Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas naist rahuldada...
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:13 pm    Teema: Kuidas naist rahuldada... Vasta viitega

Mina ütlen, et mees annab naisele sisu ja siis on ka mõlema huvides see, et mees oleks tema ise ning et antud sisu oleks tema enda oma, mitte võõras.
Kui antud sisu on puhas ja korralik ning mees on see kes ta on (selles osas loeb vast eelkõige mehe ausus, nii enda kui teiste vastu. Ausus on samas julgus: julgus mitte varjata informatsiooni ei teiste ega ise enda eest)...

Kui mees on olnud naisega aus, andnud talle selle, mida on võimaldanud naisel näha/märgata ja on tema ise, siis naine on rahul ja toetab meest. Kohe kui naine on rahulolematu, hakkab naine segadust tekitama ja mehelt kaob ka konkreetse naise toetus...
Naine hakkab mehest eemalduma ja "ei käi enam temaga kaasas" (ei toeta enam mehe tegemisi, vaid kisub hoopis meest "orbiidilt" minema).
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mina ütlen, et mees annab naisele sisu ja siis on ka mõlema huvides see, et mees oleks tema ise ning et antud sisu oleks tema enda oma, mitte võõras.
Mees ei anna midagi. Aktiveerib naises oleva kaitse ja naine aktiveerib mehes sisu. Arenetakse edasi juba koos. Samamoodi kahes aspektis.

Ja see naine ei jäta meest ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha ning on õnnelik ja armastusest voogav.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Mees ei anna midagi.


Mina ütlen, et see on kolli jutt Idea
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa panna sinna, kus pole selleks kohta. muig

Naises on pimedus, mehes valguse pool. Naises väe, mehes jõu vool.
Pole tühja kohta ja loomine käib koos.
Naine loob sisu, mees kaitse.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Ja see naine ei jäta meest ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha ning on õnnelik ja armastusest voogav.


mida sa silmas pead? ma tean küll selliseid naisi, kes ei jäta ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha... mu keel tõrgub küll seda armastuseks nimetamast Shocked
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

ausus on hea. Saladused pole ju kunagi Inimkonnale head toonud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
Ja see naine ei jäta meest ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha ning on õnnelik ja armastusest voogav.


mida sa silmas pead? ma tean küll selliseid naisi, kes ei jäta ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha... mu keel tõrgub küll seda armastuseks nimetamast Shocked


Sirel, see on kolliarmastus + vaimne vägistamine Neutral
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
Ja see naine ei jäta meest ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha ning on õnnelik ja armastusest voogav.


mida sa silmas pead? ma tean küll selliseid naisi, kes ei jäta ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha... mu keel tõrgub küll seda armastuseks nimetamast Shocked


See ongi tinglik armastamine. Kui suudad siis oeaks hea igale Inimesele enda sees koha tegema ja talle armastust luua.see hoiabki Inimesi koos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen näinud sellisel juhul kahesuguseid inimesi: ühed ullikesed, kes on iseenesest täiesti kahjutud ja neid hoitakse teatud asutuses kontrolli all ja teised, kes siis käivad mehel järel, terroriseerivad, ahistavad ja muudmoodi nilbitsevad maskeerides seda siis üllate tunnete taha...
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mida sa silmas pead? ma tean küll selliseid naisi, kes ei jäta ka siis kui mees teda reaalis nähagi ei taha... mu keel tõrgub küll seda armastuseks nimetamast
See on nüüd midagi, mida mul pole mõtet seletada, sest sellest puudub teil Arxosega teadmine ja ette kujutada pole seda mitte kuidagi võimalik. See on vaid tunnetatav.

See ongi tingimusteta armastus Very Happy
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

ai kurat! alati ta teeb niimoodi kõige põnevama koha peal Razz
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimasel ajal täheldanud, et naine hakkabki siis orjastama, kui ta rahul ei ole.
Et kui ta on rahulolmatu, valib ta nagu suht automaatselt kergema vastupanu tee. Kui pole mehega rahul, siis hakkab mest süüdistama. Hakkab siis meest jõuga "enda omaks" tegema, mitte mõistmisega. Korrektne variant oleks siis sulandumine läbi seksuaalsuse, mitte jõuga koos hoidmine. Kui seda "tervikuks liitmis" tehakse jõuga, siis valmistab see rohkem konflikte, pingeid, segadust ja keerukamat tulvikku. See toimub siis ainult näiliselt.

Mees ja naine on mingist nurgast vaadatuna üks tervik. Nad on laiali selleks, et tervik saaks täiustuda.
Kui täiustunud, siis saab piltlikult võttes ring täis ja toimub täielikul määral tervikuks (tagasi) sulandumine...
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kollisüsteemid piinavad ka inimest niikaua kuni energia kätte saavad. Naised töötavad ka sama süsteemi peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Ma olen viimasel ajal täheldanud, et naine hakkabki siis orjastama, kui ta rahul ei ole.
Et kui ta on rahulolmatu, valib ta nagu suht automaatselt kergema vastupanu tee. Kui pole mehega rahul, siis hakkab mest süüdistama. Hakkab siis meest jõuga "enda omaks" tegema, mitte mõistmisega.


Nii...Aga miks naine rahul ei ole? Miks ta meest ei mõista? (Omandamise koha pealt olen nõus, seda ei või). Kas peab alati igasuguse lollusega rahul olema? Kui mehel on naise toetus, kas mees ei peaks siis ka vaatama, et naine rahul oleks? Suhtlemine ikka kahepoolne tegevus.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mulle meeldib, et kahe kuu möödudes on üks mu väide arxose jutus, mille vastu siis varem sõdis. Läheb veel aega mööda, siis järgmine jne. Nagu tavaliselt.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Aga mulle meeldib, et kahe kuu möödudes on üks mu väide arxose jutus, mille vastu siis varem sõdis. Läheb veel aega mööda, siis järgmine jne. Nagu tavaliselt.


Miks sa nii kangesti mind muuta tahad ? Sul peaks ju oma elu olemas. Sellise tegevusega pigem t6rjud minu usaldust...
Ja see, mida sa tajusid, ei saa olla sinu v2ide, kuna sina ei oma informatsiooni: Sa saad seda n2iteks edastada ja kasutada, kuid mitte omada...
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tahagi muuta. Naljakas lihtsalt on, kuidas minu vastu muudkui sõdid ja siis lõpuks jõuad sarnase tulemuseni kui lõpuks jõuad.
Mina kirjutan, mida läbi oma kogemuste teada olen saanud ja sina kukud hinnanguid andma, mitte mina.

Kõik mu kogemused ja teadmised, mida saan- ONGI MU ISIKLIKUD JA MINU OMAD. irw Ja kui mina väidan, siis teen seda mina ja mitte ahv d¾unglist.

Infot oman ma rohkem kui kogu paganate klann kokku, ma ei kipu seda lihtsalt jagama.

Paranoilised oma omandamis-, saamahimu ja teab millega. Iga lause väänate kandiliseks.

Tarzan on tugev, Tarzan on kena, ta on nunnu ja tal on pikad juuksed
Laughing
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
Arxos kirjutas:
Ma olen viimasel ajal täheldanud, et naine hakkabki siis orjastama, kui ta rahul ei ole.
Et kui ta on rahulolmatu, valib ta nagu suht automaatselt kergema vastupanu tee. Kui pole mehega rahul, siis hakkab mest süüdistama. Hakkab siis meest jõuga "enda omaks" tegema, mitte mõistmisega.


Nii...Aga miks naine rahul ei ole? Miks ta meest ei mõista? (Omandamise koha pealt olen nõus, seda ei või). Kas peab alati igasuguse lollusega rahul olema? Kui mehel on naise toetus, kas mees ei peaks siis ka vaatama, et naine rahul oleks? Suhtlemine ikka kahepoolne tegevus.


Ma arvan, et see on igat pidi ka mehe huvides, et naine rahul oleks. Aga kui ka mees midagi kokku keerab, mis naisega seotud, siis on ju ka naine asjaosaline ning p6hjused j'relikult ka endast tulenevad (sama ka vastupidi, et siis kui naine keerab)...
See kui naine ei m6ista meest, on ju j'llegi tema enda probleem ja mitte teiste syy. Rahulolematus tuleb j2llegi puhtalt oma enda suhtumise tagaj2rjel.

Yks suurimaid proobleeme ongi see, et tahetakse saada teiste arvelt ja oldakse v'ga osavad seda "lubavate" p6hjuste otsimisel. Samas tegeletakse ka n2iteks eneset6estuse, valetamise ja veenmisega, et teistelt omale lisatuge haarata...

Aga kui sulle need lollused ei meeldi, siis v6id ju konkreetse inimesega koost;;st loobuda. Sinul on ju mehi tarvis (muidugi sellest katsuvad ka m6ned k6rvale hiilida ja erinevaid asendusmeetodeid leida. N2iteks Lendajal on palju igasugu pakkumisi ja variante sellistele inimestele).
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Ma ei tahagi muuta. Naljakas lihtsalt on, kuidas minu vastu muudkui sõdid ja siis lõpuks jõuad sarnase tulemuseni kui lõpuks jõuad.
Mina kirjutan, mida läbi oma kogemuste teada olen saanud ja sina kukud hinnanguid andma, mitte mina.

Kõik mu kogemused ja teadmised, mida saan- ONGI MU ISIKLIKUD JA MINU OMAD. irw Ja kui mina väidan, siis teen seda mina ja mitte ahv d¾unglist.

Infot oman ma rohkem kui kogu paganate klann kokku, ma ei kipu seda lihtsalt jagama.

Paranoilised oma omandamis-, saamahimu ja teab millega. Iga lause väänate kandiliseks.

Tarzan on tugev, Tarzan on kena, ta on nunnu ja tal on pikad juuksed
Laughing


See et sa infot omad, on minu arvates puhas illukas. See t'hendab seda, et ise oled sa eksisteeriv, aga soovid eksisteerivat omada.
Sa ei saa teha ennast rohkem eksisteerivaks kui sa juba oled, see on l6putu katsumus.
J'reldus: soovid olla parem, t'htsam v6i n2iteks parem kui muu eksisteeriv...
Aga ma olen jah nunnu ja mul on suht pikad juuksed samuti Rolling Eyes
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

selge on see, et tango tantsimiseks läheb vaja kahte inimest. igas suhtes ON alati kaks osapoolt, aga mu kogemus näitab, et probleemid võivad suhtes tekkida ka nii, et üks osapool neid kuhjab ja teine osapool ei oska selle kuhjaga midagi peale hakata. ja siis tekibki mõte, et kas ongi vaja?
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group