Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas Ôiged vÔi valed programmid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Ja kuidas saab joomine (mis on minu arvates enese ja reaalsuse eest pÔgenemise vorm) olla mingi programm?

Jesssssssss...... Cool
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Aga mis toimub siis, kui seda varjustust pole? IgaĂŒks lĂ€heb omamoodi lolliks vĂ”i?

LÀheb jah, nÀed juuuuu..... Very Happy
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Programmist Sa saad juba aru. Sa ju vÀitsid, et inimkond on programeeritud tolade kogum.
Muster on kiirgus-neeldumis spekter. Mida vÀljastab ja mida tÔmbab inimene.
See sÔltub sellest, mida on inimene omistanud ja mida loob.
Praktikas muster loob saatuse.
Teooria loomine on minu isiklik muster.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
Ja kuidas saab joomine (mis on minu arvates enese ja reaalsuse eest pÔgenemise vorm) olla mingi programm?

Jesssssssss...... Cool
Kui puudub programm, siis ju pÔgenetakse.
Ei suudeta lahendada olukorda.
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Andromeeda kirjutas:

Jesssssssss...... Cool
Kui puudub programm, siis ju pÔgenetakse.
Ei suudeta lahendada olukorda.

Noh, siis on meestel veel tööd kĂŒllaga.
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Viimati muutis seda Roltsick (Kolm Apr 18, 2007 9:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Programmist Sa saad juba aru. Sa ju vÀitsid, et inimkond on programeeritud tolade kogum.
Muster on kiirgus-neeldumis spekter. Mida vÀljastab ja mida tÔmbab inimene.
See sÔltub sellest, mida on inimene omistanud ja mida loob.
Praktikas muster loob saatuse.
Teooria loomine on minu isiklik muster.

Nonii.
MÔnda vÔimalikku kiirgus-neeldumis spektririba ma kujutan ette.
Aga kui palju neid spetriaspekte ĂŒldse on. Kas muster on elu jooksul enamvĂ€hem pĂŒsiv suurus?
Mida inimene reeglina elus omistab peale vÔÔrprogrammide, installatsioonide ja egregori? Mida inimene kokku puutes elukeskonnaga saab juurde, vĂ”rreldes sellega, mis temas sĂŒndides on? (peale kogemuse)
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 4:51 pm    Teema: Re: Kas Ă”iged vĂ”i valed programmid? Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Kui mees ei ole tema ise, siis on tal sees vÀÀrprogrammid. Kui naisel on "parem" programm olemas, siis on soovitav vÀÀrprogramm purustada. Aga kuidas seda vÀÀrprogrammi Àra tunda? Kui naisele programm ei meeldi, aga mehele meeldib- siis kummal on Ôigus? Ja Àrge öelge, et mehel, sest pole ka kinnitust, et mees on tema ise... Seega? Rolling Eyes

kui naine surub peale oma programmi ja mees seda ei usu, siis ta pĂ”geneb... jooma nĂ€iteks. programmi saad sa purustada vaid nii, et lased tema vÀÀrprogrammi lĂ€bi (sest sa ju tead, et see ei tööta ja lĂ€heb pĂ”hja Wink. naistel on ĂŒldjuhul hirm minna koos mehega "pĂ”hja" ning seepĂ€rast ĂŒritatakse "pÀÀsta"... imed sĂŒnnivad peale selle hirmu lahtilaskmist ja valmisolekut minna koos mehega "pĂ”hja" Wink
Tagasi üles
keku

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:04 pm    Teema: Re: Kas Ă”iged vĂ”i valed programmid? Vasta viitega

sirel kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Kui mees ei ole tema ise, siis on tal sees vÀÀrprogrammid. Kui naisel on "parem" programm olemas, siis on soovitav vÀÀrprogramm purustada. Aga kuidas seda vÀÀrprogrammi Àra tunda? Kui naisele programm ei meeldi, aga mehele meeldib- siis kummal on Ôigus? Ja Àrge öelge, et mehel, sest pole ka kinnitust, et mees on tema ise... Seega? Rolling Eyes

kui naine surub peale oma programmi ja mees seda ei usu, siis ta pĂ”geneb... jooma nĂ€iteks. programmi saad sa purustada vaid nii, et lased tema vÀÀrprogrammi lĂ€bi (sest sa ju tead, et see ei tööta ja lĂ€heb pĂ”hja Wink. naistel on ĂŒldjuhul hirm minna koos mehega "pĂ”hja" ning seepĂ€rast ĂŒritatakse "pÀÀsta"... imed sĂŒnnivad peale selle hirmu lahtilaskmist ja valmisolekut minna koos mehega "pĂ”hja" Wink

ma ei lÀheks mingil juhul oma mehega koos pÔhja. teist nimest ei saa aidata, kui ta ise ei taha end aidata. kui ta ise alkoholismist vÀlja ei saa, siis ei saa ka naine aidata.
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:11 pm    Teema: Re: Kas Ă”iged vĂ”i valed programmid? Vasta viitega

sirel kirjutas:
chirmaa kirjutas:

Vaata, ei surugi peale ja kaasa ka ei lĂ€he. Ma vÀÀrtegude koha pealt ĂŒldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kĂ”rvalt vaadata, kui inimesed ennast hĂ€vitavad....olgu see siis joomine vĂ”i miski muu. Ma saan aru, et vÀÀrprogramm, aga nemad ei saa.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:

Eh, Arxos, sa ajad jĂ€lle asja keeruliseks...Teoorias kirjas, et naine vĂ”ib mehe vÀÀrprogrammi purustada. Ja katsu nĂŒid ilusti ning lihtsalt oma mĂ”te uuesti edastada. Ja palun nii, et selles mingi vastus ka sees oleks Wink

Mees peab ise endale uued programmid leiutama, kui naine hakkab neid talle edastama ja sisse toppima, siis on p*****.
Sina saad aga nÀiteks meest toetada vÔi takistada. Kas toetad tema tahet vÔi katsud panna teda tegema seda, mida sina tahad...
Tagasi üles
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
chirmaa kirjutas:

Eh, Arxos, sa ajad jĂ€lle asja keeruliseks...Teoorias kirjas, et naine vĂ”ib mehe vÀÀrprogrammi purustada. Ja katsu nĂŒid ilusti ning lihtsalt oma mĂ”te uuesti edastada. Ja palun nii, et selles mingi vastus ka sees oleks Wink

Mees peab ise endale uued programmid leiutama, kui naine hakkab neid talle edastama ja sisse toppima, siis on p*****.
Sina saad aga nÀiteks meest toetada vÔi takistada. Kas toetad tema tahet vÔi katsud panna teda tegema seda, mida sina tahad...

Oot Rolling Eyes meestel ei ole tahet, see on naiste rida...
VÀÀrprogramme/programmitust ma kindlasti ei toeta-otsin teise, kel asjad paigas. Ja ei meeldi mulle ka see, kui mees vastu tahtmist teeb midagi vastavalt minu tahtele.
Aga su jutt oli juba arusaadavam, keep going... Wink
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Nonii.
MÔnda vÔimalikku kiirgus-neeldumis spektririba ma kujutan ette.
Aga kui palju neid spetriaspekte ĂŒldse on. Kas muster on elu jooksul enamvĂ€hem pĂŒsiv suurus?
Mida inimene reeglina elus omistab peale vÔÔrprogrammide, installatsioonide ja egregori? Mida inimene kokku puutes elukeskonnaga saab juurde, vĂ”rreldes sellega, mis temas sĂŒndides on? (peale kogemuse)
Spektrid peaksid olema kordumatud. VÔimalusi kokku on 7*10*2*16*4*20*96*8*5*12*6*3*18*72*32*48=295882444505088000
Spekter muutub vÀga aeglaselt.
Kogemus ja resurss, Ôpetus, hoolitsus.
Need ta peab lÀbi seedima, omistama, siis praktiseerima, vÀljastama. Noh areng on pÀris pikk.
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 8:45 pm    Teema: Re: Kas Ă”iged vĂ”i valed programmid? Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Vaata, ei surugi peale ja kaasa ka ei lĂ€he. Ma vÀÀrtegude koha pealt ĂŒldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kĂ”rvalt vaadata, kui inimesed ennast hĂ€vitavad....olgu see siis joomine vĂ”i miski muu. Ma saan aru, et vÀÀrprogramm, aga nemad ei saa.

pĂ”himĂ”tteliselt on nulltolerants alkoholismi Ă”ige ja ainus abi. sellega aga ei saada hakkama ning "abi" jÀÀb kuhugi sinna "kahju on" ja andestamise vĂ”i nÀÀgutamise tasemele. alkohooliku sĂŒĂŒtunnetes lausutud lubadused on nii magusad, et kĂ”ik ununeb jĂ€rgmise korrani... ning aru ei saada, et juba ollakse koos allakĂ€igutrepil "pĂ”hja" ainult pidur on peal, mis kiirust aeglustab...
Tagasi üles
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kust algab alkoholism?
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
MitmepĂ€evane joomatuur ei paista kĂŒll inimestel erinevat, pidama ei saa neist keegi.

chirmaa kirjutas:
Kas joomine aitab eesmĂ€rki saavutada? Kui eesmĂ€rgiks koomasse langemine, siis muidugi kĂŒll....

chirmaa kirjutas:
Ma vÀÀrtegude koha pealt ĂŒldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kĂ”rvalt vaadata, kui inimesed ennast hĂ€vitavad...

paisutasid ĂŒle?
Tagasi üles
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
chirmaa kirjutas:
MitmepĂ€evane joomatuur ei paista kĂŒll inimestel erinevat, pidama ei saa neist keegi.

chirmaa kirjutas:
Kas joomine aitab eesmĂ€rki saavutada? Kui eesmĂ€rgiks koomasse langemine, siis muidugi kĂŒll....

chirmaa kirjutas:
Ma vÀÀrtegude koha pealt ĂŒldse viimasel ajal ei kobise. Kahju lihtsalt kĂ”rvalt vaadata, kui inimesed ennast hĂ€vitavad...

paisutasid ĂŒle?

Ei, lihtsalt mÔttearendus...
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 11:20 am    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Oot Rolling Eyes meestel ei ole tahet, see on naiste rida...
VÀÀrprogramme/programmitust ma kindlasti ei toeta-otsin teise, kel asjad paigas. Ja ei meeldi mulle ka see, kui mees vastu tahtmist teeb midagi vastavalt minu tahtele.
Aga su jutt oli juba arusaadavam, keep going... Wink

Siin sa justkui ilmutad mingit vÔimalikku tegevuskava...

Sirel kirjutas:
pĂ”himĂ”tteliselt on nulltolerants alkoholismi Ă”ige ja ainus abi. sellega aga ei saada hakkama ning "abi" jÀÀb kuhugi sinna "kahju on" ja andestamise vĂ”i nÀÀgutamise tasemele. alkohooliku sĂŒĂŒtunnetes lausutud lubadused on nii magusad, et kĂ”ik ununeb jĂ€rgmise korrani... ning aru ei saada, et juba ollakse koos allakĂ€igutrepil "pĂ”hja" ainult pidur on peal, mis kiirust aeglustab...

Harva, kui ma sireliga milleski nÔus ollen. Sirel paistab rÀÀgib omades kogemust. Siin on see, mis sinuga vÔib juhtuda... kui jÀtkad...

Ma ei saa sinust aru chirmaa....
Sellest, et sa armastad, saan aru. Kuid kas see armastus on seda vÀÀrt, et peaksid laskma ennast ka pĂ”hja tĂ”mmata? (vĂ”ibolla olen karm, kuid see paistab mĂ”nes aspektis rohkem sĂ”ltuvuse-sĂŒĂŒtunde moodi). Ennem lĂ”petab selle mehe joomise jĂ€rsk EI mĂ”nes valdkonnas, kui kĂ”ikumine oma armastustunde, haletsuse ja lootuse vahel. Aga ka "ei" puhul lĂ€heb enne aega, kui selgub, kas inimene lĂ€heb pĂ”hja, vĂ”i ronib pinnale tagasi.

Oluline on see, et sarnastes situatsioonides vastutab pĂ”hjamineja oma elu hĂ€vitamise eest, pĂŒĂŒdes samas sĂŒĂŒdistada enese ĂŒmber olijaid vĂ€heses toetuses ja mĂ”istmatuses. Ta peab aru saama, et sina ei saa tema eest ei elada, ega ka vastutada. Tekitatav "sĂŒĂŒtunne" on vaid vahend sinu "lĂ”a otsas" hoidmiseks. (kusjuures-hoidjaks, pole see mees ise, vaid keegi kolmas)
Antud juhul inimene joob, teisel juhul mĂ”ni Ă€hvardab enesetapuga... tableti neelamise ja veenide lĂ”ikamisega. KĂ”ik need on ĂŒhe ja sama nĂ€htuse eri ilmingud. Kui sa sisemuses tunned, et oled teinud kĂ”ik omapoolse, mis oled suutnud, ning edasi on ees vaid katki minek, kuna jĂ”ud on otsas... siis Ă€kki peab enese lĂ”hkumisele ikka piiri seadma?

Üks mu sĂ”ber, ĂŒtles kord sellise lause:
"Kellele meist ei meeldiks ilusad ja targad naised, kuid kui paljud meestest mÔtlevad, kas nad on ka sellist naist vÀÀrt?"

Aga lĂ”peks, sina ise pead teie elu situatsiooni ise hindama, ning vastavalt oma sisetundele tegutsema. Me vĂ”ime siin pĂŒĂŒda nĂ”u anda... kuid see on pigem sekkumine vĂ€ljastpoolt olukorras, kus lahendus peab tulema teie seest.

Koera saba mitu korda ei raiuta.
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

kui nĂŒĂŒd on tegemist tĂ”sise probleemiga... tihti piisab, et naine lĂ”petab pseudoprobleemi kerimise ja mees saab kaitseasendist tegudele asuda. kaks pudelit Ă”lut igal Ă”htul on ohumĂ€rk kĂŒll aga kui mees ei pea enam igal Ă”htul selle jaoks ennast Ă”igustama vaid saab asuda kasti kallale, siis vĂ”ib juhtuda, et ta taipab isegi... Cool
Tagasi üles
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2006 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

01001010010101101010010010101 - vot see on kÔige Ôigem programm Wink
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group