Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsin tööd virtuaalse kaevurina.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ArcanaDei
Pruun pÀike
Pruun pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 31, 2006 9:43 pm    Teema: Otsin tööd virtuaalse kaevurina. Vasta viitega

SÔber just rÀÀkis laheda stoori.

Nimelt mÀngib ta virtuaalset kosmosemÀngu mis on tasuline.

Ja seal mĂ€ngus olevat mingi vana palaganud hunniku hiinlasi pĂ€ris raha eest virtuaalset maaki kaevandama, saadud maagi annavad nad vanale ning vana mĂŒĂŒb selle e-bays maha. Saadud rahast maksab hiina kaevuritele palka ja poole paneb oma tasku. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Styr
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Hea Àriplaan. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Poder
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

On olemas mĂ€nge, kus virtuaalraha ja "pĂ€risraha" on vabalt vahetatavad (vĂ€ikese protsendiga mĂ€ngu haldajale muidugi) ja seesugune tegevus neis mĂ€ngudes pole mitte ainult lubatud, vaid isegi soositud. Umbes aasta tagasi oli uudis, et "Project Entropia" nimelises samalaadses mĂ€ngus ostis mingi tĂŒĂŒp terve virtuaalse saare 10 tuhande USA dollari eest Ă€ra, loomulikult tulevikus tagasi tiksuvat kasumit silmas pidades. Üpris kallis kĂ”vakettaruum, vĂ”i mis. Tegelikult, mis seal rÀÀkida, meenutagem vĂ”i rate.ee mĂŒĂŒki, me oleme jĂ”udnud sinna, kus ideede kandja on ĂŒliodav idee endaga vĂ”rreldes. Ma olen kah mĂ”tisklenud, et kuidas minu muidu nii loll peakene nii vahvaid unenĂ€gusid suudab genereerida? MĂŒĂŒks maha koos peaga.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group