Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised n├Ámme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaats§numite lugemiseks logi sissePrivaats§numite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise 10 algenergiat.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Jńrgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata jńrgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 11:59 am    Teema: Naise 10 algenergiat. Vasta viitega

Iga naine, kui ta s├╝nnib saab kaasa stardienergia. Selle annab planeedi valitseja. Ta annab naisele tema tasemele vastava koguse.
Selle energia saab naine k├Ątte siis kui ta on seksuaalselt ├╝henduses mehega. See energia jaguneb k├╝mneks. Mehed jagunevad kookoni j├Ąrgi ka k├╝mneks. Iga mees saab avada ainult ├╝ht energiat. Tal on p├Ą├Ąs sellele pesale, mis t├╝├╝pi ta ise on.
N├╝├╝d s├Áltub k├Áik sellest, millise mehe valib naine avajaks.
Kui naine valib endast k├Árgema mehe, siis avaja avab selle energia ja ulatab naisele. N├╝├╝d naine muutub selle energia valitsejaks. Ta muutub kuningannaks. P├Áhjus: Naise energia tase on mehe minevik. See on tema l├Ąbik├Ąidud etapp. Ta ei vaja seda.
Kui naine v├Átab enda tasemega v├Árdse mehe, siis haarab mees selle endale. Mees saab v├Áimaluse ja samas on mehel v├Áimalus naist valitseda. P├Áhjus: Mehel on seda energiat vaja, et k├Ąia oma teed.
Kui naine v├Átab endast madalama mehe, siis avab ta naise energia, aga tal ei ole v├Áimu seda valitseda. See energia lendab ├Áhku. Ja selle energia haarab endale ├Ľgija (v├Â├Ârinstallatsioon).
├Ľgija toitubki naiste s├╝nnienergiast. ├Ľgija on sama tugev, kui palju on ta suutnud naistelt s├╝nnienergiat r├Â├Âvida l├Ąbi madalamate meeste.
Kuidas see k├Ąib? Naisest k├Árgem mees ei jookse kunagi naise sabas. Madalam k├Ąib ja nuiab. Naised l├Ąhvadki selle ohvriks, et valivad mehe, kes talle peale k├Ąib (Tunnetavad v├Áimu mehe ├╝le ja samas kaotavad v├Áimu enda ├╝le). Pealek├Ąia tulebki saamahimust tema energiat r├Â├Âvima. Teine vahe. K├Árgem mees annab naisele valiku (vaba tahte). Madalam mees on v├Ągivaldne. Kolmas vahe. K├Árgem hoolitseb naise eest. Madalam tahab, et naine hoolitseks tema eest.
Kokkuv├Áte: Mees kes jahib endast k├Árgemat naist v├Ái k├Árgema mehe abikaasat, see on ├Ľgija (v├Â├Ârinstallatsiooni) teener. Sellise mehe peab naine m├Áistma surma. (Enda maailmas).
J├Ąreldus: Naisel on 10 valikut, millise energia peal elada. Naine tahab alateadlikult, et mees avaks ta energia. N├╝├╝d on tal 10 v├Áimalust. Kui naine juba esimese korraga suudab valida endast k├Árgema mehe, siis hakkab ta ennast teostama. Ta v├Áib muid pesasid isegi mitte avada. Kui ta on teinud valiku madalama mehe kasuks, siis tal on sisemine soov avada j├Ąrgmine pesa. Ja eksida saab ta 10 korda. N├╝├╝d, kui ta on 10 korda ├Ąmbri teinud, siis on tal j├Ą├Ąnud valik teenida meeste maailma elanikku. Ja kui ta selle mehe ka reedab, siis on tal ikka p├Ąris t├Ąbarad lood.
A) PESA.
Selles pesas asub naisel energia, millega saab ta muuta oma ├╝mbrust. Seda pesa saab avada t├╝├╝bilt jumalik mees. Kuidas tunda ├Ąra sellise mehe? See on mees, kes tekitab ├╝mbruses muutuse. Kui ta ilmub seltskonda, siis l├Ąbeb lahti siblimiseks. Elu hakkab k├Ąima. K├Áik hakkavad toimetama, siblima.
N├╝├╝d, kui naine seksib endast k├Árgema jumaliku mehega, siis saab ta selle energia enda k├Ąsutusse. Ta suudab ├╝mbruse kujundada enda tahtele, maitsele. Kui naine seksib enda tasemega mehega, siis saab see mees kujundada ├╝mbruse j├Ąlle enda tahtele. Juhuslikult, kui see mees on naise abikaasa, siis v├Áib juhtuda, et naine tahab allutada seda meest. P├Áhjus: panna mees muutma ├╝mbrust naisele sobilikus suunas. Kui naine seksib endast madalama mehega, siis tema energia l├Ąheb ├Ľgijale. N├╝├╝d ├Ľgija kujundab naise ├╝mbruse. ├Ľgija loob kannatusi. Naise elu muutub raskeks ja piinaderohkeks. Elu on pidev katsumuste ├╝letamine.
Kuna ma ise olen seda t├╝├╝pi mees, siis v├Áin kinnitada oma praktikast, et see toimib. K├Áik naised, kes pole selle pesa energia ├Ąra kinkinud on minuga olles muutunud n├Áiaks. Nad suudavad valitseda oma ├╝mbrust. Kas nad loovad selle ilusaks v├Ái koledaks, see s├Áltub juba muudest asjaoludest.

J├Ąrgneb.
chirmaa
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sa r├Ą├Ągid juhuvahekordadest, pikematest suhetest v├Ái m├Álemast? Arvan, et juhuvahekordi tagantj├Ąrele anal├╝├╝sides tekib enamusel kaaslase taseme m├Ą├Ąramisega probleeme, hea kui neid kokku lugeda suudetakse Very Happy Aga v├Áib olla ka mitte, eks see oleneb vast elamise aktiivsusest. Mul on igatahes sellist anal├╝├╝si suht v├Áimatu l├Ąbi viia Wink Mis siis teha?
akk
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

mina saan energia egregoridelt, sitaegregorilt, ├Ágijalt, ja olen ├╝limalt rahul
ma poleks rahul siis kui ma saaks energia naistelt, sest sellist naist nagu mul on vaja, pole veel loodud. nii, et nagu n├Ąete ka nii on v├Áimalik ├Ánnelikult elada.
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num
Gerdenel
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mina saan energia egregoridelt, sitaegregorilt, ├Ágijalt, ja olen ├╝limalt rahul
ma poleks rahul siis kui ma saaks energia naistelt, sest sellist naist nagu mul on vaja, pole veel loodud. nii, et nagu n├Ąete ka nii on v├Áimalik ├Ánnelikult elada.
Akk, suisa imetlen sind, sa oled ├╝ks v├Ąheseid, kes on v├Ąhemalt aus. Smile
akk
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk, suisa imetlen sind, sa oled ├╝ks v├Ąheseid, kes on v├Ąhemalt aus.

seksiegregorilt saan ka energiat, sitav├Árgustikust... ja kuigi ma nillin energiat k├Árgematelt, ma oskan ├Áigel ajal piiri pidada. Mul pole erilisi vaenlasi ja keegi mind tappa pole ├Ąhvardanud.
Tagasi Řles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Kas sa r├Ą├Ągid juhuvahekordadest, pikematest suhetest v├Ái m├Álemast? Arvan, et juhuvahekordi tagantj├Ąrele anal├╝├╝sides tekib enamusel kaaslase taseme m├Ą├Ąramisega probleeme, hea kui neid kokku lugeda suudetakse Very Happy Aga v├Áib olla ka mitte, eks see oleneb vast elamise aktiivsusest. Mul on igatahes sellist anal├╝├╝si suht v├Áimatu l├Ąbi viia Wink Mis siis teha?
Ka juhu vahekord m├Ájutab.
No kui kokku ei j├Áua lugeda, siis on teada, et k├Áik on l├Ąnnud.
Iga korraga, kui naine eksib, tahab ta uut v├Áimalust.
Naine
KŘlaline

PostitusPostitatud: PŘh Veeb 26, 2006 1:47 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
akk kirjutas:
Akk, suisa imetlen sind, sa oled ├╝ks v├Ąheseid, kes on v├Ąhemalt aus. Smile

endal teil ei l├Ąhe s├╝da pahaks Twisted Evil
Tagasi Řles
skyzer
Arengumaag

PostitusPostitatud: PŘh Veeb 26, 2006 1:48 am    Teema: Vasta viitega

t├Ąiega huvitav tekst, pani m├Átlema paariks aastaks
Tagasi Řles
skyzer
Arengumaag

PostitusPostitatud: PŘh Veeb 26, 2006 2:04 am    Teema: Vasta viitega

kas veel midagi oleks huvitavat lugeda?? ma m├Átlen midagi tolkieni stiilis nagu see just oli
Tagasi Řles
Dmitri Petrjakov
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: PŘh Veeb 26, 2006 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

See oli t├Áesti Tokroda meistriteos.

Vagagi t├Ąpselt oli p├╝├╝tud hierarhia analoogia. Kuid... kuid...
Veel ja veel kord intuitsiooni juhuslikud ettetundmised vajuvad alla hariliku mullimaailma.
K├Árgetasememehel ei ole ega mineviku ega tuleviku. Seep├Ąrast ei saa avamisel ta ulatada mingit mineviku energiat millest naine saab kuningannaks.
K├Árgetaseme mees ei hooli endast madalamat naist ja seda enam ei vali, sest tema jaoks ei ole vahet. Ta on nii kui nii k├Árgem. Tema jaoks on j├Ą├Ąnud ainult naisprintsiip... ja viimsel etapil seda printsiibi leiab ta ise endas, sest ta ongi selle loojaks.

K├Áik ├╝lej├Ą├Ąnu mullitamine (kuninganna tiitlid ja energia rikkuse lubamine, ja "arengu" v├Áimaluste loomine...) on puhas naiste oma riista peale v├Árgutamine. Aga see juba oma korda suure olemise mulli riista tegevuse ├╝lesanne et olemist igavesti toetada.
Very Happy
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:

K├Árgetaseme mees ei hooli endast madalamat naist ja seda enam ei vali, sest tema jaoks ei ole vahet. Ta on nii kui nii k├Árgem.
Unustasid kohustuse maaema ees. Kui mees keeldub avamast madalamat naist, siis solvab ta maaema ja v├Áib j├Ą├Ąda ilma tajudest, v├Ái v├Áimetest.
Arxos
KŘlaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 2:55 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Dmitri Petrjakov kirjutas:

K├Árgetaseme mees ei hooli endast madalamat naist ja seda enam ei vali, sest tema jaoks ei ole vahet. Ta on nii kui nii k├Árgem.
Unustasid kohustuse maaema ees. Kui mees keeldub avamast madalamat naist, siis solvab ta maaema ja v├Áib j├Ą├Ąda ilma tajudest, v├Ái v├Áimetest.

www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=341&highlight=maaema
Kas see teema konkreetse asjaga seotud v├Ái on see nagu kergelt vananenud informatsioon ?
Tagasi Řles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 2:58 am    Teema: Vasta viitega

Inf on nati vananenud.
Maaema on korras. maaemal on 8 s├╝steemi, seega v├Ánkeid rohkem, kui viis. See ├╝ks s├╝steem.
Dmitri Petrjakov
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Taseme m├Ą├Ąramine ei v├Ą├Ąri t├Ąnu. Sinu taseme j├Ąrgi v├Áib ka nii olla.
Minu arust aga k├Árgetaseme mees kellestki ei hooli ja kohustusi ei tunne. See p├Ąrast nimetabki teda Maaema eriliseks, v├Ái siis hulluks, v├Ái vaimuinimeseks...
Laughing

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Ka juhu vahekord m├Ájutab.
No kui kokku ei j├Áua lugeda, siis on teada, et k├Áik on l├Ąnnud.
Iga korraga, kui naine eksib, tahab ta uut v├Áimalust.

kuidas meestega? kas mees ei taha uut v├Áimalust eksimise puhul?

kas see t├Ąhendab, et mees on kohustatud panema igat naist? mis juhtub, kui mees solvab maaema? ma ei ole n├Ąinud veel meest, kes oleks oma v├Áimetest kellegi madalama naise mittepanemise t├Áttu ilma j├Ą├Ąnud. k├╝ll aga olen kohanud mitmeid mehi, kes on just seksi t├Áttu oma v├Áimetest ilma j├Ą├Ąnud. seksinud ja usaldanud valet naist.

Dmitri kirjutas:
K├Áik ├╝lej├Ą├Ąnu mullitamine (kuninganna tiitlid ja energia rikkuse lubamine, ja "arengu" v├Áimaluste loomine...) on puhas naiste oma riista peale v├Árgutamine.

ma olen sellega n├Áus.

naine areneb ainult juhul, kui tal endal ka m├Áistus olemas on (peale mehe m├Áistuse). ainu├╝ksi ├╝ksk├Áik missuguse mehe olemasolu ise ei arenda eriliselt. ja ka endast k├Árgema mehe olemasolu naise k├Árval ei too automaatselt kaasa arengut. m├Áni just takerdubki sellesse, et tal endast k├Árgemal tasemel mees.
Dmitri Petrjakov
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

NAISELIK OLEMUS
├ťrgmees ja ├ťrgnaine

Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Mńrts 02, 2006 3:20 am    Teema: Vasta viitega

Dima, v├Ąga ├Áige pildi oled leidnud.

Keku.
Mees kaotab v├Áimed, kui ronib mulli.
Aga mu teooria t├Â├Âtab, praktikas proovitud.
chirmaa
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Nelj Mńrts 02, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Dima, v├Ąga ├Áige pildi oled leidnud.

Mees kaotab v├Áimed, kui ronib mulli.
Aga mu teooria t├Â├Âtab, praktikas proovitud.

Keegi v├Áiks sama teooria ja praktika esitada naise vaatenurgast. Rolling Eyes
Ja veel. M├Átlesin. Ei tea oma elus meest, kes oleks mul j├Ąrgi jooksnud ja ei tea ka kedagi, kelle varandust oleksin ise jahtinud. Arvan, et see uus vajadus ei t├Ąhenda alati, et oli madalam mees- ei saa ju k├Áigiga kodu luua, aga mehi peaks ikka olema...

Ahjaa, unustasin...kas naisenergia v├Ąljendub s├Ąras ja isiksuses, mille j├Ąrgi mehed jooksevad?
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Mńrts 03, 2006 1:48 am    Teema: Vasta viitega

Naisenergia on voog ├╝levalt alla.
Mida abitumaks, v├Ąiksemaks, t├Ąhtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.
keku

PostitusPostitatud: Reede Mńrts 03, 2006 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naisenergia on voog ├╝levalt alla.
Mida abitumaks, v├Ąiksemaks, t├Ąhtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.

minu arust ja kogemuste p├Áhjal on voog suurim siis, kui asjad on tasakaalus. ehkki jah. meestele see v├Ąikese ja abitu roll meeldib m├Ánda aega. kui mehel ikka v├Árdset partnerit pole, siis sureb ka voog.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad K§ik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Jńrgmine
LehekŘlg 1, lehekŘlgi kokku 5

HŘppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hńńletada kŘsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group