Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Krayon
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 3:46 pm    Teema: Krayon Vasta viitega

http://www.krayon.ee

Krayon´i näol on tegu ühe "õpetajaga", kes mingi ameerika ärimehe kaudu ennast maailmale kuuldavaks teeb ja kelle tekstid on tõeliselt hollallaa ehk siis täitsa pilves. Ruslannid olid muidugi agarad seda värki omaks võtma ja ka meil hakkab ta kanda kinnitama-on inimesi, kes püüavad igale ettejuhtuvale inimesele tingimata Krayoniga sisse sõita-nii siiralt usuvad nad seda värki, ja mingi kamp tegeleb meil Krayoni raamatute tõlkimisega eesti keelde.

Nii et-WARNING!

Natuke üldiselt sellest Krayonist kah... Näiteks maailma kurjust see tegelane ei tunnista-ütleb, et me valisime selle kõik omale enne sündimist. Patrab muudkui, et armastab meid... Ma ei tea veel täpselt, mis seal taga peitub, aga kahtlustan vinget illusioonide ja manipulatsioonide võrku. Muidugi-eks seal ole ka õigeid asju, aga... nagu teame, pannakse manipulatsioonidesse alati ka mingi protsent tõde sisse, et inimesel pead sassi ajada.


Viimati muutis seda hall kass (Laup Märts 04, 2006 6:44 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tavaline primka, kes segas talle mõistetavad teadmised varastatud teadmistega kõrgemal tasemel olnutelt jumala kummardamisega nagu ka Sai Baba.
See on, kui loll saab kätte midagi, mida ta tegelikult kasutada ei oska.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 11:15 am    Teema: Vasta viitega

Igas udujutus on ka natuke tõde sees. Näiteks see, kuidas inimese tervikolemuse energia (kasutan siin raamatust pärit mõistet) on paigutunud nii füüsilise maa suhtes maa sügavusse kui ka Maad ümbritsevasse energiavõresse ehk üles. Taolist konfiguratsiooni on mujalgi kirjeldatud, on harjutusi, mille tagajärjeks on nimetet energiaosade tõmbamine inimese juurde tema füüsilises olekus, on meditatsioone. Nüüd huvitaks mind, mis Krayoni tekstides on ilukirjandus, mis vastab faktidele. On arvamusi sel teemal?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin seda raamatu esimest peatükki eksperimendina ja mul hakkas paha sellest. Väga kahtlane asi.
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

mismo kirjutas:
Lugesin seda raamatu esimest peatükki eksperimendina ja mul hakkas paha sellest. Väga kahtlane asi.
.
On. Mul hakkas halb juba raamatut käes hoides. Selline tunne, et tahaks ära põletada.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Krayoni esimeses raamatus on midagi, mis näikse jah tõele vastavat.
Nimelt teooria selle kohta, miks inimesed "hääli" kuulevad. Asi on Krayoni arvates seotud ajukeemiaga, et mingi hormoon, mis peaks teatavad süsteemid üksteisest isoleerima (või oli, et pidi mingid süsteemid lühistama), ei toimi ja need impulsid, mis ei tohi sattuda aju kuulmiskeskusesse, lähevad sinna ikkagi. Pean raamatut taas uurima-viimati lugesin seda suvel ja mälestused pole nii täpsed.

Krayon mainib oma teostes sellist asja nagu siirik, implant. Ütleb, et inimene sünnibki mitmesuguste siirikutega, mis teda piiravad, ja soovitab paluda neutraalset siirikut-ainult et me ei tea, mis selle taga on. Teame vaid-ja Krayon kah ei salga seda-, et vähemalt kolm kuud peale seda võib su elu täiesti segipööratud olla, mis on tingitud vaimsete juhendajate vahetusest.
Tunnistan, et proovisin oma naha peal selle neutraalse siiriku asja läbi. Tõsi ta oli-terve läinud suvi oli üks paras sassiminekute jada, kuid huvitav, peale seda läks nagu vabamaks-hakkasin natuke rohkem edusamme tegema. Ja näib, et asjad lähevad tasapisi ülespoole (muidugi mitte ilma tagasilöökideta). Jälgin ennast ja otsin midagi, mis võiks näida ohtliku manipulatsioonina minu kallal-kindlat infi aga praegu pole. Igasugu jõud, kellega läbi käin, tunduvad kah olevat mu suhtes neutraalsemad, nendega on võimalik isegi läbi rääkida (!) ja mind ei rünnata enam nii metsiku innuga, vähemalt arvestavad kuradid nüüd ka minu soovidega Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 10:49 am    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda Nuusu (Nelj Märts 30, 2006 3:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 10:55 am    Teema: Vasta viitega

Nuusu kirjutas:
Itika kirjutas:
Igas udujutus on ka natuke tõde sees. Näiteks see, kuidas inimese tervikolemuse energia (kasutan siin raamatust pärit mõistet) on paigutunud nii füüsilise maa suhtes maa sügavusse kui ka Maad ümbritsevasse energiavõresse ehk üles. Taolist konfiguratsiooni on mujalgi kirjeldatud, on harjutusi, mille tagajärjeks on nimetet energiaosade tõmbamine inimese juurde tema füüsilises olekus, on meditatsioone. Nüüd huvitaks mind, mis Krayoni tekstides on ilukirjandus, mis vastab faktidele. On arvamusi sel teemal?


Äratundja on sinus eneses olemas, usalda seda.


offtopic

minu fantaasia lõi pildi, kus valgustatu Nuusu asetab käed Itika pea kohale ja sõnab need nii sügavmõttelised sõnad...

Ainult et mulle näib, et Itika taotles lihtsalt arutelu antud teemal, mitte ei vajanud ta kellegi kinnitust, et ta võib oma sisehäält usaldada Laughing
irwwwwwwww millegi pärast mulle näib, et ta teeb seda niikuinii
Koomiliseks teebki minu jaoks hetkel asja see, et seda nn kinnitust läheb andma keegi, kes ehk seda veel ise vajab Wink
Tagasi üles
Nuusu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 11:01 am    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda Nuusu (Nelj Märts 30, 2006 3:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

Küsisin taustakontrolliks. Sisehääl võib nii mõndagi öelda. Näiteks ka: sorry, ma eksisin. Nii-et selgitus: oma nägemise baasil jäi veel segaseks see krayoni asi. Ainult sõnadetaguseid asju vaadeldes ei jõua selle raamatu puhul kuigi kaugele. Asi toimib, kuid millise hinnaga, pole teada. Niisiis - arvamusi on?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kas see oli nüüd Krayon, mis ajas Nuusu lühisesse?

sellest saan veel aru, et vaatab oma vanu poste uue pilguga ja kustutab Smile
aga et teha uusi ja topelt Rolling Eyes
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2949&start=57
sügavmõtteliste kolme tärniga nagu ma ka ise mõnikord Wink, vaata see viitab küll veidi juba lühises olekule

Igastahes oli see hea reklaam Krayonile.

p.s testisin, see on muide nakkav Embarassed see lühisesse minek
Tagasi üles
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
Kas see oli nüüd Krayon, mis ajas Nuusu lühisesse?

sellest saan veel aru, et vaatab oma vanu poste uue pilguga ja kustutab Smile
aga et teha uusi ja topelt Rolling Eyes
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2949&start=57
sügavmõtteliste kolme tärniga nagu ma ka ise mõnikord Wink, vaata see viitab küll veidi juba lühises olekule

Igastahes oli see hea reklaam Krayonile.

p.s testisin, see on muide nakkav Embarassed see lühisesse minek


Kevad, Razz

Ilmad hakkavad soojaks minema, inimesed hakkavad haigeks jääma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
väikenõid
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Mai 2006
Postitusi: 50
Asukoht: kuu pääl

PostitusPostitatud: Kolm Juun 07, 2006 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

No nii lugesin Krayoni esimese raamatu läbi..minu jaoks ei olnud seal midagi eriti (!)uut.Pealegi ei sunnita kedagi vastu võtma neutraalset siirikut..vaba valik Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Reede Juun 09, 2006 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ei usu et mingi religioon või mis iganes see on eriti palju mõju Eestimaal avaldab.
Ei saand kristlus sellega hakkama ei saa ka ekski muu, paar inimest kindlasti leidub kes sellegagi kaasa läheb aga enamus ei lähe.
No nii arvan mina.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin Krayoni esimese raamatu läbi. Minule mõjus positiivselt.
Taotlesin ka neutraalset siirikut- ootan huviga, mis edasi saab.
Olgu tulemus siis positiivne või negatiivne, aga kui mind selle poole tõmbas- ju oli millegiks vajalik siis.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:
Lugesin Krayoni esimese raamatu läbi. Minule mõjus positiivselt.
Taotlesin ka neutraalset siirikut- ootan huviga, mis edasi saab.
Olgu tulemus siis positiivne või negatiivne, aga kui mind selle poole tõmbas- ju oli millegiks vajalik siis.


vajalik näiteks selleks, et nüüd juba korrastumise esimesi samme tegev sinu tervikolemus uuesti sassi lüüa.

ja küsimus, kas taotled alati kõiki asju, mis pakutakse piisavalt hea motiveerimisega?
ja veel, kui sa loed läbi raktobleeri raudse seaduse ja vaatad oma taotlust selles valguses, siis mis sa saad tulemiks?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Rosmariina
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Rosmariina kirjutas:
Lugesin Krayoni esimese raamatu läbi. Minule mõjus positiivselt.
Taotlesin ka neutraalset siirikut- ootan huviga, mis edasi saab.
Olgu tulemus siis positiivne või negatiivne, aga kui mind selle poole tõmbas- ju oli millegiks vajalik siis.


vajalik näiteks selleks, et nüüd juba korrastumise esimesi samme tegev sinu tervikolemus uuesti sassi lüüa.

ja küsimus, kas taotled alati kõiki asju, mis pakutakse piisavalt hea motiveerimisega?
ja veel, kui sa loed läbi raktobleeri raudse seaduse ja vaatad oma taotlust selles valguses, siis mis sa saad tulemiks?



Hmm, taotlen neid asju mis tõmbavad, olen liialt uudisimulik, et mitte oma nahal kogeda ja tunda.
Võimalik, et olen kõrgemaks mõistmiseks veel pisut rumal ja mulle on vajalik läbi kogemuste õppimine. Öeldakse ju ikka, et tark õpib teiste vigadest-rumal ei õpi paraku endaomadestgi.
See taotlemine leidis tegelikult aset umbes 3nädalat tagasi. Ja ta ei olnudgi nii väga taotluse vormis, pigem mõttes soovimine.
Tean, et taotlust ei ole võimalik peatada ja ootan huviga tulemusi- kui muud ei toimu siis saan vähemalt korraliku õppetunni osaliseks.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Rosmariina kirjutas:
haldjanool kirjutas:
Rosmariina kirjutas:
Lugesin Krayoni esimese raamatu läbi. Minule mõjus positiivselt.
Taotlesin ka neutraalset siirikut- ootan huviga, mis edasi saab.
Olgu tulemus siis positiivne või negatiivne, aga kui mind selle poole tõmbas- ju oli millegiks vajalik siis.


vajalik näiteks selleks, et nüüd juba korrastumise esimesi samme tegev sinu tervikolemus uuesti sassi lüüa.

ja küsimus, kas taotled alati kõiki asju, mis pakutakse piisavalt hea motiveerimisega?
ja veel, kui sa loed läbi raktobleeri raudse seaduse ja vaatad oma taotlust selles valguses, siis mis sa saad tulemiks?


veelkord, äkki loed raudse seaduse läbi, saad vähemalt aru, mida sa teinud oled?

Hmm, taotlen neid asju mis tõmbavad, olen liialt uudisimulik, et mitte oma nahal kogeda ja tunda.
Võimalik, et olen kõrgemaks mõistmiseks veel pisut rumal ja mulle on vajalik läbi kogemuste õppimine. Öeldakse ju ikka, et tark õpib teiste vigadest-rumal ei õpi paraku endaomadestgi.
See taotlemine leidis tegelikult aset umbes 3nädalat tagasi. Ja ta ei olnudgi nii väga taotluse vormis, pigem mõttes soovimine.
Tean, et taotlust ei ole võimalik peatada ja ootan huviga tulemusi- kui muud ei toimu siis saan vähemalt korraliku õppetunni osaliseks.

_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Rosmariina kirjutas:
Lugesin Krayoni esimese raamatu läbi. Minule mõjus positiivselt.
Taotlesin ka neutraalset siirikut- ootan huviga, mis edasi saab.
Olgu tulemus siis positiivne või negatiivne, aga kui mind selle poole tõmbas- ju oli millegiks vajalik siis.


vajalik näiteks selleks, et nüüd juba korrastumise esimesi samme tegev sinu tervikolemus uuesti sassi lüüa.

ja küsimus, kas taotled alati kõiki asju, mis pakutakse piisavalt hea motiveerimisega?
ja veel, kui sa loed läbi raktobleeri raudse seaduse ja vaatad oma taotlust selles valguses, siis mis sa saad tulemiks?


a raktobleeri peab võtma iseenesest vastu ja kogeda? Laughing

maiole lugend ehk siis misasi see neutraalne siirik on?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

ma kujutan ette, et raktobleeri on igaüks terve elu kogenud, ainult asja tedvustamisega on probleeme.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group