Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

tahte peale panemine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Apr 03, 2006 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

hirm on tegelikut manipualtsioonihoob, mis sunnib inimest kÀituma vatupidiselt Ôigele. kui inimene tunneb hirmu, siis ta teeb kÔik, et see hirm ei saaks tegelikkuseks (tema arvates). aga harilikult on asi nii, et selle hirmu all olles tehakse midagi, mis pole mitte Ôige - eesmÀrgiks vaigistada hirmu.
hirm on lÀbitunnetamata ja arusaamata asi/kogemus, mida ei olda enda jaoks selgeks mÔeldud - et MIKS ma seda hirmu tunnen, mida ma siis ikkagi kardan ja miks ma kardan ja mis on selle taga.
hirmu EI pea tundma, see on lihtsalt viide, et Ôpi veel.
ja surmahirm ei ole liikumapanev jÔud, lihtsalt me ei saa surmast aru ja siis kardamegi.
mul on olnud juhus olla meditsiiniliselt surnuks kuulutatud, nii ca 24 minutiks, ja siis millegipÀrast ellu Àrgata. ma ei mÀleta asjast midagi muud, kui et tagasitulek oli tÔsivalus.
aga kui ma enne seda juhust kartsin surma, siis pÀrast ei karda. ja ma ei tea miks - sest see minu arust ei andnud mulle mingit surma lÀbitunnetamist - tÔsi, kogemuse ma sain ja ilmselt mÔni teisik sai asjale pihta.

teiste surmale ei pea kaasa nutma. kui nutetakse, siis see nÀitab, et inimene oli surnule jaganud oma hingeosa ja nyyd nutab seda taga, sest see lÀks koos surnuga.
kui mÔni surnut taga ei nuta, siis ta lihtsalt ei toppinud oma juppe selle sisse (siis kui ta veel elas, loomulikult).
samas see kaasanutmine ja surnu kĂŒlge klammerdumine toob kaasa selle, et teine ei saa lĂ”plikult Ă€ra minna ja ka tagasi tulema hakata.
Kayaman
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Esm Apr 03, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

hirmudest saab jah neile otsavaadates aint lahti.
ma ise kartsin pidevalt pimedat surnuaeda, siis ĂŒksöösel vĂ”tsin sydame rindu ja kappasinn kell 12 öösel surnuaeda istusin mingi pingipeal seal ja kuulaisn vaikust. enam ei karda ka.-
siis oli veel hirm pimeda metsaees. sellega sama teema, aga mis hoopis vÀlja tuli, nimelt ma ei kardagi metsa, vaid piemdas metsas paiknevaid tiike jne. pidevalt kardan et vajun kuskile sohu jne Razz et sellega peab veel tegelema veidi.

ĂŒks foobia veel mis mind hĂ€irib on kuskil ujudes(jĂ€rves jĂ”es) kui supled ja vetikad haaravad kĂ”hualt nagu kinni. vot oiraisk see on jube tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 04, 2006 8:46 am    Teema: Vasta viitega

MÔistan nii. Surmal on kaks faasi, nii et kaks erinevat hirmu.
Esimeses on enesepeegeldus veel sÀilinud, teadvus enesepeegelduse kookonis.
Meditsiiniliselt “surnud” olemised, enda kĂ”rvalt vaatamised, "valgustunnelid", elu tagurpidi lĂ€bikerimised kuuluvad siia.

Teises faasis, surm "poeb kookoni kiudude vahele"

Kookoni kiud vĂ€ljendavad ĂŒksikuid loitse, mida inimene ketrab, millede ketramine kapseldab inimese tema sisemaailma - kookonisse, enesepeegelduse vangi.
Eneseteadvuse kadumiseni(esimene faas), inimene on kuningas enda sisemaailmas. Eneseteadvuse kadudes(teine faas), inimeselt vÔetakse tema kuningriik.
Üksikute loitsude vahel on sidusus, maailmakirjeldus kui tervik pannakse kokku ĂŒksikutest loitsudest. Kui surm kiudude vahele poeb, ĂŒksikud loitsud ei saa enam toitu ĂŒksteiselt, ei toeta teineteist. Hirm mis nĂŒĂŒd tekib, on reaktsiooniks.

Kuningas olemine sisemaailmas, hoiab sidusust, kuningas kontrollib sidusust ja hoiab oma kuningriiki. Nagu ĂŒtles mĂŒĂŒdis Odysseus.. mitte keegi ei saa mehelt vĂ”tta tema maailma.
Mitte keegi.. peale surma. Ja surma ees on vÔrdne nii kuningas kui narr.

Viimati muutis seda lycantrophe (Laup Veeb 28, 2009 2:23 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 8:32 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Pagan vÔib mÔista `oma` all iseend, `oma` egregori, `oma` jumalaid, keda orjab
VÔib `oma` taga ajades hakata vÔÔrast omaks pidama, enda `oma` vÔÔrale peale suruma.

Oma egregori loomist saab suht edukalt kirjeldada, paganlikult pinnalt.
Paganate hÀÀlestus on `omal`
Esialgu, see `oma` haarab vastsĂŒndind, uue jumala sisemaailma
Et levik saaks alustuse, tuleb `oma` tuua sisemaailmast vÀlismaailma.
? et kuhu. Staap
Vanal ajal peeti kÔnet, liiguti ilma mööda ringi. tÀnapÀeval sobib foorum nÀiteks.
Sellest jupikesest vÀlismaailmast saab `omand`.
Sisemaailmas `oma`... vÀlismaailmas `omand`
Omand mis tuleb asutajastaatusest.
Et omaniku taotlus mis seotud omandiga, on oma egregori loomine, sellest siis ĂŒks pealik staabis. Egregori looja.
Kes jagab terviklikult valitsemise pÔhimÔtteid ideaalsel juhul.
... on Ôppinud selgeks vÔimusÔrmuste valmistamise kunsti
TÀhtis kriteerium valikuks staapi on vÔimuiha, parajas koguses. Et sÀiliks lojaalsus
(naiste puhul kes energiadoonoriks, rahulolu sellest mis mehe vÔim tema maailma toob. mehe jÀrgimine ja mitte vigisemine)
Kes toitumisahelas allpool, kasvatatakse pimeda jÀrgimise vaimus.
Pime mustri jĂ€rgimine, pime mustri looja vĂ”imu tunnistamine. Mida ĂŒks korralik jupijumal ka propageerib – JĂ€rgige minu mustrit. Olen eksimatu. Olen vĂ€ljavalitu jne.
Hitler, Stalin, Mao Zedong...
Oma egregor ikkagi. VÔÔra Ôpetuse levik tÀhendaks oma egregori allasurutust.
Lenini teosed on see Ôige. KÔik muu on praht.
Vanade jumalate saast tingimata. VÔi nende mÔju. Muud vÔimalust ei ole.
Meetodid siin enda tahte pealepanemiseks: hirmukujude loomine vastaspoole suhtes, poolte valiku rÔhutamine jne.
? et kes toob.
Sisemaailma vÀlja toomiseks vÀlja kasutatakse naisenergiat.
See asi et armastus, hingeenergia, kasvatab
VastsĂŒndind jumal vajab naisenergiat kui ema mulli, et koguda jĂ”udu.
Kasvamine...
Toit kasvamiseks on inimeste usk. Usk sĂŒnnitab usku, kui sĂŒsteem toimib, illusioonimullid toimivad. Egregor saab toitu
TĂ€iskasvanuks saamine...
Kui jÔudu piisavalt, lÀheb vÔitluseks.
PÔhimÔte vabadusest et vaba on see, kellel on oma egregor

Huvitavaks kunstiks seejuures oleks teooria loomine mis keerleks ĂŒmber egregori loomise,
Samal ajal lÔimides sellesse sisse iseenda isikut, kiites iseenda isikut, luues isikukultust
Et teooria lugejal tekiksid seosed ikkagi vajalikus suunas – kuhu, kellele anda energiat, keda jĂ€rgida jne.
Kirjutades abstraktselt, ei pruugi tekkida seoseid vajalikus suunas.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ka see tekst on pÀris tark.
NĂ€dsa, asi juba liigub.
ArcanaDei
Pruun pÀike
Pruun pÀike

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ka see tekst on pÀris tark.
NĂ€dsa, asi juba liigub.

Jah inimkonnal on kÀes lapsepÔlve lÔpp Smile
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 8:24 am    Teema: Vasta viitega

Nohjah. See tuletas mulle ĂŒhte ennustust meelde. Cool

Tsiteerin::
“Tea, et ajast aega keerutab suur ratas ettemÀÀratuse vĂ”rku – ajastuid, mil nii Vaimu vĂ€iksemad kui suuremad pojad esitavad oma osa mustri kavandis...kuid see kavand peab vĂ€ljendama kahesuse pĂ”hjust ning kui koidab see pĂ€ev, siis iidne vĂ”itlus peab algama taas – sel korral tĂ€ie teadlikkusega kavandist. Nii saab ta tuntuks kui Viimne VĂ”itlus, mis tegelikult on alati olnud see ĂŒks ja ainus vĂ”itlus...ja mida vĂ”ideldakse taas ja taas.”

PÔrgujÔud enda osa mustri kavandis tutvustava promo juba esitand. Edasine vaid kampaania laiendamine.
Taevased jÔud alustust teind, ei ole veel tÀit hoogu sisse saand.
TÀit teadlikkust veel ei ole, aga jÀrjest enam tekib neid, kes kogu seda jura kÔrvalt vaatavad. Panevad uusi osasid mustrisse ilma oluliselt kellegi lambukeseks hakkamata.
Tolteekide keeles: kuulevad Kotka karjet. Ei aja vabadust ja oma egregori loomist omavahel segi... mÔistavad taotlust.
Ei toida egregoriloojate illusioonimulle.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 10:10 am    Teema: Vasta viitega

Mitte ei pane kuhugi juurde, kuid saavad teadlikuks olemasolevast.

Kui jĂ”ud kord alustas kasvamist, siis ta ei lĂ”peta ennem kuni on pĂŒhkinud teelt kĂ”ik takistused, et pĂ€ike saaks taas sĂ€rada ja uus elu tĂ€rgata. On olnud vaid ĂŒks ja pidev vĂ”itlus (antud kontekstis) ning see jĂ”uab lĂ”pule.

Isikukultus on tÀielik out! Palve jumala poole, on palve olematusesse. Enese jumalaks nimetamine, on enda tunnistamine olematuks. Olenemata isiku sÔnale antavast tÀhenusest on jÔud ise andnud sÔnale "jumal" = olematu tÀhenduse ja vaid see loeb. Muu on enesepettus.

Viimati muutis seda Gerdenel (Teis Apr 11, 2006 10:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 10:14 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Mitte ei pane kuhugi juurde, kuid saavad teadlikuks olemasolevast.

ok Smile
Viimne VĂ”itlus, mis tegelikult on alati olnud see ĂŒks ja ainus vĂ”itlus...
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 11:34 am    Teema: Vasta viitega

ma saan aru, et igasugune egregori kuulumine on selle orjamine. samas vĂ€heteadlik inimene on ka vĂ€he teadlik oma kuuluvusest mingitesse egregoritesse. alternatiiv on valida Ă€ra ja olla teadlik oma orjusest ning selle iseloomust ning seejĂ€rel - olles kogunud piisavalt teadmisi - ĂŒritada sellest vabaneda... vastasel juhul toimib lihtsalt pime ĂŒhest Ă€mbrist teise astumine ja illukas, et "olen vaba" sest ma ei tea kuhu egregorisse ma kuulun Cool
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Romantikud. Tehke algernonile kaastööd.
torukybarik
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Mind hakkab pÀris huvitama, mis magus asi seal matrixist vÀljaspool on, et tolteegid sinna meelitamiseks nii usinalt lobi teevad.

Orjastamisest. Kui ma ostan porgandit poest, mitte ei kasvata ise, siis ma olen poe ori? VÔi olen ma ori ainult siis, kui ma tean ainult seda, et ma pean porgandit ostma, sest see on ainuke asi mis mind toidab ja ma saan ainult t-marketist seda Ôiget porgandit?
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 11:57 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
alternatiiv on valida Ă€ra ja olla teadlik oma orjusest ning selle iseloomust ning seejĂ€rel - olles kogunud piisavalt teadmisi - ĂŒritada sellest vabaneda...

taotlus on see jÔud, mis vabastab tahte alt:)
kuuludes mingisse egregori, siis vabanedes sellest, vÔÔra tahte alt, taotlus on see mis teeb "tööd"
Vabadus kui oskus luua oma egregor, on vabadus lĂ€bi selle et pannakse enda tahe peale kellegile teisele. Oma egregor on pidevas vĂ”itluse teiste egregoridega. Et oma egregori ĂŒleval hoida ja laiendada, peab laiendama enda tahte piirkonda, vĂ”ites ruumi teistelt egregoridelt. Pole ruumi pole ju ka kuhugi seda enda oma istutada
Vabadus kui oskus hÀÀlestuda taotlusele on oskus teha "tööd" taotlusega
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

kui ma pole piisavalt teadlik iseendast, siis "minu taotlus" ei pruugi olla ĂŒldse minuoma... seega: ĂŒks egregor tirib teisest vĂ€lja; ĂŒks mull tirib teisest mullist vĂ€lja jne... ning nagu sa ĂŒtled:

lycantrophe kirjutas:
Vabadus kui oskus luua oma egregor, on vabadus lĂ€bi selle et pannakse enda tahe peale kellegile teisele. Oma egregor on pidevas vĂ”itluse teiste egregoridega. Et oma egregori ĂŒleval hoida ja laiendada, peab laiendama enda tahte piirkonda, vĂ”ites ruumi teistelt egregoridelt. Pole ruumi pole ju ka kuhugi seda enda oma istutada

seega egregorivaba eksisteerimist pole olemas. kui ei oska endaoma luua, siis vÀhemalt vali kelleomas istud.
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kui on oskus teha tööd taotlusega siis on sÔltumatus egregoridest.
Sellised vÀljendused nagu varitsejate varitsemine, reis teadvuse voogudel
Liigutakse vÔrgust vÔrku, vahel ka vÀljaspool, olles samal ajal teadlikud millises vÔrgus parasjagu ollakse
Ükski kalamees ei suuda endale sellisest kalast suppi teha
Vabadus kui tajumine, liikumine teadvuse meres, mitte enda areaali laiendamine, vĂ”rkude panemise oskus et siis pĂŒĂŒtud saagist toitu teha.
Kalamehel vÔib kunagi saak otsa saada, kalal kes oskab sÀilitada enda teadvuse, varitseda enda varitsejaid (kalamehi), liikuda teadvuse meres, sellist hirmu ei ole.
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

nÔus, kui on oskus liikuda egregorist teise nii, et egregor sind ei mÀrka Cool aga mis egregor see on, mis sunnib inimesi laulma "olen nii vaba, niivaba", sest astusin vÀlja "sellest" egregorist, mis sundis mind ostma porgandeid "sellest" T-Marketist ning samal ajal varjama korvikest seljataga porganditega, mille ta maast leidis Razz
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Sellest inimesest endast saab egregor, anorgaaniline teadvus.
On ise, mitte ei oma.
Ise laulab.
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

nojah. egregorist, mis sundis porgandit ostma vaba jah aga mitte vajadusest sĂŒĂŒa porgandit Cool jĂ€rgmisel egregoril piisab vaid poetada porgandit kuhu vaja Wink
Tagasi üles
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kala leiab ikka, selle vÀhese mis vajab Smile
Vajamata seejuures vÔrke, et ollakse ise egregor
Aitab teda kiire taip (teadvus)
ei pea just porgand olema, kÔlbab muu kah.
Suht kÔigesööja kala.
Ei kogu varusid, sööb vastavalt vajadusele,
piisab kui sööb pudi mis kÔikjal ringi hÔljub.
Ei pea sööki enda omandiks, on paindlik, leplik, kui peab jagama
Vahel juhtub et kalamees saab tigedaks, pidades sööki enda omandiks
lihtsalt et, söömisel ja söömisel on kah oma vahe
vabadus söömisest... ei nimetaks seda vabaduseks
pigem et, on söömisvajadus.
vabadus on sellest mida vÀhem vajad ja mida paremini vÔrkudest oskad vÀlja tulla
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

mitte vabadus söömisest vaid teadlikkus söömisest Wink ja ei saa ka see kalake kindel olla, et jĂ€rgmine pudi mida sööb teda ennast seest sööma ei hakka. varitsejale on pigem omane alandlikkus kui ĂŒlbus...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group