Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

naise valikud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
tegelikult synnib enamus lapsi mehe tahtest olenematta siia maailma,mehed on mullis ja neil puudub tahe,naine otsustab ja nii saab olema Crying or Very sad kurb lugu


Äkki sünnib laps siis, kui tema tahab ja ei küsigi vanemate arvamust Cool
Paljudel inimestel on õnnestunud üldse kunagi 100% pere planeerimine ?

Tean perekonda, kes planeerisid aastaid ja kui last tahtsid, siis ei tulnud. Lõpuks loobusid planeerimisest ja siis tulid kohe lapsed majja Razz Loomulikult huupi sünnitada iga aasta tagant on ka kole, kui ruumi ja tingimusi lastele ei ole.
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

mul üks hea tuttav naisterahvas proovis aastaid lapsi saada ja ei saanud. igasugu meetodeid kasutasid.

siis ostsid uue voodi - ja naine jäi rasedaks. nii vähe ongi õnneks vaja. uut voodit Wink

tegelikult ei ole see üldse teemaks siin. teemaks oli vist mehe ja laste vahel valikute tegemine.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
surmaingel
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 11
Asukoht: põrgus

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

jah, valikud on raske teema, sest naised on nii ära kollistunud, et ei näe mitte, mis neile kasulik on. sest valed valikud on dikteeritud kas egregoride või kollide poolt ( ja seega kasulikud kas egregoridele või kollidele), kuigi naised arvavad, et see on nende oma tahe ja valik.
paraku ei mõisteta valikute tegelikku sisu: naine peab alati oma mehe kõrval olema ja teda eelistama kõiges. sest naine on see, kellele mees toetub, et olla tugev. kui nyyd naine valib mehe asemel midagi muud, siis ta võtab sellega mehel toetuspunkti alt ära ja mees ei saa olla tugev, ja naine annab valiku taga oleva jõu kas kollidele või egregorile, jättes mehe ilma.
tulemuseks on see, et kannatavad kõik.
_________________
ka selles positsioonis olen ma tugev...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

to surmaingel
Kohe näha, et mees teab, mis mees räägib.
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 1:29 am    Teema: Vasta viitega

noh, mõni mees võiks ju ka naise koos lapsega ka valida. muidu sureb eesti rahvas päris välja.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 2:32 am    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
noh, mõni mees võiks ju ka naise koos lapsega ka valida. muidu sureb eesti rahvas päris välja.


esimese valiku teeb alati naine. mees kas kinnitab valiku või ei.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 4:17 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Tänapäeval üritavad mehed lihtsalt oma sõna maksma panna ja loomulikult naine on siis kahe tule vahel. Küll kaitseb last ja siis meest, aga ei suuda lõplikult otsustada. Siis on nii lapsed kui mehed erroris.
Õigust räägid. Nii see kipub kahjuks minema. Eriti kui mees kui erroris on hakkab naisele ja naise lapsele selgeks tegema, et konnad, kelle tiigis te ujute.
Naine kirjutas:
See mees käitub ka valesti, sest jõuga oma programmide peale sunnib, see tekitab vaid lastes viha.
Oma kogemustest tean, et jõuga naise lapsele programme peale suruda viib vihani. Et lastele programme anda peab laskma asjadel areneda oma soodu, samas ise vaikselt asja juhtides.
Oli juhus, kui naise laps tuli minule kurtma, et ema ütles et isa on paha. Selle peale ma lendasin naisele kraesse ja ütlesin temale, et lapsele ta ei tohi kunagi öelda, et isa on paha. Laps oli alguses väike, 5 aastane. Teda oleks olnud täitsa võimalik õpetada välja, et ta ütleks minule isa. Kuid ma ütlesin naisele kohe, et mina isa kohale ei pretendeeri. Kuid hiljem kui meie suhted naisega ei olnud enam roosilised ja lahkuminek oli juba praktiliselt otsustatud, tema poolt. Ütles ta siiski lapsele, et mina olen rohkem isa kui tema bioloogiline isa. Ja laps nõustus sellega.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

See polnud siis sinu laps?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

visitor kirjutas:

PEAB sõna tähendab, et POLE valikut.
vaba tahe kehtib ka valikute puhul.
inimene oma valikutega määrab oma tee.
*****************************************


tee läheb sel juhul lihtsalt mehest lahku, muud midagi. ja eriti huumor on siis kui naine pärast karjub, et tahab suhet hoida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
See polnud siis sinu laps?
Ei.
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

mul on asjad.et pole nagu Minu last,lapsed on lapsed Embarassed võibla ma olen siis rongaisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kõige suurem sigadus, mida üks inimene võib teha, on see, et sünnitab lapsed selleks, et oleks vanaduspõlv kindlustatud.
See ju lapse orjastamine.




minu ema arvab ka et saan rikkaks ja kuulsaks ja sis mina pean teda yleval

ma ytlesin, et ei pea
ta kindlasti arvas et teen nalja
aga ei teinud.....
pidagu ise end yleval või mingu vanadekodusse

muideks mu õde töötas vanadekodus ja seal pidi väga kirev elu olema.....
abielluvad ja lahutavad seal omavahel, kaklevad ja kallistavad, panevad pidu jne - põhimõteliselt seebika elu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 12:02 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 31, 2010 6:16 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 1:35 am    Teema: Vasta viitega

aga kui ema arvestab, et laps saab rikkaks selleks, et teda üleval pidada... no kuulge...
miks ta siis parem ise rikkaks ei saanud ja investeerinud näiteks?
oleks ju lihtsam olnud?
nüüd tegi lapse ja kõik see jama, mis lapse kasvatamine kaasa toob, jne...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:

asi see kedagi üleval pidada, kui oled rikas, eriti veel oma ema...
iseasi, kui raha parasjagu, et ise elatud saad, siis juba on mida kalkuleerida


Perfektse doonori autoportree.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 2:08 am    Teema: Vasta viitega

mina arvan et kui juba laps tehti sis on ka kohustus ta yles kasvatada (no kui on mingi raske hälvik sis võib loobuda ja anda ära , sest järelikult oli ise see laps eelmises elus kellegile sitta teind ja on ka arvatavasti nyyd putukas ja putukat ei peaks nyyd kyll kasvatama)
lapsel aga pole kohustusi vanemaid yleval pidada
sellepärast,et
nad nagunii myyvad su juba kahekuuselt maha ja teevad igast lolle diile larvidega,et sind orjastada, ja teevad su enda sarnaseks, mille tagajärjel sa käitud oma lastega samamoodi.........ja selle eest ma neid kyll yleval pidama ei hakka. ma saan aru kui nad saaksid mu kasvatamisega hakkama (st nad ei parselda mind maha jne), sis ma loomulikult toetaksin neid vanaduspõlves.
loomulikult olen ise syydi,et lasin endaga nii teha ja myysin lõpuks ka ise enda juppe maha.........aga nemad kui vanemad oleksid pidanud mulle õpetama, et nii ei tohi teha ja nende vanemad neile jne.

ja pealegi looduses loomad kasvatavad oma pojad yles ja sis minnakse oma teed. ei ole seal mingit vanemate poputamist....ja lapsi ka ei poputata liiga kaua -erinevalt inimestest.


sama nõme on arvata, et vanemad lapsed peaksid nooremaid õdesid ja vendi hoidma ja kasvatama. ja õed oma õelapsi jne
ise tegid ja ise kasvatad.....no muidugi kui teised tahavad su last hoida on ok aga peale suruda ei tohi.

jutu point oli, et vanemad on nõmedad ja mul on neist savi.
siuke ilus perekonna jutt ajab oksele.

Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 2:37 am    Teema: Vasta viitega

lola kirjutas:
mina arvan et kui juba laps tehti sis on ka kohustus ta yles kasvatada (no kui on mingi raske hälvik sis võib loobuda ja anda ära , sest järelikult oli ise see laps eelmises elus kellegile sitta teind ja on ka arvatavasti nyyd putukas ja putukat ei peaks nyyd kyll kasvatama)
lapsel aga pole kohustusi vanemaid yleval pidada
sellepärast,et
nad nagunii myyvad su juba kahekuuselt maha ja teevad igast lolle diile larvidega,et sind orjastada, ja teevad su enda sarnaseks, mille tagajärjel sa käitud oma lastega samamoodi.........ja selle eest ma neid kyll yleval pidama ei hakka. ma saan aru kui nad saaksid mu kasvatamisega hakkama (st nad ei parselda mind maha jne), sis ma loomulikult toetaksin neid vanaduspõlves.
loomulikult olen ise syydi,et lasin endaga nii teha ja myysin lõpuks ka ise enda juppe maha.........aga nemad kui vanemad oleksid pidanud mulle õpetama, et nii ei tohi teha ja nende vanemad neile jne.

ja pealegi looduses loomad kasvatavad oma pojad yles ja sis minnakse oma teed. ei ole seal mingit vanemate poputamist....ja lapsi ka ei poputata liiga kaua -erinevalt inimestest.


sama nõme on arvata, et vanemad lapsed peaksid nooremaid õdesid ja vendi hoidma ja kasvatama. ja õed oma õelapsi jne
ise tegid ja ise kasvatad.....no muidugi kui teised tahavad su last hoida on ok aga peale suruda ei tohi.

jutu point oli, et vanemad on nõmedad ja mul on neist savi.
siuke ilus perekonna jutt ajab oksele.

Evil or Very Mad


Ise sa nad ju endale valisid. Question
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 2:51 am    Teema: Vasta viitega

Tõesti loodan, et sa sellise jutu peale ise hälviklast ei saa.
Kui vanematel sünnib puudega laps, siis pole see ainult lapse viga- põhjus peab ka vanemates olema, kes sellise lapse endale ligi tõmbasid. Ja kui sa lapse kasvatamise kellegi teise kraesse veeretad, siis süvendad probleeme veelgi.
Ise olen erivajadustega lastega töötanud 5a ja võin öelda, et paanilist putukahirmu küll ei maksa karta- lapsed nagu lapsed ikka. Ja nt mõni füüsilise puudega laps võib olla palju elutargem kui nn terve laps.

Pigem on kurb tõsiasi see, et tänapäeval polegi enam päris terveid lapsi ega täiskasvanuid. Meil kõigil mingil määral kehahaigused või vaimsed-hingelised hädad. See, et esmapilgul üks tundub "värdjam" kui teine, ei pruugi olla tõde...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 2:59 am    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
lola kirjutas:
mina arvan et kui juba laps tehti sis on ka kohustus ta yles kasvatada (no kui on mingi raske hälvik sis võib loobuda ja anda ära , sest järelikult oli ise see laps eelmises elus kellegile sitta teind ja on ka arvatavasti nyyd putukas ja putukat ei peaks nyyd kyll kasvatama)
lapsel aga pole kohustusi vanemaid yleval pidada
sellepärast,et
nad nagunii myyvad su juba kahekuuselt maha ja teevad igast lolle diile larvidega,et sind orjastada, ja teevad su enda sarnaseks, mille tagajärjel sa käitud oma lastega samamoodi.........ja selle eest ma neid kyll yleval pidama ei hakka. ma saan aru kui nad saaksid mu kasvatamisega hakkama (st nad ei parselda mind maha jne), sis ma loomulikult toetaksin neid vanaduspõlves.
loomulikult olen ise syydi,et lasin endaga nii teha ja myysin lõpuks ka ise enda juppe maha.........aga nemad kui vanemad oleksid pidanud mulle õpetama, et nii ei tohi teha ja nende vanemad neile jne.

ja pealegi looduses loomad kasvatavad oma pojad yles ja sis minnakse oma teed. ei ole seal mingit vanemate poputamist....ja lapsi ka ei poputata liiga kaua -erinevalt inimestest.


sama nõme on arvata, et vanemad lapsed peaksid nooremaid õdesid ja vendi hoidma ja kasvatama. ja õed oma õelapsi jne
ise tegid ja ise kasvatad.....no muidugi kui teised tahavad su last hoida on ok aga peale suruda ei tohi.

jutu point oli, et vanemad on nõmedad ja mul on neist savi.
siuke ilus perekonna jutt ajab oksele.

Evil or Very Mad


Ise sa nad ju endale valisid. Question


valisin jah ja seega olen ka ise syydi
aga ma räägin yldiselt, et see on rõve et teisi ja ennast maha myyakse ja samal ajal tehakse head nägu, et oi kui tore ma olen

õnneks olen ma sellest aru saanud ja kavatsen ise oma vanemate moodi mitte käituda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 3:04 am    Teema: Vasta viitega

liivaterake kirjutas:
Tõesti loodan, et sa sellise jutu peale ise hälviklast ei saa.
Kui vanematel sünnib puudega laps, siis pole see ainult lapse viga- põhjus peab ka vanemates olema, kes sellise lapse endale ligi tõmbasid. Ja kui sa lapse kasvatamise kellegi teise kraesse veeretad, siis süvendad probleeme veelgi.
Ise olen erivajadustega lastega töötanud 5a ja võin öelda, et paanilist putukahirmu küll ei maksa karta- lapsed nagu lapsed ikka. Ja nt mõni füüsilise puudega laps võib olla palju elutargem kui nn terve laps.

Pigem on kurb tõsiasi see, et tänapäeval polegi enam päris terveid lapsi ega täiskasvanuid. Meil kõigil mingil määral kehahaigused või vaimsed-hingelised hädad. See, et esmapilgul üks tundub "värdjam" kui teine, ei pruugi olla tõde...


Keha on väljateenitud osa terviklikkusest.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group