Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollide tapmisreid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Aga võibolla ilvesele hakkasid korraga meeldima oja ääres hoopis jänesed kitsede asemel... Lihtsalt tuli tuju ühelpäeval jänest mekkida Wink


äkki ilves veel tahab ühel päeval grilliha paprikakastmes? sul loomapsüholoogiaga ka sitasti?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
Turkian kirjutas:
Sinusugusele tuleks füüsiliselt piitsa anda, niiet ära kiunu siin midagi. Sulle ei saa ju praegu toetavat sõnagi ütelda.



Sulle tuleks noaga äsata,oma suhtumise eest.

No näe kus noakangelane tuli välja. Mis sa tatt arvad et nuga sind minu eest kaitseb ? Laughing
Sinu noaga vehkimist, naise nina ees, oleme juba näinud. Kas sul mark ei ole, onavend ? Üleüldse sul tõsiselt vedas, et sind seal ette ei võetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
No näe kus noakangelane tuli välja. Mis sa tatt arvad et nuga sind minu eest kaitseb Laughing
Sinu noaga vehkimist, naise nina ees, oleme juba näinud. Kas sul mark ei ole, onavend ? Üleüldse sul tõsiselt vedas, et sind seal ette ei võetud.

Igal oinal on oma Mihkipäev. Elvise oma on juba päris lähedal.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Te olete ikka kõik nii armsad Laughing
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, kui sa enda keradest ilma jääd, siis ostad püssa ka ? Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ära ei saa võtta midagi, mis kuulub inimesele endale ja kõik mis ei kuulu, eks õige omanik võtab jah tagasi. Ükski undamine ei aita.

Energia pole mingis anumas, et otsa saab.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 7:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Wudu, ma arvan et kui sul on kiiksud sees, siis tore on see, et sa neid enesele tunnistad, aga see et sa tuled enda veapunkte avaldama, vajades naiste toetust, tähendab, et sa oled ikka väga katkine isiksus. Ainult väärisiksus vajab teiste toetust (siin oli sul võimalus minu vastu hakates saada naise mullist toetus enda isiksusele) ja kuna sa vajad sinna veel teiste mahategemist juurde, näitab et sul on ikka ilgemad kompleksid et sa nii rõvedat egokolli sees hoiad. (Minu mahategemist siis. See et minu mahategemine alateadlikult sinu ego tõstab, näitab et pead mind endast kõrgemaks, tore et vähemalt selle koha pealt on sul hierarhia paigas). Ei taha sinusse hästi suhtuda, aga väga halvasti suhtumist ei pea ka vajalikuks, arene.
Turkian

Sinul on samasugune paranoia nagu Arxosel. Et kui ma midagi arvan siis teen koheselt midagi või kedagi maha.

Minu arengu pärast ära muretse. Aga sina, kasva suureks.
Ja tegele parem enda egoga mitte kellegi teise.

Ma tulen endaga päris hästi toime. Muidu ma ei kirjutaks siin.
Ma ei ole kunagi kellegi toetust või abi kerjanud.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Muide. See Turki arvamus käis täpselt wudu kohta ja see käib ka nii mõnegi uue põlvkonna pagana kohta kah
Tagasi üles
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 6:02 pm    Teema: Re: Kollide tapmisreid Vasta viitega

Styrman kirjutas:
Mõtlesin eile ja üleeile, et hakkan kolle maha lööma. Mõeldud, tehtud. Magama minnes keskendusin juhtruumile ning lõingi paar tükki maha. Ühe lömastasin jalaga ning ühe hakkisin tükkideks. Järsku aga hüppas üks koll kaela ja hakkas kägistama. Kuidagi kahtlane tunne oli, aga siis kerisin aega tagasi ja lõin kolli maha. Saigi juhtruum kollidest puhtaks. keegi tüdruk oli ka seal, aga teda maha ei löönud. Razz Siis vaatasin natuke allappole ning mingi suur ruum kubises kollidest. Ei teagi kuidas, kuid järgmine hetk olin seal kollide keskel, koos sellesama tüdrukuga. Kõhklesin hetke ning seejärel lennutasin energialaine abil kõik kollid laiali. Ühtegi elus kolli seal enam ei näinud. Rohkem ei mäletagi enam ning hommikul oli juba hoopis teine tunne. Mäletan, et nägin isegi unenägu. (Tavaliselt ma unenägusid ei mäleta)

Igatahes, nüüd ma siis mõtlen, et kas oleks viimane aeg hullumajja avaldus sisse anda või võib must veel asja saada? Razz Teise variandi puhul küsiks mõningaid nõuandeid kollide tapmise kohta ning kuidas tõlgendada seda, mida ma nägin? Smile


Mulle hakkab tasakesi tunduma et siin on mingid arvutimängudest hulluks läinud isikud kes näevad luulusi.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 6:06 pm    Teema: Re: Kollide tapmisreid Vasta viitega

Noble kirjutas:
Mulle hakkab tasakesi tunduma et siin on mingid arvutimängudest hulluks läinud isikud kes näevad luulusi.
Aga minul on tunne, et siin on tegemist mõne, eriti kurja pubekaga Razz
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group