Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kirepallid
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 4:28 pm    Teema: Kirepallid Vasta viitega

Eile sai Tokroda juures antud asjadest põgusalt räägitud, kuid osa jäi selgusetuks.

*Nagu ma aru sain, siis omab üks naine ühte kirepalli ning võib selle anda korraga vaid ühele ainsale mehele? (või ehk naisele ka, kuid see ei puutu asjasse praegu). Kas see peaks tähendama siis, et kaks või enam inimest ei saa kunagi ühte tüdrukusse/naisesse üheagselt armunud olla? Ma ei pea siin silmas meeldimist, millega ma ise õnge läksin.

*Kuidas saab naine oma kirepalli mehe küljest ära võtta? (Ma väga vabandan, kuid selle olen ma mingit moodi suutnud ära unustada) Sad

*Kas meestel on olemas filter, või midagi muud vastavat, mis filtreerib välja ebasoovitavad pallid ning laseb ainult need läbi, mida mees tahab?

Muidugi huvitaks mind ka kõik muu, mis kirepallidega seotud, kuid mida ma hektel ei taibanud küsida. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

minul on filter olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
minul on filter olemas.

Laughing
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
minul on filter olemas.


see ei ole sul filter, vaid pann Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 5:42 pm    Teema: Re: Kirepallid Vasta viitega

Styrman kirjutas:
Eile sai Tokroda juures antud asjadest põgusalt räägitud, kuid osa jäi selgusetuks.

*Nagu ma aru sain, siis omab üks naine ühte kirepalli ning võib selle anda korraga vaid ühele ainsale mehele? (või ehk naisele ka, kuid see ei puutu asjasse praegu). Kas see peaks tähendama siis, et kaks või enam inimest ei saa kunagi ühte tüdrukusse/naisesse üheagselt armunud olla? Ma ei pea siin silmas meeldimist, millega ma ise õnge läksin.

*Kuidas saab naine oma kirepalli mehe küljest ära võtta? (Ma väga vabandan, kuid selle olen ma mingit moodi suutnud ära unustada) Sad

*Kas meestel on olemas filter, või midagi muud vastavat, mis filtreerib välja ebasoovitavad pallid ning laseb ainult need läbi, mida mees tahab?

Muidugi huvitaks mind ka kõik muu, mis kirepallidega seotud, kuid mida ma hektel ei taibanud küsida. Smile


Jah, naisel on üks kirepall, üks armastusepall ja üks õnnepall.
See tähendab siis seda, et suhteid on erinevaid tüüpe ja need rajanevad siis erinevatele suhte alustele. Loomulikult on kõiksuguseid alternatiivseid suhteid, aga jämedalt siis on neid kolm:

Kõike alumine on kire pall, asukoht teine t¹hakra. Selle palli viskab naine mehele, kes annab talle hetkel kõige paremaid kogemusi. Kire suhted tulevad pea alati suure tormiga ja vaibuvad samamoodi. Loomulikult mõned elavad neid pingeid välja rohkem sissepoole, kui väljapoole, millel võivad pikemas perspektiivis olla hullemad tagajärjed, rahuldamata kirg võib mõnel ikka nupu lõpuks otsast ära kammida. Teinekord nimetame neid isegi kire-mõrva suheteks.

Kas see peaks tähendama siis, et kaks või enam inimest ei saa kunagi ühte tüdrukusse/naisesse üheagselt armunud olla?

Jah, armunud võivad paljud mehed olla ühte naisesse, aga tavaliselt domineerib siiski üks mees korraga naise elus (mis ei tähenda seda, et mõnel naisel on täna üks ja homme teine), see kes on saanud palli. Naine viskab näiteks taotluse õhku, et tahab head mees (mis on nii seinast-seinani tahe loomulikult), mõned mehed püüavad selle kinni ja hakkavad siis rabelema, et kes saab palli. Eeldusel, et see naine on siis väärt rabelemist, või siis on asi võõrinstallatsioonil, mis keedab midagi kokku. Kui mees tahab naiselt midagi (mis on küll kahtlane, sest see on tegelikult naise tahe), näiteks kiresuhet, siis võib olla ta nagu kukk, ajab suled laiali ja kireb hommikust-õhtuni, et naise tähelepanu võita, lõpuks selle saades on rahu majas, olulisem oli ehk vallutamine, mitte võit ise. Mõlemad said kogemuse kätte.


*Kuidas saab naine oma kirepalli mehe küljest ära võtta?


Kui naisel on kogemus käes, et mees ei suuda naisele enam midagi anda, siis laseb mees sellest ka ise lahti.

*Kas meestel on olemas filter, või midagi muud vastavat, mis filtreerib välja ebasoovitavad pallid ning laseb ainult need läbi, mida mees tahab?

Loomulikult, sest mees saab valida, millise naise palli ta vastu võtab, sest näiteks juba armastuse- või õnnepallide puhul on see väga oluline, kellega teha tööd jne.


Viimati muutis seda Naine (Teis Märts 14, 2006 7:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mida küll välja mõeldakse!...
pallid... filtrid....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Eh, ma saadan ka mõne palli kuhugi Rolling Eyes
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

järjest keerulisemaks see teema läheb jahh. alguses olid mullid, siis tulid mingid väljad.. nüüd juba pallid ja filtrid Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
järjest keerulisemaks see teema läheb jahh. alguses olid mullid, siis tulid mingid väljad.. nüüd juba pallid ja filtrid Question


Jah, filtrid on minu süü. Sad (Või kes teab, äkki on keegi neid juba varem maininud, aga ma pole sellisel juhul sellest teadlik)
Aga teisi asju pole ma ise välja mõelnud. Razz


Viimati muutis seda Styr (Teis Märts 14, 2006 7:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
järjest keerulisemaks see teema läheb jahh. alguses olid mullid, siis tulid mingid väljad.. nüüd juba pallid ja filtrid Question


Püüdsid mõne? Embarassed
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Kayaman kirjutas:
järjest keerulisemaks see teema läheb jahh. alguses olid mullid, siis tulid mingid väljad.. nüüd juba pallid ja filtrid Question


Püüdsid mõne? Embarassed


ma ei tea , miski imelik tunne tekkis küll vahepeal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Kayaman kirjutas:
järjest keerulisemaks see teema läheb jahh. alguses olid mullid, siis tulid mingid väljad.. nüüd juba pallid ja filtrid Question


Püüdsid mõne? Embarassed


ma ei tea , miski imelik tunne tekkis küll vahepeal.


Huvitav, kas neil pallidel nimed ka peal on?
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Mees saab ikka aru, kes palle loobib.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

No eks ma siis hiljem korjan enda omad jälle kokku, panin graveeringu peale, siis ei võta teiste oma.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Parem on kividega loopida, need väljendavad kirge palju tõhusamalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

ArcanaDei kirjutas:
Parem on kividega loopida, need väljendavad kirge palju tõhusamalt.


Kas proovime? Laughing
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Njah, üksikud ilusad lilled õitsevad ja kõik tahavad neid järsku endale, ometi ei kuulu need ühelegi tahtjatest/rabelejatest.

Teadmiseks, lille tuleb otsida enda seest, aga mitte väljast ja kui sisemine lill on surnud, siis ükski võõra ei suuda ka õitseda.
Uskumatu, kuidas ilusate asjade peale ikka ahnusest pea kaotatakse. Confused
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Kolm Märts 15, 2006 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Njah, üksikud ilusad lilled õitsevad ja kõik tahavad neid järsku endale, ometi ei kuulu need ühelegi tahtjatest/rabelejatest.

Teadmiseks, lille tuleb otsida enda seest, aga mitte väljast ja kui sisemine lill on surnud, siis ükski võõra ei suuda ka õitseda.
Uskumatu, kuidas ilusate asjade peale ikka ahnusest pea kaotatakse. Confused


Siinkohal tuletaks meelde Sulle, et sa räägid omadest kogemustest. Minuteada teiste omadest sa ei rääkinud... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 15, 2006 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ma vaatasin kõrvalt, kuidas inimesed jooksevad ja kõndisin edasi.

Lehm tuli eemalt ja sõi lilled ära, aga inimesed trampisid üksteist surnuks.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Kolm Märts 15, 2006 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Eks tark õpib teiste vigadest... *kummardab*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group