Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Olevused.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Mis mul sellest, harjuta harjuta, varsti on sul samamoodi iga asja kohta midagi ütelda, nagu akkil.

terve viimase nädala oled sa paaniliselt enamikes postitustes kedagi teist kaitsnud nagu pavlik marozov. Präänikut anti ikka, või said ainult piitsa? kui ära väsid, siis tegele vahelduseks enesega ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Mis mul sellest, harjuta harjuta, varsti on sul samamoodi iga asja kohta midagi ütelda, nagu akkil.

terve viimase nädala oled sa paaniliselt enamikes postitustes kedagi teist kaitsnud nagu pavlik marozov. Präänikut anti ikka, või said ainult piitsa? kui ära väsid, siis tegele vahelduseks enesega ka.


katsu rahuneda lilleke Razz
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

need sinu hellitusnimed võibolla töötavad sinu meeskaaslase peal.
minuga võid sa nende taha peitumise unustada.

ma ütlesin et sa oled tüütu, ning ma mõtlesin seda.
ja sõltumata sellest, kas sina arvad mind olevat tibuke, saabas, lilleke, lehmake või veel mingi "nunnuke", oled sa ikka tüütu.

kas nüüd oli selgelt üteldud?

PS! Mulle sirelid meeldivad, kuid siis kui nad kevadel meeldivalt lõhnavad, ning ei ole agressiivsed. Kui sirel ei kõlba imetlemiseks, siis pole ta õige sirel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 1:11 pm    Teema: Vasta viitega

kui mul on iga asja kohta öelda, siis mis moodi see peaks teid häirima. või arvate et mul õigus mõne koha pealt. kui minu arvamused on valed, miks see teid siis häirib. järelikult ta ei ole ise endas kindlad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
need sinu hellitusnimed võibolla töötavad sinu meeskaaslase peal.
minuga võid sa nende taha peitumise unustada.

ma ütlesin et sa oled tüütu, ning ma mõtlesin seda.
ja sõltumata sellest, kas sina arvad mind olevat tibuke, saabas, lilleke, lehmake või veel mingi "nunnuke", oled sa ikka tüütu.

kas nüüd oli selgelt üteldud?

PS! Mulle sirelid meeldivad, kuid siis kui nad kevadel meeldivalt lõhnavad, ning ei ole agressiivsed. Kui sirel ei kõlba imetlemiseks, siis pole ta õige sirel.


sa oled nii nunnu Razz
Tagasi üles
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
need sinu hellitusnimed võibolla töötavad sinu meeskaaslase peal.
minuga võid sa nende taha peitumise unustada.

ma ütlesin et sa oled tüütu, ning ma mõtlesin seda.
ja sõltumata sellest, kas sina arvad mind olevat tibuke, saabas, lilleke, lehmake või veel mingi "nunnuke", oled sa ikka tüütu.

kas nüüd oli selgelt üteldud?

PS! Mulle sirelid meeldivad, kuid siis kui nad kevadel meeldivalt lõhnavad, ning ei ole agressiivsed. Kui sirel ei kõlba imetlemiseks, siis pole ta õige sirel.


sa oled nii nunnu Razz


Sirel toodab müra.
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
kui mul on iga asja kohta öelda, siis mis moodi see peaks teid häirima. või arvate et mul õigus mõne koha pealt. kui minu arvamused on valed, miks see teid siis häirib. järelikult ta ei ole ise endas kindlad


kui inimene räägib midagi, siis ta on ise veendunud et teab midagi, vastasel juhul normaalselt inimene küsib, kuidas asjad võiks olla. Kui inimene avaldab arvamust teemadel, millistest tal tegelikult ettekujutus puudub, siis enamasti teeb inimene ennast lolliks. Ainult albil inimesel on iga endast targema inimese jutu peale midagi lisada.

Sina akk, oled juba erand, see on eriseisus, sõltumata sellest, millisega Tokroda sind täiendavalt austab. Sina võid arvata mida tahad, see ei häiri kedagi. (Võibolla Krishnale läheb su arvamus korda)

Aga miks peab inimene rääkima, kui tal hetkel (ja see hetk võib olla üsna pikk) pole seisukohta, teadmist ega küsimust?
Rääkimisel rääkimise pärast pole mõtet. Milleks plõksida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 2:19 pm    Teema: Re: Olevused. Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Nii selline mure siis:
Nimelt oleks mul vaja varakult varuda piisavalt toitu järgmiseks talveks, igast asju olen mõelnnud,
aga tekkis küsimus. nimelt mulle on alati meeldinud kalu püüda ja süüa.
mõtlesin et peaks kala püüdma mehiselt,ning soola panema. siis püsib ka talv läbi(külmutuskappi mul vist pole)
aga muga on miskit toimunud, mul ei ole enam südant, et tõmmata kalu veest välja ja ära tappa.. samamoodi elavad olevused nagu meiegi..ja ei taha ju et endale umbes sama tehakse.
niet suletud nõiaring.
osalt ma leian et oleks lausa hädavajalik nii talitada, samas kui mulle meenuvad kaadrid kuidas kalad vaiskelt hääbuvad õhus käes.. siis kaob kohe püüdmise isu ära.
ma olen armastanud sügiseti vähke ka püüda, aga neid ka enam ei taha, kuna mul neist kahju.
Mida teha, loodusvaimudega kokkuleppeid sõlmida ,v saata pohhuilt kõik see ja lihtsalt südametult püüda neid??


A mis vahet on taimedel ja loomadel. Korjad mõlemat elusast peast , siis kuivatad ntks v teed liha sisse talveks. Ja niikaua kui sa seda teed selleks et sul on vaja, mitte lihtsalt tapmise/hävitamiselõbuks, on see igati õigustatud. kui see Su meelt rahustab, küsi ennem taimelt, loomalt luba selleks.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 2:46 pm    Teema: Re: Olevused. Vasta viitega

valkyrie kirjutas:
Kayaman kirjutas:
Nii selline mure siis:
Nimelt oleks mul vaja varakult varuda piisavalt toitu järgmiseks talveks, igast asju olen mõelnnud,
aga tekkis küsimus. nimelt mulle on alati meeldinud kalu püüda ja süüa.
mõtlesin et peaks kala püüdma mehiselt,ning soola panema. siis püsib ka talv läbi(külmutuskappi mul vist pole)
aga muga on miskit toimunud, mul ei ole enam südant, et tõmmata kalu veest välja ja ära tappa.. samamoodi elavad olevused nagu meiegi..ja ei taha ju et endale umbes sama tehakse.
niet suletud nõiaring.
osalt ma leian et oleks lausa hädavajalik nii talitada, samas kui mulle meenuvad kaadrid kuidas kalad vaiskelt hääbuvad õhus käes.. siis kaob kohe püüdmise isu ära.
ma olen armastanud sügiseti vähke ka püüda, aga neid ka enam ei taha, kuna mul neist kahju.
Mida teha, loodusvaimudega kokkuleppeid sõlmida ,v saata pohhuilt kõik see ja lihtsalt südametult püüda neid??


A mis vahet on taimedel ja loomadel. Korjad mõlemat elusast peast , siis kuivatad ntks v teed liha sisse talveks. Ja niikaua kui sa seda teed selleks et sul on vaja, mitte lihtsalt tapmise/hävitamiselõbuks, on see igati õigustatud. kui see Su meelt rahustab, küsi ennem taimelt, loomalt luba selleks.


Tegelikult sa kayaman tead, mis on õige.
Miski, mis on elav, ei ole pohhui. Kokkuleppeid sa ka ei saa sõlmida, sest kellega sa neid sõlmida kavatsed?

Inimene on sama lahutamatu toitumisahelast, nagu kõik muu siin meie planeedil, mis ei tooda energiat ise. Kõik mida me sööme, oli mingil hetkel elus, kõndis, jooksis, mängis, kasvas, arenes.... Ja meid süüakse kord samuti-meie keha ma mõtlen.


Seega sa tead, et sa võid tarbida nii palju, kui sul (või sinu poolt ülalpeetavatel) on toiduks vaja... Seni kuni sa ei ahnitse, sigatse, lagasta, äritse jne.
Loa küsimine elavalt, korjamiseks, kogumiseks ja püüdmiseks, ei tee üldse mitte paha. Aga küsi seda mitte vetevanalt, vaid sellelt elavalt eneselt, kas ta on valmis olema sulle toiduks. Ja kui ikka on kõht tühi ja süüa vaja, siis söö.

See mida tunned, on normaalne, see ongi aukartus elu ees.. Karda palju enam seda, et sul selliseid mõtteid pähe ei tule, sest sellest hetkest , kui teine elu sinus emotsioone ei tekita, oled sa südametunnistuseta elav laip.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Seega sa tead, et sa võid tarbida nii palju, kui sul (või sinu poolt ülalpeetavatel) on toiduks vaja... Seni kuni sa ei ahnitse, sigatse, lagasta, äritse jne.






äritseda võib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:
sirel kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
need sinu hellitusnimed võibolla töötavad sinu meeskaaslase peal.
minuga võid sa nende taha peitumise unustada.

ma ütlesin et sa oled tüütu, ning ma mõtlesin seda.
ja sõltumata sellest, kas sina arvad mind olevat tibuke, saabas, lilleke, lehmake või veel mingi "nunnuke", oled sa ikka tüütu.

kas nüüd oli selgelt üteldud?

PS! Mulle sirelid meeldivad, kuid siis kui nad kevadel meeldivalt lõhnavad, ning ei ole agressiivsed. Kui sirel ei kõlba imetlemiseks, siis pole ta õige sirel.


sa oled nii nunnu Razz



Sirel toodab müra.


sina oled ka nummi Razz
Tagasi üles
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Nuusu kirjutas:
sirel kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
need sinu hellitusnimed võibolla töötavad sinu meeskaaslase peal.
minuga võid sa nende taha peitumise unustada.

ma ütlesin et sa oled tüütu, ning ma mõtlesin seda.
ja sõltumata sellest, kas sina arvad mind olevat tibuke, saabas, lilleke, lehmake või veel mingi "nunnuke", oled sa ikka tüütu.

kas nüüd oli selgelt üteldud?

PS! Mulle sirelid meeldivad, kuid siis kui nad kevadel meeldivalt lõhnavad, ning ei ole agressiivsed. Kui sirel ei kõlba imetlemiseks, siis pole ta õige sirel.


sa oled nii nunnu Razz



Sirel toodab müra.


sina oled ka nummi Razz


Ma tean. Minu tantsukaardil on iseenesest veel tõesti ruumi aga Andromeeda näikse hõivatud Very Happy
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:
Ma tean. Minu tantsukaardil on iseenesest veel tõesti ruumi aga Andromeeda näikse hõivatud Very Happy


ma arvan, et tõeline naine nagu Andromeeda ja üks transporttööline nagu Nuusu võivad paari heita küll. mina õnnistan Razz
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Nuusu kirjutas:
Ma tean. Minu tantsukaardil on iseenesest veel tõesti ruumi aga Andromeeda näikse hõivatud Very Happy


ma arvan, et tõeline naine nagu Andromeeda ja üks transporttööline nagu Nuusu võivad paari heita küll. mina õnnistan Razz


Jälle üks kes kujutab ette, et tema arvamusest midagi sõltub.
Pealegi, mida sa seal õnnistad? sa ei teagi mis see tähendab, veelvähem oskad seda teha.

Mine pane kärbseid paari või korja lepatriinusid. Laughing Laughing Laughing


PS! sirel, mis viga, kas järjekord pikk või keegi trügis vahele?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Nuusu kirjutas:
Ma tean. Minu tantsukaardil on iseenesest veel tõesti ruumi aga Andromeeda näikse hõivatud Very Happy


ma arvan, et tõeline naine nagu Andromeeda ja üks transporttööline nagu Nuusu võivad paari heita küll. mina õnnistan Razz


No mis nüüd siis juhtus, jäid müürisireliks ? Shocked
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:

No mis nüüd siis juhtus, jäid müürisireliks ? Shocked


demonstreerid mingit naiste loogikat? ma ei saanud aru igaljuhul... Embarassed
Tagasi üles
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 25, 2006 10:29 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Nuusu kirjutas:

No mis nüüd siis juhtus, jäid müürisireliks ? Shocked


demonstreerid mingit naiste loogikat? ma ei saanud aru igaljuhul... Embarassed


Pole hullu, iga asi omal ajal.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 25, 2006 11:49 am    Teema: Vasta viitega

inimene enamasti räägibki rääkimise pärast. ei pea ju mingit tarka suust välja ajama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 25, 2006 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
inimene enamasti räägibki rääkimise pärast. ei pea ju mingit tarka suust välja ajama.


mhm...

akk räägib enamasti sellepärast, et emme jättis talle omal ajal pai tegemata:
"Pojuke, ei ole pea kandiline, ei ole..."
Mõni teine samal põhjusel aga eelistab üldse mitte rääkida ja sõnade välja toomine on kohutavalt raske, vaata et peaaegu võimatu. On oma kaevus peidus Embarassed
Kumb see õigem variant on, ma ei tea, kuid kallistus ainus teraapia, mis aitab Wink
Aga kallistada nad enamasti ei luba Confused
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Märts 25, 2006 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
akk kirjutas:
inimene enamasti räägibki rääkimise pärast. ei pea ju mingit tarka suust välja ajama.


mhm...

akk räägib enamasti sellepärast, et emme jättis talle omal ajal pai tegemata:
"Pojuke, ei ole pea kandiline, ei ole..."
Mõni teine samal põhjusel aga eelistab üldse mitte rääkida ja sõnade välja toomine on kohutavalt raske, vaata et peaaegu võimatu. On oma kaevus peidus Embarassed
Kumb see õigem variant on, ma ei tea, kuid kallistus ainus teraapia, mis aitab Wink
Aga kallistada nad enamasti ei luba Confused


pigem on see ehk nii:

edevad inimesed räägivad, sest nad vajavad tähelepanu.
inimesed, kes on vabanenud enese sõnade kõlamise nautimisest olemasolu tõestamiseks, räägivad minimaalselt ja vaid vajadusel, sageli väljendades end enam pilkude ja miimikaga.

tihtipeale, ennast leidnud inimesed ei ole seltskondlikud, sest teised toovad nende ellu liiga palju mõtetut lärmi.

meeldiv on, kui vabanenud inimesest saab jutuvestja, kes suudab oma vestlustega püüda veel lihtsalt sagivate inimeste tähelepanu, toites neid sõnade abil millegi sellisega, mida nood kuidagi ise avastada ei suuda, andes neile aimu maailma imelisest lihsusest ja salapärast. (neid võiks nimetada ehk siis sõnalisteks maagideks.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group