Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas õiged või valed programmid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

0 ei ole number:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda, millest järeldad, et MINA laseksin ennast põhja tõmmata? Rolling Eyes Teema oli ju teoreetiline ja mind huvitas, kuidas asja lahendatakse. Oma isiklikus elus alkoholismiga kui sellisega mul probleeme ei ole ja keegi kuhugi põhja minema ei hakka. Kindlasti ei kavatse ma kedagi muutma hakata, ka mitte siis, kui armastan. Ka minu süütundele ei saa keegi juba ammu rõhuda, selle lõbu olen teistele keelanud. Aga aitäh sellegipoolest, et üritasid Wink
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
kui nüüd on tegemist tõsise probleemiga... tihti piisab, et naine lõpetab pseudoprobleemi kerimise ja mees saab kaitseasendist tegudele asuda. kaks pudelit õlut igal õhtul on ohumärk küll aga kui mees ei pea enam igal õhtul selle jaoks ennast õigustama vaid saab asuda kasti kallale, siis võib juhtuda, et ta taipab isegi... Cool


See oli mõte, milleni jõudsin ise ka...ehk siis targutamine ja näägutamine mingi asja kallal(mis iganes see ka ei oleks) ei vii kuhugi. Kas mees leiab vea ise või tuleb naisel omateed minna.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Andromeeda, millest järeldad, et MINA laseksin ennast põhja tõmmata? Rolling Eyes Teema oli ju teoreetiline ja mind huvitas, kuidas asja lahendatakse. Oma isiklikus elus alkoholismiga kui sellisega mul probleeme ei ole ja keegi kuhugi põhja minema ei hakka. Kindlasti ei kavatse ma kedagi muutma hakata, ka mitte siis, kui armastan. Ka minu süütundele ei saa keegi juba ammu rõhuda, selle lõbu olen teistele keelanud. Aga aitäh sellegipoolest, et üritasid Wink



Ma ei järelda midagi, ma näen teatud ohumärke.
Selleks et ise ka põhja tõmbuda, ei pea ise jooma, aitab kui teise joomise ja selle tagajärgedega pidevalt silmitsi seista..
See teema on sulle liigagi isiklik ning kaugeltki mitte teoreetiline ning selles osas teeselda mõtet pole. Probleemi lahendamise üks eeldusi on probleemi tunnistamine. Sul enesel ilmselt tõesti pole alkoholismiga probleeme-aga kas keegi väitis et peaks olema? Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:

Ma ei järelda midagi, ma näen teatud ohumärke.
Selleks et ise ka põhja tõmbuda, ei pea ise jooma, aitab kui teise joomise ja selle tagajärgedega pidevalt silmitsi seista..
See teema on sulle liigagi isiklik ning kaugeltki mitte teoreetiline ning selles osas teeselda mõtet pole. Probleemi lahendamise üks eeldusi on probleemi tunnistamine. Sul enesel ilmselt tõesti pole alkoholismiga probleeme-aga kas keegi väitis et peaks olema? Confused


Jälle puusse, kallis! Aga ehk see minu viga, et ei suutnud algselt oma mõttekäiku piisavalt selgelt edasi anda. Äkki MINA hoopis väike joodik Wink Teema isiklik küll, aga põhja minemisest ja alkoholismist on tõesõna asi ikka vääääääga kaugel. Kui sa nüüd teemat vaatad, siis tundsin hoopis huvi, kas ja kuidas mehes väärprogramme/programmitust tuvastada(naisel teeb seda ju mees).
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

ja siiski ei toimu "väärprogrammide" üle elavat diskussiooni, et kelle argumendid on mõjusamad või kelle argumente toetab suurem hulk inimesi (sest olgem ausad, naine suudab oma seljataha piisavalt suure löögijõu koguda kui tahab) ehk kelle moraal on õigem vaid ikka programme läbi kogedes. kui hetkel on see nn. väärprogramm kaks pudelit õlut igal õhtul ja sa ütled, et tegemist ei ole alkoholismiga, siis olen mina mehega nõus, et tegemist on sinu väärprogrammiga. õlu on ettekääne teha etteheiteid asjade eest, mida sa tegelikult ei julge etteheita. pead vimma ja otsid põhjuseid. selleks võib olla kasvõi liigne naiste vahtimine tänaval ning selle asja taga on hoopis sinu hirm mehest ilma jääda. Wink
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Aga kust algab alkoholism?


Kui sinu küsimuse üks rõhuasetus on see küsimus, ning sa seekord ikka küsisid seda, mida ka kirja panid küsimuseks....

Siis Alkoholism hakkab eelkõige just regulaarsest süütutes kogustes lahja alkoholi tarbimisest-limpsimisest.
Mõnel on selleks pool pudelit õlut, teisel paar klaasi likööri... kolmandal kapis konjakipudel igaks juhuks... (see viimane siis rohkem dipsomaanide rida)
Kui toimub mingi ebameeldiv sündmus, pea kappi ja lonks, ärkad hommiku ja taevas on hall-jälle lonks. Mõnedel algab meeldivate õhtutega sõpradega seltsis, siis on vahest vaja hommikul peavalau "ravida". Siis pole sõprugi enam vaja, saab isegi olluse pudelist valatud...

Oluline on see, et enamasti on kontrolli kadumine märkamatu.
Inimene ju teab, mitu pitsi või õllepudelit ta võtab, ta tunneb end olukorra peremehena... kuni ükspäev selgub, et ei kontrolli. Kui selgub, et tegelikult ilma abistava pitsita on elu nii must ja masendav, pole päris "see" .

Oluline on seega pigem, kunas inimene saab aru, et kaks pudelit õlut päevas on algav alkoholism.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

kõik õige andromeeda. aga alkoholism kui haigus on siiski tagajärg. on viinaninasid, kes suudavad olulistel hetkedel olla kained ja oma asjad ärakorraldada nii, et suuremat kahju ei sünni ja on alkohoolikud, kes on viina suhtes absoluutselt võimetud. kõvasid viinaninasid, keda üldjuhul iseloomustab tugev tahe ja mõningane ülbus ei maksa panna ühte patta tahtetu alkohoolikuga, kes viina eest müüb ka oma ema maha. kõva viinanina on üsna vaba mees, keda moraaliga peksta pole mõtet Razz ja alkohoolik ei kuule peale pudelikolina ammu enam midagi.

kui nüüd sulle reaalsus ei meeldi, et on olemas inimesi, kes näiteks õhtul hambaid ei pese või tarvitavad igal õhtul kaks pudelit õlut või söövad silku ja sibulat - siis see on sinu probleem! probleem on sellel, kes pole rahul. ja teise inimese kohustus ei ole sind rahulolevaks muuta enda rahulolu hinnaga. moraal sunnib meid rahuldama teisi ja ennast jätma tahaplaanile ning enda probleeme varjama. sellise varjamise üks tulemusi on ka alkoholism.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

@sirel
kus ma küll mainisin algselt alkoholiprobleemi Rolling Eyes See oli näide programmituse kohta. Samahästi oleks võinud selleks olla teised naised, liigne töötamine, narkootikumid, sõbrad jne. Samuti ei leia ma kohta paarist pudelist õllest Rolling Eyes Lisaks ei ole ma öelnud, et pidevat õllejoomist normaalseks pean.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

ma tõin ka lihtsalt näiteid Cool
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
ma tõin ka lihtsalt näiteid Cool


Ma pean sind ka kallikeseks Wink
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:

kui nüüd sulle reaalsus ei meeldi, et on olemas inimesi, kes näiteks õhtul hambaid ei pese või tarvitavad igal õhtul kaks pudelit õlut või söövad silku ja sibulat - siis see on sinu probleem! probleem on sellel, kes pole rahul. ja teise inimese kohustus ei ole sind rahulolevaks muuta enda rahulolu hinnaga. moraal sunnib meid rahuldama teisi ja ennast jätma tahaplaanile ning enda probleeme varjama. sellise varjamise üks tulemusi on ka alkoholism.


Hmm. Ma ei arvanud, et mulle reaalsus ei meeldi.
Mõni võib ka kaks pudelit õlut tarvitada-ta lihtsalt ei jää sellest purju....
Mis reaalsusesse lähemalt puutub, siis söön silku ise, sibulat nii palju kui antakse ja vahest tahan lisa ja ohh õudust, vabalt veel küüslauku...

Mina vastasin lihtsalt küsimusele, milles avaldub alkoholism.
Ma ei arvanud, et sellepärast peaks keegi tormama minu tahtmise või mingi moraali järgi olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 12:55 am    Teema: Vasta viitega

noh, ega ma nüüd konkreetselt kedagi isikut silmas pidanudki vaid lugejat, keda see puudutab...
Tagasi üles
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Reede Veeb 24, 2006 2:38 am    Teema: Vasta viitega

Hmm alkoholism perelus....

Noh ärkad hommikul ülese poolmagamata eilaõhtusest filmist, kiirelt ood kohvi, jooksed tööle, tööleminek on mikrosekundiga planeeritud, midagi läheb viltu, saad ülemuselt sõimata.
Sul on kolm ületähtajalist tööd ning kaks tähtajalist tööd lisaks pead ära tegema kolleegi hapuksläinud töö mis visatakse sulle kui kuum kartul kuna keegi ei taha seda teha. pusid päev läbi tööd teha ning jõuad kõik peaaegu, et valmis ainult üks töö jääb tegemata ning seelle eest saad kliendilt sõimata.
Õnneks saab tööpäev läbi ja kuna on ka õnneks palgapäev, siiis vaatad pangakonto üle, maksad ära võlad liisingudkrediitkaardid ja korterimaksud, lähed koju ostad poestnaisele kaks roosi ning lastele mänguasja oled omadega täiesti läbi ning jõuad koju, sellesse kantsi mis on sinu oma ja kuskeegi sulle haiget ei sa teha ja kus sa saad rahulikult puhata. Sulle vaatab otsa sinu armas naine keda sa oled tõeliselt armastanud, sa ulatad talle kaks roosi ja ....

Naine vaatab roose ning mühatab, mis sa neid ostad endal pole lasteel riideidki selga panna ja raiskad raha veel rooside peale. Aru ma ei saa kas sa üldse hoolid lastest ja minust või ei sest see iidvana automaatpesumasin läks juba eile katki. Ja vaata naabrid ostsid endale uue plasma aga mis meil siisn on ?

Sa solvud ja lähed oma lemmik kõrtsi võtad rahakoti lahti vaatad oma viimast kahtesadat krooni mis arvete maksmisest japudipadist üle jäi ning
... lähed katki ....

Sa aavastad, et sul ei ole kodu kuhu põgeneda siis kui sa oled omadega läbi, sa küsid endalt et milleks sa tegid tööd need viimased viis aastat, sa küsid endalt mis on minu eesmärk milleks ma elan, mida ma saavutanud olen ja mida ma saavutan kui ma samamoodi jätkan.

Sul saab kõigest siiber sa ei leia väljapääsu ning hakkad ennast peitma alkoholismi, sa ei hooli enam endast ega oma tulevikust ega millestki, sa otsid kohta kus keegi sind kätte ei saaks ning sa saaksid lõpuks rahu, saaksid puhata.

See mis see lõppkoht on seda me aimame niigi aga küsimus antud teemas on see et mis on programm ?

Programm on see, teen tööd saan palka , lapsed on rõõmsad, saan naiselt keppi, naineteeb pai nii mentaalselt kui ka füüsiliselt. ja saan rahus puhata välja et alustada uut tsükklit, lõppeesmärgiga saada kunagi välja sellest tsükklist Very Happy

Naine suudab seda hävitada, kuid ilma naisetaei suuda meeska seda luua. Kuid naine ise ei suuda seda korralikult luua, kui naine hakkab seda looma siis võib see viia hävinguni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group