Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Orgoon(?)energia
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Dets 26, 2005 10:06 pm    Teema: Orgoon(?)energia Vasta viitega

Sattusin just vaatama ühte loengut ajupesu ja programmeerimise ajaloost ning muuhulgas mainiti seal Dr. Wilhelm Reich'i, kes olevat avastanud orgoonenergia (orgone energy)(Pole õrna aimugi, kas nimetus eesti keeles õige on), millel olevat muuhulgas tugev ravitoime. Hiljem olevat Dr. Reich USA võimude poolt kõrvaldatud ning tema teosed hävitatud või avalikkusele kättesaamatuks tehtud.

NĂĽĂĽd siis kĂĽsimus, et kas keegi on sellest midagi kuulnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 26, 2005 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

http://jumalasuomi.tripod.com/Wilhelm_Reich.htm siin veel soome keeles sellest mehest juttu Smile nagu mina aru sain siis tehti ta maha, kuna ta ei olnud samal arvamusel Sigmund Freud'iga Sad Aga väga kõva mees on olnud Smile tema leid ilma ja emotsioonide vahel.. kas see võib paikka pidada.. (see libiido jutt) Question
Tagasi üles
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Willhelm Reich - eetri energia esimene rakendaja jõudis ka näitudele, et orgaanilised ained absorbeerivad - imevad eetrit sisse ja metallsed ained tõukavad eetrit. Kui panna metallne ja orgaaniline kõrvuti tekib "masin" mis yheltpoolt imeb - teiseltpoolt tõukab ehk tekitab tugeva eetri voolu.. kui teha silinder mis koosneks sisemisest metallsest silindrist ja välimisest orgaanilisest ja siis panna ühe "Chi-pencile"'i otsa sõrm pidi ka tundma eetri voolu näpule.. Hiljem Willhelm suutis teha instrumenti, mis andis nii tugeva eetri voolu, et inimene tundis nagu oleks teda keegi puudutanud tugevalt.
Ehitas Prof. Reich ka Orgooni Akumulaatori.
Orgooniks kutsus Reich eluenergiaks.. eetri osaks mis võimaldas igasuguse elu tema hinnangul.
See ei ole midagi kõrgtehnoloogilist.. tegu on kastiga.. kihtide kaupa orgaaniline>metallne>orgaaniline>metallne>orgaaniline>metallne ja selle kasti sees oli lihtsalt tool millel istuda.. päeva doos oli 30 minutit orgooni mis pidavat ergutama ja igati energeerima. Aga oli ka üledoosi võimalus mida sai raviga lihtsalt värske õhuga. Kui aga olla liiga kaua orgooni akumulaatoris võis see tekitada ajukasvaja.
Willhelm Reich oleks veel palju suutnud aga valitsus otsustas asja sulgeda..

Reich topiti vangi ja kõik tema leiutised hävitati (välja arvatud dokumentatsioon mille tema kaastöötajad hoidsid tänase päevanigi).
Vanglas ta ka suri - süda ütles üles. Oma testamendis ta märkis et ta töö suletaks 50 aastaks et siis jälle avada lootuses et maailm on parem koht tema tööd vastu võtma. See peaks olema siis 2007


Tekst @ http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=231
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

normaalne... üle pika aja üks asjalik topik, mis tõesti annab teadmisi juurde Smile
Neid Tolkieni ja harry pottery muinasjutte mida kirjutavad kohalikud nõiad kuidas nad rõõmsalt oma peades kaheksajala kolm jalga maharaiuvad võin ma ka telekas näha või raamatutes lugeda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Neid orgaanilinse ja miski metalli seguga tükikesi olen ma ennegi näinud. Turkian näitaks ka kunagi midagi sellist.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Neid orgaanilinse ja miski metalli seguga tükikesi olen ma ennegi näinud. Turkian näitaks ka kunagi midagi sellist.


töötavad väga hästi, olen kasutanud
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Naine kirjutas:
Neid orgaanilinse ja miski metalli seguga tükikesi olen ma ennegi näinud. Turkian näitaks ka kunagi midagi sellist.


töötavad väga hästi, olen kasutanud


Kust sa neid saanud oled ja mis mõju nad avaldasid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

eks iga Mägi Aivar suudab endale sellise asja valmis meisterdada.
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

(minu arvates peaks järgnev puudutama sama teemat)

Harjutus ühtse eluenergia välja nägemise arendamiseks:

Heitke ilusal päikesepaistelisel päeval murule selili, lõdvestuge ja vaadake üles sinisesse taevalaotusesse. Mõne aja pärast hakkatenägema tillukesi orgonikerakesi, mis liiguvad sinitaeva taustal keerulisi radu mööda. Nad paistavad teile pisikeste valgete kerakestena, millel on vahel mustad täpid sees. Nad ilmuvad nähtavale paariks sekundiks, jätavad taevalaotusele kerge jälje ja kaovad jälle. Kui jätkate vaatlemist ja laiendate oma vaatevälja, märkate, et kogu vaateväli pulseerub ühtses rütmis. Päikesepaistelisel päeval need tillukesed kerakesed säravad ja liiguvad kiiresti, pilves ilmaga aga on nad läbipaistvamad, aeglasemad ja neid on vähem. Saastunud õhuga linnades on neid päris vähe, need on sogased ja väheliikuvad - nad on kaotanud oma energia. Kõige rohkem ja kõige tugevama laenguga nägin ma neid olevat ©veitsi Alpides, kus on palju päikesepaistelisi päevi ja kõik on kaetud paksu lumega. Nähtavasti laeb neid kerakesi energiaga päikesevalgus.
Nüüd viige pilk sinitaeva taustal paistvatele puulatvadele. Näete, et puude ümber hõljub rohekas vine. Selles ei ole neid energiapalle, kuid te näete neid vine piiril. Näete, kuidas nad muudavad oma lennusuunda ja kaovad, langedes rohelise vine sisse. Näib, et puu aura neelab neid. Roheline vine ilmneb puulatvade ümber siis, kui puud on lehes - kevadel ja suvel. Varakevadel on enamiku puude aura roosakaspunase varjundiga, nagu seda on pungad.
(tekst raamatust: "Valgus kätest")

Huvitab mind see sellepärast, et peale seda kui ma olin seda ülal kirjeldatud teemat harjutanud hakkasin ma järjest rohkem nägema lendavaid musti täpikesi õhus. Päeval näen ma neid kohe kui lasen silmad lõdvaks. Enamus on sellised mustad, keskel valge täpp, liiguvad korrapäratult, mida rohkem ma neid vaadanud olen, seda rohkem ma muudkui näen. Varem kogu aeg ei näinud vajas keskendumist, nüüd on kogu aeg osakesed olemas. Ka ruumides sees ma näen neid, päevasel ajal kui on piisavalt valge. Praegu öösel kontrollisin, siis lambi valgel nägin ainult ühte tegelinskit uitamas. Seda taimede süsteemi pole katsetanud. Peale musta ja valgega, näen paremal vaatamisel ka valgeid, piklikuid, lendavad peast mööda, saan neile järele vaadata ja siis kaovad või kukuvad liiga madalale ning maapinna taustal jälle ei näe. Silmadel ei tohiks nagu viga olla midagi, prille ei kanna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

Need on ju "molekulid". Kunagi kui veel põhikoolis käisin siis avastasime sõpradega, et kui taevasse vaadata siis mõne hetke pärast on näha mingeid terakesi mis kaootiliselt läbisegi ringi sõidavad silme ees. Ristisime need kohe õhu "molekulideks". Arvatavasti sellepärast, et samal ajal õppisime koolis kuidas käituvad gaasimolekulid ja need terad käitusid täpselt vastavalt. Ise näen ma neid pisikeste elektriliste sädemetena, mille ümber on mingi vine või asi, mis moonutab/murrab tausta nagu näiteks bensiini auru või sooja õhu liikumine teeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
oggy
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2004
Postitusi: 99
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

molekulid ei tohiks ju nii suiured olla, et silmale näha. Mingid molekulide kimbud ? Mis molekulid need olema peaksid ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ega ma ei väidagi, et need kindlalt mingid molekulid on. Lihtsalt kunagi ei osanud neile muud nime panna. Ma ei tea siiamaani mis ajad need teglikult on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

neid osakesi olen ma juba varajasest lapsepõlvest peale jälginud. nende nägemiseks ei peagi alati taevasse passima ja uurima.
mina näen neid kui valgeid-helesiniseid sädemeid, mis õhus ringi liiguvad. mõnikord on neid rohkem näha ja teinekord vähem. taevas on neid osakesi aga mõnikord kohe paksult täis. mõnikord eksib silme ette vaid mõni osake.
närvidele on käinud kogu aja aga see, et keegi teine mu lähikonnast neid osakesi pole näinud, tähele pannud. aga eks ma olengi väheke teistsugune Wink
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

kui siin keegi mainis, mingeid osakesi mis on nagu plastmassi ja raua sulam, siis ma lapsena leidisn koha kus seda palju vedeles.. väga veider materjal oli selline pehme, samas aga tugev . , ja noh siiamaani ei tea tegelt mis ta täpselt oli..

ja neid ''molekule ''näen ise ka. tekivad silme ette, ja kui pilku liigutada siis hüppavad nagu teise kohta, aga püsivad. miski tavalsielt 20 sekundit max näen ühte jutti neid. seda juhtub päevas tihti, aga tihtilugu on nõnda kiire et ei jõagi neid hoolega silmitseda .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

mis neist ikka nii väga passida. teinekord kui tõesti mõnel suisel heinamaal päiksepaistel peesitada ja mõtelda, kui ilus on elu, siis võib neid rohkemgi jälgida. no on elu algosakesed, siis on. nad on kõikjal ja igavesti olnud. kusagile nad ei kao kah, nii et ... pole nagu suur müstika
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Styrman kirjutas:
haldjanool kirjutas:
Naine kirjutas:
Neid orgaanilinse ja miski metalli seguga tükikesi olen ma ennegi näinud. Turkian näitaks ka kunagi midagi sellist.


töötavad väga hästi, olen kasutanud


Kust sa neid saanud oled ja mis mõju nad avaldasid?


ravisin hambaalust põletikku - aitas mõnekymne minutiga (tablettidega läheb paar päeva vähemalt).

ja noh, turkianil yx on (võib-olla on rohkem ka, pole uurinud)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tõuk kirjutas:
Need on ju "molekulid". Kunagi kui veel põhikoolis käisin siis avastasime sõpradega, et kui taevasse vaadata siis mõne hetke pärast on näha mingeid terakesi mis kaootiliselt läbisegi ringi sõidavad silme ees. Ristisime need kohe õhu "molekulideks". Arvatavasti sellepärast, et samal ajal õppisime koolis kuidas käituvad gaasimolekulid ja need terad käitusid täpselt vastavalt. Ise näen ma neid pisikeste elektriliste sädemetena, mille ümber on mingi vine või asi, mis moonutab/murrab tausta nagu näiteks bensiini auru või sooja õhu liikumine teeb.

Teaduslik seletus selle kohta on, et silma sees mingid protsessid toimuvad ja siis tekib selline optiline efekt.
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tõuk kirjutas:
Need on ju "molekulid". Kunagi kui veel põhikoolis käisin siis avastasime sõpradega, et kui taevasse vaadata siis mõne hetke pärast on näha mingeid terakesi mis kaootiliselt läbisegi ringi sõidavad silme ees. Ristisime need kohe õhu "molekulideks". Arvatavasti sellepärast, et samal ajal õppisime koolis kuidas käituvad gaasimolekulid ja need terad käitusid täpselt vastavalt. Ise näen ma neid pisikeste elektriliste sädemetena, mille ümber on mingi vine või asi, mis moonutab/murrab tausta nagu näiteks bensiini auru või sooja õhu liikumine teeb.

Teaduslik seletus selle kohta on, et silma sees mingid protsessid toimuvad ja siis tekib selline optiline efekt.



see tundub olevat päris teaduslik seletus kui silmas toimuvad mingid protsessid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 2:50 am    Teema: Vasta viitega

Kõik tasandid on ju üksteisega seotud: kui midagi toimub ühel tasandil, siis tekitab see muutuseid ka teistel tasanditel...
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Kõik tasandid on ju üksteisega seotud: kui midagi toimub ühel tasandil, siis tekitab see muutuseid ka teistel tasanditel...

Seda saab kindlaks teha millal on optilise efektiga tegu. Kui terakeste liikumine sõltub sellest, kuidas oma silmamuna liigutada, siis järelikult on silmasisene asi, vastupidisel juhul aga mitte.
.


Viimati muutis seda mismo (Nelj Jan 26, 2006 1:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group