Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsin...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
mul pole hiinaga muid meeldivaid mälestusi kui see et tuumaka alla jäin .
Siit ka viha amerikalste vastu vist....

Haridus on aga tasemel.........................
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

jah, vabandust, jaapan mitte hiina,

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Kayaman kirjutas:
mul pole hiinaga muid meeldivaid mälestusi kui see et tuumaka alla jäin .
Siit ka viha amerikalste vastu vist....

Haridus on aga tasemel.........................


täitsa võimalik pole selalse kultuuriga tutvunud. Aga loodus on küll võrratu mulje jätnud, samas need ülerahvastatud suurlinnad ei meeldi. (meenub mingi linn kus on tänavad paksult kollaseid mustade peadega tegelasi täis. hullem kui viru keskus tipptunni ajal)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees, ma leidsin sulle avaja.

http://www.myyri.ee/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Elvis, tead-igasugu joogasse suhtun kahtlusega. Kui proovin, siis väga ettevaatlikult. Need massaazis, mis su antud saidil... Tunnistan, ma eelistan tantristlikku massaazi, mida ka meil Tartus saab.
Võitluskunstidega on nii, et hiina värk ei tõmba. Kui, siis ehk mõned võtted õpiksin ära, mis aitaksid tänaval pätude vastu (aga kas ikka on vaja-siiani pole mul pätudega jama olnud). Poks ei tõmba mind üldse. Ajaviiteks harjutan vaid mõõka, vahel ka nuga ja kaigast.


Tsiteerin::
hmm, ma ei tea kas see nüüd on kõige parem soovitus, aga näiteks sina ja naine joote ennast ikka piisavalt täis ja lihtsalt olete, nii kuidas muidu ei olda. Häälestus on ka väga tähtis...


Nojah. Nii oligi see jaanuaris, kui süütusest lahti sain. Aga kas selleks peab alati ennast lampi jooma?

Tsiteerin::
Kas sa siis praegu suhelda ei oska?
Arvan, et sa pole valmis avatud olemiseks, muidu oskaksid oma kaitsed ja blokid ise maha võtta. Pealegi ega need siis niisama ei tekkinud, millegi eest sa ju pidid ennast kaitsma.
Kas usud, et kui nüüd samad probleemid tulevad kallale, kui minevikus, siis oskad ennast ka ilma blokeerimata toime tulla?


Tead-edusammud on, eriti alates läinud suvest. Aga seni miskipärast suudan suhelda vaid usklikega (kristlased, krishnaiidid jms), aga ateistid, tudengid, metalimehed ja teiesugused inimesed-nendega ei teki klappi. Justkui mingi kuradi Berliini müür oleks vahel. Tunduvad kuidagi külmad olevat-aga näiteks kristlased ei jää kalapilguga pealt vaatama, kuidas ma neile läheneda üritan, vaid astuvad ka omalt poolt samme mu suunas.

Tsiteerin::
no kuule, haldjamees, kes tahab sellist äput, kes ise teatab enda kohta et on ludri.

see pole esimene kord kui sa siit kedagi otsid. see hädakisa on siin juba aastaid kaikunud.


Kui ei meeldi-ära söö. Kui sa ei taha mind mõista, vaid halvustada, siis ära mölise ega mängi kõva bitch´i. Ma lihtsalt teen endaga tööd ja vajadusel proovin abi leida. Ludri-jah, see pole hädaldamine, ma lihtsalt tahtsin märku anda, et ei viitsi enda praegu liigutada. Lebotada on talvel mõnusam Rolling Eyes


Tegelen endaga-aga teate, üleöö ei saavuta siin midagi. Mõnel võib ka mitu elu minna, enne kui.... Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:

Tegelen endaga-aga teate, üleöö ei saavuta siin midagi. Mõnel võib ka mitu elu minna, enne kui.... Laughing


Väga hea tähelepanek...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 3:43 am    Teema: Vasta viitega

Mis puutub võitluskunsti, siis kaasaegne desantt-väljaõpe on parim.
Seal on asjad loogilised, mitte kaunid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sian
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 30 Märts 2005
Postitusi: 18
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 9:03 am    Teema: Vasta viitega

üldiselt olen ennast ise ka sellesse ida-värki sisse söönd.aga mis selles halba on?nagunii on enamik eetsis toimivatest m6tteviisidest kuskilt sisse toodud!kas see euro-ameerikalik elukäsitlus on siis eestlastel oma?v6iks isegi väita et ida m6tteviisid on eestlastele lähedasemad kui läänest imbunud m6tteviisid...näituseks taoism ja eesti paganlus on üsnagi sarnased...

aga Haldjamehele soovin edu!olen ise samas seisus olnud ja tean mis see tähendab...
_________________
-ausad s6nad pole ilusad-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mis puutub võitluskunsti, siis kaasaegne desantt-väljaõpe on parim.
Seal on asjad loogilised, mitte kaunid.

Seal on jaapani karate moes... Laughing
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mis puutub võitluskunsti, siis kaasaegne desantt-väljaõpe on parim.
Seal on asjad loogilised, mitte kaunid.


Hea, aga kallis. Ja võibolla oleneb ka, milline väljaõpe-eri allikad räägivad eri asjadest.... Või kas on vahet K-Komandol ja mingil vene eriüksusel?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mis puutub võitluskunsti, siis kaasaegne desantt-väljaõpe on parim.
Seal on asjad loogilised, mitte kaunid.
Sellega tuleb meelde vene film "Spetsnaz". Seal kolm või neli jumala purjus spetsnazi meest ja murtud jalaga jänki ronisid mingi hotelli aknast sisse. Kõrgemal kui esimene korrus. Kuid sattusid mingile taekwondo üritusele. Ja tulemuseks oli umbes selline, et need neli purupurjus vene spetsnazi meest ja see murtud jalaga jänki peksid selle ürituse laiali ning murtsid nii mõnelgi luud Laughing
Samas olen kuulnud lugusi kui spetsnazi üks välja õpetest nägi välja selline, et üks spetsnazi mees kaitseb ja viis desantniku ründasid ja kui spetsnazi mees sai löögi sise siis ta oli kaotaja.

Või nagu minule kaitseväes õpetas endine Moskva OMONi instruktor - ljök jalaga njäku ja mees olema surnud. Ljök kjäga njäku ja mees olema surnud Laughing
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mis puutub võitluskunsti, siis kaasaegne desantt-väljaõpe on parim.
Seal on asjad loogilised, mitte kaunid.

Seal on jaapani karate moes... Laughing
Kas seda mida vene desandis õpetatakse kunagi ei kutsutud lahingu samboks?
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Kas seda mida vene desandis õpetatakse kunagi ei kutsutud lahingu samboks?

Nimetusi on palju. Peamine nendest - käsitsivõitlus (rukopashnõi boi) või siis ARB (armeiski rukopashnõi boi). Kuid katad on kõik karate omad.
aga minu tuttav rääkis et mis spodrialaga tegeles kunagi komadör, sellega salgas tegeletaksegi. Näiteks marafoni joorsuga, või siis pommide tõstmisega...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 23, 2006 2:17 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Või nagu minule kaitseväes õpetas endine Moskva OMONi instruktor - ljök jalaga njäku ja mees olema surnud.
Vale lähenemine. Liiga pikk trajektoor. Liiga palju Energiat kulub keha tasakaalu hoidmisele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on mingi vana raamat kodus... venekeelne karateõpik. Mõtlen, et kui palju võib seal olla õiget? Õige all mõistan ma ikka seda, mis TOIMIB.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Mul on mingi vana raamat kodus... venekeelne karateõpik. Mõtlen, et kui palju võib seal olla õiget? Õige all mõistan ma ikka seda, mis TOIMIB.
Mäletate lõiku mingist Indiana Jones filmist. Mingi araablane vehib kangelase nina all mõõgaga. Kangelane vaatab seda tegelast sellise imeliku pilguga võtab siis revolvri ...
ja laseb tüübi maha Laughing
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group