Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ausalt, ma kardan!
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
koobi



Liitunud: 10 Jan 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 2:46 am    Teema: Ausalt, ma kardan! Vasta viitega

Ma kardan neiudega suhet luua. Mida ma kardan? -Ma ei tea ise ka mida täpselt.
Neiu kes tahab suhet minuga luua, mina ei suuda seda vastu võtta. Ma kardan, et ma ei tunne teda piisavalt. Ma kardan, et ta petab mind. Kuna me ei ela ühes kandis, siis tema võib seal teha mida iganes - mina ei saa sellest teada. Kuna olen rohkem selline pere inimene, ei salli "l*itsilöömist" jne.
Kui minuga suhe luua, siis juba korralik, mis jääb püsima.
Vahest mul hakkab täitsa paha, kuna ma ei suuda otsustada mida ma tahan. Kui olen neiuga koos, siis on kõik kõikse parem. Ei muretse millegi üle.
Kui aga üle 24h on eemal olnud, siis on mul juba sellised mõtted peas, et mida ta teeb jne.
Olen proovinud endale selgeks teha, et mitte midagi ei ole viga. Võtan seda asja vabamalt. Kuna me tunneme üksteist suht vähe, siis ei ole hullu kui asi katki jääb. Aga ... ikkagi, kui järgmine tuleb, siis ma kardan ka. Loomulikult loodan, et tema jääb Smile

Kas keegi oskaks aidata kuidas ma saaks "MAHA RAHUNEDA", et ma ei muretseks selliste asjade pärast.
Üldse elus ma olen VÄGA positiivne - mitte mingi asi ei tee muret ja kõiki asju võtan lihtsalt ja kegelt. Aga armastuse teema on väga nõrk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 9:51 am    Teema: Vasta viitega

niikaua kui sa ennast leidnud pole ja oma hirmudega võitled, ei saagi sa mingit tõsisemat suhet luuagi. tõsisema suhte all ma mõtlen sellist, kus sa julged usaldada.
tundub, et sul on ka armukadedusega probleeme - mis tuleb ka nähtavasti sellest, et sa tahad omada ja et enesekindlusega probleeme on.
kui nendest üle saad ja endas tasakaalu leiad - usu mind kaob ka su mure.
edu!
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

oi keku, seda ma nüüd küll ei usu, et sinul armukadedust ei esine. Ma pole sellist naist veel näinud, kellel poleks armukadedust ja kes seda mõnes mehes ei tekitaks.
Enda kogemustest võin öelda, et armukadedust tekitab mehes naine.
Aga mõneti on selle järgi ka mehel hea vaadata, kes temast huvitatud on.
Samas, kui armukadetsemine teatud asjadega piirdub, siis mind see ei häiri, et kui näiteks naine ei hakka teisi naisi mehe ümbert minema peksma. Et tihti muutub see naise pealtnäha süütu manipulatsioon, vaimseks vägistamiseks...

Koobi -le

Arvatavasti kardad, et sinu armastust kasutatakse ära, aga elus kasutatakse üksteist ära ja palju ning samas inimene ise võimaldab enda ära kasutamise. No ilus lugu see pole, aga endal oleks võimalik seda vältida. Kui naisele midagi saamahimutult annad, siis peaks nagu suht poogen olema, mis tema sellega edasi teeb (kas tarvitab ise, parseldab kellegile maha, loob sellega teisi suhteid......).
Kuid see on nagu inetu lugu, kui üks osapool hakkab suhte valmis toodangut ehk ühistöö tulemust teistele maha parseldama.
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
oi keku, seda ma nüüd küll ei usu, et sinul armukadedust ei esine.


eks kindlasti esineb vahest Wink
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Enda kogemustest võin öelda, et armukadedust tekitab mehes naine.
Aga mõneti on selle järgi ka mehel hea vaadata, kes temast huvitatud on.
Samas, kui armukadetsemine teatud asjadega piirdub, siis mind see ei häiri, et kui näiteks naine ei hakka teisi naisi mehe ümbert minema peksma.


ma olen sinuga nõus, tahtsin veel lisada seda, et kui mehel on armastav ja loov naine, siis oskab mees vajadusel ka ise teised naised enda ümbert minema peksta.

siis ma mõtlesin veel sellele, et ma olen elus kohanud ainult ühte inimest - meest - kes ei olnud armukade. temas seda lihtsalt ei olnud.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

a tingimata peab mees teised naised minema peksma? ja siis sa tuled ütlema, et sa pole armukade?
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Aastaid tagasi kui ma olin "korralik" ja "truu" mees siis ma peksin ühel peol enda kõrvalt minema palja tibi kes tahtis minu voodisse ronida Cool
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
a tingimata peab mees teised naised minema peksma? ja siis sa tuled ütlema, et sa pole armukade?



sirel, loe uuesti, mis ma enne kirjutasin.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

millele ma peaks tähelepanu pöörama? loen aina uuesti ja uuesti Cool
Tagasi üles
koobi



Liitunud: 10 Jan 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan vastuste eest!


Tema on minust üks aasta noorem. Mina olen küll valmis TÄIELIKU suhte looma. Ma olen selline pereinimene.
Ma olen noor... ma võiks ka ringi lällata ja vabalt lasta. Aga vahest (nagu praegu) juhtus nii, et tema armus minusse ja mina temasse - see oli armastus esimesest silma pilgust.
Sain temaga just kokku ... olen jälle rahulikum, kuna ta andis mulle lootust. Ma usaldan teda! Aga kauaks see jääb - ma hakkan jälle muretsema ju Smile
Tema tahab suhet luua - mina ütlesin, et võtame vaikselt, ma tahan teda rohkem tundma õppida. Ta oli nõus.

Võibolla on ka asi selles, et ma olen õrnahingeline ja mul tõesti oleks raske üle saada kui peaks tekkima armastus ja siis see katkeb.

Armukade - olen, ja veel kuidas Rolling Eyes Aga see on ka juba asi millest ma ei oska üle saada.

Heade sõprade (ja rohkem kui heade) sõpradega ma ei oska üldse enam ringi käia. Kõik nagu riivaks.

Aga seda lootma jäädes, et tuleb selline naine, kes on mulle algusest peale 100% truu, ma kardan, et ma ei leia. Sad

Igastähes, kirjutage vastu. Püüan foorumi jälle hüpata ja rääkida kuidas mul läheb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:15 am    Teema: Vasta viitega

edu sulle!
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:21 am    Teema: Vasta viitega

koobi

Soovitaks sul ühte asja tähele panna, jälgida seda, et ei tekiks liiga tugevat sõltuvust teistest. Et ikka ilma kaaslaseta saaks pärast ka normaalselt elada...
Tagasi üles
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:22 am    Teema: Vasta viitega

noorus on aeg,millal tuleks sarved maha joosta.
kui tunned,et sa seda ei vaja,siis on püsisuhe õige.

armukadedus on tegelikult minu arust märk usaldamatusest.
ise olen olnud armukade küll mõned üksikud korrad,kuid siis tekkiski tunne,et ma ei suutnud inimest piisavalt usaldada.
mõtle sellele veidi - miks sa teda usaldada ei saa?

kui tunned,et oled valmis pühenduma,siis muidugi - tee seda.

keegi ei saa keelata sul olla õnnelik.
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:24 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Aastaid tagasi kui ma olin "korralik" ja "truu" mees siis ma peksin ühel peol enda kõrvalt minema palja tibi kes tahtis minu voodisse ronida Cool


mu kangelane!!!!

Very Happy
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
koobi



Liitunud: 10 Jan 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:32 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Soovitaks sul ühte asja tähele panna, jälgida seda, et ei tekiks liiga tugevat sõltuvust teistest. Et ikka ilma kaaslaseta saaks pärast ka normaalselt elada...

Mul ei ole tegelikult sõltuvust Smile Ma ei saa ise ka aru mis mul on. Lihtsalt kardan, muretsen?!

mebririth kirjutas:
noorus on aeg,millal tuleks sarved maha joosta.
kui tunned,et sa seda ei vaja,siis on püsisuhe õige.

Noor olen. Aga enda arust on küll sarved maha joostud. Seda kas neiul on... seda ei tea - see tekitab ka muret Smile
Püsisuhet ei julge luua ju - sellepärast võtangi praegu asja vaikselt.


Viimati muutis seda koobi (Kolm Jan 11, 2006 12:34 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Mina muideks väga austan neid naisi, kes näitavad mida nad tahavad ja ei manipuleeri mehega, et see nende tahtmiste suunas tegutseks.
Seda on paratasanditelt väga selgelt tajuda, kas naine on parajasti sinust huvitatud või mitte ja kui huvitatud ta just parasjagu on.

Siiski kas on see lendaja koll naistes, mis paneb naisi meeste tegutsemist ootama ja mille tõttu nad ka tavaliselt teatud meestest ilma jäävad Question
Siiski ma arvan, et tegemist on kolliga, kuna kui naisele piisavalt osavalt see mõttekäik edastada, siis võib see naise ikka totaalselt lühisesse lüüa, aga lühisesse läheb ennem naist hoopis tema koll Rolling Eyes
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:34 am    Teema: Vasta viitega

koobi kirjutas:
Arxos kirjutas:
Soovitaks sul ühte asja tähele panna, jälgida seda, et ei tekiks liiga tugevat sõltuvust teistest. Et ikka ilma kaaslaseta saaks pärast ka normaalselt elada...

Mul ei ole tegelikult sõltuvust Smile Ma ei saa ise ka aru mis mul on. Lihtsalt kardan, muretsen?!


No aga proovi mis tuleb, kui saad vastu näppe siis saad, mis sest, siis oled järgmine kord osavam. Äkki saad nii ühte kui teist, vaevalt sa ainult ühte osa sellest saad...
Tagasi üles
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:39 am    Teema: Vasta viitega

loen postitusi ja näen,kui selge piir on näha naiste ja meeste postituste vahel.

tead - tee,mida sisetunne ütleb.

kunagi saad niikuinii haiget...(tekib suhe,püsisuhe...kui te vahepeal lahku ei lähe,siis äkki abiellute.kui te ei lahuta,siis elate ilusti koos kuni ta ära sureb ja sina jääd maha.)
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 2:14 am    Teema: Vasta viitega

koobi
Sul on ema mull peal.
See tuleks maha võtta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 2:36 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mina muideks väga austan neid naisi, kes näitavad mida nad tahavad ja ei manipuleeri mehega, et see nende tahtmiste suunas tegutseks.
Seda on paratasanditelt väga selgelt tajuda, kas naine on parajasti sinust huvitatud või mitte ja kui huvitatud ta just parasjagu on.

Siiski kas on see lendaja koll naistes, mis paneb naisi meeste tegutsemist ootama ja mille tõttu nad ka tavaliselt teatud meestest ilma jäävad Question
Siiski ma arvan, et tegemist on kolliga, kuna kui naisele piisavalt osavalt see mõttekäik edastada, siis võib see naise ikka totaalselt lühisesse lüüa, aga lühisesse läheb ennem naist hoopis tema koll Rolling Eyes


see naistepoolne ootamine pigem yhiskondliku eelarvamuse tulem on. kaua on tydrukuid kasvatatud teadmises, et nemad ei vali, valivad mehed. et naistel ei kõlba valida. et naised peavad ootama, kuni neid valitakse. ja siis tehaksegi kõik, et teiste hulgast välja paista ja valitud saada, aga ise valima ei minda. "sest tüdruk peab olema tgasihoidlik ja ise valiv tüdruk ei ole tagasihoidlik" - selline oli yhiskondlik moraal kaua aega, ja on paljudes kohtades siiani.
siiski, viimasel ajal on tendents hakanud paranema.
noh vanasti oli ju diskodel eraldi 1-2 lugu kuhu öeldi juurde, et nyyd on naiste valik ja siis naised tormasid. point oli selles, et muul ajal ei kõlvanud eriti minna meest valima (isegi mitte tantsupartneriks).
nyyd on tavaline, et kes tahab, läheb ja kysib, olenemata soost.

ja see on siis see, et naine peab tegema valikuid, kui teda on synnist saati kasvatatud teadmises, et naised ei vali. ymber harjuda on paljudele raske.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group