Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Seksi 4 seadus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

Maaema pole küll miskit seadust kehtestanud et mehel on kohustus naisi panna . Kui ikka ei taha ja naine ei meeldi siis ei sunni seda ükski vägi .
Tokroda mulle tundub et sa võitled hoolega mehe maksma panemise eest. miks sa siis teda kinni aheldad? kujutle nüüd kuidas 160 kilosed mutid mehi pressima hakkavad,et nikku saada ja kui mees ei taha siis saab ju teda needa et Maaema vastu oled jne ! See omakorda tekitab meestele väärprogrammi et nüüd kisub elu perse . just selle seaduse alusel. Cool
V noh tegelt pohh , Igaüks ise teab mis seaduste sees elab. Seks on Ilus ja hea. Inimeste vahel kes seda tõesti tahavad. aga mitte mingi seaduse alusel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

mina ei pane sellepärast , et pole sobivat kohanud. mitte, et mul naiste vastu midagi oleks

seksi vastu aitab töö. näiteks see jalgrattur Boonen, kes võidab koguaeg etappe, ütles, et ta paneb iga kolme nädala tagant naisi ja siis teeb päris tõsiselt keppi. aga koguaeg ta ei mõtle sellest, mis siis et ta keelab endale selle kolmeks nädalaks. Nii, et see seksi keelamine, seksi magusamaks ei tee, nagu sinn mõni ekslikult on arvanud ennemalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Madu77
Arengumaag


Liitunud: 28 Nov 2005
Postitusi: 444
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mina ei pane sellepärast , et pole sobivat kohanud. mitte, et mul naiste vastu midagi oleks

seksi vastu aitab töö. näiteks see jalgrattur Boonen, kes võidab koguaeg etappe, ütles, et ta paneb iga kolme nädala tagant naisi ja siis teeb päris tõsiselt keppi. aga koguaeg ta ei mõtle sellest, mis siis et ta keelab endale selle kolmeks nädalaks. Nii, et see seksi keelamine, seksi magusamaks ei tee, nagu sinn mõni ekslikult on arvanud ennemalt


Kas regulaarsus ja rutiin pärsivad midagi?
_________________
Sisemine jõud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
tokroda poolne täiendus seksiseadustele:
1. erineva tasemega naise eest ei pea hoolitsema
2. sama tasemega naisele võib ära öelda
3. mullitajatest on soovitatav yldse eemale hoida
4. väga madala tasemega naisi (primkad, jne) ei tohi panna, sest nemad on kõik oma energiad juba täiega maha myynud/ära kinkinud ja neid ei aita isegi mitte panemine


Ma ütleks, et ei pea panema. Primka iseenesest pole midagi maha müünud, sest tal pole kõik tasemed veel välja arenenud.

Ma mõtlen, et mõned naised, kes Tokroda ümber siblivad, tahavad siiski vaid mullitada ja tingimusi talle peale panna. Mind nad enam ei häiri. Kui häirib, on viga minus. Naisolevused, kes on ühiskonna programmidega varustatud, kipuvad enne minule küll kallale tulema, see on võrdlemisi tülikas. Õigemini oli, sest ma määratlesin ära, et kõik naised, kes ronivad minu armastust torkima, saavad pikki piilumist. Mitte minult, vaid maaemalt, sest tema andis ka minule uue võimaluse. Et midagi saavutada, peavad nad seda tegema ise, mitte teiste arvelt.

Mäletan, et üks naine ütles mulle hiljuti, et tugevam võidab. Kas tõesti peab armastuse nimel võitlema ? Ei pea. Mees teeb naise tugevaks. Tuleb olla vaid see, kes oled. Kui naine on oma olemuselt puhas, siis suudab mees võtta ta oma kaitse alla, anda naisele kõik. Naine peab seda vaid tahtma (tingimustevabalt) ja ta tunneb, et loojad kaitsevad seda suhet.


Viimati muutis seda Naine (Teis Märts 07, 2006 8:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Madu77
Arengumaag


Liitunud: 28 Nov 2005
Postitusi: 444
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Mees teeb naise tugevaks. Kui naine on olam olemuselt puhas, siis suudab mees võtta ta oma kaitse alla, anda naisele kõik. Naine peab seda vaid tahtma (tingimustevabalt) ja ta tunneb, et loojad kaitsevad seda suhet.


Praavoo Naine!!!
Enam paremini on raske öelda Cool
_________________
Sisemine jõud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas regulaarsus ja rutiin pärsivad midagi?




Ma ei saa aru, mida sa öelda tahtsid.

Ma arvan, et kui see sportlane iga kolme nädala tagant seksib, siis ilmselt ei pärsi. Ju ta siis arvab, et nii on kõige parem. Aga siis nad panevad paar päeva jutti korralikult nii palju kui torust tuleb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Kas regulaarsus ja rutiin pärsivad midagi?




Ma ei saa aru, mida sa öelda tahtsid.

Ma arvan, et kui see sportlane iga kolme nädala tagant seksib, siis ilmselt ei pärsi. Ju ta siis arvab, et nii on kõige parem. Aga siis nad panevad paar päeva jutti korralikult nii palju kui torust tuleb


Küllap neil siis ka hea toru Cool , ega sa ei tea, palju see läbimõõt on?
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 1:29 am    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Et siis nii või:
Mees aga muudkui paneb, kui naised küsima tulevad. Proovigu vaid keegi ei öelda. Ja meestel hea enesetunne. Kui nende naiste hulka on juhtunud sama tasemega naine, siis peab hakkama tema eest ka hoolitsema- ühest küljest paneb enam-vähem kõike, mis liigub ja teisest küljest leiab võimaluse võtta enda hoole alla endasugused. Lausa lust ja lillepidu. Millal see mees kogu selle panemise ja hoolitsemise kõrvalt enda naise kaitseks ja arendamiseks aega leiab? Kui ta peab jagama ennast nii paljude vahel, siis kusagilt hakkab midagi kärisema.
Naine omakorda ei saa endast madalamat meest panna ehk siis valikuvõimalus tunduvalt väiksem. Eriti, kui naine näiteks suhteliselt kõrge tasemega, siis vaat et puudulik valik. Soovitav leida veel kõrgem mees. Kui see juhtub aga olema nullimees, on naisel kraanid kinni ja teisi mehi enam vaadata ei saa. Mhhhh. Huvitav iseenesest.
Ära võta maailma traagiliselt. Vaata Su mees rabeleb ja üritab ümbrust paremaks luua. Siis on Sul endal ka seal hea olla. Ära sega mehel toimetamast
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 1:33 am    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Tokroda mulle tundub et sa võitled hoolega mehe maksma panemise eest. miks sa siis teda kinni aheldad? kujutle nüüd kuidas 160 kilosed mutid mehi pressima hakkavad,et nikku saada ja kui mees ei taha siis saab ju teda needa et Maaema vastu oled jne ! See omakorda tekitab meestele väärprogrammi et nüüd kisub elu perse . just selle seaduse alusel. Cool
Naine läheb paksuks just siis, kui ta ei taha avamist, vaid mullitamist.
Kui naine soovib tõesti avamist, siis maaema muudab ta keha ilusaks.
Näide venelased. Noorest peast ilusad tibid. Nii kui mehe saavad muutuvad tünnideks. Nad ei soovi enam avada uut energiat.

Muideks kui Sul on kõik korras sisemiselt, siis Su riist töötab õieti. Minul näiteks ei seisa naise peale, kui temas on koll. Olgu nii ilus, kui tahes.
Kui oled sünkroonis maaemaga, siis riist alt ei vea.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 1:44 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Näide venelased. Noorest peast ilusad tibid. Nii kui mehe saavad muutuvad tünnideks. Nad ei soovi enam avada uut energiat.


Väga hea tähelepanek Idea
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ära võta maailma traagiliselt. Vaata Su mees rabeleb ja üritab ümbrust paremaks luua. Siis on Sul endal ka seal hea olla. Ära sega mehel toimetamast


Ei sega ma ammu enam kedagi, vaatan, kuidas endaga hakkama saan Cool
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:

Põgened vastutuse eest nagu akk naiste eest Smile

Mis vastutuse eest? Ei saand aru....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 6:10 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:

Mis vastutuse eest? Ei saand aru....

Sa budistina ei saagi aru. See sinu lahustumine või lahjenemine või kuidas iganes sa seda kutsud on tegelikult lihtsalt arengust loobumine ja vaikne hääbumine. Väga mugav, kui vastutust kardad. Miks vastutus? Sest areng toob võimu (kõigepealt iseenda, siis ümbruse, teiste inimeste) üle ja võib tähendab eelkõige vastutust. Areneva olendi jaoks on suremine vahepealtus, "valgustunud" budist sureb päris surma. Kuna ta teeb seda nii pikalt, siis ongi olemine budisti jaoks piin.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:
. Väga mugav, kui vastutust kardad. Miks vastutus? Sest areng toob võimu (kõigepealt iseenda, siis ümbruse, teiste inimeste) üle ja võib tähendab eelkõige vastutust. Areneva olendi jaoks on suremine vahepealtus, "valgustunud" budist sureb päris surma. Kuna ta teeb seda nii pikalt, siis ongi olemine budisti jaoks piin.


See mingi "mugavusega" häbistamine on vana kommunistide meetod (et näe: surra on lihtne, aga sa mine proovi seda rasket ühiskondliku tööd tee ja vastuta! Leidsid endale mugava lahenduse!..) Vastutus on raske asi. Ma ei vaidle vastu. Kuid anna ma vastutan, aga sina minu asemel SURE!... Vaatame, kes paremini hakkama saab ja kellel raskem on.

Teine asi on see võimuhimu. Minujaoks (buddistina) on see täiesti "paralleelne" (ükskõikne). Nii et võib olla just selle pärast ei saagi aru... Crying or Very sad
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 2:42 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:


See mingi "mugavusega" häbistamine on vana kommunistide meetod (et näe: surra on lihtne, aga sa mine proovi seda rasket ühiskondliku tööd tee ja vastuta! Leidsid endale mugava lahenduse!..) Vastutus on raske asi. Ma ei vaidle vastu. Kuid anna ma vastutan, aga sina minu asemel SURE!... Vaatame, kes paremini hakkama saab ja kellel raskem on.

Teine asi on see võimuhimu. Minujaoks (buddistina) on see täiesti "paralleelne" (ükskõikne). Nii et võib olla just selle pärast ei saagi aru... Crying or Very sad


Selleks ei pea kellegagi midagi vahetama, et suremise asemel elama hakata, Dima. Ma pole öelnud, et see suremine kerge on, aga mõttetu küll.

Võimuhimu on omaette teema. See on soov saada võimu ilma vastutust võtmata. Mina ei himusta võimu. Ma pigem kardan seda, või tegelikult vastutust...no praeguseks olen sellest veapunktist lahti saanud. Aga see on vältimatu eeltingimus arenguks.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:

suremise asemel elama hakata.


Ei saand ma järjekordselt passazist aru... sorry! Crying or Very sad



torukybarik kirjutas:

Ma pole öelnud, et see suremine kerge on, aga mõttetu küll.
.

Vot see on õige: et pole kerge ja veel õigem et mõtetu! Very Happy


torukybarik kirjutas:

Ma pigem kardan seda, või tegelikult vastutust....

Iga kord kui mulliseaduse vastu midagi teed (ei ole tavaline), siis mull oma egregori liikmete abil pöörab su peale tähelepanu ja ründab et jälle sind teistega sarnaseks teha. See ongi vastutus. Ja loomulikult kui mulli osake ka kardad. aga sellest ma palju kirjutasin PÕRGUPEEGLIS,...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 21, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma teeks siia teooria juurde sellise täienduse:
Teooria oli, et kui seksivad mees ja naine on sama tasemega, saab mees avanenud pesa energia oma käsutusse. Lisaksin, et kui nüüd naine liigub kõrgemale tasemele(ka see on võimalik, siis küll vastava mehe toel nagu mees ületab sünnitaseme klanni toel), siis saab ta mahajäänud energiakasutuse kaasa võtta(kui oskab). Ehk siis kui mees tahab seda automaatset õigust säilitada, peavad mees ja naine koos arenema. Kui mees jääb maha, siis naine suunab sama energia kellele tahab ehk ise valib. Kui nüüd naine jääb maha ja mees liigub edasi, siis olles kõrgem, annab mees naisele ise kasutusõiguse tagasi. Siin valib naine, kas suunab selle uuesti samale mehele või mitte.
See on nagu seotud sellega, et areneval mehel on naise toetus. Juhul muidugi, kui naine saamahimust seda tagsisaadud energiat valesti ei suuna. Ideaalis suunab ta need ühele mehele. Ehk kui ta on kõik energiad kokku korjanud ja suunab need ühele mehele, siis väljastab ta parameetri energiat vastavalt mehe vajadusele ja teebki seda parameetrist parameetrisse liikudes. Nii kuidas mehel vaja. Aga naisel peab olema enne vastav parameeter kokku korjatud, muidu kasutada ei saa. Teistpidi saab naine teha ka määratluse, et kui on mingi parameeter koos, siis sellele vastav energia tuleb tagasi.
Kui naine seksis endast madalama mehega, siis põhimõtteliselt on ka sealt võimalik energia tagasi tõmmata, aga see juba miski keerulisem värk ja seostub muude asjade lahendamisega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 22, 2006 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Muideks kui Sul on kõik korras sisemiselt, siis Su riist töötab õieti. Minul näiteks ei seisa naise peale, kui temas on koll. Olgu nii ilus, kui tahes.
Kui oled sünkroonis maaemaga, siis riist alt ei vea.


Siis mul ju ei ole kolli !!! Teoorias on vastuolud, sul ei peaks seisma ju minu peale siis Embarassed
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 22, 2006 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ma panen kolli.
Püüan ta enda kasuks ära progeda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 22, 2006 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma panen kolli.
Püüan ta enda kasuks ära progeda.


enam-vähem. tegelikult veidikene keerutad...
aga samas pole see ju valetamine, vaid lihtsalt "napp" seletus Very Happy
sa räägid, et on koll, et naist end kasuks ikka ära progeda Wink

kusjuures... ongi koll (loe: kompleks), kui sind uskuma jääb, et on koll
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group