Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollide tapmisreid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Aga vĂ”ibolla ilvesele hakkasid korraga meeldima oja ÀÀres hoopis jĂ€nesed kitsede asemel... Lihtsalt tuli tuju ĂŒhelpĂ€eval jĂ€nest mekkida Wink

Ă€kki ilves veel tahab ĂŒhel pĂ€eval grilliha paprikakastmes? sul loomapsĂŒholoogiaga ka sitasti?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis kirjutas:
Turkian kirjutas:
Sinusugusele tuleks fĂŒĂŒsiliselt piitsa anda, niiet Ă€ra kiunu siin midagi. Sulle ei saa ju praegu toetavat sĂ”nagi ĂŒtelda.

Sulle tuleks noaga Àsata,oma suhtumise eest.

No nÀe kus noakangelane tuli vÀlja. Mis sa tatt arvad et nuga sind minu eest kaitseb ? Laughing
Sinu noaga vehkimist, naise nina ees, oleme juba nĂ€inud. Kas sul mark ei ole, onavend ? ÜleĂŒldse sul tĂ”siselt vedas, et sind seal ette ei vĂ”etud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
No nÀe kus noakangelane tuli vÀlja. Mis sa tatt arvad et nuga sind minu eest kaitseb Laughing
Sinu noaga vehkimist, naise nina ees, oleme juba nĂ€inud. Kas sul mark ei ole, onavend ? ÜleĂŒldse sul tĂ”siselt vedas, et sind seal ette ei vĂ”etud.

Igal oinal on oma MihkipÀev. Elvise oma on juba pÀris lÀhedal.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Te olete ikka kÔik nii armsad Laughing
Turkian
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, kui sa enda keradest ilma jÀÀd, siis ostad pĂŒssa ka ? Laughing
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ära ei saa vĂ”tta midagi, mis kuulub inimesele endale ja kĂ”ik mis ei kuulu, eks Ă”ige omanik vĂ”tab jah tagasi. Ükski undamine ei aita.

Energia pole mingis anumas, et otsa saab.
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 7:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
wudu
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Wudu, ma arvan et kui sul on kiiksud sees, siis tore on see, et sa neid enesele tunnistad, aga see et sa tuled enda veapunkte avaldama, vajades naiste toetust, tÀhendab, et sa oled ikka vÀga katkine isiksus. Ainult vÀÀrisiksus vajab teiste toetust (siin oli sul vÔimalus minu vastu hakates saada naise mullist toetus enda isiksusele) ja kuna sa vajad sinna veel teiste mahategemist juurde, nÀitab et sul on ikka ilgemad kompleksid et sa nii rÔvedat egokolli sees hoiad. (Minu mahategemist siis. See et minu mahategemine alateadlikult sinu ego tÔstab, nÀitab et pead mind endast kÔrgemaks, tore et vÀhemalt selle koha pealt on sul hierarhia paigas). Ei taha sinusse hÀsti suhtuda, aga vÀga halvasti suhtumist ei pea ka vajalikuks, arene.
Turkian

Sinul on samasugune paranoia nagu Arxosel. Et kui ma midagi arvan siis teen koheselt midagi vÔi kedagi maha.

Minu arengu pÀrast Àra muretse. Aga sina, kasva suureks.
Ja tegele parem enda egoga mitte kellegi teise.

Ma tulen endaga pÀris hÀsti toime. Muidu ma ei kirjutaks siin.
Ma ei ole kunagi kellegi toetust vÔi abi kerjanud.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Muide. See Turki arvamus kÀis tÀpselt wudu kohta ja see kÀib ka nii mÔnegi uue pÔlvkonna pagana kohta kah
Tagasi üles
Noble
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 6:02 pm    Teema: Re: Kollide tapmisreid Vasta viitega

Styrman kirjutas:
MĂ”tlesin eile ja ĂŒleeile, et hakkan kolle maha lööma. MĂ”eldud, tehtud. Magama minnes keskendusin juhtruumile ning lĂ”ingi paar tĂŒkki maha. Ühe lömastasin jalaga ning ĂŒhe hakkisin tĂŒkkideks. JĂ€rsku aga hĂŒppas ĂŒks koll kaela ja hakkas kĂ€gistama. Kuidagi kahtlane tunne oli, aga siis kerisin aega tagasi ja lĂ”in kolli maha. Saigi juhtruum kollidest puhtaks. keegi tĂŒdruk oli ka seal, aga teda maha ei löönud. Razz Siis vaatasin natuke allappole ning mingi suur ruum kubises kollidest. Ei teagi kuidas, kuid jĂ€rgmine hetk olin seal kollide keskel, koos sellesama tĂŒdrukuga. KĂ”hklesin hetke ning seejĂ€rel lennutasin energialaine abil kĂ”ik kollid laiali. Ühtegi elus kolli seal enam ei nĂ€inud. Rohkem ei mĂ€letagi enam ning hommikul oli juba hoopis teine tunne. MĂ€letan, et nĂ€gin isegi unenĂ€gu. (Tavaliselt ma unenĂ€gusid ei mĂ€leta)

Igatahes, nĂŒĂŒd ma siis mĂ”tlen, et kas oleks viimane aeg hullumajja avaldus sisse anda vĂ”i vĂ”ib must veel asja saada? Razz Teise variandi puhul kĂŒsiks mĂ”ningaid nĂ”uandeid kollide tapmise kohta ning kuidas tĂ”lgendada seda, mida ma nĂ€gin? Smile

Mulle hakkab tasakesi tunduma et siin on mingid arvutimÀngudest hulluks lÀinud isikud kes nÀevad luulusi.
.Raul.
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 6:06 pm    Teema: Re: Kollide tapmisreid Vasta viitega

Noble kirjutas:
Mulle hakkab tasakesi tunduma et siin on mingid arvutimÀngudest hulluks lÀinud isikud kes nÀevad luulusi.
Aga minul on tunne, et siin on tegemist mÔne, eriti kurja pubekaga Razz
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group