Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollide tapmisreid
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 12:50 pm    Teema: Kollide tapmisreid Vasta viitega

Mõtlesin eile ja üleeile, et hakkan kolle maha lööma. Mõeldud, tehtud. Magama minnes keskendusin juhtruumile ning lõingi paar tükki maha. Ühe lömastasin jalaga ning ühe hakkisin tükkideks. Järsku aga hüppas üks koll kaela ja hakkas kägistama. Kuidagi kahtlane tunne oli, aga siis kerisin aega tagasi ja lõin kolli maha. Saigi juhtruum kollidest puhtaks. keegi tüdruk oli ka seal, aga teda maha ei löönud. Razz Siis vaatasin natuke allappole ning mingi suur ruum kubises kollidest. Ei teagi kuidas, kuid järgmine hetk olin seal kollide keskel, koos sellesama tüdrukuga. Kõhklesin hetke ning seejärel lennutasin energialaine abil kõik kollid laiali. Ühtegi elus kolli seal enam ei näinud. Rohkem ei mäletagi enam ning hommikul oli juba hoopis teine tunne. Mäletan, et nägin isegi unenägu. (Tavaliselt ma unenägusid ei mäleta)

Igatahes, nüüd ma siis mõtlen, et kas oleks viimane aeg hullumajja avaldus sisse anda või võib must veel asja saada? Razz Teise variandi puhul küsiks mõningaid nõuandeid kollide tapmise kohta ning kuidas tõlgendada seda, mida ma nägin? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mis moodi need kollid välja nägid? Kas saaksid kirjeldada, faksida või pildi üles riputada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ei mäletagi nii detailselt. Suhteliselt väiksed, kasvult kuni vööni või alla selle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Elvis (Teis Jan 02, 2007 8:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 3:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea mina, mis tondid need olid. Very Happy
Aga ma ei joonud enne seda. tegelikult ka. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki sisenesidki astraali.
Laughing
Tundmatus alati hirmutab...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 12:07 am    Teema: Vasta viitega

ma käisin ka juhtruumis...



see oli ekskursioon kalevi kommivabrikus ning näidati kuidas seadmed töötavad ning kuidas neid juhtitakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 9:31 am    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
ma käisin ka juhtruumis...



see oli ekskursioon kalevi kommivabrikus ning näidati kuidas seadmed töötavad ning kuidas neid juhtitakse


Minu kommivabrikus liiguvad ringi viirused. toimepoolest kehvapoolsed;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 11:15 am    Teema: Vasta viitega

Schism kirjutas:
Äkki sisenesidki astraali.
Laughing
Tundmatus alati hirmutab...


Mõte oli juhtruumi minna, ata Kurat seda teab, kuhu ma tegelikult sattuda võisin/võin.
Loodetavasti mitte hullumajja. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

ma käisin ka juhtruumis. tiskre veepuhastusjaama juhtruumis. seal oluliselt kolle polnud. väljas ainult haises, noh.
aga kui ma oleksin rohkem seent teinud, oleks ka kolle nägema hakanud
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

Styrman, nähtavasti see tüdruk tassib sulle kolle (kui naine saab mehelt meesenergiat, toetust, on tal juba võimalus mehele koll sisse tuua). Imelik on juba see et tüdruk on sinu juhtruumis. Juhtruum ei ole koht kus mehe naised peaks aega veetma, nähtavasti proovib ta sind juhtida ja on abiks ka värdjaga, vöörinstallatsiooniga diili teinud ja kollid endale abiks toonud.
Ma soovitan ta seal välja ajada või peksta kui muidu ei lähe, vaata kas ta ka jääb eemale. Kui sa peale välja ajamist märkad et ta on tagasi sisse saanud, siis peab vaatama mille pealt ta sisse saab, või mis veapunkti pealt sa ta ise sisse lased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Muinasjulle kirjutas:
ma käisin ka juhtruumis. tiskre veepuhastusjaama juhtruumis. seal oluliselt kolle polnud. väljas ainult haises, noh.
aga kui ma oleksin rohkem seent teinud, oleks ka kolle nägema hakanud


Seened ei näita kolle. seened näitavad värve.

aga kui sitta täis olla siis seen vihastab ja näitab jah kolle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

seened teevad pilve.

kas ei oleks mitte loomulik, et inimestel on mingid automaatsed kaitsemehhanismid, mis hoiavad igasugu munade järamised ja kollide ligipääsud lihtsalt ära?

Rolling Eyes
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kui keegi teist seeni teeb, siis võiks teha sellest koduvideo ja õpetada teisi ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Kollide AÜ on juba pikemat aega arutlenud, mida ette võtta sellise vaenuliku suhtumisega kollidesse. Tagakiusatutena ja vähemuse esindajatena kaaluvad nad tõsiselt maakõigiolenditeõiguste komisjonile palvekirja esitamist, et alustataks ametlik juurdlus kollide õiguse - elada ja olla võrdõiguslik Maa elanik- suhtes.

Ükski koll ei ründa teist olendit Maa peal. Kui inimene on teinud leppe kolliga, siis on ta selle ISE teinud ja ei maksa süüdistada selles ei kolli ega ka NAISI (see viimane oli mõeldud Turkianile, kes süüdistab armsaid olendeid nagu seda on naised, kõikvõimalikes kuritegudes ja pahatahtlikkuses ja värdjas ja transa olemises).
Kui sõlmid lepingu, ole valmis selle tagajärgedega silmitsi seisma. Lepingu sõlminud, vastutavad mõlemad osapooled võrdselt. See pole pääsemine, kui notid maha teise osapoole Wink.

Kokkuvõtlikult öeldes:
Iseenda sisse kaedes olge valmis seda vaatepilti vastu võtma! See oli teie enda soov näha asju ja sealjuures iseennast sellistena nagu olete.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:


... ja ei maksa süüdistada selles ei kolli ega ka NAISI (see viimane oli mõeldud Turkianile, kes süüdistab armsaid olendeid nagu seda on naised, kõikvõimalikes kuritegudes ja pahatahtlikkuses ja värdjas ja transa olemises).



tea, olen ka naine, aga mind pole turkian kunagi syydiatanud ei kõikvõimalikes kuritegudes, ei pahatahtlikkuses, ei värdjalikkuses ega transastumises. tea, kas äkki siis leidub ka neid naisi, kes seda kõike ei olegi (noh, kui mina seda kõike ei ole, siis peab ju selliseid veel olema Rolling Eyes ).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
tea, kas äkki siis leidub ka neid naisi, kes seda kõike ei olegi (noh, kui mina seda kõike ei ole, siis peab ju selliseid veel olema Rolling Eyes ).



Tubli tüdruk!
Loomulikult pole ükski naine seda. Kõik need süüdistused on vaid hinnangud ja sõnade loopimised, millel pole tegelikkusega mitte midagi pistmist.
See on vigin stiilis: "kõik on paha ja halb ja süüa ei taha ja tekk torgib ja padi on kõva" Laughing
ehk kokkuvõtlikult:
oskamatus olla.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:

Loomulikult pole ükski naine seda. Kõik need süüdistused on vaid hinnangud ja sõnade loopimised Wink... Millel pole tegelikkusega mitte midagi pistmist.


noh, tegelikult ikka on. neid jubedikke on kuhjaga - tean isegi päris mitmeid. aga see ei tähenda, et kõik sellised on. samas, kes ei ole, see on korras ja temale need hinnangud ei laiene. aga need, kes pole korras, peaksid asja ikka väga tõsiselt võtma. (noh, näiteks transa on väga mehelik (yxkõik kas tegutsemiselt, mõtlemiselt või käitumiselt), aga naine peaks ikka naiselik olema - ja mida teeb yx mees yhe meheliku naisega - tal pole sellest kopika eestki kasu ega rõõmu).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
aga need, kes pole korras, peaksid asja ikka väga tõsiselt võtma. ).


Kas nendega, kes teisi nimetavad epiteetidega nagu: transa, värdjas, kollistunud, on kõik korras? Kas "korras olemine" pole mitte see, kus oled ise ja lased teistel olla nii nagu nad on?

haldjanool kirjutas:
(noh, näiteks transa on väga mehelik (yxkõik kas tegutsemiselt, mõtlemiselt või käitumiselt), aga naine peaks ikka naiselik olema - ja mida teeb yx mees yhe meheliku naisega - tal pole sellest kopika eestki kasu ega rõõmu).


Kas vabatahte reegliga on ikka kooskõlas, et keegi võtab endale õiguse öelda, et naine PEAKS olema see või teine oma olemuselt? Kui tal on tore ja hea olla just selliselt nagu ta on ISE VALINUD, kas ta peaks siis kellegi teise päras valima teisiti?

Miks mehel peab olema naisest kasu või rõõmu? Kas ta muidu ei oska rõõmu tunda? Kas ilma naiseta ei saa hakkama?
Seni, kuni ta võtab naisi kui objekte/olevusi, kellest PEAB olema KASU, ei suuda ta tegelikult rõõmu tunda naisest, vaid ta tunneb rõõmu sellest KASUST, mida ta naiselt saab.

Teisest inimesest - tema olemasolust - tunneme rõõmu siis, kui meil pole tahtmisi tema suhtes. Ei nii - ega naasuguseid.
Elust tunneme rõõmu siis, kui meil pole tahtmisi tema suhtes, milline ta peaks olema.
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool, mu arust su mees siin nimetab igat sellist naist transaks, kes tema arvamusega nõus pole Exclamation . naiselikke naisi samuti. ma arvan, et see tuleb tal sellest, et ta pole harjunud sellega, et keegi talle vastu vaidleb ja teistmoodi mõtleb. see, et naine on iseseisev ja ise mõelda oskab, ei tee temast veel transat.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group