Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kust leida häid filme...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2003 10:26 pm    Teema: Kust leida häid filme... Vasta viitega

www.imdb.com

Top 250
http://www.imdb.com/top_250_films


Isiklikud lemmikud

Cube
Cube 2
LOTR (kõik)
Being John Malkovich
Godfather
Shawshank Redemption
American Beauty
Tagasi üles
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2004 2:05 am    Teema: Vasta viitega

Käisin vaatasin seal seda edetabelit.Noh need on lihtrahva hääled, ehk et väga tõsiselt ei tasuks võtta.Kui õigesti mäletan, siis mingid maailma top filmikriitikud hääletasid suht üksmeelselt 20 saj parimaks Citizen Kane.Ise pole näinud ega hakka filmi kommenteerima.Vaatasin , et LOTR filmid kütavad rahva ahje täie auruga, noh eriti ei imesta ka selle üle.Samas ma ei imesta selle üle, et Schindler`s List nii kõrgel kohal on - olen seda filmi näind, kuid mina näen seda haleda juudipropagandana ning põlema sellised filmid.Film ise on kahtlemata kunstiliselt hästi tehtud.Nägin veel kusagil põhjas Bravehearti lösutamas.Mu arust väga hea film, eesti rahvale südamelähedase poindiga.Lahe, et Das Boot lüpsab Privat Ryan`ile ära.Alvelaeva filmid on üldiselt päris stiilsed.Kas saabki olla eluohtlikumat loteriid, kui sõjaallveelaevandus?Ega Ryanilgi viga pole, aga noh jällegi tulevad ameeriklased, sisenevad sõtta, kui eurooplased on juba ülitülpinud kõigest, pommitavad Dresdeni maatasa, sõidavad kõigest üle ning on kogu sõja kõige uhkemad sangarid ja kõige tulisemad kohtumõistjad.Pearl Harbourist ma ei hakkagi rääkima.Minu enda spetsiaalne huviorbiit, lisaks igasugustele ajaloo pöördepunktidele, puudutab veel USA hillbillyde kultuuri.Sitased ning üdini vaesed iirlaste järeltulijad redneck ameeriklased, kes elavad kusagil in-the-middle-of-nowhere ning taandarenevad omasoodu.Majad on eriti lagunenud ning kogu kultuuri sümboliseerib sitaseks käperdatud moskiitovõrkuks.Ega palju filme pole , mis otseselt seda teemat käsitleks, aga noh hiljuti nägin üht lahedat fimi, mis enam-vähem puudutas asja- Wrong Turn- mulle meenutas see film ühte eriti markantset x-filesi seeriat.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2004 1:21 am    Teema: Vasta viitega

kunagi oli vene multikas surra-murrast, keda kogu metsarahvas kartis, aga pärast selgus, et kuuldus ei vastanud tõele ja karta polnud põhjust.
Tagasi üles
diidy



Liitunud: 7 Sept 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
kunagi oli vene multikas surra-murrast, keda kogu metsarahvas kartis, aga pärast selgus, et kuuldus ei vastanud tõele ja karta polnud põhjust.


Mnjaaa...team teame .... vant oli peategelane, kuid võiks siis siia kohe kõrvale panna meie endi kurikuulsa multika nimeg "Karsumm"....- sama teema, aga kardeti hoopis PIRNI!, mis aeg-ajalt sulpsti tegi ja kohe loomadel paanika lahti!
_________________
In the ghetto, as in suburbia, its the same status struggle to stand out in some envied way from the rest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
intsu



Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2005 8:54 pm    Teema: Re: Kust leida häid filme... Vasta viitega

[quote="Arxos"]www.imdb.com

Top 250
http://www.imdb.com/top_250_films



Just sealt saabk inii mõndagi....ma olen näinud Shawshanki lunastust, mis oli tõesti midagi vaatamisväärset !
_________________
"Ka kõige heatahtlikumad soovid viivad katastroofini" - I.Valdek.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vidric



Liitunud: 24 Dets 2004
Postitusi: 9
Asukoht: Ära

PostitusPostitatud: Teis Nov 08, 2005 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas suhtute Emil Kusturica loomingusse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Sept 07, 2006 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Parim film- Kingdom of Heaven.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Sept 07, 2006 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Siin üks nii öelda hea filmikene, rohkem väike video, mis suhteliselt naljakas, kuigi riimitud hästi.
http://www.albinoblacksheep.com/flash/showdown#start
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group