Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

aidake mind palun
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

Flw, pole keegi õnnelikuks saanud ultimatiivse käitumise läbi.
Sina siis võiksid halada ja teised ei tohi abi küsida, sest tuleb flw, paneb kastidesse.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter, mulle tundub, et hoopis sinus eneses on viga. võib-olla peaksid oma välja natuke puhastama? mis siin siis lõpuks oli - keegi palus abi ja teised aitasid. miks see sind ärritab? see, kes näeb foorumis enda jaoks mõttetut juttu, see väljub foorumist, mitte ei hakka teisi sõimama. sa ainult ähvardad kustutamisega, tegelikult oled iga päev siin ja püüad tähelepanu. ma saan sellest väga hästi aru, olen ise ka selline, et kui õrnust jääb väheks, siis hakkan norima ja sageli täiesti suvalisel ettekäändel ja suvalise inimesega. ei ole täiskasvanud selles mõttes lastest erinevad sugugi. tegelikult jätavad su postitused sellise mulje, et tahaks sind aidata. mina kahjuks ei oska, aga kindlasti leiad selle, kes oskab, kui otsid. mina leidsin ja tunnen, et mul ei olegi enam tahtmist kõigiga mõttetult tülitseda. agressiivsus on üks ilmselgemaid märke väsimusest ja kriisist. soovin sulle jõudu sellest välja tulla!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

huh selline tunne et mingi osa minust oleks seal.......näen seda maailma siin juba kuidagi imelikult.....oi oi.......aga ehk on asi selles et olin ÖÖ otsa üleval Sad nii edasi läheb siis pole hullumaja enam kaugel.....või kaon ültse kuskile kosmosese
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

adfcom kirjutas:
huh selline tunne et mingi osa minust oleks seal.......näen seda maailma siin juba kuidagi imelikult.....oi oi.......aga ehk on asi selles et olin ÖÖ otsa üleval Sad


anna andeks, adfcom, kui minu küsimus kõlab imelikult, see ei tähenda, nagu ma ei võtaks su muret tõsiselt, aga ega sa ei ole eile midagi tarbinud? sest sinu kirjeldatud sümptomid viitavad pisut psühhotroopsete ainete järelmõjule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Vesi kirjutas:
adfcom kirjutas:
huh selline tunne et mingi osa minust oleks seal.......näen seda maailma siin juba kuidagi imelikult.....oi oi.......aga ehk on asi selles et olin ÖÖ otsa üleval Sad


anna andeks, adfcom, kui minu küsimus kõlab imelikult, see ei tähenda, nagu ma ei võtaks su muret tõsiselt, aga ega sa ei ole eile midagi tarbinud? sest sinu kirjeldatud sümptomid viitavad pisut psühhotroopsete ainete järelmõjule.

ei ole ma lihtsal sõin vähe ja olin öö otsa üleval aahh sitt on olla kuid see paanitsemine ka ei aita..,oh yah tahan magada
ja loodan see hirmu asi kas ikka kunagi ka üle läheb? Very Happy
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

siis mine magama Smile
kui on jõudu rohkem, läheb ka hirm ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Vesi kirjutas:
siis mine magama Smile

ehh ma ei saa see on nii et kui nüüd lähen magama siis ärkan 2-3 öösel
pean selle tagasi paika sättima sest see hirm rõhub eriti öösel
saan minna alles 8 või 9
siis ärkan 7 või 8 hommikul
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tegelikult jätavad su postitused sellise mulje, et tahaks sind aidata. mina kahjuks ei oska, aga kindlasti leiad selle, kes oskab, kui otsid. mina leidsin ja tunnen, et mul ei olegi enam tahtmist kõigiga mõttetult tülitseda. agressiivsus on üks ilmselgemaid märke väsimusest ja kriisist. soovin sulle jõudu sellest välja tulla!


Ma ei ole kirjutand selleks et keegi mind aitama hakkaks. Ilmelt põed mingit aitamise kompleksi ja oled varjatud kristlane. Minu jutt oli lihtsalt reaktsioon ja suhtumine, mitte üleskutse et kõik peaksid aitamise vajajaid potilaadale saatma. See aitamise idee on tegelikult üks enesetähtsuse ilming. Kes sa üldse oled et sa usud et sa suudad kedagi aidata. Maistes asjades ok, aga mingi astraalprojektsiooni puhul ilma inimest nägemata, see on ju tajutav kes on nõid ja kes mängib.
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

jah see asi ajab ikka hulluks ehk, on liiga vara sellega tegelda.....nojah magama võin ju minna aga homme on see ikka meeles .....ja hirmutab edasi
uh kuda tahaks seda oma peast välja Mad
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna internett on anonüümne siis on võimalik ka salajane kodeerimine. Näiteks sa, adfcom, võid olla vabalt ka kristlane kes tahab astraalprojekteerijatele halba varju heita. Sinusugused on läbi näha. Kas sa mõtled et nõiad ei taju sinu trikke. Ma soovitan sul lollitamine lõpetada muidu tuleb kuri koll ja viib su ära.

Ja seda ka, et sinu halb projekteerimine rikub heade projekteerijate mainet. Nii et hoia heaga eemale- leia endale mingu jõukohasem, on ka teisi hobisid millega tegeleda. on näha et sa ei vea välja.
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Kuna internett on anonüümne siis on võimalik ka salajane kodeerimine. Näiteks sa, adfcom, võid olla vabalt ka kristlane kes tahab astraalprojekteerijatele halba varju heita. Sinusugused on läbi näha. Kas sa mõtled et nõiad ei taju sinu trikke. Ma soovitan sul lollitamine lõpetada muidu tuleb kuri koll ja viib su ära.

Ja seda ka, et sinu halb projekteerimine rikub heade projekteerijate mainet. Nii et hoia heaga eemale- leia endale mingu jõukohasem, on ka teisi hobisid millega tegeleda. on näha et sa ei vea välja.

ega ma ei valeta ma lihtsalt tahan sellest õudusest lahti saada
et kas see lõpuks kaob siis ise ära?
ja ma hoiangi nüüd eemale aga lihtsal ma tahaks kõik juba sellega unustada
ja ma olen ilmselt liiga noor (16)
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter, mis Sul viga on? Paha tuju tahab paid. Otsi endale paitaja ja ära lärma siin nende peale, kes sinu pahas tujus süüdi pole! Või kui tahad just siin karjuda, siis vähemalt ütle välja, et Sul on X asja pärast paha tuju ja et tahad oma auru välja lasta.
----------
Adfcom - Sinul tõesti mõistlikum end välja magada. Hirmust saad jagu kui talle otsa vaatad ja selgitad välja põhjuse (oma nõrga koha), mida ta Sulle näitama tuli.
Pealegi - praegu kevad, Sina kevadvanuses, ARMU, küll siis asjad lahenevad... Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Flywinter, mis Sul viga on? Paha tuju tahab paid. Otsi endale paitaja ja ära lärma siin nende peale, kes sinu pahas tujus süüdi pole! Või kui tahad just siin karjuda, siis vähemalt ütle välja, et Sul on X asja pärast paha tuju ja et tahad oma auru välja lasta.


Sina tee enne selgeks nende isikute vanus kellele nõu annad. . Näe , mina tegin selgeks. Ütles et oli 16. Lobises saladuse välja. Sinu jutu peale ta seda ei öelnud. . .
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Pai fly, mis tähtsust sel on... Kuule, tule klobi mind! Mul hea harjutada, et kas saan oma kaitsega toime või mitte Wink
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

oh yah süda klopib nii õudsalt ei lase magama jääda
ei saa aru juba päev otsa nagu mingi shokk oleks
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Võta mingeid looduslikke rahusteid, näiteks palderjani või tee piparmündi teed
Ei saa ka hästi aru, et kuidas see sind nii jubedalt ära ehmatas
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Pai fly, mis tähtsust sel on... Kuule, tule klobi mind! Mul hea harjutada, et kas saan oma kaitsega toime või mitte


Kas sa arvad, et mul ei ole midagi targemat teha.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Flw.
Tuulepesas soovitas vaatleja vist adfcomil karjuma hakata.
SIna hoopis karjud tema asemel.
Sul vist sarnane probleem, et ei saa kuskilt välja.
Sa ju tuulepesa-kooli läbi teinud.
Tagasi üles
arre
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Dets 2003
Postitusi: 18
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 6:17 am    Teema: Vasta viitega

minu arust pole sellel küll hullu midagi.endal algas samuti kõik see nii pihta.paaniline hirm, kuid ise ma surusin tahtega hirmu alla ja asi hakkas laabuma .seda ,et see ära kaoks seda ma eriti ei usu .kui tunned ,et minema hakkad proovi tunded alla suruda ja siis vaadata mis toimuma hakkab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2004 10:43 am    Teema: Vasta viitega

uh jäin eile ikka magama .......jah nüüd on küll hea puhanud olla
ei mäletagi neid õudusi enam Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group