Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

castaneda, tensegrity
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jalutaja
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
See on juba kõrgema taseme vampiirlus.
Ma tõesti tahaks näha mõnda vampiiri!
Jõud korjab ära selle, mis ei kuulu sulle, mida oled kusagilt ahnitsenud. See on kõik. Loomulikult tunned, et jõud ja energia vähenevad. Kuid need polnudki sinu.
Igaüks ehitagu maailma oma vahendite ja oskustega.


Sellisel juhu, milleks muretsed selle pärast, et kirikutes inimesed millegist ilma jäävad. Võiks ju võtta kirikus käimist kui puhastava tolmuimeja külastamist, mis inimesed üleliigsest kokkukogutust vabastab. Ja kui sealt said midagi, siis on see su enda oma.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Sellisel juhu, milleks muretsed selle pärast, et kirikutes inimesed millegist ilma jäävad. Võiks ju võtta kirikus käimist kui puhastava tolmuimeja külastamist, mis inimesed üleliigsest kokkukogutust vabastab. Ja kui sealt said midagi, siis on see su enda oma.
Oot, kas ma ei näinud oma postituses juttu kirikust või seda polnud seal?
Ma ei muretsegi.
Ära pane teiste sõnu mulle suhu.
Pealegi, see, mis veel oli eile, pole enam täna.

MINA ELAN OLEVIKUS!!!!
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jalutaja
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kiriku koha pealt, mul lihtsalt tuli üks vanem teema meelde.
Kui eksisin, siis sorry.
Kui näitad vea kätte, on see OK.
Kui oled seal, kus tahad olla, on samuti OK.

Oled kirjutanud kiriku kohta:
"Hingejuppe vahetasid kõik väga hoolega, kuid see on ausaltõeldes tühine võrreldes veel kaitse ja väe juppide vargusega. Rääkimata karmaketastest ja muust."

Järelikult kirik korjas ära selle, mis talle kuulus?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

visitor kirjutas:
Arxos kirjutas:

Minu arvates keegi teine ei süüdistanud sind, sa ise süüdistad ennast Confused


otsustad minu eest - püüad elada minu elu - püüad panna peale enda tahet.
OLETAD/ARVAD, mida mina ARVAN.
OLETAD/ARVAD, mida mina TEEN.


Ma ei püüa elada sinu elu, ma lihtsalt püüan sinust aru saada, et saada ise endast aru ja selle käigus tekivad ka sinul teatud võimalused. Et selleks ju teised inimesed ongi, selleks et näha ennast ja kõike muud või kuidagi nii Rolling Eyes

Tsiteerin::

Arxos kirjutas:

Ja vabal tahtel on ka omad "negatiivsed" ja "ebameeldivad" küljed, näiteks paljud tahavad vastutusest kõrvale hiilida Rolling Eyes


annad hinnangu. lähed poolusesse.
reegel pole pooluses. sina vaatad seda poolusest.

*******************************************

Ma jäin lihtsalt selle taha kinni, et ei oska ennast konkreetses keeles, -situatsioonis ja teatud määral väljendada.
Et need jutumärgid olid just selle pärast pandud, et see on puhtalt tõlgendusest kinni mida need sõnad tähendavad ja iga inimese jaoks tähendavad nad erinevat...
Ma lähtun sellest, et ei ole kahte sama sugust mõistmist, et ei ole mitut täpselt sama sugust inimest...
Samas, ma vaatangi seda poolusest, sama teed minu arvates ka sina... Miks ma seda arvan ?
Kuna ma ei ole 100% igati tasakaalus ja samas ma arvan, et see on ideaal. Seda endalt nõuda oleks paras enesetapp.

Kui ma räägin teistest, siis ma avan ennast teistele. Et tahes tahtmata on meie enda kirjutised väga enesekriitilised.
Mida vähem varjad ise ennast teiste eest, seda rohkem näitab kõik muu ennast sinule. Ise lood omale võimalused midagi mõista.
Mida rohkem ennast varjad, seda rohkem takistad nii ise ennast kui ka teisi ja seda rohkem aitad kaasa illusioonide tekkele ning segadusele. Et liiga suur häbi teeb arvatavasti segaseks.

Ja ei soovita sul ka mind uskuda.
Samas see mis sinuni jõuab, ei ole see mis minust välja jõudis Very Happy
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

visitor kirjutas:
Tokroda kirjutas:
egregori saab mehe tõmmata läbi naise


lycantrophe kirjutas:

...kelle taga on mees, kes on egregori looja, mille maailma naine tõmbab
Peegeldus,
mulli saab tõmmata naise läbi mehe


kehtib vaba tahte seadus. kedagi ei tõmmata kuhugi. kõik valivad ise , kuhu lähevad.


Üritasin peegeldust välja tuua
Et kui kedagi poolusesse taotud, siis teise pooluse nägemine aitab viia tasakaalu
igasugune häma ühe pooluse esiletoomiseks, see ei muuda et on pooluses olemine ja terviklik pilt.
Kes on jäigalt meespooluses, selle teemaks on et mida tahavad naised. Naiste tahte pealesurumine meestele
Terviklikuma pildi korral, naiselik ja mehelik tahte pealesurumine on teineteise peegeldused.
Tõmbamise kohta arvan et kes pooluses on, neid jäädaksegi tõmbama.


Tsiteerin::
egregor üks maailmapilt/kirjeldus, mis tekib teatud emanatsioonide ribade aktiveerumisega.
kõik, kes samadele ribadele üheaegselt kinnituvad, kinnistavad end selle maailmapildi raami “sisse”. egregori looja - annab sellele asendile kirjelduse.
saab valida ise, kas olla ühes egregoris või liikuda erinevate vahel. seotud liikumisega tegelikult emanatsioonide ribadel.
energeetiline pilt - helenduvad pallid hüplevad helenduvatel kiududel.

tahe kinnitab kiududele.
taotlus viib uuesti liikvele.



väga hea kirjeldus muarust Smile


Viimati muutis seda lycantrophe (Esm Nov 24, 2008 2:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

jalutaja kirjutas:
Kiriku koha pealt, mul lihtsalt tuli üks vanem teema meelde.
Kui eksisin, siis sorry.
Kui näitad vea kätte, on see OK.
Kui oled seal, kus tahad olla, on samuti OK.

Oled kirjutanud kiriku kohta:
"Hingejuppe vahetasid kõik väga hoolega, kuid see on ausaltõeldes tühine võrreldes veel kaitse ja väe juppide vargusega. Rääkimata karmaketastest ja muust."

Järelikult kirik korjas ära selle, mis talle kuulus?
Kui märkad, siis kirjutasin sündmustest minevikus ja see polnud ainult kiriku vaid ka inimeste kohta kirjutatud.
Elan ma aga olevikus. Eilne pole täna ja täna pole kõiges homne. Ka tänane õhtu pole enam hommikuga sarnane. Vahepeal on väga palju muutunud.

Kirik varastas ja varastati ka üksteiselt. Kirik oli vaid üks saastamull saastamullisüsteemis ja talle EI KUULUNUD MITTE MIDAGI ja ei kuulu ka praegu.

Vigu otsi ise, need su oma õppetükid.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Arxos kirjutas:
Visitor

Minu arvates keegi teine ei süüdistanud sind, sa ise süüdistad ennast Confused

Ja vabal tahtel on ka omad "negatiivsed" ja "ebameeldivad" küljed, näiteks paljud tahavad vastutusest kõrvale hiilida Rolling Eyes
Visitor kirjeldas mullindust ja väga hästi peale selle.
Kas süüdistamine on su mingi isiklik maania?
Tõepoolest, tasakaalu on tõesti raske mõista ka Confused
Vaba tahe on läbinisti hea. irw. Kui valid vastutusest kõrvale hiilimise, saad lihtsalt kolakat ja ÕPID selles. Õppimine on protsess ja vaba valik kindlustab pideva arengu.
urrr


Sellele lausele " Kas süüdistamine on su mingi isiklik maania? " ei tea tõesti kuidas läheneda. Et kas sulle tundub, et ma süüdistan teisi ja naudin seda ? Sain ma umbes nii aru nagu sina mõtlesid ?

Aga vaba tahte kohta tooks sellise näite, et kui mingi totaalselt segasel tegelasel oleks nagu igati vaba tahe, et kõike mida ta tahab, see realiseeruks ilma eriliste raskusteta... et ta näiteks süüdistab kõiges teisi ja soovib eksisteerivat hävitada ning kõiki võimalikult palju kannatama panna jne. Rolling Eyes
Et kui inimese tahe ja selle realiseerimisega seonduvad võimalused on võõra kontrolli all, võib olla täiesti kasulik tervikpildist vaadatuna...
Kõik on lihtsalt väga suhteline ja erinevaid võimalusi on ehk isegi lõputult palju.

Et inimene siiski ise võimaldab enda tahte piiramised ja sellel, et miks see võimalik on ning miks see just nii toimib, on omad kindlad põhjused ja see on arvatavasti hädavajalik.
Juhul, kui see oleks teisiti, oleks süsteemis konflikt sees ja see ei töötaks nii nagu peaks töötama Rolling Eyes

Ainuüksi süüdistamine ei too lahendust: ei enda ega teiste süüditamine...
Aitavad ehk need järeldused, mida süüdistamisest ja süütunnetest tehakse Rolling Eyes
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga vaba tahte kohta tooks sellise näite, et kui mingi totaalselt segasel tegelasel oleks nagu igati vaba tahe, et kõike mida ta tahab, see realiseeruks ilma eriliste raskusteta... et ta näiteks süüdistab kõiges teisi ja soovib eksisteerivat hävitada ning kõiki võimalikult palju kannatama panna jne.
Vaba tahe on üks, see et miski realiseeruks on muu juba. Mul on vaba valik ja tahe su sõrmi pistikusse susata, aga sul on vaba valik minema kõndida ja kokkuvõtteks saan ma veel kolakat ka selle eest, et sulle halba tahtsin. Samas võid sa ka sõrmed pistikusse pista, kui sa ise tahad. Sinu vaba valik ja tahe. Sel juhul meie tahted ühtivad. Very Happy
Muide, seepärast ongi vaba tahe, et kui keegi teiste arengut takistada soovib või oma tahtele allutada proovib, siis jõud kontrollib reeglite täitmist nagu on õige ja õiglane. Kui ei õpi ja ikka soovib, saab veel kolakat jne. Lõpuks enam ei soovi.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:

Muide, seepärast ongi vaba tahe, et kui keegi teiste arengut takistada soovib või oma tahtele allutada proovib, siis jõud kontrollib reeglite täitmist nagu on õige ja õiglane. Kui ei õpi ja ikka soovib, saab veel kolakat jne. Lõpuks enam ei soovi.

Gerde, kesse jõud on, kellele sa viimasel ajal ohtralt viitad. Oled endale uue jumala leidnud? Cool
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Kui ei õpi ja ikka soovib, saab veel kolakat jne. Lõpuks enam ei soovi.


Kui liiga palju õpib, siis saab samuti "kolakat" Rolling Eyes
Et liiga suur koormus toob omad tagajärjed...

Ja minu arvates on minu ainuke 100% vaba tahte tulemus olla olemas ehk eksisteerida.
Et nagu valik, mis tehti siis, kui hetkel meid reguleeriv ja meile mõjuv süsteem meile veel ei "mõjunud"...
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Gerde, kesse jõud on, kellele sa viimasel ajal ohtralt viitad. Oled endale uue jumala leidnud?
On mul mõni olnud peale enda?
Jõud või energia või vägi, mul kama kaks kuidas nimetada. Ka võnked muide on ju lihtsalt jõud.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja minu arvates on minu ainuke 100% vaba tahte tulemus olla olemas ehk eksisteerida.
See on ka hetkel tõesti ainus su tulemus, kuid kui see on ka ainus su soov, siis sel juhul ma mõistan sind 100%.

Tsiteerin::
Kui liiga palju õpib, siis saab samuti "kolakat"
Et liiga suur koormus toob omad tagajärjed...
Tegelikult pidasin silmas, et kui kogu aeg aina tahad teistele sitta keerata ja ei õpi sellest, siis see jama tuleb ju kogu aeg endale tagasi. Lõpuks ju loobud, kui taipad, et selles point. No kui ei taipa, siis muutud olematuks. Sitt lämmatab ära. Rolling Eyes
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
Ja minu arvates on minu ainuke 100% vaba tahte tulemus olla olemas ehk eksisteerida.
See on ka hetkel tõesti ainus su tulemus, kuid kui see on ka ainus su soov, siis sel juhul ma mõistan sind 100%.


no siin ma vaidlema ei hakka, kuna mulle tundub, et me tõlgendame hetkel seda "vabat tahet" liialt erinevalt...

Gerdenel kirjutas:

Arxos kirjutas:
Kui liiga palju õpib, siis saab samuti "kolakat"
Et liiga suur koormus toob omad tagajärjed...
Tegelikult pidasin silmas, et kui kogu aeg aina tahad teistele sitta keerata ja ei õpi sellest, siis see jama tuleb ju kogu aeg endale tagasi. Lõpuks ju loobud, kui taipad, et selles point. No kui ei taipa, siis muutud olematuks. Sitt lämmatab ära. Rolling Eyes


no küsimus on selles, kas keegi on just parasjagu sinule võlgu või oled sina kellelegi teisele võlgu, kes tehingut alustas ja kes kuidas tagasi maksab (kas tasub õiglaselt)...
Tagasi üles
jalutaja
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

no küsimus on selles, kas keegi on just parasjagu sinule võlgu või oled sina kellelegi teisele võlgu, kes tehingut alustas ja kes kuidas tagasi maksab (kas tasub õiglaselt)...


Kas on juba kuskilt selline kohtunik-arveametnik juba leitud, kes kõik sotid selgeks teeb, selle ja eelnevate elude omad?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

jalutaja kirjutas:
Arxos kirjutas:

no küsimus on selles, kas keegi on just parasjagu sinule võlgu või oled sina kellelegi teisele võlgu, kes tehingut alustas ja kes kuidas tagasi maksab (kas tasub õiglaselt)...


Kas on juba kuskilt selline kohtunik-arveametnik juba leitud, kes kõik sotid selgeks teeb, selle ja eelnevate elude omad?


Ma ise arvan, et selle "arvutamisega" tegeleb mingi konkreetne süsteem, mitte mingid isikud...
Tagasi üles
Valdjas
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 15 Aug 2005
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Pange silmad kinni, hingake sügavalt sisse ja minge vaadake järgi. Nägijad nagu te olete Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma ise arvan, et selle "arvutamisega" tegeleb mingi konkreetne süsteem, mitte mingid isikud...
Iga süsteemi taga on alati keegi. Smile
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
serkoe



Liitunud: 10 Dets 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kas teie rühm praegu tegutseb, või jagunes juba?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 6:39 am    Teema: Vasta viitega

serkoe kirjutas:
Kas teie rühm praegu tegutseb, või jagunes juba?


milline rühm konkreetselt?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
serkoe



Liitunud: 10 Dets 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

sorry,
Tallinna rühm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group