Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

castaneda, tensegrity
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Energia tuleb panna taastootma. Niisama ei ole neil mõtet lasta vehkida. Ehitada energiaärakantimisekanalid ja kui vaja , ümberühendada. Paganad peaksid ka sellest mingit kasu saama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

iseenesest kui mineviku läbi töötada (hingamist mõtlen), pole see minuga midagi paha teinud seni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
iseenesest kui mineviku läbi töötada (hingamist mõtlen), pole see minuga midagi paha teinud seni.


mis seal ikka paha saakski olla. aga kui terve ühiskond vaimse tervise nimel peab niimoodi tegema, kuhu sa siis lõpuks jõudnud oled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 6:50 am    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
itika, mõtled sa seda DJ juttu, et minu liin lõpeb, mina olen viimane ja sina paned kuldse võtmega ukse minu järelt kinni. seega paradiis sai täis, ülejäänud on mõeldus seda toitma, kas nii?


Suunitlus on muutunud. Kui DJ liin piirdus mõneteistkümne inimesega, kes raskelt treenisid ja olid laitmatud, siis nüüd on massid taga. Et masse koos hoida, on vaja suuremat egregori. Siin on muutus ja siin tuleb ka teine, tumedam külg rohkem esile. Enne oli see iga praktiseerija isiklik asi, kas puulatvades lennates inimesi hirmutada või mitte. Nüüd peavad juhtfiguurid olema samal ajal meedianäod ja laitmatud sõdalased (kui õnnestub). Energeetika on teistsugune. Näiliselt on praegu kah uute nõidade ajastu - laitmatus jms - aga reaalselt on üldine seis nn. vanade nõidade suuna kasuks. Praegast on igaühe isiklik asi, kas olla idealistlik laitmatu, teha rasket tööd ja tõesti saavutada kolmas tähelepanu. Aga kergemini saab kah ju Cool Energia vedeleb lademes maas; kui karjakaupa koos tensy praktiseerida, siis on suurem osa vehkijaid avatud raamatud ja see hetk, kui nad on laitmatud ja neile siis rünnakut teha ei saa, on üsna üürike. Eranditega muidugi. Kes kasutab ära, kes mitte.

Mu meelest CC oma mugava loomusega kasutas lihtsalt laitmatult ära lõpmatuse poolt ettemängitud võimaluse - kasutas ära masside energia. Mis ripakil, see ära. Keegi pole eriti kobisenud ju... Hea trikk.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Suunitlus on muutunud. Kui DJ liin piirdus mõneteistkümne inimesega, kes raskelt treenisid ja olid laitmatud


njah. selline pisike egregor, mille taotlus on seotud vaid iseenda kui süsteemi arenguga.
Selline süsteem, mis on piisav iseendas täitmaks seda eesmärki, kui konfiguratioon on õige. Ei ole vaja masside energiat, lisatoidet suuremalt egregorilt.


Viimati muutis seda lycantrophe (Esm Nov 24, 2008 2:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 10:37 am    Teema: Vasta viitega

sellest DJ liini lõppemisest veel pisut

“It affirms that, as the party has a energy matrix containing the number seventeen (two naguals, four female in dreamers, four stalkers, four warriors and three messengers), the lineage formed by a party succession it also has a power structure, of number fifty two. The eagle ordered that every fifty two generations of four point naguals, it has to appear a three points nagual, so this one serves as cathartic action, to the propagation of new quadripartite lineages.
“The rule also says that the three point naguals are destructive of the established order, because their nature is not creative or supplying, and it has the tendency of enslaving to all those that surround them. It adds that these naguals have to achieve freedom by themselves, because their energy isn’t tune up to guide warrior’s groups.
“As everything in the energy environment, the fifty two generation block is divided in two parts; the first twenty-six are for expansion and to create new lines, the remaining are oriented to the conservation and the isolation. That behavior pattern has been repeating millennium after millennium, so the sorcerers know that it is part of the rule.
“As a result of the three points nagual activities the knowledge is spread and new cells of naguals of four points are formed. Starting from that point the lineages recapture the tradition of transmitting the teaching in lineal form.”
“How often do the three point naguals appear?”
“Approximately once per millennium. That is the age from the lineage to which I belong.”
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 10:41 am    Teema: Vasta viitega

nii võib see isegi olla. aga ma pole paganate asjus päris samal arvamusel. olen küll kuulnud süüdistusi, et süsteem terroriseerib foorumis olijaid, kui olen selle üle palju mõelnud ja pole nõus. olen kuulnud väiteid, et paganate egregori olend kiusab ja lüpsab inimesi. ma arvan, et see on midagi muud. mu arust töötavad paganate puhul asjad üsnagi personaalselt. süüdistajad on ühte või teist moodi olnud seotud sellega, et püüdsid või müüsid maha kellegi konkreetse pagana hingeosi, aitasid purustada kookonit, müüsid maha enda käes oleva võnke, üritasid müüa kellegi teise võnget, üritanud maha müüa Tokrodat vms. diilil oli alati ka teine osapool, kes tellis. ma arvan, et sellelet teiselt osapoolelt tuleks ka otsida põhjuseid. Neil olenditel kasvab kaaal ja isu, kui neid juba korra toidetud.

kõik, kes on üritanud maha müüa midagi paganatega seotut, on langenud ühel või teisel moel mingi olendi ohvriks. sellel olendil(olenditel) pole paganatega midagi pistmist. see on minu tähelepanek.

veel on mul tähelepanek, et paganate egregor jagab energiat. mõnele vahel tundub, et ta saab vähe ja siis pigiseb. tahaks kõike. tahab ise saada jagamise vahendajaks. aga vahendaja pole jumal ise, jagaja on kupeldaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tonal
CC


Liitunud: 12 Dets 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

müügimehe näide on hea.
taotlusega ühenduse puhastamine hakkas teda kaitsma enda hävitamise eest.

- - -

samuraidel on komme mööda maad rännata ja kokku saades võidelda, et saada aru, kelle ühendus vaimuga on selgem. ja võitja on see, kes annab surmava löögi.
löögi mõõga küljega.
markeerib lööki, tapmata vastast.
ja kõik teavad, et ta andis selle löögi.
ja kõik teavad, et löögi saaja jäi alla.

kuid lugu räägib samuraist, kes jätab selle löögi tegemata.
tema vastane teab, et tal oli võimalus teha see löök ja alandada teda kogu eluks.
aga ta jättis selle tegemata.
ja keegi ei saa seda kunagi teada.


ja seal ta läheb ja tema südames
pole alandust,
vihkamist,
kättemaksu.

ta läheb hinges vaimustus ja tänu.
vaimule.

sest tal oli antud võimalus midagi mõista.
midagi ületada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tonal
CC


Liitunud: 12 Dets 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 10:24 am    Teema: Vasta viitega

tensegrity on töövahend.
neile, kellel on tahtmist endaga tööd teha. kellel on mahtu ja häälestust selleks.

tensegrity ilma enese varitsemiseta, ilma kokkuvõteteta, ilma vankumatu taotluseta ei ole midagi.

tensegrity aitab lahti töötada kookonis tarbetult tardunud energiat. seda taaskasutusse võtta.
kuid millisesse kasutusse?

arvestage, et kõik meie mittelaitmatud omadused saavad nüüd võimenduse:
kes on kahtlustav, sellel on nüüd rohkem energiat oma hüpohondria arendamiseks,
kes on mugav, sellel on rohkem energiat üha uute teooriate väljamõtlemiseks, miks sooritusi mitte teha,
kes on tarbija, sel on nüüd veel enam küünilisust
jne jne.

samuti mingil juhul ei ole aeg-ajalt trennis käimine ja teiste järgi liigutuste tegemine piisav, et tegelikult edasi liikuda.
saati siis juhtudel, kui tullakse trenni, kui naaberaeda õunaraksu.

see, mida omistate tensegrityle, on teie enda siseilm.
te saate sealt seda, mis te olete.
see on päike, mis paistab tuppa ja kõik tolmutordid on nüüd näha.
te võimendate enda probleeme, mida olete jätnud lahendamata.
ja see on sügavalt teie isiklik probleem.

mis puutub aga tagasilööki tensegrity trennist loobumise järel -- selle jaoks on lihtne ja selge seletus:
me töötame enda kookonis üles hea hulga kasutamata energiat.
meie energiatase kasvab. ühtki kontrolllampi ei sütti, ükski guru ei astu ligi, et öelda -- täna sa oled kuidagi eriliselt hea auraga Cool
asi toimub sujuvalt, märkamatult. ja avaldub asjades, mida ei oskagi tähele panna.

aga inimesel on tugev harjumisvõime.

ta hakkab iseenesestmõistetavaks pidama, et tal on veidi rohkem vedamist, mõistmist, et tal on tervis ja olemine parem (osad naisterahvad oskavad siiski märgata, kuidas video1 regulaarne praktiseerimine mõjub).

ja siis ühel päeval enam ei viitsita.
aga suurema energaihulga tarbimise harjumus on ju jäänud.
sest ego on harjunud nüüd laristama.

ja siis tulevad loomulikult prohmakad.
augud energeetilises arves.
sest elatakse üle oma võimete.

ja muidugi on kõige õigem tee mitte näha enda suurepärast ego selle põhjusena. tema on puhas poiss, praktiliselt ta oli hoopis mujal, kui see pauk käis... onju?
hoopis egosäästlikum on delegeerida kõik põhjused väljapoole:
NEMAD Evil or Very Mad on süüdi.

niiet:
selles mõttes oli minu poolt aus oma teates selliste inimeste gruppi tulek välistada.
nende endi säästmise nimel.

samuti pole mõtet sinna tulla 'naised foorumis rääkisid' teadmistega.

on olemas suurepäraselt loetavad raamatud. kütkestavad, haaravad, sisukad raamatud.
kui inimene pole suuteline neid läbi lugema, et endale selgeks teha, milleks on vajalik sõjamehe meelelaad, milles seisneb vankumatu taotluse tähendus, mis on varitsemine, mis on kainus, mis on laitmatus
ja praeguses kontekstis -- mida tähendab haletsuse puudumine, halastamatus.
... siis milleks on vaja sellist inimest trenni teistele segajaks?

see on iseseisev töö. töö, kirg, romanss teadmistega.
sügavalt isiklik teema.
seega paluks oma lugematust mitte tulla trenni lappima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 10:49 am    Teema: Vasta viitega

"tensegrity ilma enese varitsemiseta, ilma kokkuvõteteta, ilma vankumatu taotluseta ei ole midagi. "

ma täpselt ei mäleta, aga oli mingi loetelu küll, mida peab koos arendama, muidu muutub sõjamees veidraks.

kokkuvõttete tegemisega saab inimene enamasti ise hakkama, tensegritiga samuti. varitsemisega on lugu enamasti raskem, kõik on omast arust ilged sõjamehed, aga kui tundmatusse situatsiooni satuvad, käituvad, nagu tagaaetavad. ununeb isegi tagasi astumine ja jõu kogumine. iseeneset 5 p , sina asusid tagasi ja kogusid jõudu, enne kui tulid uuesti.

miks varitsemise teema üles võtsin, siis see, et seesama foorum siin, kuhu sattusid, on üsnagi hea iseenda varitsemiseks. iseennast on raske varitseda, kergem on vigu teistel märgata, siis toimubki kivide loopimine. nägemine on ühel või teisel moel varitsemise tulemus, kus hakkad järkjärgult märkama, kuidas asjad toimuvad. õigemini siin märkavad teised, kust sind nokkida, see nokkimine juhib tähelepanu väärisikule. nokkimine annab tulemust ainult väärisikule, kuigi nokkida võib ka isiku kallal. aga kui vaim su siia radadele juhtis, võib olla vihje sellele.

mis vankumatut taotlust puudutab, siis olen mitmel pool juba õelnud, et kahtlustan mingi võõra taotluse sisseimbumist. castaneda listis oli sellekohane kiri, kui mäletad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

ego vastu võitlemine on selles samamoodi kinni istumine. kes oma tahte paneb proovile mille, väljakutseteks on kasinus, tsölibaat või üks kõik mis sorti askees, see on ei kellegi muu kui oma Ise teenistuses.
tänapäeval rääkida et, vaim teeb ja vaim juhib on hulga suurem enesetähtsuse nätamine kui vaikselt märkida et Mina.

tonal, sinu suhtumine tensegritisse on umbes sama nagu kristlaste suhtumine piiblisse. sa isegi, õieti aru saamata miks sa just kunagi läksid sellisele teele, kaitsed seda iga nurga alt, ka otsid enda tegude õigsusele kinnitust. sa tunned ennast õieti ja kindlalt siis kui oled suutnud ära moosida mõne uue tegelase. kui sulle uusi liikmeid gruppi enam ei tuleks ja sulle ilma sõnadeta mää ei ütleks, kahtleks sa just tensegriti mõttekuses.

ei tea mis prillid on cc lugemise jaoks ete nähtud? üks tensegriti tsikk olles just värskelt `shabonot` lugenud ajas omal pealae pealt toora puhtaks. aga eks ta ole.. eelkõige tunne iseennast.
aga seda prillide juttu et, sa ei saa aru ja nii edasi jne, ajas ükskord mulle ka üks belovodije nostavnik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tonal
CC


Liitunud: 12 Dets 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:


miks varitsemise teema üles võtsin, siis see, et seesama foorum siin, kuhu sattusid, on üsnagi hea iseenda varitsemiseks.

sattusin, tegin, mida eeldasin, et on vaja teha. piisab.
sain tunde kätte, et siia investeeritav aeg ei tasu ära.
varitsemine kuskil foorumis säilitades näiva anonüümsuse on vari sellest, mis reaalses elus asjade läbiviimine annab.
võrreldamatu.
soovitan ennast mitte siia raisata.
reaalne maailm on ümberringi ja seal on vaim ja reaalse vaimu puudutuse tunnetamine ja selle õhkõrna seose alalhoidmine hoopis vapustavam.
milleks kirjutada luuletusi, kui oma reaalne elu võimalik muuta selleks?


Tüünas kirjutas:

mis vankumatut taotlust puudutab, siis olen mitmel pool juba õelnud, et kahtlustan mingi võõra taotluse sisseimbumist. castaneda listis oli sellekohane kiri, kui mäletad.

ma ei ole castaneda listis ammu juba.
enese selguse säästmise huvides.

põhimõtteliselt peab sõjamehe meelelaadiga kõigeks valmis olema. aga kui saab ennast mürast säästa, siis eelistaks vaikust.

aga sellise kahtlustamise ja saastamise teema juurde ütleks siiski, et sõjamehe laitmatu meelelaadiga võib ka põrgust lõbusalt läbi jalutada.
raamatutes on korduvalt näiteks olukordi, kus carlos lihtsalt oma meelalaadile järele andes peaaegu et tapab enda.

maeitea -- mul ilmselt ei ole siin midagi enam teha.
aega ka pole.

head pööripäeva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

võta näiteks mõis, kuhu DJ orjusesse sattus. kellegi mull, mis osutus vägagi reaalseks. kui mäletad, läks ta sinna tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

mina arvan, et teooriat on mõtet õppida võrdeliselt sellega kui palju on kogemusi. Ei ole mõtet näiteks õppida neid kõrgemaid väravate läbimisi ja tähelepanusi, kui algväravadki veel läbimata. teooriat võib õppida ainult niipalju kuipaljuks ollakse võimeline.

CC -le ka korraga kõike teooriat ei õpetatud vaid teadmsi söödeti ette vastavalt saavutatule

Raamatu lugeja ongi CC võrreldes erinevas situatsioonis. Raamatu lugejale on kättesaadav korraga kogu teooria, aga see lööb süsteemid sassi, sest ei osata selle teooriata midagi peale hakata, puudub õige metodoloogia. Tahetakse saada korraga liiga palju ja pingutatakse ülejõu

ma tahtsin öelda, et kõigest aru saada on täiesti mõtetu kui kogemused on alles algelist laadi. Kui metodoloogia on vale siis isegi tüdinetakse sellest ja paljudel jääbki see ainult lugemise tasemele, ilma et nad endas midagi välja arendaksid.

Nõiandust on tegelt parem õppida nii nagu ei teaks millega tegeletaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tonal
CC


Liitunud: 12 Dets 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2005 2:21 am    Teema: Vasta viitega

spiro kirjutas:
ego vastu võitlemine on selles samamoodi kinni istumine. kes oma tahte paneb proovile mille, väljakutseteks on kasinus, tsölibaat või üks kõik mis sorti askees, see on ei kellegi muu kui oma Ise teenistuses.
tänapäeval rääkida et, vaim teeb ja vaim juhib on hulga suurem enesetähtsuse nätamine kui vaikselt märkida et Mina.

sul on piiratud ettekujutus ego, ehk siis lendajate installatsiooni halvamise võimalustest.
kasvõi see, et arvad, et selleks tuleb võidelda, on märk.


spiro kirjutas:
tonal, sinu suhtumine tensegritisse on umbes sama nagu kristlaste suhtumine piiblisse. sa isegi, õieti aru saamata miks sa just kunagi läksid sellisele teele, kaitsed seda iga nurga alt, ka otsid enda tegude õigsusele kinnitust. sa tunned ennast õieti ja kindlalt siis kui oled suutnud ära moosida mõne uue tegelase. kui sulle uusi liikmeid gruppi enam ei tuleks ja sulle ilma sõnadeta mää ei ütleks, kahtleks sa just tensegriti mõttekuses.

sul ongi kombeks elada arvamistes?
ja ongi.
suudad sa ette kujutada, et on olemas sinu mudelist erinevaid lähenemisi?
suudad?
konkreetselt vastates:
1. väga täpselt tean, miks läksin sellele teele. olin aastaid otsinud: üritanud budist olla, uurinud krishnade, chinmoyde, bahaide käsitlusi, aastaid suhtlesin tihedalt ühte vene liini kuuluva nägijaga.
lugemisega jõudsin lõpuks zenini (mis on ka loogiline eelaste). siis tuli castaneda ja see oli vapustav hüpe. oleks piisanud ka sellest huumoorimeelest, mis on peajagu kõigest üle ja mis algul raputas tõsiselt -- et kas tõesti nii 'tohib'. aga seal on totaalselt enam.

seega 10 miinuspunkti sinu äraarvamise mängus -- ma tean väga hästi, miks.

2. järgmised miinus kümme saad moosimise eest.
sattusin siia töö asjus hoopis midagi muud kiiresti otsides. olin valmis juba edasi minema, sest selline asi on sügavalt mõttetu mu jaoks, aga siis sain aru, et vaimu vihje ja püüdsin mõista, milleks see. nägin, et suurest tekstimassist hoolimata pole viidatud nüüd siis juba 7 aastat kättesaadavale võimalusele. panin teate üles.
kuskohas sa näed moosimist?????
vaata teksti -- pigem tegemist antikuulutusega, sest mul pole mingit tahtmist kurnata oma kaaslaseid suvalise seltskonnaga.
aga neile, kes tunnevad ära oma raja, on tee lahti.

3. sinu rada see pole, seega veel miinus kümme.
asjatundamatu võrdlemise eest.
võrdlemiskihu eest võiks üldse miinus tuhat kohe lajatada.


spiro kirjutas:
ei tea mis prillid on cc lugemise jaoks ete nähtud? üks tensegriti tsikk olles just värskelt `shabonot` lugenud ajas omal pealae pealt toora puhtaks. aga eks ta ole.. eelkõige tunne iseennast.

ei tunne, ei tea, pole midagi kuulnud sellest.
samamoodi võiksin öelda, et keegi spiro kastreeris ennast pärast paganlikku foorumisse liitumist.
sõnad kõigest, onju?
nii lihtne kirjutada.


spiro kirjutas:
aga seda prillide juttu et, sa ei saa aru ja nii edasi jne, ajas ükskord mulle ka üks belovodije nostavnik.


kusjuures -- sa ei saagi aru.
vaata, millest algses tekstis jutt ja siis võrdle, milleks sa selle ümber sõnastad.

vahe on ilmne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2005 5:26 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
sul on piiratud ettekujutus ego, ehk siis lendajate installatsiooni halvamise võimalustest.
kasvõi see, et arvad, et selleks tuleb võidelda, on märk.
?võidelda.? see et sa arvad et mina arvan on puhas sinu asjade mulle omistamine.
piiratud ettekujutus, on jah. kogu minu ettekujutus lendajale ärategemiseks piirdubki aind öhe variandiga - mul pole selleks mingeid variante. ma pole kunagi selgeks saanud mis tõukab väljapoole lendaja mulli, aga ikkagi, iga kord kui sellest väljas olla mõistan ja näen ikka et, see on maailma kõige lihtsam, ja loomulikum asi. sinna minek on olnud alati iseenesest mõistetav. aga ometi ma praegu ei oska seletada mismoodi see kõik käinud. ma ei tea. see ei käigi kuidagi. seega igasugused jutud mis liiguvad ego vähendamistest ja sellest kuidas laitmatult käituda jne on ego pritsing. aga võibolla siis seletad kuidas ikkagi käib see lendajale ära tegemine, mulle kuluks mõned lisavariandid..
Tsiteerin::
1. väga täpselt tean, miks läksin sellele teele. olin aastaid otsinud:[...]seega 10 miinuspunkti sinu äraarvamise mängus -- ma tean väga hästi, miks.
tubli, ma tõesti ei arvanud et, su saatus oli nii rafineeritud.

Tsiteerin::
2. järgmised miinus kümme saad moosimise eest. [....]
vaata teksti -- pigem tegemist antikuulutusega, sest mul pole mingit tahtmist kurnata oma kaaslaseid suvalise seltskonnaga.
aga neile, kes tunnevad ära oma raja, on tee lahti.
vaata teksti!
loe enda kuulutust ridade vahelt ja otsusta siis anti--või mis olemuse üle. aga su prillid näitavad mündil ikka ainult ühte külge, mispidi see ka ei kukuks.

Tsiteerin::
3. sinu rada see pole, seega veel miinus kümme.
asjatundamatu võrdlemise eest.
võrdlemiskihu eest võiks üldse miinus tuhat kohe lajatada
sinu rada..?
mis jura sa mulle nüüd sin määri tahad. vahi kust august sa ise asju välja imed. otsekui nõiaväel -- eimillestki. ma arvan et, su miinus kümme kadus kah siin eikuhugi. selle eest et, sa oled kaitsnud tensegritit oma esimesest postitusest saadik õhu vastu, selleest sa plusse ei saa, saad 10 miinust sest sa oled puupea.
MIINUS TUHAT, täitsa sooda.. mis sa said endale suuruse hullustuse vä,


Tsiteerin::
Tsiteerin::
spiro kirjutas:
ei tea mis prillid on cc lugemise jaoks ete nähtud? üks tensegriti tsikk olles just värskelt `shabonot` lugenud ajas omal pealae pealt toora puhtaks. aga eks ta ole.. eelkõige tunne iseennast.

ei tunne, ei tea, pole midagi kuulnud sellest.
samamoodi võiksin öelda, et keegi spiro kastreeris ennast pärast paganlikku foorumisse liitumist.
sõnad kõigest, onju?
nii lihtne kirjutada.
selle eest et sa omistad mulle praktilise näite eest mingit filosoofilist demagoogiat, oled oma miinustega miinustes. kõige magedam mis ma siin foorumis olen näinud: ei tea, pole kuulnud pole näinud..


Tsiteerin::
parem oleks, kui on mõistmisega ja mitte läbi omaleiutatud prillide loetud castaneda, taisha abelari ja florinda donneri raamatud.
njaaa
tõenäoliselt oled sa läbilugenud peale eestikeelsete raamatute ka kõik ingliskeelsed , ja üleüldse oled sa näinud ainult seda mida sa oled lugenud, ja ma arvan et sa võiks need raamatud kõik uuesti ühekorra veel läbilugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2005 8:33 am    Teema: Vasta viitega

Tonal ei suuda aru saada maailmapiltide paljususest, sest ainult üks on õige, siis tema oma. Ta peab tõesti uuesti lugema hakkama. Mul nagu meeles, et igaüks pidi oma maailma ikka ise valmis ehitama.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2005 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Lugeda midagi mille kohta pole kogemust on kahjulik, see on veel hullem kui jumalate poole palvetamine. seepärast ongi kahjulikud ebajumalate kummardamised. no üks lause väärib siiski tähelepanu kogu sellest tarkusest - õndsad on need kes ei tea, muu on kui bullshit

Ja pärast kui oled midagi suurt kellegi arvates korda teinud, siis on jõle hea teha nägu et mina ei tea midagi ja keegi idikas võtab selle heateo enda peale ja saab veel muuhulgas hunniku sitta ka kraesse mida endal enam vaja pole


Viimati muutis seda akk (Reede Dets 16, 2005 12:10 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2005 11:17 am    Teema: Vasta viitega

tonal, sa oled uskumatult osav sõnasepp aga see ei varja emotsionaalset veendumuste kaitsmist sinu tekstis. see sarnaneb usuga, mitte teadmisega.

teisalt ma mõistan su hirmu: oled olnud budist, krishna, suhelnud nägijaga jne ning sa pole mingil põhjusel ühegi juures pidama jäänud... võibolla oled tabanud orjastavat momenti võibolla midagi muud ning nüüd oled siin: paganate juures. võibolla tõesti oled juba väsinud otsimast ja tahaks pidama jääda mingi teooria külge... Cool


Viimati muutis seda sirel (Reede Dets 16, 2005 11:45 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
kuivik



Liitunud: 16 Dets 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2005 11:31 am    Teema: Re: castaneda, tensegrity Vasta viitega

tonal kirjutas:
parem oleks, kui on mõistmisega ja mitte läbi omaleiutatud prillide loetud castaneda, taisha abelari ja florinda donneri raamatud.



Ega sa nuid silmaarsti mängi siin? Confused Testid nägemist vai? Sinu omaleiutatud prillid on need head jah?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group