Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise 10 algenergiat.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 1:59 am    Teema: Vasta viitega

Jeesus madaldas ennast selleks, et saada valitsejaks maailma üle.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 2:01 am    Teema: Vasta viitega

Laughing ta oli transa. ta ei teinud neistega eriti üldse tegemist. kui just maarja magdaleena välja arvata.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 2:14 am    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Naisenergia on voog ülevalt alla.
Mida abitumaks, väiksemaks, tähtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.


minu arust ja kogemuste põhjal on voog suurim siis, kui asjad on tasakaalus. ehkki jah. meestele see väikese ja abitu roll meeldib mõnda aega. kui mehel ikka võrdset partnerit pole, siis sureb ka voog.


keku, ma pigem tajun seda nõnda, et mida vähem naine mehele pähe istub ja teda piirab, seda suurem voog saab teda läbida. Et kui palju suudab ta võtta meest sellisena nagu mees on jne.

Rahulik ja selge suhe ei tule mitte sellest, et üks on teise allutanud, vaid mõlemad on üksteisega rahul ja suudavad uutes olukordades jõuda üksteise mõistmiseni...
Aga kindlasti tasuks olla võimalikult aus ja avalik...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 2:17 am    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
Laughing ta oli transa. ta ei teinud neistega eriti üldse tegemist. kui just maarja magdaleena välja arvata.
Jah, Jeesus oli transa. Aga ta toodi inimestele eeskujuks, läbi mille tehti enamus inimestest transad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 2:34 am    Teema: Vasta viitega

arxo, tasakaal ei olegi kellelegi pähe istumine. kui naine on tark ja oskab mehele pakkuda seda, mis meest rahuldab ja kui mees okab naisele pakkuda seda, mis naist rahuldab, on asi tasakaalus.

mõni naine vajab seda,et olla äbar ja abitu. talle sobibki mees, kes on kehtestav. mõni naine vajab muud. niipalju kui on erinevaid naisi, on ka olemas erinevaid mehi, kes nendele sobivad, et tasakaalu tekitada. kahjuks satuvad tihti kokku variandid, kes seda tasakaalu ei tekita ja siis on probleemid suhtes kiired tulema.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 4:00 am    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Naisenergia on voog ülevalt alla.
Mida abitumaks, väiksemaks, tähtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.


minu arust ja kogemuste põhjal on voog suurim siis, kui asjad on tasakaalus. ehkki jah. meestele see väikese ja abitu roll meeldib mõnda aega. kui mehel ikka võrdset partnerit pole, siis sureb ka voog.

Järelikult sa ei vea seda rolli lihtsalt välja, sa ei oska piisavalt naine olla.
Ja teadmiseks sulle, et asjad ei pea naise juures tasakaalus olema, nagu sina arvad. Naine peab naine olema, ta ei saa üksi olla tasakaalus. Kui ta seda soovib siis võtab endasse kolli meesaspekti ja ta transastubki.
Mees ja naine koos loovad tasakaalu, olles sama sisu erinevad pooled.
Ja mees võib enda järgi ehitada naisest enda jaoks täiusliku naispoole kas ühest naisest (2.ndik süsteem, mees ja naine), või 12-nest naisest kokku (üks mees ja 12 naist) või muudes süsteemides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 9:22 am    Teema: Vasta viitega

õnneks ei saa sina otsustada, kas ma vean rolli välja või mitte. seda saab ja teeb ainult mu oma mees. ja niikaua kui tema rahul on, on kõik ilusasti tasakaalus Smile

kolle ei ole vaja selleks.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Kaljala kirjutas:
Ei tohi hävitada toimivat süsteemi. Väljast ei vajata midagi. Samuti ei tohi muuta inimest, kes on rahul.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
õnneks ei saa sina otsustada, kas ma vean rolli välja või mitte. seda saab ja teeb ainult mu oma mees. ja niikaua kui tema rahul on, on kõik ilusasti tasakaalus Smile

kolle ei ole vaja selleks.

Nüüd küll proovid vabandada ennast väitega, et järgid meest, aga minu arvamus on see et sina ehitad hoopis Muinasjullet, mitte mees sind, ta istub sinu mullis. Transasuhe on teil.
Saan küll mina otsustada, ma ju analüüsin sinu enda tekste ja põhjendan ennast, mitte ei jahu niisama. Sul sihuke taktika et tõmbad mehe mulli, jätad talle mulje et järgid teda ja kiidad meest takka. Mehele jääb mulje et ta juhib sind ja on piisavalt mees. Vaatab et sa oled küll imelik, aga lohutab ennast sellega et ta on piisavalt mees et saab ka sellisega hakkama (tegelikult ei saa) ja ego on sillas
ja siis veel proovid mulle selgeks teha et keegi ei saa sinu suhte kohta vastupidi väita.

keku kirjutas:

minu arust ja kogemuste põhjal on voog suurim siis, kui asjad on tasakaalus. ehkki jah. meestele see väikese ja abitu roll meeldib mõnda aega. kui mehel ikka võrdset partnerit pole, siis sureb ka voog.

Nüüd sa räägid küll oma arusaamistest ja võtad asju oma ma ei tea mis voo toimimise järgi. Kus nüüd see mehe järgimine on ? Nagu näha mees järgib sind sinu programmide järgi. Sa tuled siia enda tunnetuse järgi seletama mis mehele hea on. Muidugi on sul selge mis programmide järgi meest mullis hoiad.

Alati ei ole see mehele hea mida naine arvab mehele hea olevat. Niiet mina aga habet ajama, mitte ära proovi siin naisi puudutavas teemas kaasa targutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

no kuule turkian.
sina kui mees võiksid hoopiski oma moka maas hoida kui naiste teemadest räägid. mida sa üldse tead naistest? nii üldisemas plaanis? peale selle, et sa arvad, et naisel pole elus mitte midagi olulisemat kui mehi oma mulli saada? sa tead, et sul on kodus väike ja abitu naine - no tore ju. see sobib sulle - aga see ei sobi mitte kaugeltki kõikidele meestele. inimesed ON erinevad ja kui sa sellest aru ei saa, siis pole meil üldse millestki rääkida, sest siis sa räägid asjadest, millest sul mõhkugi aimu pole.

sina mehena saad ainult AIMATA naiste maailma, aga aru sa sellest saama ei hakka kunagi. see on fakt Exclamation . oma naist muidugi mõistad, sest tema sobib sulle, ta käitub nii, nagu sulle meeldib. kui ei usu mind, siis aja enda habe ja vuntsikesed maha, kanna naiste aluspesu, proovi rasedust, menstruatsiooni, tee naisena tööd, ela naise elu ja alles siis tule kekkama kui kõva naisteteadja sa oled.

Tsiteerin::
Nüüd sa räägid küll oma arusaamistest



loogiline ju. kelle arusaamadest ma siis veel lähtuma peaksin? naabri malle omadest või?


minu arvamus ongi, et see mis mees arvab naisele õige olevat, ei pruugi üldsegi alati olla sellele naisele hea. sama ka vastupidi muidugi.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
no kuule turkian.
sina kui mees võiksid hoopiski oma moka maas hoida kui naiste teemadest räägid. mida sa üldse tead naistest? nii üldisemas plaanis? peale selle, et sa arvad, et naisel pole elus mitte midagi olulisemat kui mehi oma mulli saada? sa tead, et sul on kodus väike ja abitu naine - no tore ju. see sobib sulle - aga see ei sobi mitte kaugeltki kõikidele meestele. inimesed ON erinevad ja kui sa sellest aru ei saa, siis pole meil üldse millestki rääkida, sest siis sa räägid asjadest, millest sul mõhkugi aimu pole.

sina mehena saad ainult AIMATA naiste maailma, aga aru sa sellest saama ei hakka kunagi. see on fakt Exclamation . oma naist muidugi mõistad, sest tema sobib sulle, ta käitub nii, nagu sulle meeldib. kui ei usu mind, siis aja enda habe ja vuntsikesed maha, kanna naiste aluspesu, proovi rasedust, menstruatsiooni, tee naisena tööd, ela naise elu ja alles siis tule kekkama kui kõva naisteteadja sa oled.

Tsiteerin::
Nüüd sa räägid küll oma arusaamistest



loogiline ju. kelle arusaamadest ma siis veel lähtuma peaksin? naabri malle omadest või?


minu arvamus ongi, et see mis mees arvab naisele õige olevat, ei pruugi üldsegi alati olla sellele naisele hea. sama ka vastupidi muidugi.


Mehe omadest peaksid lähtuma. Mis mees arvab naisele hea olevat, see ongi, kui ei kõlba, siis mine ära mehe juurest. Mida sa siis passid seal ? Ma tean küll, teed enda transatrikke, mullitad ja mängid meest.

Sinul transahakatis pole tõesti olulisemat elus teha, kui mehi mulli tõmmata, sest sa kasutad lendaja programme, saastprogramme ja minu teadmist mööda kõik mis sa lood on saast. Kui sa ei taha meestele alluda ja muutuda siis sa oled kasutu.
Ma ei ütelnud et sina pead selline ideaalne naisliini naine olema, ma ütlesin et sa ei vea seda välja. Naiste tüüpe on erinevaid. Aga sina hakkasid teiste tüüpide alla enda transalikkust liigitama. Poleks pidanud tulema siia kaasa rääkima, enda transalikkust õigete naistüüpide alla liigitama ja proovima seda reklaamida.
Kõik me oleme erinevad, aga naine peab jääma naiseks ja mees peab jääma meheks.

Ma ei aima naiste maailma, ma ehitan naiste maailmu.

Ja mida sina minust tead et sa mind hindama tuled. Vaata, mina ehitan naisi, mina saan naisi hinnata, sind ka. Sinul pole minu programme, sa analüüsid mind mingite jobudelt saadud programmidega, madalamate programmidega, sa ei suuda mu meesaspekti nähagi, sul ei saa olla sellest õiget ettekujutustki. Sa saad mingit teiste poolt loodud naistemaailma kujustust näha, aga sellisel juhul ei hinda sa mitte mind vaid nende kujustust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Naisenergia EI OLE voog ülevalt alla.
Naisenergia on rahu ja passiivsus, see on soo ja uni, ta ei voola üldse.

Iga asi mis tasakaalus ei liigu üldse. Järeldus: tasakaal ei tugevda voogu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

kulla turkian, mul ongi oma mehega hea.

Tsiteerin::
Sinul transahakatis pole tõesti olulisemat elus teha, kui mehi mulli tõmmata, sest sa kasutad lendaja programme, saastprogramme ja minu teadmist mööda kõik mis sa lood on saast. Kui sa ei taha meestele alluda ja muutuda siis sa oled kasutu.


kas sa arvad, et see jutt viib sind kuskile? kas sa arvad, et see peaks mind kuidagi kõigutama? no tee, mis tahad, no ei kõiguta. ma tean, kes ma olen Smile j sellest mulle piisab. sina võid kujustada nii mind kui ka minu loomingut just nii palju, kui soovid. nagu tibi Very Happy aga sulle teadmiseks, sellest ei muutu mitte midagi. ja mu looming areneb ilusasti ja rahulikult edasi.

sa ehitad endale illusioone, mitte naisi ega naiste maailma. (ok, heal juhul ehitad enda naist) aga noh, ma loodan, et sa mingil ajal lõpetad vastu tuult kusemise. sina mehena peaksid teadma, et see ei vii kuskile.

ja tee endale selgeks, mida tähendab transa.

mul pole vajadust programme hankida. aga sa ei mõista seda lihtsalt. ja mul pole vajadust sinu meesaspekti näha. ehkki jah, sul on õigus. tekstist see aspekt küll välja ei paista.

jäägu sulle oma arvamus. mul on enda oma ka olemas. ja ma ei kavatsegi enda arvamust sinu illukatesse tõmmata lasta.

ma ei ole sind hinnanud, ainult oma arvamust avaldanud. aga kui sa tahad, võin seda teha?
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 3:26 am    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:


mul pole vajadust programme hankida. aga sa ei mõista seda lihtsalt.


jah, sest sul on juba programmid. aga kelle omad? sest julle omad need ei ole, kuigi sa jullet nende järgi ehitad.

tekib kysimus, millal laseb mees ennast võõraste programmide järgi ehitada? siis, kui ta millegipärast ise ei suuda neid luua või kui tal on käsk need omandada. seega kysimus: kas need programmid on julle jaoks lihtsalt liiga keerulised või istub julle su mullis või mõlemat? esimesel juhul tekib hulgaliselt huvitavaid lisakysimusi. teised on lihtlabased variandid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Keku, naine sünnib siia maailma ja kohe hakatakse teda ehitama. Kui naine ei ole eksimatu enda valikutega, siis ehitatakse talle sisse ümbruse poolt mis teda mõjutab võõrinstallatsioon (võtame näite kus tuttavate, kas vaenlaste või omade, arvamus mõjutab naist ja juba selle pealt ehitatakse teda). Sa oled teiste ehitatud. Nüüd et see saast välja endast saada, saada õiged programmid mis avavad naise olemuse, teevad ta õigeks naiseks ja vabaks sellest jamast mis talle sisse on ehitatud, peab ta valima valgusega mehe.
Naisel ei ole endal valgust, ta saab lasta ennast ümbrusel ehitada, kopeerida ümbrusest, aga uue valguse (programmid ehk tegevusmudelid, maailmavaate, isiksuse jne.) suudab luua ainult valgusega mees.

Kui sa ei lase ennast muuta, siis lood täpselt seda sama saasta mis siin ühiskonnas on, sa ei muuda tegutsemisega midagi paremaks vaid halvemaks, sest sa oled nende tööriist kes selle keskkonna nii perse on keeranud. Muide meesaspekt võim on nähtamatu. Naist ehitades saavad nad naise üle võimu ja naine ei pruugi seda tähelegi panna. Teeb omast arust ja pealtnäha häid ja õigeid asju, aga välja kukub ikka nii nagu värdjad tahavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ja et sind mitte eksitada Kekukene, siis mainin igaks juhuks ära et Muinasjulle ei ole valgusega mees. Sa oled tast tubli mullielaniku ja egregoride orja teinud. Ta on pööbel nagu sina isegi. See mis ta kunagi oli, seda ma ei tea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Mis mees arvab naisele hea olevat, see ongi, kui ei kõlba, siis mine ära mehe juurest.
.
Sa peaksid teadma, et hea on suhteline.
Ja kellele see hea on? Mehele? Oma ego rahuldamiseks? Et ta saab oma tahet naisele peale suruda?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Turkian kirjutas:
Mis mees arvab naisele hea olevat, see ongi, kui ei kõlba, siis mine ära mehe juurest.
.
Sa peaksid teadma, et hea on suhteline.
Ja kellele see hea on? Mehele? Oma ego rahuldamiseks? Et ta saab oma tahet naisele peale suruda?

Hea on naisele, mees on saamahimutu. Mees peab olema saamahimutu just selleks et ta saaks naisele tingimusi esitada ja kolli välja ajada. Muidu kui miski naise kollile ei meeldi, ei allu naine tingimustele mida on vaja täita kolli väljasaamiseks ja naisest ei saa kolle välja. Kui mees on saamahimuline ja naisest mõjutatav on ju tegemist naise remontimise seisukohast mõttetu ettevõtmisega.
Nagu sinu küsimustest aru saab, ei tea sa sellest teemast sittagi, sulle on vist tõesti põhiline et sul oleks hea (saamahimu rahuldatud) ja ego rahuldatud. Naistele pugemine pole kah mehe tegu.

Ja ärge unustage et naine ei pea järgima meest ainult kolli välja ajamise pärast, ta peab järgima sellepärast, et see mees tegeleb temaga.
Kui naine ei taha teha nii nagu tema mehele meeldib, ei taha oma mehele meelepäralt olla, siis kuidas ta söendab ülse selle mehe juures olla, ma ei saa aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

aga kas naine peab ka saamahimutu olema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Naisenergia on voog ülevalt alla.
Mida abitumaks, väiksemaks, tähtsusetumaks naine ennast loob, seda suurem voog.



teen end nii abituks ja väikseks, et ilma oma mehe toetuseta ei saa elada?

aga samas kui mingil põhjusel mees su kõrvalt kaob, sis on ju jama värk.
selles mõttes, et mehele tuleb toetuda aga samas peab suutma ka ilma temata elada? Rolling Eyes


või on point lihtsalt selles, et ei tohi oma mehest end suuremaks ja vägevamaks pidada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group