Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas nüüd edasi minna.. :(

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 7:24 pm    Teema: Kuidas nüüd edasi minna.. :( Vasta viitega

Asjad algasid nii, et iseenda välismaailma eest kaitsmiseks ja teiste inimeste eest kaitsmiseks sisendasin endale pidevalt, et ma ei armasta kedagi ja olen kõige vastu ükskõikne. Ma nägin järjest kuidas inimesed mind ei huvita ja kui keegi mulle haiget tahtis teha, siis ma ei tundnud seda, ja see oli hea. Mingil hetkel kõik jooksis kokku, oli selline tunne et kaitsekoor oleks justkui katki läinud ja kõik oli segamini paisatud.

Hakkasin abi otsima, et kes aitaks mind. Soovisin et armastus, hoolivus jm minu südamest kaoks, tahtsin elada vaid mõistuse järgi.. paljud rääkisid et see on vale ja nii ei saa..

mis ma nüüd siis teen? Ma ei oska end eriti ise aidata, ei tunne mingeid rituaale ega oska muud. Lugesin ¹amaaniõpikut. Mille peale oskaksin prägu tulla on vaid 1 variant, kas mul võib õigus olla?

Kuna ma varem oma tundeid alla surusin ja endale sisendasin et ma ei armasta kedagi ja ei vaja armastust. Ei hooli kellestki ega millestki ja hakkasin seda juba hästi ise tajuma, lükkasin ma kõrvale ka oma Varjatud Ise, solvasin teda ja ei armastanud ka enam teda. Ja selle pärast kui Varjatud Ise'ga ei olnud kõik korras ei olnud ka harmooniat Kõrgema Mina ja Inimliku Ise vahel. Kas mul võib õigus olla?

Või mida ma peaksin ikkagi tegema Sad Usun et kui suhted iseendaga ei ole korras siis ei saa nad ka teistega korras olla..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasid siis nagu oma hinge ja sellega seonduvat eitama ja tõrjuma.
Kui ennast nõnda teistest tõrjud, siis lõpuks saadki näha ja tunda, kui igav, mõttetu ja tundetu oleks ilma teisteta.
Et katsu oma hingele keskenduda, käi seal mõttes ringi ja pane tähele seda, mille kunagi tähelepanuta oled jätnud...

Ilma negatiivsuseta hakkaks ka igav, mõttetu ja tundetu, positiivne ei tunduks enam positiivsena. Seda kõike on tarvis ja asjad pole nalja pärast nii nagu nad on.
Elus ongi see mis kunagi sureb, ilma surmata poleks ka elu...
Tagasi üles
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

põhjus miks seda tegema hakkasin oli see, et tavaliselt kui olen kellegagi koos saan alati lõpuks haiget.. seekord see isegi toimis.. oskasin olla koos inimesega, nii et olin õnnelik, samas tegelikult olin ma ükskõikne ja surusin endale peale et ma ei tunne midagi.. tegelikult ei saanud ta mulle nii palju haiget teha kui oleks teinud siis kui ma oleksin end avanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

leia endas 2 poolust, ja uuri mõlemaid:P
vii need kokku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea nendest asjadest eriti midagi Sad 2 poolust oleks nagu keha ja vaim või? kas see jutt mis ma enne kirjutasin ei võiks õige olla, et ma olen Varjatud iset tõrjunud ja sellepärast ei ole harmooniat Kõrgema Minaga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

kaks poolust - positiivne ja negatiivne.
aga jah, ilma emotsioonideta ei saa. kui naine olla, siis emotsioonid ongi naise pärusmaa, mehel mõtted - ma ei tea, kumb sa oled.
mis ei tähenda, et vastassugupoolel teise asju olla ei tohiks, tohib kyll, aga yks on juhtiv aspekt.
ja selleks, et maailma tajuda nii nagu see on, ei tohi end tema eest lukku panna. (näiteks: kui sa paned sõrmed vastu tulist panni ja oled end nii ära blokkinud, et valu ei tunne, siis on see yhelt poolt hea - sa ei tundnud põletuse pärast valu, samas on see halb, oleks sa tundnud valu, siis sa teaksid, et tuline pann põletab, et pann yleyldse oli tuline, et põletada saamine on valus ja näeksid ka kuidas paranemine käib. kogemus aga on vajalik, et teadvustada, et pann võib vahel olla tuline ja siis ei saa sellest paljaste näppudega kinni võtta.)
kui sa tahad maailmast adekvaatselt aru saada, siis pead seda tajuma nii, nagu see on, kogu hea ja halvaga. sest pole head ilma halvata - lihtsalt muidu kaob võrdluspunkt/taustsysteem ära ja kõik on yhtemoodi hall, tekitades masendust.
suhetest:
kõigepaelt õpi ennast sallima nii, nagu sa oled, siis selle pealt võib tulla juba arusaamine endast ja siis on võimalik õppida ka ennast armastama.
vastavalt õpid teisi sallima, neist aru saama ja lõpuks armastama, kui vaja.
ja katki saab minna hirmude pealt kõige kergemini. õpi mitte kartma vastumeelseid asju - selleks on hea need yxhaaval enda jaoks lahti mõelda ja aru saada, kas asi on väärt kartmist või on tegu mingi pseuduhirmuga. ja veel, öeldakse, et hirm on väike surm. sellest jagu saamiseks on vaja talle vastu astuda ja temast läbi minna, siis saab ta selja taha jätta.
ja veel, ära proovi kõike korraga ette võtta, lähed sassi, ikka yxhaaval ja rahulikult - ega päev või paar midagi hullemaks ei tee, kui sa just ise ei korruta, et oh, kui hirmus, mis edasi saab...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group