Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

aidake mind palun
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 6:05 am    Teema: aidake mind palun Vasta viitega

täna öösel ma kogemata tegin astraalrännaku või noh ma hakkasin nagu raketi kiirusel liikuma ja siis ma katkestasin selle aga kui silmad lahti tegin siis oli nii hirmus olla et lihtsalt õudne issand küll mida ma nüüd teen ma lihtsalt ei tea,pole veel elus selliseid hirmuhooge olnud jube ma ei tea mida teha väga õudne on olla....mida teha Question Shocked
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 9:13 am    Teema: Vasta viitega

Adfcom, sind aitab oma nime hüüdmine, pole vahet - mõttes või päriselt.
Saadan sulle pehme karvase sädeleva kera. Hoia kätel.
See töötab nagu hirmumuundur.Teeb su hirmust mõne teise sulle vajaliku energia sinu sisse.
Hoia seda, kuni hirm kaob, siis saada mulle tagasi.
Ma ei tea, mida sa oskad, seepärast ei tea ka, mida ise teha saaksid.
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 9:56 am    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Adfcom, sind aitab oma nime hüüdmine, pole vahet - mõttes või päriselt.
Saadan sulle pehme karvase sädeleva kera. Hoia kätel.
See töötab nagu hirmumuundur.Teeb su hirmust mõne teise sulle vajaliku energia sinu sisse.
Hoia seda, kuni hirm kaob, siis saada mulle tagasi.
Ma ei tea, mida sa oskad, seepärast ei tea ka, mida ise teha saaksid.


aitäh Smile paistab toimivat peaksin vist veel lisama et peal seda hirmu oli veel külm ja selline tunnne et on palavik, magama ei julge ka jääda sest äkki tuleb uuesti kuigi ma tean kuidas seda tegin
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 10:06 am    Teema: Vasta viitega

Võta heaks.
Hoia seda palli veel üks päev enda käes.
Vaatame homme, kuis öö möödus.
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 11:27 am    Teema: Vasta viitega

kõndisin toas 20minti seinast seina.....ei tea kuidagi parem oli hirm paistis kadunud olevat aga nagu istud siis jälle.üldse on kõndides mõtted mujal ilmselt see hoiab ka hirmu eemal
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Ära oota, et pauguga plats puhtaks saab.
Anna aega muutuda.
Külmavärinad on tavaline selle protsessi juures.
Ma ei saa sulle vatti saata, mis rahulikuks teeb.
Pead praegu aktiivselt tegutsema.
Mine välja. Linnakeskkond hetkel sulle etem kui looduses.
Konda ringi ja ole tähelepanelik ümbritseva suhtes.
Märka ja fikseeri pisiasju.Värve, lõhnu, liigutusi, muid detaile. Tee omale spetsiaalne pisiasjasahtel -energeetiliselt. Hiljem võid siis sahtli lahti tõmmata ja seal sorida, et reaalsusega kontaktis olla.
Kui seletasin arusaadavalt...
Tagasi üles
Koll
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Apr 2004
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

see sul võõra sagedusega kontakt.õudus on teadmatusest, mis see on ja võõras energia.see võib korduda, aga ei pea tingimata.sellest sa vabaned, kas lähed nendega kaasa ja koged kõige õudsemat Shocked ,või mitte minnes püüa karjuda,oma jäsemeid liigutada, raputada, näpistada, et tagasi siinsesse maailma nihkuksid(sest oled osaliselt teises sageduses), kuid kõige hullem on meie endi sisene hirm, tundmatu ees, see hirm tuleb endas kaotada, muidu see nõrgestab ja me oleme paratamatud ohvrid.maailmad läbivad maailmu ja selliseid kogemusi on paljudel, mis kohutavad surmani, kuid see on paratamatu, maailmad on ja jäävad.me ise vaid peame omas hinges harjuma nendega, ega nad siis tule hirmutajana, kui asja teadvustame ja neid kui kaas elanikke võtame, kui sama õiguslikke elusolendeid, leppides nende võõra energiaga, püüdes neid rahulikult tajuda, võib hoopis asi teise pöörde võtta, kuid see pole reegel, palju oleneb meist endist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

astraalrännaku puhul ehmatab vel eriti ära, kui koged "false awakeningi" või keegi sulle kallale tuleb...

Aga ennast rünnatakse une ajal juba nii tihti, et enam ei karda absoluutselt...
On just nagu huvitav, kui vastased mingi uue nipiga esile tulevad Smile
Ründavad ka vahel nagu läbi teiste tasandite, peale astraali...

Vahel ikka natukene ehmatab ka, kui mingi eriti karmi unenäo mulle loovad...

Aga jah, nii on võimalik näiteks 5 sekundit järjest ehmatada, ise olen ka ikka päris karmilt ehmatanud ja eks see ole ohtlik jah Neutral
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Koll kirjutas:
see sul võõra sagedusega kontakt.õudus on teadmatusest, mis see on ja võõras energia.see võib korduda, aga ei pea tingimata.sellest sa vabaned, kas lähed nendega kaasa ja koged kõige õudsemat Shocked ,või mitte minnes püüa karjuda,oma jäsemeid liigutada, raputada, näpistada, et tagasi siinsesse maailma nihkuksid(sest oled osaliselt teises sageduses), kuid kõige hullem on meie endi sisene hirm, tundmatu ees, see hirm tuleb endas kaotada, muidu see nõrgestab ja me oleme paratamatud ohvrid.maailmad läbivad maailmu ja selliseid kogemusi on paljudel, mis kohutavad surmani, kuid see on paratamatu, maailmad on ja jäävad.me ise vaid peame omas hinges harjuma nendega, ega nad siis tule hirmutajana, kui asja teadvustame ja neid kui kaas elanikke võtame, kui sama õiguslikke elusolendeid, leppides nende võõra energiaga, püüdes neid rahulikult tajuda, võib hoopis asi teise pöörde võtta, kuid see pole reegel, palju oleneb meist endist.

nojah aga mida ma teen seal?see on ju ohtlik ma võin surra ?aga elul on ju mingid eesmärgid ka aga see on ju teine maailm ja noh.....uhh ma ei tea
jah muidugi halba see ju ei teeks(va surm) kui seda oskaks.....et kui ma nendega kaasa lähen nad ju võivad mu kuskile kaugele viia nii et tagasi ei saa
Tagasi üles
adfcom
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

heh läksin välja mõtlesin et oleks natuke päikese käes istusin tooli,tuul puhus ja korraga vaatan oma kätt lähemalt ja mida ma näen 1 kohepeal lainetab nagu vesi ja sees olid nagu mingid rakud mis läksid suuremaks ja väiksemaks
pole veel enne midagi sellist näinud...aga toas seda ei näinud...varsti ei saagi enam kuhugi vaatata ilma et midagi ei näeks Very Happy
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Kui kuhugi tutvust tegema minna, siis ikka hea enesetundega.
Kuula sisemist häält ja sa ei eksi.
Karjuma pole tarvis hakata, kui sa just ei tunne vajadust.
See ei toimi alati.
Püüa mitte karta, mis nägid kätel juhtuvat.
Pole seoses hirmudega. Seletan homme või privaadis, kui tahad.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Oma kogemus selline, et kui hirmust lahti ei saa, tuleb ajutiseltki tagasi tõmmata. Kiirmeetod, mida Natu soovitas - mine rahva hulka - on tugevalt abiks. Aga seejärel tark mõni aeg vaimuilmast, k.a. pealtnäha süütust huvist tingitud lugemine, katsetamine jmt eemale hoida, sest muidu võid iseendast sootuks ilma jääda, nö katus lendab minema. Sukeldu töösse, pereelusse, ole energiline maises elus. Küpsus tuleb tasapisi ja siis kui enam hirmu ei tunne materiaalsete ohtude/rünnakute/kaotuste ees, oled valmis hakkama saama ka vaimuilmas.

Ole tubli!
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

lähed natukeseks "lendama", jätad ukse irvakile, tuled tagasi ja polegi enam kuhugile tulla...keegi on juba koha hõivanud.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei aita. Sest kes mind aitas kui oli vaja. Pidin ise hakkama saama. Kui sulle see ei meeldi siis ära roni sinna kuhu pole vaja. Järelikult pole see asi sinu jaoks...
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

*flywinter istub nurgas, suu torus, ja turtsub nagu jonnakas poisiklutt... mis nad siis tulid meie õue peale...* Wink
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Natu küll püüdis varem flywinterit aidata.
Ju tal siis ei tulnud välja.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter tahab kõike risti vastupidi teha. Seda kutsutakse negativismiks ja selle asjakese juured lapsepõlves...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Millal varem? Ma tegelesin sellega 6 aastat tagasi ja siis me ei kirjutanudki. ärge kujutage ette asju mida pole olnud . . . paar juhust on siin olnud, ainult liivatere kõrbes, ei maksa seda suureks puhuda
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

flywinner, kuule. Süüdistad vanade asjade pärast kolmandaid isikuid - see ei sobi mitte. Kes suureks puhub?
Nurise oma kapslis edasi.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkan ka ennast siit foorumist kustutama vaikselt, külastan nii harva kui võimalik, mingi soigumine ja hädaldamine käib, paha lugeda sellist jama, see tuletas vanu aega meelde. Sellist foorumit kus hädaldajaid ei ole, pole vist veel tehtud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group