Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis häirib teid satanismis?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:14 am    Teema: Mis häirib teid satanismis? Vasta viitega

Et siis eeldades, et siinses foorumis käivad paganad ja inimesed, kes end
paganana identifitseerivad (olen kuulnud ka nimetust: religioossed maagid)
küsiks, mida arvavad paganad satanismi nö. nõrkadest kohtadest?
Mis jääb silma häirima esmasel pilgu pealeheitmisel ja mis hakkab hinge
kraapima sügavuti minnes?

p.s. kellegile ilmselt väga vastu vaidlema ei hakka, kuid eks näis, ehk olen
võimeline siin-seal paar tagasihoidlikku selgitust andma...
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:03 am    Teema: Vasta viitega

Mina ennast näiteks religioosseks maagiks ei nimetaks, aga see selleks...

See satanism tundub kuidagi mõttetu, et mis teie eesmärgid on ? Miks te olete satanistid ? Mis see teile annab ?
Et vaimsusest nagu ka enamus ei jaga või mõtlevd seda üldse olematuks.
Aga need kes lihtsalt on ja teatud asjade varjatud pooltest ei tea või pole huvitatudki, siis selliseid on lihtsalt väga kerge kontrollida ja ära kasutada... Nad võtavad palju omaks, mis neile ette söödetakse ja mille varjatud olemus neid ehk huvitama ei kipugi Confused

Aga samas ei tunne, et "hinge kraabiks". Mina lähtun sellest, et igal inimesel oma elu...
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 6:02 am    Teema: Vasta viitega

Kui tundub mõttetu, järelikult pole sinu jaoks. Ju siis satanistidele ei tundu mõttetu, kuna nad end satanistidena identifitseerivad. Olen mõelnud (kuna ma ise kaldun teistliku satanismi poole), et mis point on filosoofilisel/ratsionaalsel satanismil inimeste jaoks? Filosoofid lihtsalt mõtlevad maailma asju enda jaoks läbi ja on rahul, kui nende arusaamade järgi kõik piisava mõttelise seedimise järel paika loksub. Ratsionalistlikud satanistid püüavad kõike mõistusega võtta (ratio), nende jaoks allub maailma füüsikaseadustele ja loogikale, seal pole kohta jumalakujule tavamõistes, keda kummardada või kelle poole püüelda.
Kui satanismis üldse jumalakuju võiks olla, siis on selleks Inimene. Satanist (filosoof, ratsionaal, lavey'lane) seab inimese üle kõige, tunnistades seejuures nii inimese häid kui ka halbu külgi. Ei ole mingit koogutamist kõrgemate või madalamate jõudude poole, ega vastutuse veeretamist kellelegi teisele.
Vaimsusega on nii, et mõne inimese jaoks ei eksisteeri muid tasandeid peale selle, kus nad ise vegeteerivad. Ma ei tea, minu arust on see mingi biokeemiline protsess kusagil ajus, mis kas lubab või ei luba tajuda ja/või tunnistada millegi käega mitte-katsutava olemasolu. Ateistid on jobud, lubage tagasihoidlikult arvamust avaldada :) Aga kurat nendega...
Satanism on suures osas enesedistsipliin, mis ei luba inimesel kõike ja kõiki lõdva kummiga võtta. Mulle isiklikult käivad mingid lodevad vennad eriti närvidele, kes lihtsalt libisevad siia ja sinna ning püüavad igal pool kõige ja kõigi kallal möliseda, ilmutamata ise seejuures mingit distsipliini.

Kui mõni inimene on kergesti ära kasutatav, kuna ta lihtsalt keeldub millegi olemasoleva uskumisest, siis on see pagan võtaks tema enda süü. Kui inimene on lihtsalt naiivne või puudub tal informatsioon, siis sellise inimese ärakasutamist ma ei poolda. Süütus on asi, mida ei tohi puutuda!!!
(Seksuaalsest süütusest siinjuures ei räägi.)
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Mulle seostub satanism saatana kummardamisega. Sellest ka mu arvamus, et satanist peaks jumaldama saatanat. Muidu pole üldse mõtet ennast satanistiks kutsuda. (ok, võibolla siis on teie puhul tegemist hoopis uussatanistidega, keda ühendab see satanismi piibel ja sümboolika)
Hakkab vastu selline ühest äärmusest teise kaldumine (kui arvestada sellega, et üldvooluks on tänapäeval pigem headuse idealiseerimine).
Ja sellest ma ei saanud ikkagi aru, mis on satanistide siht ja eesmärgid. Või puuduvad need teil üldse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 11:08 am    Teema: Re: Mis häirib teid satanismis? Vasta viitega

jM kirjutas:
Et siis eeldades, et siinses foorumis käivad paganad ja inimesed, kes end
paganana identifitseerivad (olen kuulnud ka nimetust: religioossed maagid)
küsiks, mida arvavad paganad satanismi nö. nõrkadest kohtadest?
Mis jääb silma häirima esmasel pilgu pealeheitmisel ja mis hakkab hinge
kraapima sügavuti minnes?

p.s. kellegile ilmselt väga vastu vaidlema ei hakka, kuid eks näis, ehk olen
võimeline siin-seal paar tagasihoidlikku selgitust andma...


Väga sügavuti ei kavatse minna.

Ajalooliselt häirib esiteks see, milline oli satanism kui kultus, mille juurde siinseal käis igasugune mustade jõudude ja deemonite teenimine, kuni inimohvriteni välja. See seltskond on jätnud inimeste mällu nii reaalselt kui legendina nii palju saasta, et üsna lootusetu on sama nime all erilist heakskiitu leida.

See neosatanism, või filosoofiline satanism, paistab aga silma ühekülgusega. Ühekülgsus seisneb just teatud inimlike iseloomuomaduste ülerõhutamises ja tähtsustamises. See on järjekordne idealiseerimine, mis ei erine oma sügavamas sisemuses ühestki teisest totalitaarsest süsteemist, kasvõi näiteks kommunismist ja fashismist. Ma tahan ütelda, et erinevus on vaid selles, mida idealiseeritakse, eeskuju välises vormis. Loomus ja toimimismehhanismid indiviid-organisatsioon suhtes, on aga oma olemuses sarnasemad, kui ühele valgustuvale satanistile ehk meeldida pruugib. Vaata näiteks, kui sõltuv oled sa ise sellisest ideaalist nagu distsipliin ja enesedistsipliin? Ja mitte ainult sina.
Kui mõni inimene on lihtsalt robot, siis minu jaoks on noor neosatanist sageli lihtsalt natuke arenenum ja enam lihvitud programmiga robot, aga siiski robot.

Kõige halvem on selle kõige juures ehk see, et teie kandjaskond tundub olevat idealiseerimise ja fanaatilisuse poolt eriti mõjustatav noorsugu, kes oma "jõule ja eneseteadvusele" vaatamata, on kergelt manipuleeritavaks tööriistaks progrommide läbiviimisel. Protest mingit laadi piirangute vastu, mis väga paljusid noorsataniste minu arvates iseloomustab, on alles esimesi samme probleemide lahendamisel. See ei ole vabadus, millist nad taotlevad.

Teie hulgas on kahtlemata ka jõulisi ja mitmekülgsemaid isiksusi, kes muidu neid ideaale ülal hoiaks ja eeskuju näitaks... kuid idealiseerides käputäit iseloomuomadusi, on vähe lootust olla kohanemisvõimeline mõnes raskemas situatsioonis.

Kui näidet sarnasest situatsioonist tahad, siis kujuta enesele ette "jõulise satanisti" ja nõrkusejõu (viimasel ajal siin kuum teema) omavahelist heitlust... Ma kardan, et selle teie praeguse meetodiga tuleb kaotuseks valmis olla.

Võrdleksin seda seltskonta kotkapojaga, kes ise vaevalt lennuvõimelisena kaljunukil oma tiibu sätib ja mühisevat noorusejõudu tunneb. Sel kotkapojal ja noorsatanistil on mõlemal kaks ühist omadust. Noorus ja jõud. Kuid kotka elust, teab kotkapoeg alles vähe.

Satanismil on seega oht olla pinnapealene, staatiline, iseennast raamistav arengutõke. Muideks, armee läbi aegade, mõjutab paljus sarnaseid isikuomadusi, kui satanism, siit küsimus: "kellega sõdid"?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Madu77
Arengumaag


Liitunud: 28 Nov 2005
Postitusi: 444
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Mind isiklikult häirib neo-satanistide värbamiskatsed maagiat kasutades.. tekitavad painajaid, rünnakud paratasandil jms, mis on järgnenud peale seda 18.veebruari üritust Tartus.. Selle asemel, et paratasandil ajusid peedistada võiksid nad hoopis mõned ilusad neiud mind värbama saata, mis oleks ehk tõhusam kui niisama peetida Very Happy
_________________
Sisemine jõud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

häirib see, et palju on nn libasataniste.

ehk siis selliseid, kes mõtlevad, et satanist olla ja satanistlikku sümboolikat kasutada on megalahe.

paljudele on satanism ju lihtsalt poos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

Häirib see, et nn. satanistid kipuvad olema kurjuse pooldajad (nagu tavaliste kristlaste vastaspoolsed, kes pooldavad ja kaitsevad headust).
Aga ei tea reaalsest kurjusest tuhkagi, sama nagu kristlased reaalsest headusest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

jM

Sinu vastus ja suhtumine mulle meeldis, päris mõistlikku juttu ajad... Aga palju veel selliseid sataniste leidub, vot seda ma ei tea. On neid palju, kes sinule suhteliselt sarnaselt asjadesse suhtuvad ?
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

mind häirib osade Satanistide juures see, et neil on laibalõhn küljes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tore kui vastus meeldis. Kuni sedamoodi vastajad asju juhivad, on kõik kõige paremas korras (püüdes empatiseeruda kõrvaltvaatajaga siis).
Paljudest vastustest loen ma välja satanismi paikapanemise, st. paljude jaoks on satanism ja satanistid nii ja naasugused, ning ei olda valmis oma arvamusest taganema. Võib-olla tõesti, ehk on oma isikliku maailma üks nurgake ehitatud just sellele, et satanism on nii- ja niisugune ning seda muuta tähendaks kogu ehituse ümberstruktureerimist.
Teine VIGA, mida mittesatanistid satanistidest rääkides/mõeldes teevad, on meelevaldne raamistamine. Ja oi kui mõnuga sellesse ämbrisse astutakse, püüdes satanismides leida mingeid kindlaid jooni ja omadusi, mida rünnata ja kritiseerida saaks. UNUSTAGE ÄRA SAATANLIK PIIBEL!!! Ma ütlen vaid ühe korra, et see on vaid Uks, mille taga on terve uus maailm. Pidevad süüdistuse stiilis väited, et SP on nii ja naasugune ning et SP on usulise kirjatükina ikka haledalt nõrk ei taba märki, sest see on vaid killuke meres. Ja kui mõni satanist, kes teile ette satub, on kogu oma "usu" ja "teadmise" üles ehitanud Saatanlikule Piiblile, siis kurat võtaks, ta ei tea satanismist suht midagi!

Tsiteerin::
Hakkab vastu selline ühest äärmusest teise kaldumine (kui arvestada sellega, et üldvooluks on tänapäeval pigem headuse idealiseerimine).

Et siis satanistide ühest äärmusest teise liikumine? Et enne olid satanistid sellised, nagu paljud neid tänapäevalgi näha tahaks ja see, et nad nüüd natuke ka oma peaga mõtlevad, ei sobi teatud isikutele mitte üks raas? No mis iganes, mina eelistan käituda nii, et mu vabadus, valikuvabadus ja elu säiliks, ning mingid nö. Saatanast pimestatud teod, seda rikkuma ei tule.

Teine asi, mida mittesatanistid absoluutselt vastu võtta ei suuda ja millest sujuvalt üle libisetakse, jättes mainitu üldse tähelepanuta või lükates kaugele kalevi alla on satanisti peaaegu kohustus uurida Erinevat, saades seeläbi uusi kogemusi ja süsteeme, mida enda isikliku satanismi arendamisel kasutada. Nagu on öeldud, ühegi satanisti usk ei ole identne, see on areneneud erinevaid teid pidi. Kui su teele satub kaks satanisti, kes räägivad üks ühele juttu ja kel on kõige kohta samasugune arvamus, siis pagan küll, need on mingid mõttetud koopiad, kes on rikkunud satanismi üht tähtsat reeglit: olla isik, olla sõltumatu oma usus. (Natuke jäme väide, aga ei kuluta hetkel aega lihvimisele.)
Minu enesedistsipliin on lihtsalt arengu tulemus, see on kõige effektiivsem vahend ellu jääda ja psüühiliselt tasakaalukas olla. Sa võid seda kritiseerida, aga minu jaoks on see piisavalt oluline, sest on taganud mulle seni kõige paremini ja kauem (vaimsete, hingeliste) vigadeta eksistentsi.
Noorsoo kohta... Olen täiesti nõus ja satun aeg-ajalt tüütusse masendusse seetõttu :) Et satanism meelitab kärbestena kohale hunniku noori, kes otsivad mingit rebellion vahendit. See ON probleem. Ning mul on viimastel aastatel tõsiseid raskusi, et noori huvilisi üldse tõsiselt võtta, sest nad on NII KURADI MÕTTETUD enamasti, libisedes ühest usust ja arusaamast teise kiirusega, mida mina järgida ei suuda, ega taha.

@madu: meie idee oli mainitud loengute seeriaga puhas reklaam. Ja mitte mingi värbamistemaatika mõttes, vaid iseenda olemasolu näitamise mõttes tervele ühiskonnale. Samuti väike katse rebida maha see mõttetu sildistamine, et satanism on ja peab olema kellegi/millegi vastaline. Mis kuradi onamismõnu see inimestele annab, kui nad saavad jaurata, et satanistid tegid ühte või teist asja sel ja tol põhjusel, ilma et ise tegelikest põhjustest midagi teaks?! Loenguseeria eesmärk oli näidata sataniste INIMESTENA, aga tundub et isegi paganate seas on selle aktsepteerimisega raskusi. Lahingud paratasandil MY ASS!

@dmitri: satanistid ei ole Kurjuse pooldajad, nad teavad Kurjuse olemasolust ja kui vaja kasutavad seda kas enda kaitseks või kättemaksuks. Kuid satanistid ei propageeri kurjust, ega pritsi seda igal võimalikul juhul igas võimalikus suunas. Kurjus on destruktiivne ja lõpp-lahingus hävitaks elu, seda ei saa propageerida!

@kayaman: laibalõhn on ju tore, hoiab veel hullema kõntsa eemal!
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:


@dmitri: satanistid ei ole Kurjuse pooldajad, nad teavad Kurjuse olemasolust ja kui vaja kasutavad seda kas enda kaitseks või kättemaksuks. Kuid satanistid ei propageeri kurjust, ega pritsi seda igal võimalikul juhul igas võimalikus suunas. Kurjus on destruktiivne ja lõpp-lahingus hävitaks elu, seda ei saa propageerida!

See näitaski kuidas sa kurjusest aru saad...
see mind häiribki.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Madu77
Arengumaag


Liitunud: 28 Nov 2005
Postitusi: 444
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:

@madu: meie idee oli mainitud loengute seeriaga puhas reklaam. Ja mitte mingi värbamistemaatika mõttes, vaid iseenda olemasolu näitamise mõttes tervele ühiskonnale. Samuti väike katse rebida maha see mõttetu sildistamine, et satanism on ja peab olema kellegi/millegi vastaline. Mis kuradi onamismõnu see inimestele annab, kui nad saavad jaurata, et satanistid tegid ühte või teist asja sel ja tol põhjusel, ilma et ise tegelikest põhjustest midagi teaks?! Loenguseeria eesmärk oli näidata sataniste INIMESTENA, aga tundub et isegi paganate seas on selle aktsepteerimisega raskusi. Lahingud paratasandil MY ASS!


madu77 kirjutas:
Mind isiklikult häirib neo-satanistide värbamiskatsed maagiat kasutades.. tekitavad painajaid, rünnakud paratasandil jms, mis on järgnenud peale seda 18.veebruari üritust Tartus.. Selle asemel, et paratasandil ajusid peedistada võiksid nad hoopis mõned ilusad neiud mind värbama saata, mis oleks ehk tõhusam kui niisama peetida

See ei olnud jM sinu vastu suunatud, vaid nende põrandaaluste satanistidele, kes ka loengus kohal olid ja kelledest me sinuga Tartus rääkisime.. MVO seltskond jättis väga hea mulje sinuga eesotsas! Wink
_________________
Sisemine jõud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kala. MINA ei olnud Tartus. Jason oli. Ma ei ole Jason. Mina olen jM.

dmitri täpsusta. häirib minu oletatav vale sisukoht/arusaam või see, et
satanisti jaoks on kurjus üks võimalustest, mida kasutada? Tunnen, et
kisub musta/valge maagia dualismini, mida mei aktsepteeri. On vaid ÃœKS
maagia ja vastuolulised viisid selle kasutamiseks!
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nii palju, kui mina tean, on satanistidele olulised igasugused rituaalid (rituaalmaagia jne), maagiatseremooniad ja pühitsemised jne. Samas ma tean, et paljud satanistid tunnistavad ja teavad, et looduses on energiad, mida saab inimene enese või teiste hüvanguks/hävinguks ära kasutada. Ilma selle jõuta poleks ka rituaalidel ju mõtet ! Aga samas, milleks siiski vaja neid igasuguseid rituaale ? (ma pole veel LaVeyd lugenud, aga vaatan, et raamatus on sellest päris palju juttu, natuke olen juba sirvinud).

Neid erinevaid loodusjõude ja energiaid jõude saab ära kasutada ka teadmisega, kuidas need toimivad ja lasta need jõud läbi enese läbi voolata ja siis neid vastavalt vajadusele suunata. Loomulikult pole see nii kerge, nagu ütlesin, tajud peavad olema väljaarendatud ja erksad jne.
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Õige. Mina ei kasuta rituaale, nagu need SP's ja SR'is kirjas on. Ma ei
suuda üldse kasutada väga enesekindlalt midagi, mis on juba loodud,
maagia on igaühe jaoks eriline. Ma jään oma tagasihoidlike liistude juurde
ja susserdan imagia'ga, mis aga kahjuks tähendab, et ma ei ole
pädev sõna võtma saatanlike rituaalide õigustamiseks või põhjendamiseks.

ps. minu jaoks teeb rituaali saatanlikuks puhtalt nende jõudude kasutamine,
mida üldiselt saatanlikeks peetakse, mitte aga see, et rituaali läbiviija
end satanisti nimetusega tituleerib või midagi sarnast.
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.


Viimati muutis seda jM (Teis Veeb 21, 2006 8:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea mis rituaalidest jutt on. Aga pere egregoris olijad rituaale ei kasuta sellepärast, et neil puudub üksmeel rituaali suhtes. Rituaali läbiviimiseks peab olema kõikide nõusolek
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt kalduvad satanistid tseremonaal- ja rituaalmaagia poole küll jah.
MVO liitumisankeetidest võib välja lugeda, et huvi sellesuunalise tegevuse
vastu on rohkem kui suur.

Mis "pere"?
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mis "pere"?



Mul viis mõtte selle peale mis Kardrioru lossis toimus. Ütleme näiteks, et mingid oleks tahtnud seal midagi korraldada. Mingit taolist asja. Aga näed mis hoopis välja tuli. Seal küll sataniste ei käinud aga vahet pole. Sama ka pere egregoris olijatel. Kui on nõrk lüli, siis ei ole sellest rituaalist mitte kasu vaid kahju. Siis see energia läheb ei tea kuhu, igatahes mitte sinna kuhu seda suunati
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jM
Musta Veenuse Ordu


Liitunud: 19 Veeb 2006
Postitusi: 477
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, aga "pere" ei puutu siia küll kuidagi. Vähemalt mitte sellest suunast.
See nõrga lüli teema on ju toimiv igal pool, mitte ainult rituaalide puhul.
See Kadrioru temaatika jääb küll hetkel segaseks, aga ok, see selleks.
Kui rituaalis on üks osaline Kahtleja, siis suure tõenäosusega läheb kogu
ettevõtmine metsa. Ja just seepärast eelistan ma oma väikseid diile teha
üksi ja omaette, ehkki parima sõbraga (üks inimene) võiks ju koos
proovida, kuid sellegipoolest eelistan tegevusi, mis ei eelda rohkemate
inimeste osavõttu.
Jutud maagia effektiivsusest suurema inimgrupi kaasusega jätavad külmaks.
_________________
Saatanlik Piibel - 100kr. Necronomicon - 100kr.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group