Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Üldiselt katsun võimalikult vähe loota ja oodata ...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 5:55 pm    Teema: Ãœldiselt katsun võimalikult vähe loota ja oodata ... Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Üldiselt katsun võimalikult vähe loota ja oodata, siis ka vähem pettumusi ja rahulolematust.
Viimasel ajal on minul sellise suhtumise pärast kõvasti vaidlusi olnud.
Lihtsalt olen ja tegutsen ning tulgu mis tuleb. See on minu valik.
Kuid minule räägitakse, et ma ei ole ambitsioonikas kui nii mõtlen. Et olen alistuja jne.
Mis on inimesel vaja?
Peavari, kus magada. Süüa ja veidi riideid.
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

No kui inimene saab iseennast oma tegevusega rahuldatud, siis ei ole kellelgi teisel õigust öelda kui ambitsioonikas sa olema pead.

Mina võtan seda asja selliste etappidena: 1) eesmärk 2) plaan 3) tegutsemine 4) vastutamine. Liigne ambitsioonikus toob kaasa ainult selle, et täidetakse kas ainult esimest või teist punkti ja tulemus on see, et asjad on kõik poolikult tehtud ehk siis lõppkokkuvõttes pole midagi tehtud.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Seoses selle teemaga tuli mulle meelde üks mõte teiste peale lootma jäämise kohta.
Nimelt kui sa teiselt inimeselt midagi mõttes ootad, muutud ise vampiiriks ja üritad imema hakata (aga see õnnestub vist ainult sellisel juhul, kui teine inimene tunneb ennast vastutavana).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

wudu

irw Razz kes sulle seda juttu räägib ja miks? mõtle sellepeale...

sry mismo, su juttu ma üldse ei lugenud...


Viimati muutis seda sirel (Esm Märts 06, 2006 12:11 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
irw Razz kes sulle seda juttu räägib ja miks? mõtle sellepeale...


Viilmaa teooriast minupoolne tõlgendus oli see. Ega ma muidu poleks kirjutanud seda teooriat, kui ma poleks ära tundnud, et selline asi on täiesti võimalik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

mismo kirjutas:
Seoses selle teemaga tuli mulle meelde üks mõte teiste peale lootma jäämise kohta.
Nimelt kui sa teiselt inimeselt midagi mõttes ootad, muutud ise vampiiriks ja üritad imema hakata (aga see õnnestub vist ainult sellisel juhul, kui teine inimene tunneb ennast vastutavana).


Ehk siis tunneb süüd.. Sellekaudu annab tõepoolest imeda. Sest inimene ise tahab seda. Aga milleks tõesti loota ja uskuda... Nii võib juhtuda et soovitud asja ei saa, ja siis tunneme me end energiast tühjana. Hakkamegi teistelt võtma. Elu annab kõik, mille oleme ära teeninud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group