Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

loitsud ja enesepeegeldus
Mine lehele 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 12:48 pm    Teema: loitsud ja enesepeegeldus Vasta viitega

Kookon vÀljendab enesepeegeldust. Enesepeegeldus on teadvuse omadus.
Kapselduma on hea vÀljend.
Kapseldutakse enesepeegeldusse, kedratakse enesepeegelduse niidist kookonit enda ĂŒmber... loitsimine iseendas, enda ettekujutuses maailmast. Loitsud mis endale ise loodud, loitsud mis vĂ”etud ĂŒle teistelt. Vanematelt, ĂŒhiskonnalt, egregoridelt. Jupijumalailt.. suurtelt loitsumeistreilt. Loitsude ketramine loob sidususe ĂŒksikute loitsude vahele, hoiab enesepeegelduse niidi tervena. Ja `mina` kookonis. Tunnetades teise inimese teadvust on vĂ”imalik tunnetada ka neid loitse, mis teda vangis hoiavad, kookonit ehitavad.
Kaitse nÔrgeneb kui miski annab hoobi meie enesepeegeldusele. Haigus, surmalÀhedane kogemus, jÔutaimed...
katkestab loitsude sidususe, mis hoiab tervena enesepeegelduse niidi. Kui sidusus kaob, siis inimene kÀitub nagu peata kana. Vanad loitsud ei toida, uusi pole vÔtta.
-vigastatud kiududega kookon.
Enesepeegeldusele hoobi vÔib inimene anda ka ise. CC nimetas seda kookoni avamiseks seestpoolt.
Kookoni kaitse - Enesepeegeldus kaitseb meie lĂ”pp tĂ€htsat isiksust. Annab isiksusele maailmapildi. Isiksus kaitseb enda maailmapilti. Seesama impulss kasvĂ”i mis sunnib meid kaitsma end vaidluses kui kellegile meie maailmapilt ei meeldi. Tugeva maailmapildiga tugev isiksus suudab ka kergemini kaitsta ennast. Milles vĂ”ib olla nii head kui halba. Halb on nĂ€iteks kui inimene on jĂ€ik - ehk kulutab enda energiat liigselt enda maailmapildi kaitsmisele. Kookon on siis tugev, lĂ€bipÀÀsmatu rĂŒnnakutele, aga samas on see enda sulgemine vanglasse.
Kookoni toitmine - see reaktsioon, mis paneb meid kaitsma enda enesepeegeldust. Energia koondamine kaitsmaks enda enesepeegeldust, maailmapilti. Nagu organismil on kaitsereaktsioon mis pĂŒĂŒab haavatud kudet kokku kasvatada, nii pĂŒĂŒab ka meie lĂ”pp tĂ€htis isiksus kaitsta meid.


Viimati muutis seda lycantrophe (Nelj Juul 09, 2009 9:22 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Selle kookoniga on selline lugu, et kui vÀÀrisiksus ikka vÀga osavalt ja tugevalt sisse suratud ja sisse vÔetud, siis mingi hetk vÔib juhtuda selline lugu, et inimene enam ei suuda viga absoluutselt mÀrgata. Et inimene arvab ennast pÀriseltki olevat selline ja tunneb ennast ka tÀpselt sellisena, milline on ta koos oma vÀÀrisiksustega.
Asi selle pÀrast karm, et isiksuse tapmisega alustatakse varajases nooruses ja siis on inimene just kÔige vastuvÔtlikum ja teiste arvamusest sÔltuv...
Mis vanemad ĂŒtlevad, oleks nagu kĂ”igevĂ€gevama ja kĂ”iketeadja öeldud. Et laps kipub ikka oma vanemaid usaldama ja uskuma, samas see ka ta enda viga ja probleem...

Nagu ka "kollistumisega", et kui inimene ise ei suuda enam oma veapunkti parandada, et see ei Ônnestu kuidagi, vÔid talle asja ka tÀpselt Àra seletada, aga ta lihtsalt nagu ei saa pihta, samas arvab et saab tÀielikult...
Mingi hetk on siis asi nii kaugel, et teatud veapunktid on pea 100% ajast lahti ja asi aina rohkem metsa lÀheb.
Ja noh, kui probleem juba "muutumatus" staadiumis ("liigub" ainult ĂŒhes suunast), siis pole surmavad haigused vĂ”i inimese soov ennast hĂ€vitada mingi imeasi.
Et inimene ei tunne ennast ise endana, tajub seda aga tavaliselt vaid alateadlikult.

LÔpuks on kookon ilma toiduta ja hiljem tuleb surm, vÔtab selle, kust pole enam midagi vÔtta (ja mis ei suuda enam ka anda).
LÀbi pÔlenud pirn keeratakse ikka vÀlja ja uus lÀheb asemele...

No tekst tuli ehk vÀhe grammatiliselt imelik (see kehtib ka mu teiste postituste kohta), aga mul pole aega siin vormi lihvida, polegi tarvis.
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Oluline on siin tĂ€hele panna, et cc "enesepeegelduse kookon" ja selle foorumi kĂ€sitluses kookon on tĂ€iesti eri asjad. Kui nĂŒĂŒd keegi selle jutu peale mĂ”tleb, et ups, mina kĂŒll selline pole ja oma pĂ€ris kookoni pahupidi pöörab, siis on pĂ€rast hulga jama ja lappimist.

Siinne kookon on cc helenduv teadvuse muna vms.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:
Oluline on siin tĂ€hele panna, et cc "enesepeegelduse kookon" ja selle foorumi kĂ€sitluses kookon on tĂ€iesti eri asjad. Kui nĂŒĂŒd keegi selle jutu peale mĂ”tleb, et ups, mina kĂŒll selline pole ja oma pĂ€ris kookoni pahupidi pöörab, siis on pĂ€rast hulga jama ja lappimist.

Siinne kookon on cc helenduv teadvuse muna vms.


On ikka erinevad vÔi?
Üks vaatab sama asja seest poolt ja teine vĂ€ljast, kas need teevad vaatluse objekti erinevaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole cc kookoni tÔlgendustest teadlik, rÀÀkisin sellest, mida ise kookoni all silmas pean...
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Üks vaatab sama asja seest poolt ja teine vĂ€ljast, kas need teevad vaatluse objekti erinevaks?


Jah sama objekt, ĂŒks kirjeldus seestpoolt(enesepeegeldust) teine vĂ€ljastpoolt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tugeva maailmapildiga tugev isiksus suudab ka kergemini kaitsta ennast. Milles vĂ”ib olla nii head kui halba. Halb on nĂ€iteks kui inimene on jĂ€ik - ehk kulutab enda energiat liigselt enda maailmapildi kaitsmisele. Kookon on siis tugev, lĂ€bipÀÀsmatu rĂŒnnakutele, aga samas on see enda sulgemine vanglasse.
Kookoni toitmine - see reaktsioon, mis paneb meid kaitsma enda enesepeegeldust. Energia koondamine kaitsmaks enda enesepeegeldust, maailmapilti. Nagu organismil on kaitsereaktsioon mis pĂŒĂŒab haavatud kudet kokku kasvatada, nii pĂŒĂŒab ka meie lĂ”pp tĂ€htis isiksus kaitsta meid.


Kuidas siis toimub inimteadvuse vabanemine kookonist kui "vanglast"
TÀhendab kaitse on vajalik, kookon on vajalik. Ometi peab sellest kookonist ju kuidagi vÀljas kÀima.

Ehk mind huvitab see seestpoolt avamise aspekt.
Nagu ma aru saan, pole see pÀris tibu koorumine.
Kuidas inimene oma teadvuse korrektselt avardab kookonist vÀlja, samas nÔrgendamata kaitset.

Kas see "lÔpp tÀhtsa isiksuse" kaitsmine on ikka vajalik, vÔi on see tegelikult just takistus. Takistus selles mÔttes, et mingist hetkest ta ei vaja kookonit vÔi pidevat kaitset.

Nagu budistid, taoistid ja ka Don Juan (muideks ka Jeesus) kĂ”ik rĂ”hutavad, on inimese ĂŒks suurimaid eksimusi enese mina vĂ”i ego "ĂŒletĂ€htsustamine".
Raske on elda nii tÀhtsa ja keerulisena maailmas...
Vaid teed, kuidas enese mina liigset tĂ€htsust peaks ĂŒletatama-on neil erinevad (sedagi vĂ€lisel vaatlusel vaid).

Kogu kĂŒsimuse mĂŒte tegelikult on: "kas inimese lĂ”pptĂ€htis mina, vĂ”i ego on tema tĂ”eline olemus ja minateadvus?".

Mulle on jÀÀnud mulje, et "valgustumise" ĂŒks eeldusi on just viimasest vabanemine, mis teeb inimese otsekui Ă”huliselt kergeks ning isetuks, ning meelepetted ja himud, vÀÀrsoovid ja asjatud sekeldused ei suuda sellist teadvust enam kinni pidada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Mulle on jÀÀnud mulje, et "valgustumise" ĂŒks eeldusi on just viimasest vabanemine, mis teeb inimese otsekui Ă”huliselt kergeks ning isetuks, ning meelepetted ja himud, vÀÀrsoovid ja asjatud sekeldused ei suuda sellist teadvust enam kinni pidada.


oled sa pisut jÀlginud neid egost vabanejaid? mulle tundub, et nende egod on selle tegevuse tulemusena hoopis suurenenud...

vĂ”ibolla on vÀÀr suhtuda egosse kui halba asja - tal on ka positiivseid omadusi - motivatsioon nĂ€iteks. suhtuks temasse kui tĂ€htsasse "töövahendisse" mitte kui ĂŒlitĂ€htsasse minasse?
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
Mulle on jÀÀnud mulje, et "valgustumise" ĂŒks eeldusi on just viimasest vabanemine, mis teeb inimese otsekui Ă”huliselt kergeks ning isetuks, ning meelepetted ja himud, vÀÀrsoovid ja asjatud sekeldused ei suuda sellist teadvust enam kinni pidada.


oled sa pisut jÀlginud neid egost vabanejaid? mulle tundub, et nende egod on selle tegevuse tulemusena hoopis suurenenud...

vĂ”ibolla on vÀÀr suhtuda egosse kui halba asja - tal on ka positiivseid omadusi - motivatsioon nĂ€iteks. suhtuks temasse kui tĂ€htsasse "töövahendisse" mitte kui ĂŒlitĂ€htsasse minasse?


Ma jÀlgin kÔike mida suudan ja vajalikuks pean.
Mitte igaĂŒks, kes sulle vĂ€idab, et ta on egost vabanenud pole seda...
Ja kaugeltki pole need, kes vÀidavad et nad on isetud ja nÔuavad seda teistelt, ise isetud. Valgustunuid esineb nn ametlikult kord paarituhande aasta jooksul. (pean silmas neid teada olevaid valgustumisi.)


Pidasid seda silmas?

Ego ei ole motivatsioon.
Motivatsioon on tahe (enese vÔi teiste pakutav) muutuda, manipulatsiooni vahend. prÀÀnik silme ees, mis liikvele sunnib.
Minu kĂŒsimus on, kas "ego" on meie tĂ”eline olemus, vĂ”i midagi muud...


Viimati muutis seda Andromeeda (Reede Märts 03, 2006 6:47 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

ego motiveerib. soov olla parem, jÔuda kaugemale, otsida jne... see on liikumapanev jÔud. kui seda pole, siis hÔljumegi nagu udukollikesed ja naeratame totakalt Very Happy
Tagasi üles
mismo
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 11:39 am    Teema: Vasta viitega

NĂ”ustun CC sĂŒsteemi absurdse mÀÀratlusega, et ego pĂŒĂŒab iseenda olemasolu tĂ”estada, sest seda pole tegelikult olemas.
Veel ĂŒks huvitav idee on see, et ego vĂ”ib elu jooksul mitu surma ja sĂŒndi lĂ€bi teha, niiet aasta aega tagasi vĂ”is olla tegemist hoopis teistsuguse egoga, kui praegu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 2:11 am    Teema: Vasta viitega

Andromeda:
Andromeda kirjutas:
On ikka erinevad vÔi?


Tegelikult, cc ja tokroda mĂ”istes ei ole. Lyca tĂ”lgenduses on. Õigupoolest on lyca tekstis vĂ€ga kaval programm sees.

lyca:
Kookon vÀljendab enesepeegeldust. Enesepeegeldus on teadvuse omadus.

Siiamaani nÔus.
Tokroda kĂ€sitluses on vĂ”i sisaldab kookon seda, mille me oleme lĂ€bi arengu saavutanud, kookon annab tegutsemisvĂ”imalused, selle vahendusel me vĂ”tame osa sĂŒndmustest ja oleme energeetiliselt seotud meile hetkel oluliste inimestega, loome teistele arenguvĂ”imalused. Kookon annab seega ka kaitse. Korras ja endale toetuva inimese kookon helendab, tagurpidi töötavatesse, lĂŒpsvatesse lendaja kontrolli all olevatesse egregoridesse ĂŒhendatud inimeste kookon on tuhm, hall. Need inimesed on oma kookoni ise egregoridele mĂŒĂŒnud.

Cc vĂ”i tegelikult dj lĂ€bi cc kirjutab, et tĂ€iskasvanud inimese kookon on tuhm, helenduse kaotanud. Kutsub seda teadvuse helenduseks. NĂ”iad on enda kookoni helenduse taastanud. PĂ”hjuseks, miks kookoni helendus hĂ€vib toob asjaolu, et lendaja toitub teadvuse helendusest ning ta saab seda teha nii, et nussib kogumispunkti kinni ĂŒhte asendisse, mida kutsub enesepeegelduseks. See kĂ€ib lĂ€bi ĂŒhiskondlike programmide ja kollide, sellest on nii foorumis kui cc-l palju juttu. Siin foorumis ĂŒldiselt egokolliks kutsutud.
TĂ€iesti sama jutt erinevates terminites.

lyca:
Kapseldutakse enesepeegeldusse, kedratakse enesepeegelduse niidist kookonit enda ĂŒmber... loitsimine iseendas, enda ettekujutuses maailmast. Loitsud mis endale ise loodud, loitsud mis vĂ”etud ĂŒle teistelt. Vanematelt, ĂŒhiskonnalt, egregoridelt. Jupijumalailt.. suurtelt loitsumeistreilt. Loitsude ketramine loob sidususe ĂŒksikute loitsude vahele, hoiab enesepeegelduse niidi tervena. Ja `mina` kookonis. Tunnetades teise inimese teadvust on vĂ”imalik tunnetada ka neid loitse, mis teda vangis hoiavad, kookonit ehitavad.


Siin keeratakse mĂ”iste pahupidi ja kutsutakse enda kookonist, iseenda olemusest ja kaitsest loobuma, lubades vastu vabadust. Otsene ĂŒleskutse lendajalt. Sama jutt nagu "laske jeesuse vaim enda sisse", ainult teises keeles.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Kas see "lÔpp tÀhtsa isiksuse" kaitsmine on ikka vajalik, vÔi on see tegelikult just takistus. Takistus selles mÔttes, et mingist hetkest ta ei vaja kookonit vÔi pidevat kaitset.

Kuidas siis toimub inimteadvuse vabanemine kookonist kui "vanglast"
TÀhendab kaitse on vajalik, kookon on vajalik. Ometi peab sellest kookonist ju kuidagi vÀljas kÀima.

Ehk mind huvitab see seestpoolt avamise aspekt.
Nagu ma aru saan, pole see pÀris tibu koorumine.
Kuidas inimene oma teadvuse korrektselt avardab kookonist vÀlja, samas nÔrgendamata kaitset.


Siin peaks olema tasakaal oskuse vahel luua loitse & peatada loitse.
kui inimene on jÀik - ehk kulutab energiat liigselt enda maailmapildi kaitsmisele ehk kookoni ehitamiseks vanglaks endale. Siis ei pÀÀse vÀlja kookonist.
Loitsude peatamine annab voolavuse. Voolavus kui ei kontrolli, muutub kontrollimatuks kaoseks, kontrollimatu kaos purustab kookoni. Purustatud kookon tÀhendab surma.
Kaitsmine on vajalik, takistuseks muutub kui kaitsest saab vangla.

Andromeeda kirjutas:
Kogu kĂŒsimuse mĂŒte tegelikult on: "kas inimese lĂ”pptĂ€htis mina, vĂ”i ego on tema tĂ”eline olemus ja minateadvus?".


Et siis tervik, mis oli ĂŒhendatud algselt. Kuni osa terviklikkust kapseldus enesepeegeldusse, ehitas kookoni.
Ja peab end `minaks`. `mina` on `teise ise` unenÀgu.
Tsiteerin::
ego pĂŒĂŒab iseenda olemasolu tĂ”estada, sest seda pole tegelikult olemas.


Andromeeda kirjutas:
Mulle on jÀÀnud mulje, et "valgustumise" ĂŒks eeldusi on just viimasest vabanemine, mis teeb inimese otsekui Ă”huliselt kergeks ning isetuks, ning meelepetted ja himud, vÀÀrsoovid ja asjatud sekeldused ei suuda sellist teadvust enam kinni pidada.

Nagu budistid, taoistid ja ka Don Juan (muideks ka Jeesus) kĂ”ik rĂ”hutavad, on inimese ĂŒks suurimaid eksimusi enese mina vĂ”i ego "ĂŒletĂ€htsustamine".
Raske on elda nii tÀhtsa ja keerulisena maailmas...
Vaid teed, kuidas enese mina liigset tĂ€htsust peaks ĂŒletatama-on neil erinevad (sedagi vĂ€lisel vaatlusel vaid).


Kookon on tajumise mull. Et vÀljendab enesepeegeldust, ja enesepeegeldus pÔhjustab tajumoonutusi, siis vÀljendab ka tajumoonutusi..


Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Dets 21, 2007 12:36 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 9:53 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tokroda kĂ€sitluses on vĂ”i sisaldab kookon seda, mille me oleme lĂ€bi arengu saavutanud, kookon annab tegutsemisvĂ”imalused, selle vahendusel me vĂ”tame osa sĂŒndmustest ja oleme energeetiliselt seotud meile hetkel oluliste inimestega, loome teistele arenguvĂ”imalused. Kookon annab seega ka kaitse. Korras ja endale toetuva inimese kookon helendab, tagurpidi töötavatesse, lĂŒpsvatesse lendaja kontrolli all olevatesse egregoridesse ĂŒhendatud inimeste kookon on tuhm, hall. Need inimesed on oma kookoni ise egregoridele mĂŒĂŒnud.


Kirjeldus kookonist kui enesepeegelduse vÀljendusest ei vÀlista seda, mis siin praegu kirjutasid Smile
Tegelikult isegi toetab, rÀÀgib sedasama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 10:01 am    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:


lyca:
Kapseldutakse enesepeegeldusse, kedratakse enesepeegelduse niidist kookonit enda ĂŒmber... loitsimine iseendas, enda ettekujutuses maailmast. Loitsud mis endale ise loodud, loitsud mis vĂ”etud ĂŒle teistelt. Vanematelt, ĂŒhiskonnalt, egregoridelt. Jupijumalailt.. suurtelt loitsumeistreilt. Loitsude ketramine loob sidususe ĂŒksikute loitsude vahele, hoiab enesepeegelduse niidi tervena. Ja `mina` kookonis. Tunnetades teise inimese teadvust on vĂ”imalik tunnetada ka neid loitse, mis teda vangis hoiavad, kookonit ehitavad.


Siin keeratakse mÔiste pahupidi ja kutsutakse enda kookonist, iseenda olemusest ja kaitsest loobuma, lubades vastu vabadust.








Tsiteerin::
Siin peaks olema tasakaal oskuse vahel luua loitse & peatada loitse.
kui inimene on jÀik - ehk kulutab energiat liigselt enda maailmapildi kaitsmisele ehk kookoni ehitamiseks vanglaks endale. Siis ei pÀÀse vÀlja kookonist.
Loitsude peatamine annab voolavuse. Voolavus kui ei kontrolli, muutub kontrollimatuks kaoseks, kontrollimatu kaos purustab kookoni. Purustatud kookon tÀhendab surma.
Kaitsmine on vajalik, takistuseks muutub kui kaitsest saab vangla.

Lihtsalt, kaitse vÔib tÀhendada ka vanglat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Nagu budistid, taoistid ja ka Don Juan (muideks ka Jeesus) kĂ”ik rĂ”hutavad, on inimese ĂŒks suurimaid eksimusi enese mina vĂ”i ego "ĂŒletĂ€htsustamine"


rĂ”hk sĂ”nal ĂŒletĂ€htsustamine... see ei pea olema automaatselt ebavajalik vaid jÀÀb sinna vajaliku ja tĂ€htsa piirimaile.
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 11:08 am    Teema: Vasta viitega

Lycantrophe kirjutas:
NÀgemine on tunnetus mis on vaba kookoni pÔhjustatud tajumoonutustest, on vÔimalik kui teadlik tÀhelepanu on vÀljaspool kookonit - unenÀgemise seisundis
Mullist (emotsionaalvÀljade mÔttes) ja mentaalist vaba olek on kah nÀgemise aspektid. Kui nÀha maailma jÀttes kÔrvale emotsioonide ja mÔistuse pÔhjustatud moonutused.


Ma toon mingi algelise analoogia fĂŒĂŒsikast.
St nÀgemine on tegelikult seisund, mille tajuvahendi jaoks on kookon lÀbipaistev ja mitte takistav, kuigi viimane on tÀiesti terviklik ja olemas. Samuti, kui magnetvÀlja jaoks pole piirav dieelektriku olemasolu pooluste vahel vÔi gravitatsiooni jaoks ei ole takistuseks mingisugune jÀmemateeria.

torukybarik kirjutas:
lyca kirjutas:
l
Kapseldutakse enesepeegeldusse, kedratakse enesepeegelduse niidist kookonit enda ĂŒmber... loitsimine iseendas, enda ettekujutuses maailmast. Loitsud mis endale ise loodud, loitsud mis vĂ”etud ĂŒle teistelt. Vanematelt, ĂŒhiskonnalt, egregoridelt. Jupijumalailt.. suurtelt loitsumeistreilt. Loitsude ketramine loob sidususe ĂŒksikute loitsude vahele, hoiab enesepeegelduse niidi tervena. Ja `mina` kookonis. Tunnetades teise inimese teadvust on vĂ”imalik tunnetada ka neid loitse, mis teda vangis hoiavad, kookonit ehitavad.


Siin keeratakse mĂ”iste pahupidi ja kutsutakse enda kookonist, iseenda olemusest ja kaitsest loobuma, lubades vastu vabadust. Otsene ĂŒleskutse lendajalt. Sama jutt nagu "laske jeesuse vaim enda sisse", ainult teises keeles.


Ei ole asi nii hull kybarik. Lycil lihtsalt on raske panna selliseid asju tavakeelde. Kuna mul endal siiski mingi cc pĂ”hi on all, siis ma arvan nĂ€gevat jutu mĂ”tet just sellises valguses kui vaja. Aga su kommentaarid aitavad juhatada lyci vastuseid tĂ€psustamise suunas, andes alternatiivse vaatenurga. Mul on omadus Ă”ppida selgeks teise inimese terminoloogia, enne kui kellegi jutust aru pĂŒĂŒan saada. Kahjuks on inimesed sĂ”nades sageli ebatĂ€psed, vĂ”i Ă”igemini sĂ”nade tĂ€hendused on eri inimestel pisut erinevad ning mingilt tasemelt muudavad sĂ”na vĂ”imalikud varjundid arusaajale mĂ”iste erinevaks. Seda tuleb siin foorumis liigagi sageli ette.

Tsiteerin::
Loitsude peatamine annab voolavuse. Voolavus kui ei kontrolli, muutub kontrollimatuks kaoseks, kontrollimatu kaos purustab kookoni. Purustatud kookon tÀhendab surma.
Kaitsmine on vajalik, takistuseks muutub kui kaitsest saab vangla.


Siin ĂŒtleb lyc vĂ€ga selgelt ja arusaadavalt, et ei pea kookonit pahupidi pöörama Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Reeglina inimene samastab end ka oma hirmude, kollide, vÀÀrisikutega. Need on tihti aktiivsemad, kui inimese enda olemus, tavamÔistes kÀivad ka need ego alla. Siin oleks terminoloogilist tÀpsustust vaja.
PsĂŒhhoanalĂŒĂŒsis kasutatakse ego ja mina erinevas tĂ€henduses, et vahet teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 11:26 am    Teema: Vasta viitega

lyc kirjutas:
Andromeeda kirjutas:

Kogu kĂŒsimuse mĂŒte tegelikult on: "kas inimese lĂ”pptĂ€htis mina, vĂ”i ego on tema tĂ”eline olemus ja minateadvus?".


Et siis tervik, mis oli ĂŒhendatud algselt. Kuni osa terviklikkust kapseldus enesepeegeldusse, ehitas kookoni.
Ja peab end `minaks`. `mina` on `teise ise` unenÀgu.


Siin ma jÀÀn natukene jÀnni.
Kas nii: egomina=kapseldunud mina, mis on kaotanud terviklikkuse antireaalsuse minaga (kes siis on mÔnede kirjelduse alusel egomina vastassooline tahet pÔhjustav aspekt), ning need kaks omavahel vabalt suheldes lÀbi hingetuuma ehk 0 tasandi moodustavad tervikliku isendi?

Paraleel teemadest on veel selline mÔte hÔljuma jÀÀnud: "et kumb on mateeriale lÀhemal, kas hing vÔi vaim"-sa vastasid vaim.
Kas saaks selles osas ka seletust. Mida sa mÔistad selle vaimu all, ning kuidas see tervikusse haakub?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 11:34 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Reeglina inimene samastab end ka oma hirmude, kollide, vÀÀrisikutega. Need on tihti aktiivsemad, kui inimese enda olemus, tavamÔistes kÀivad ka need ego alla. Siin oleks terminoloogilist tÀpsustust vaja.
PsĂŒhhoanalĂŒĂŒsis kasutatakse ego ja mina erinevas tĂ€henduses, et vahet teha.


ehk sa pead silmas seda

lycantrophe kirjutas:
Saan nii aru, neist anorgaanilistest kellest CC kirjutas kui lendajaist.
Lendaja on individuaalne "karjane". Saatan kes meie sees istub ja meie kirgede leeki Ă”hutab, nagu kĂ”nekÀÀnd ĂŒtleb. Tuhandepealine (iseennast projekteeriv) tuldpurskav (Ă”hutab energialoideid meis, vĂ”ngutab meist energiat vĂ€lja) draakon. Hirmu ja emotsioonide ja ... energia leegid mis endast vĂ€lja kiirgame, sellise draakoni toit.

Draakoni vÔitmiseks on kolm viisi
- raiudes ĂŒks pea korraga
VÔitlus draakoni peadega on vÔitlus tema projektsioonidega. NÀiteks, projekteerime end astraali ja vÔitleme lendaja projektsioonidega, draakoni peadega. Draakon ise on meile kÀttesaamatu.
Kuni me ei ole kaotand inimkuju, tajume lendaja projektsioone pĂ”rgulike olenditena. Nagu vÔÔrkiskjakeha, nii ka inimkuju on jĂ”ud mis takistab meid nĂ€gemast maailma nii nagu see on, see mida nĂ€eme on inimkuju poolt moonutatud pilt. VÔÔrkiskjakeha hĂ€vitamine vabastab meid ĂŒhiskonna orjusest ja annab meile nĂ”idade maailmakirjelduse, inimkuju kaotamine annab selguse. NĂ”id kes kaotand inimkuju, nĂ€eb anorgaanilisi olendeid ebaisiksusliku, anorgaanilise energia vĂ€ljana.
INIMKUJU KANDIB VÔÔRA ENERGIA TUTTAVLIKUKS - kollid jms. tegelased, igasugused mÔttetud inimliku inventari juurde kuuluvad detailid. Enamus shamaane on inimkuju orjad.
NÀiteks, kogemus lendajaist kui olla inimkuju mÔju all
NÀiteid inimkuju mÔjust. Lendajad kui draakonid. Teadvuse tumeda mere tajumine kogu laotust katva Kotkana, nagu kirjutas Tantsib Katusel ...
- draakoni nÀljutamine
see kui me ei lase endast energiat vÀlja vÔngutada. Pikapeale viib see inimkuju vabanemiseni meist. Siin ei ole mingit seost emotsioonitusega mis seotud sellega et inimese tundekeha katki - selline inimene kel tundekeha haige peab endale tundeenergiat varastama. NÔia tundekeha kes kaotand inimkuju, ei ole haige. Inimkuju kaotamisel ei ole mingit pistmist ka kaastunde puudumisega. See on lihtsalt taju vabastamine inimkuju poolt seatud piiridest.
- tabada draakonit tema sĂŒdamesse - Halastamatu vĂ”itlus olendiga kes on tunginud meie vĂ”imupiirkonda. Sellega kes projekteerib, mitte tema projektsioonidega. Shamaan kasutab TAHET, enne vĂ”itlust shamaan ootab tahet. Tunnetab enda vĂ”imu, enda TAHTE piirkonda. Kuni ĂŒhel pĂ€eval tunneb et on vĂ”itluseks valmis.

Lendajad ongi selleks jĂ”uks mis meid hoiab kinni meie enesepeegelduse kĂŒljes - nii et see mis iganes kirjutatakse enesepeegelduse kaotamisest, on see seotud ka vĂ”itlusega lendaja vastu.


See pshĂŒhhoanalĂŒĂŒsi ego ja alateadvuse kĂ€sitlus, on minu jaoks mĂ”istmisel alati segavaks olnud, mitte ei aita kaasa. Kaasaja psĂŒhhoanalĂŒĂŒs, eriti tartus Ă”petatavas klassikalises vormis, on liigagi sageli raamidesse surumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 62

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group