?kes siis siin tööd teeb?
Üldiselt tundub mulle,et siin enam tööd ei tehta kõik on ravitsejad ja kurud,aqjalehes on iga kolmas kuulutus ituitiivsed kursused algajatele,fengshui ja tyrateb mis veel.


ma ei ole öeldnudki, ei ei või. kõike võib. sa küsisid, mis kasu on EL-st ja ma vastasin.
see, et sa saad kasvõi pooleks aastaks eestist välja, muudab inimese silmaringi. tavaliselt tagasi tulles austatakse seda, mis kodus on, palju kõrgemalt.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mõtiskleja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Veeb 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
mina ütlesin ka jah. ja ütleks uuesti kui tuleks hääletus.
El-i pooldan ja arvan, et eestlastel ON EL-st kasu olnud.

kui tuleks põhiseaduse lepingu hääletus, hääletksin ma kindlalt ei, sest konföderatiivset EL-u ma ei toeta.

mõtiskleja. kõik paganad ei ole EL vastased. ma ei mõista, kust sul üldse selline mõte tekkis, et kui oled pagan, pead kindlasti olema EL-i vastane? Rolling Eyes


Kas sa võiksid välja tuua need erinevused, mis on tänasest Euroopa Liidust puudu, et ta oleks konföderatsioon.
Minu arvamuse kohaselt on pagan vaba ja iseseisev, kes toetub iseenda jõule, et areneda. Kuidas on võimalik areneda ja ise tugevaks saada, kui tahad, et teised sind üleval peaksid? Pagan ei müü ennast vabatahtlikult orjaks ning ei arva, et Brüsselist osatakse meie riiki paremini juhtida, kui meie ise. Meenub näide marionetist, et kui ta annab osa oma nööre teise inimese kätte, siis ei tantsi ta seda tantsu, mida ta tahaks.
Ja kes tahtis, leidis ka varem võimaluse välismaal töötamiseks või õppimiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

kes ise tahab vaba olla, ka on.
olenemata ajast, kohast või olukorrast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

mõtiskleja, ma ei tea, kui vana sa oled, aga ma julgen väita, et 80ndatel ja 90ndatel oli neid võimalusi pea 85% vähem kui praegu.
praegu võetakse seda lihtsalt iseenesestmõistetavalt. ja on unustatud väga kiirelt.

mis on tänaseks puudu? ma ei tunne millestki puudust kui aus olla. mulle eesti meeldib sellisena nagu ta on - arenev ja edasipüüdlev. mul on hea meel, et ma just eestis elan.
kui sa pead silmas seda, mis vahe on sellel EL-l, mis meil praegu on, ja sellel, mis tuleks, kui EL-i põhiseadus vastu võeakse, siis oleks need erinevused üsna kardinaalselt suured. eriti juriidiliselt.

sa oled EL põhiseadust lugenud nagu ma aru saan. siis sa ju tead.

ma arvan, et see jutt, et pagan on vaba ja otsustab ise kõike enda eest - seda juttu saavad rääkida inimesed ainult juhul, kui nad elavad anarhistlikus ühiskonnas. inimene peab ennast ise üleval - nii või teisiti. ja minu nägemusel ei juhi meid mitte brüssel, vaid meie endi valitud poliitikud - eestlased. iseasi, kui head või halvad nad on.

ja see orjanduse jutt - räägi, kuidas sa siis täna kedagi orjad? milles sinu orjamine seisneb? selles, et sa tööl pead käima? et sa pead seadustest kinni pidama?

inimene saab olla hingelt vaba ka demokraatlikus parlamentaarses ühiskonnas.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mõtiskleja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Veeb 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Nõukaajast pole muidugi mõtet rääkida, kuid samad võimalused olid meil ka 2003-ks aastaks välja kujunenud ja poleks need ka kuhugi kadunud.
Orjamise all pidasin silmas seda, et meie ei ole enam omal maal peremehed, kuna tähtsates meie elu otseselt puudutavates küsimustes teeb otsused Brüssel ning seda inimesed, keda mina ega Eesti rahvas sinna valinud pole (parlamendis üle 600 ja nõukogus üle 300 inimese, eestlasi seal vastavlt 6 ja 4)) Meie riigi asju otsustavad teised. Lisaks igasugused direktiivid, keelamised, trahvid, kvoodid, välismaalastele vara ja maa mahaparseldamine, iseseisva migratsioonipoliitika puudumine. Minu meelest on eestlased (paganad) läbi aegade võidelnud siin maalapil selle eest, et jääda siin peremeesteks ning nüüd oleme iseseisvuse vabatahtlikult loovutanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Mõte sellest, et ELst väljas oleks Eesti ümbrusest sõltumatu, on naiivne illusioon, maailm on tegelikult hirmus pisike ja kitsas. Küsimus oli selles, kuidas naabritega suheldes ennast kergem kehtestada, kas EL sees või väljas. Vastus on igal juhul väga spekulatiivne ja vastikuid olekseid täis.

Probleemiks ei ole mingis organisatsioonis olemine või mitteolemine, probleemiks on, et liiga paljud otsustajad on plastiliinist tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Mõte sellest, et ELst väljas oleks Eesti ümbrusest sõltumatu, on naiivne illusioon, maailm on tegelikult hirmus pisike ja kitsas. Küsimus oli selles, kuidas naabritega suheldes ennast kergem kehtestada, kas EL sees või väljas. Vastus on igal juhul väga spekulatiivne ja vastikuid olekseid täis.

Probleemiks ei ole mingis organisatsioonis olemine või mitteolemine, probleemiks on, et liiga paljud otsustajad on plastiliinist tehtud.


täiesti nõus sellega.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Nelj Apr 13, 2006 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

mõtiskleja kirjutas:
Nõukaajast pole muidugi mõtet rääkida, kuid samad võimalused olid meil ka 2003-ks aastaks välja kujunenud ja poleks need ka kuhugi kadunud.
Orjamise all pidasin silmas seda, et meie ei ole enam omal maal peremehed, kuna tähtsates meie elu otseselt puudutavates küsimustes teeb otsused Brüssel ning seda inimesed, keda mina ega Eesti rahvas sinna valinud pole (parlamendis üle 600 ja nõukogus üle 300 inimese, eestlasi seal vastavlt 6 ja 4)) Meie riigi asju otsustavad teised. Lisaks igasugused direktiivid, keelamised, trahvid, kvoodid, välismaalastele vara ja maa mahaparseldamine, iseseisva migratsioonipoliitika puudumine. Minu meelest on eestlased (paganad) läbi aegade võidelnud siin maalapil selle eest, et jääda siin peremeesteks ning nüüd oleme iseseisvuse vabatahtlikult loovutanud.

me kuulume veel NATO-sse, WTO-sse ning veel paljudesse organisatsioonidesse, kas see tähendab et ka siis oleme iseseisvuse loovutanud? Kas ma ei ole siis pagan, kui näiteks suhtun ükskõikselt kas me oleme NATOs või mitte.

Pagan on ikka see inimene, kes ei loovuta oma sisemaailma iseseisvust ja mõtleb ISE, mitte toetudes raamatule või mingile pühakule.
Kui pagan elab riigis, järelikult pole tema vaba isik, ta peab toetuma seadustele, käima tööl, maksma makseid. Ainult anarhistid on need väikese IQ-ga inimesed kes mõtlevad et neil pole vabadust kui pole anarhiat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Nelj Apr 13, 2006 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
me kuulume veel NATO-sse, WTO-sse ning veel paljudesse organisatsioonidesse, kas see tähendab et ka siis oleme iseseisvuse loovutanud?


Jah, just seda see tähendab.
Me ei ole juba ammu iseseisvad.

Põhjus on lihtsam.
eestlane usub, et me ei saa ise hakkama.
Meile on vaja väljast abistajaid, ning "seal väljas" on alati "rohkem võimalusi".

Seni, kuni enamus tahab olla seal, mujal, kus on hea elada, (aga hea on teatavasti seal kus "meid" ei ole), ei ole mõtet ka iseseisvusest rääkida.


Tühi kott ei seisa nurgas püsti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group