Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollide tapmisreid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:


krõõt, kas sul jäi midagi saamata või? tahaks kangesti lutti anda (ja vastutasuks mõned jupid korjata), aga hetkel ei võmaldata...
jama värk kyll. Twisted Evil


Haldjanool, foorumis pöördutakse kasutajate poole nende kasutajanimedega Smile. Sellest on nii palju juttu olnud.

Oletan: tahad näidata nutikust?

Selle IP-e pealt kirjutab hetkel foorumi kasutaja ER.
Vaata foorumi liikmete nimekirja. Kasutaja Kr66t või Krõõt ei ole foorumi kasutajate nimekirjas ja selle endise kasutaja postidel on märge: külaline.

Kui teete foorumis uued reeglid, mis keelavad kunagistel kasutajatel teha uusi kontosid või nende uutele kontodele lisatakse nimesse juurde kõik aliased, siis on sinu pöördumine ER-i poole nimega Krõõt alles reeglitekohane.
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:

See on kollihirm Smile
Turkian ei vaja teie energiat ja ei saa ka seda teilt kollide tapmise eest. See on tema missioon ja tasu tuleb planeedilt.


Kollihirm on neil, kes neist ja nende välja peksmisest räägivad.

Mulle on jäänud mulje, et meie kõigi kõige tähtsam missioon on meie endi seest meie hirmude ja komplekside ja pingete vabastamine ning iseenda ja Maailmaga rahu sõlmimine.
Mitte kellegi teise missiooniks ei saa olla seda teha teise/teiste eest.


p.s aga te võite oma egregori sees neid rollimänge teha Smile. Aga teie tahte ulatusest kaugemal need mängud ja rollid ei kehti Wink.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:

Vaata foorumi liikmete nimekirja. Kasutaja Kr66t või Krõõt ei ole foorumi kasutajate nimekirjas

Samal teemal on ka enne kurtmist olnud, mulle adresseeritud, sestap vastan siin. Reegel ütleb:
Kõik postitused, kus kasutatakse kellegi kodaniku nime, need kustutatakse.
Siin ei ole juttu endistest kasutajanimedest. Mul pole õrna aimugi kirjutaja, kes kasutas ennem nime Kr66t, kodanikunimest.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:

Mulle on jäänud mulje, et meie kõigi kõige tähtsam missioon on meie endi seest meie hirmude ja komplekside ja pingete vabastamine ning iseenda ja Maailmaga rahu sõlmimine.

Iseenda, mitte enda kollidega rahu sõlmimine. Sina õigustad enda kolle.
ER kirjutas:

Mitte kellegi teise missiooniks ei saa olla seda teha teise/teiste eest.

p.s aga te võite oma egregori sees neid rollimänge teha Smile. Aga teie tahte ulatusest kaugemal need mängud ja rollid ei kehti Wink.

Põrgujõud toimivad planeedi piires. See on fakt, mida su hirmud ja kujustamised ei mõjuta.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:
ER kirjutas:

Vaata foorumi liikmete nimekirja. Kasutaja Kr66t või Krõõt ei ole foorumi kasutajate nimekirjas

Samal teemal on ka enne kurtmist olnud, mulle adresseeritud, sestap vastan siin. Reegel ütleb:
Kõik postitused, kus kasutatakse kellegi kodaniku nime, need kustutatakse.
Siin ei ole juttu endistest kasutajanimedest. Mul pole õrna aimugi kirjutaja, kes kasutas ennem nime Kr66t, kodanikunimest.


Täpselt. Kuid kas selle reegli IDEE iseenesest pole see, et kasutaja poole pöördutakse vaid kasutaja nimega?
Teate, igat reeglit saab rääkida mustaks või valgeks Smile.
Ja leida nn auke vastavalt oma meelelaadile.

Aga kui me kirjutama kellegi postile vastuse ja me ei pöördu tema poole selle kasutajanimega, mille alt ta posti tegi, vaid hoopis mingi teise kasutjanimega, siis me tahame sellega vaid näidata: ehee, ma tean, kes sa oled!
No kuulge, see pole ju enam posti kommenteerimine, vaid hoopis iseenda nutikuse ja nn läbinägelikkuse demonstreerimine.
See pole samas loomulikult mitte paha ja keelatud.

Ja veel. See, kes tahab varjata ja taotleb, et tema exkontod ei viidaks kokku, see suudab leida uusi IP-sid ja muuta oma energaatikat ja stiili. Kõik sõltub taotlusest.

Foorumi egrgor on vaid üks liivakast, kus toimuvad mängud. Ja iga kasutaja valib, millist mängu ta hetkel tahab mängida.
Kõik egregorid on tegelikult vaid mängumaad Smile...
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:
ER kirjutas:

Mulle on jäänud mulje, et meie kõigi kõige tähtsam missioon on meie endi seest meie hirmude ja komplekside ja pingete vabastamine ning iseenda ja Maailmaga rahu sõlmimine.

Iseenda, mitte enda kollidega rahu sõlmimine. Sina õigustad enda kolle.
ER kirjutas:

Mitte kellegi teise missiooniks ei saa olla seda teha teise/teiste eest.

p.s aga te võite oma egregori sees neid rollimänge teha Smile. Aga teie tahte ulatusest kaugemal need mängud ja rollid ei kehti Wink.

Põrgujõud toimivad planeedi piires. See on fakt, mida su hirmud ja kujustamised ei mõjuta.


Just torukybarik.
Sinu maailmapildis on tõesti kõik nii.
Kuid ära unusta, et kõik meie planeedil ei jaga sinuga sama maailmapilti. Kõik ei allu selle maailmapildi looja/valitseja tahtele.
soovitav lugeda: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2661&start=0
võibolla saad aru, et on ka teistsuguse "maailmavaatega" inimesi planeedil Maa


Viimati muutis seda ER (Teis Märts 21, 2006 3:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

Reaalsuse eitamine ei muuda selle mõju sinule. Oled taas jõudnud silmitsi oma maailmas oma hirmude müüriga, mis ei lase sul teist poolt sellest näha ja kasutada.

Edit: Mille eest sa jooksed, vahetades kasutajanimesid ja peites enda nime näitamist pealehel?
_________________
Tapan majas ja aias


Viimati muutis seda torukybarik (Teis Märts 21, 2006 3:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Mitte mees pole see, kellele pead armulikult ulatama piitsa, vaid jõud ise on see, kes selle piitsa enda kätte võtab ja sind nuhtleb


kas sa kujutad ette, et jõud saadab sulle faksi või? loomulikult ilmutab ta ennast läbi meeste, kes sind alandama tulevad... tark naine saab aru, et pärast mitut järjestikust ämbrit peab viga olema temas eneses, mitte nendes meestes, keda talle saadetakse Cool
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

p.s siin teemas koorus lahti postitajate tahe. Ehk see nn enesepeegelduse ketrus, mida nad hetkel kõige rohkem hetkel enda ümber põimivad Smile
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
p.s siin teemas koorus lahti postitajate tahe. Ehk see nn enesepeegelduse ketrus, mida nad hetkel kõige rohkem hetkel enda ümber põimivad Smile

Sa vabaned oma hirmudest, kui laiendad enda maailmakirjeldust. Seni, kuni seal on pimedad osad, on ka hirmud.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
ER kirjutas:
Mitte mees pole see, kellele pead armulikult ulatama piitsa, vaid jõud ise on see, kes selle piitsa enda kätte võtab ja sind nuhtleb


kas sa kujutad ette, et jõud saadab sulle faksi või? loomulikult ilmutab ta ennast läbi meeste, kes sind alandama tulevad... tark naine saab aru, et pärast mitut järjestikust ämbrit peab viga olema temas eneses, mitte nendes meestes, keda talle saadetakse Cool


Kuule ega maailm ei pöörle ainult meeste ümber Smile!
Ta ei ilmuta end läbi suhete: mees-naine, vaid kõikvõimalikes elusituatsioonides.
Ja see, mis piitsa annab, pole sugugi ka mees-naine suhetes mees, vaid Sina ise ja Sinu ego. Sellel mehel on iseendagagi piisavalt tegemist Wink.

Meie enda hirmumullid, enesetähtsusemullid, meie tahtemullid... kõik see on, millega me seisame vastamisi.
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Ja see, mis piitsa annab, pole sugugi ka mees-naine suhetes mees, vaid Sina ise ja Sinu ego. Sellel mehel on iseendagagi piisavalt tegemist Wink


loomulikult ego saab pihta, mittekeegi teine Wink igasuguses suhtlemises. hetkel sul on probleemid meestega ning seepärast me räägime meestest siin Cool muidugi see on sinu ego, mis siin karjub kuidas temaga suhelda tuleb ja kes saab kotti praegu... Wink

tee seda kõike, millest sa räägid, mitte ära nõua seda teistelt Idea
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
haldjanool kirjutas:


krõõt, kas sul jäi midagi saamata või? tahaks kangesti lutti anda (ja vastutasuks mõned jupid korjata), aga hetkel ei võmaldata...
jama värk kyll. Twisted Evil


Haldjanool, foorumis pöördutakse kasutajate poole nende kasutajanimedega Smile. Sellest on nii palju juttu olnud.


Krõõda pärisnimi ei ole ju Krõõt, vaid see on tema kasutajanimi.
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Teate, igat reeglit saab rääkida mustaks või valgeks Smile.


ER kirjutas:

Ja veel. See, kes tahab varjata ja taotleb, et tema exkontod ei viidaks kokku, see suudab leida uusi IP-sid ja muuta oma energaatikat ja stiili. Kõik sõltub taotlusest.

Razz Razz Razz
tead, et mu barby nukk on vingem kui sinuoma? ja mu ema võib talle veel kiftima kleidi õmmelda kui sinuomal?
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:

tead, et mu barby nukk on vingem kui sinuoma? ja mu ema võib talle veel kiftima kleidi õmmelda kui sinuomal?


Kusjuures sul võib õigus olla. Barbie nukkude suhtes.

Aga mängu ära ei tabanud. Seega minus sinu Barbie ilu ja paremus jättis hetkel külmaks. Võibolla teises mängus võrdleme Barbiesid.

Tead, mõnikord on asjad palju lihtsamad kui nad näivad. Näiteks, mõnikord on puhttehnilised probleemid nagu konto taasaktiviseerimise võimalikkuse puudumine pärast profiilis tehtud muutusi.
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Tead, mõnikord on asjad palju lihtsamad kui nad näivad. Näiteks, mõnikord on puhttehnilised probleemid nagu konto taasaktiviseerimise võimalikkuse puudumine pärast profiilis tehtud muutusi.


no sul sajab neid vabandusi oma lollusele ikka varrukast Razz mis kiunud siis kui "aus" puhttehniline probleem VÕIS olla...
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Turkian kirjutas:
Nuusu kirjutas:
Sinu sõnades on soojust, midagi väga ilusat.

Aga muidugi, ma ju soovin naistele head. Väga tore sinust :]
(Muidugi sind pandi samal ajal mulle nende sinu sõnade taustal kolle sisse toppima, aga no seda sa juba tead et sa ennast enda mahamüümisega sitta seisu oled pannud, ma kirjutan lihtsalt õpetuseks teistele. Ei arva praegu, et sa selline värdjas oled, et tahtlikult ütled midagi ilusti ja siis proovid täiega sisse sõita selle pealt, kui keegi vähegi positiivselt sinusse suhtub)


Aga Turkian, miks sina siin nii leilis oled ?
Mitte ükski naine ei saa mehele möödaminnes kolle sisse toppida, ega sisse sõita.

Kui mulle koll sisse saadakse, siis muidugi on see minu viga. Need pannakse minu veapunktide pealt millega mina tegelema pean ja ma ka tegelen ja tahan neist lahti saada.

Siia saab tuua näite. Kui mõni mees naise ära vägistab, sest naine seda ise provotseeris enda kollidega. Kas siis teised ei peaks selles teos süüdistama ka seda karmakirvest (meest). põhjus-tagajärg-seadus kasutas seda värdjat karmakirvena, teise värdja karistamiseks, aga see ei õigusta kumbagi neist.

Samamoodi mina annan enda hinnangut ka naistele kes mulle minu veapunktide pealt sisse sõidavad, et nad enda kiiksudest aru saaksid, ma aitan neid. Ma ei vabanda sellega enda veapunkte ega lükka seda nende kaela. Küll aga teevad seda nemad:
Nimelt naistel on nii hea meel kui nad saavad ka mõne mehe peale näidata et tal on veapunktid, või siis toppida nende pealt kolli sisse ja ütelda et sul on ka koll sees. See on ju mõttetu värdjalikkus ? Mehed ju aitavad naistel kollidest lahti saada, mida see asja paremaks teeb kui mehel on koll sees, seda raskem on tal ju naisi aidata. Seda ma räägingi et värdjad mis värdjad, kes võtavad endasse kolli ja hakkavad pidama võõrinstallatsiooni poolt algatatud sõda meeste ja naiste vahel, see on ikka tase, nagu 1 klassi lapsed.

Ja kui mees tahab naist aidata ja ta mingi vea teeb, siis on naistel võidurõõm ja hakkavad mehi maha tampima. No mida see aitab ? Mehel niigi ju halb meel et midagi valesti tegi ja aidata ei suutnud. Näete millisteks värdjateks on osad naised ja mehed lasknud ennast teha.

Need naised võiks endalt küsida kas nad tõesti tahavad sellised olla ja miks nad sellised on. Mina seda seletangi ja aitan sellest ka lahti saada. Nad täidavad ju kellegi teise tahet, elavad võõrinstallatsiooni elu, peavad tema sõdu. Mis mõtet siis teie eludel on ?


Viimati muutis seda Turkian (Teis Märts 21, 2006 4:47 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
ER kirjutas:
Tead, mõnikord on asjad palju lihtsamad kui nad näivad. Näiteks, mõnikord on puhttehnilised probleemid nagu konto taasaktiviseerimise võimalikkuse puudumine pärast profiilis tehtud muutusi.


no sul sajab neid vabandusi oma lollusele ikka varrukast Razz mis kiunud siis kui "aus" puhttehniline probleem VÕIS olla...


Jälle möödas.
See oli selgitus sulle, et sinu "nägijavõimed" baseeruvad tihti väga vaid oletustel. Alati ei suuda sa varitseda inimkuju kõiki käitumisnüansse. Ehkki oled väga püüdlik ja usin, panid seekord mööda.

Peamine viga, mida varitsejad kipuvad tegema - nad eeldavad, et inimene käitub sarnastes olukorades alati samal ajendil/põhjusel.
Aga võibolla ilvesele hakkasid korraga meeldima oja ääres hoopis jänesed kitsede asemel... Lihtsalt tuli tuju ühelpäeval jänest mekkida Wink
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

nii et siis ikkagi jaht krõõda moodi, nagu vanadel headel aegadel, kui oli vaja midagi kelleltki pätsu panna. hea et sa ytlesid, et nyyd on uued sihtmärgid ja meetodid.
ehk vanasti pidasid sa jahti meestele, et ärandada nende juppe. ja nyyd siis näid jahti pidavat naistele, et kätte saada nende energiat?
kas sa oled nii vanaks jäänud, et endal enam ei ole?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Eks see ikka jupijumalate suurim hirm jah ole, näha kõikjal nende väärtuslike vidinate sissevehkijaid.

Kas neile kunagi ei tule pähe, et kõik võibolla ei tahagi nende üliväärtuslikke ja hinnalisi vidinaid?

Kui ei jaga sama maailmapilti, ei tähenda see veel seda, et tahetakase sinu maailmapilti hävitada/ära pätsata.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group