Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

ENESEARENDAMISE TRANSFORMATIIVSETE PRAKTIKATE KURSUS
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naumi



Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 2
Asukoht: teel

PostitusPostitatud: Reede Okt 28, 2005 12:14 pm    Teema: ENESEARENDAMISE TRANSFORMATIIVSETE PRAKTIKATE KURSUS Vasta viitega

ENESEARENDAMISE TRANSFORMATIIVSETE
PRAKTIKATE KURSUS


Kursus on mõeldud neile, kes on otsustanud keerata elus uus lehekülg ning on tahavad selle nimel midagi praktiliselt ette võtta. Kursuse käigus tegeleme iseenda tervikliku arendamisega ja läbi selle oma saatuse muutmisega. Kavas on emotsionaalsed, mentaalsed ja spirituaalsed harjutused, kuid kindlasti räägime ka füüsilisest kehast. Iga tund koosneb neljast osast - kahest teoreetilisest ja kahest praktilisest.

Tunni teoreetilises osas räägime ja arutleme järgmistel teemadel: * mis praktilist kasu saame enesearendamisest? * kuidas areng toimub? * vaimsus – mis see on? * kuidas oleme meie seotud maailmaga ja maailm meiega? * kosmilised ja inimlikud seadused * teadvus ja mitteteadvus * teadvuse tasandid * kuidas muuta oma teadvuse tasandit ja milleks seda vaja on? * kas ja kuidas sõltub meie elu meie maailmavaatest?* kas meie saatus on ette määratud? * mis on karma? * kuidas tekivad karmamustrid? * kas on võimalik oma karmat ja saatust muuta? * rahakarma * suhete karma * tervisekarma * millest sõltub tervis? * kuidas meie mõtlemine mõjutab meie elu? * milline on meie elu eesmärk, kuidas seda avastada ja järgida? * muutunud teadvuseseisundid * elu ja surm * kas surm on kõige lõpp? jpm.

Teoreetilise osa juurde kuuluvad ka testid ja harjutused, mis aitavad teil paremini mõista iseennast ja oma probleeme ning selgemini näha lahendusi. Saate teada: * milline on teie koht siin maailmas * millisel teadvusetasandil parasjagu asute ja kuidas oma teadvust arendada * milline on teie põhiline arengut takistav probleem * kuidas on katsumused teile kasu toonud * teis domineeriv energia ja kuidas seda tasakaalustada * millised on teie karmamustrid * teie rahakarma * teie suhtekarma * milline elukaaslane teile sobib * milline on teie elu eesmärk

Ka tunni praktiline pool koosneb kahest osast, millest üks on praktika ja teine visualisatsioon või meditatsioon. Kavas on erinevad praktikad, mille abil õpite maailma teistmoodi tajuma ja tundma: * joonistate energiapilte nii iseendast kui ka teistest, tõlgendate neid * õpite tajuma ja vaatlema aurat * tunnetate erinevaid stiihiaid * mängite rollimänge * katsetate oma tuleviku programmeerimise tehnikat * üritate hakkama saada mineviku painajatega * õpite tundma noorendamise tehnikaid * õpite palvetama * proovite ennustada tulevikku.

Iga tund proovite erinevaid visualisatsioone või meditatsioone.

Hinnas sisaldub soovi korral ka 1 tund individuaalset nõustamist.

Toimumise aeg: 10 korda teisipäeviti – 08.11., 15.11., 22.11., 29.11., 06.12., 13.12., 20.12., 27.12., 03.01., 10.01. kell 18-20, v.a. 08.11., siis toimub tund 18.15 – 20.15.
Toimumise koht: hotell “Oru” II korruse konverentsisaalis, Narva mnt.120B, mis asub Laululava Kadriorupoolse külgvärava juures.
Maksumus: 1800 EEK
Info ja registreerimine: Maare Kivivare naumi@hot.ee, tel. 51969703, vaata ka www.karma.pri.ee .

NB! Kindlasti on vajalik eelregistreerimine. Registreeruda hiljemalt 06.11.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 28, 2005 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Nihuke võimas vene sortside muster on siin sees, et karju appi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nihuke võimas vene sortside muster on siin sees, et karju appi.


aga karju, seda oskad üle kõige.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ja ma oskan veel palju muudki Razz
Aga jah, kuidas nüüd sortsidele pugejad elama hakkavad Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 295
Asukoht: põhiliselt metsas, keset Eestit

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ja ma oskan veel palju muudki Razz
Aga jah, kuidas nüüd sortsidele pugejad elama hakkavad Question

kahtlen su võimetes.
ei muutu midagi, ära tühja looda.
_________________
imetleb naisi nagu aegrimonia, maren, krõõt, natu, kati, neid on veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nihuke võimas vene sortside muster on siin sees, et karju appi.


ega sa ometigi konkurentsi ei karda?
mu teada karmaõpetus venemaalt ei pärine.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

vangis istumisest on ka lõpuks kasud sees,siis tead,et kui perse puruks nussitud,et enam ei taha Shocked

käige aga kursustel Rolling Eyes

aga veel on võimalusi,reisida,tööd teha........jne
tööturu ametist saab tasuta raamatubidamis kursusi veel ja keevitaja ja seal on ka igast võimalusi,praktilised ja puha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 31, 2005 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
ega sa ometigi konkurentsi ei karda?
mu teada karmaõpetus venemaalt ei pärine.
Kulla Keku, Sa ju nõid, vaata mustrit. See ju klassikaline vene kuulutus.
Venelased tutvustavad ennast igaleühele sellena, keda inimene kõige rohkem usub.
Konkurents? Kas näed kedagi Question

Aga samas ma ei viitsi teile psühhoanalüüsi teha kuulutusest.
Nõrgemad hävitatakse, kes sellest läbi närib, sellega lähme edasi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 2:06 am    Teema: Vasta viitega

võtke mult raha,tehke must midagi.
ega vist.
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 9:19 am    Teema: Vasta viitega

mis psühhoanalüüsi seal ikka vaja, vale algab esimesest lausest: "noh lollikesed, nüüd pöörame uue lehe, kõik paha jääb maha .."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Laughing
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naumi



Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 2
Asukoht: teel

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Lugupeetud nurisejad!
Esialgu ei planeerinud sekkuda teie sügavmõttelistesse ja sisutihedatesse arvamusavaldustesse ning arvatavasti ongi teile oluline monoloog, mitte aga dialoog, kuid kindlasti leidub lugejate seas neid, kes tahavad teada ka minupoolset arvamust teie avastuste kohta. Mis mul öelda? Kindlasti on teil õigus – oma seisukohalt, sest sellised nagu on teie mõtted, sellised olete ju ka teie ja lõppkokkuvõttes – selliseks kujuneb ka teie elu. Ega teie ju ometi kavatse oma mõttemaailma ja suhtumist elusse ning teistesse inimestesse muuta? Küllap olete rahul sellega, mis on? Miks ei peakski rahul olema? Taustauuringu mõttes tuhnisin pisut foorumis. Tokroda nimelt ütleb enda kohta (kirjaviis muutmata): need on siin lihtsustatud mudelid, mida foorumisse kirjutan. spetsiaalselt inimmõistusele kohandatud. Mina ise olen harjunud.* inimeses on väga palju teadmisi. minu eripära seisneb lihtsalt selles, et minu teadvust ei saa tappa.*ma ei allu kellegile siin planeedil. Kes ma olen, mõelge. nagunii ei mõtle seda keegi välja. Olge lihtsalt rahul, et ma annan teile teadmisi. *. oleme Bushiga sarnased. Aga meie erinevust Sa ei näe. Buss käib teisi vallutamas, mina hakin vallutajaid. Kes minu mõistusega mängib, see ärgu pärast virisegu, et jäi hammasrataste vahele. Seega olen ma ninatarkade kaitsja. Ilma meiesugesteta oleksite juba ammu orjad. *Ja nüüd ütlen manipulaatoritele kõige hirmsama asja, MEIE OLEMEGI ENERGIASAMMASTE LIIGUTAJAD.* Ma vajan intelikentseid sõdureid, kes oskavad oma peaga mõelda. Sain aru, et tegu on võimsa mehega, kellega naljatada ei tasu. Lugupeetud Tokroda – olen täielikult nõus teie alljärgnevate mõttearendustega: hävitaja jõlgub alati looja sabas, * Tõstetud inimene üldreeglina läheb ülbeks. Hakkab laiama, teisi allutama jne. Siis tuleb ta jälle põrgu saata, ning ta taltsub. * Kui inimene tahab saada paremaks, siis on tal valida kaks tegevust: arendada ennast või hävitada teised. Enda arendusega muutub ta paremaks. Teiste hävitamisega saab ta säilitada hetkeks oma positsiooni ja siis hävib ja taandareneb ta ka ise. * arendades ennast... siis on väiksem tõenäosus, et keegi hävitab sind * Ma saan aru, et Sinu ego ei luba väike olla. ja seepärast Sa uut infi ei saagi. ja pead teisi maha tegema selleks, et oma positsiooni säilitada. * Miks mõningad teevad teisi maha ?Kui lüüa teine maha, see tähendab, et viiakse teine tema enda tasemest allapoole, siis eraldub energia. Seda energiat saab endale haarata. seega inimene, kes teeb teisi maha himustab selle inimese energiat, hüvesid. * keda kummardad, selleks muutud. * Hing on haige. Midagi ei toimu. Oled maailma mängukann. Ei arene, elu on mõtetu.* Muidugi on sulle kõik lubatud. Ainult kas sa ise ka aru saad, mida Sa kokku keerad. Selleks, et mitte Sinu laga koristada, on otstarbekam midagi ette võtta. Nagu näha, et Sa õppida ei taha, siis segad teistel arenemast.
Eriti mulle meeldis üks teie avastus: Ohh, energiaid on 972 tükki. Ühed ühel tasandil, teised erineval.
Muideks need tuleks kõik läbi tunnetada ükshaaval.

Olen hämmingus Tokroda läbinägelikkusest, kui ta kirjutab, et “nihuke võimas vene sortside muster on siin sees, et karju appi”. Ei teadnudki, et kõik, mida tuhandete aastate jooksul, k.a. tänapäeval on kirjutatud vaimsusest, enesearendamisest, karmast, arenguteooriatest, energeetikast jpm. on tegelikult venelaste sepitsus. Tänan valgustamast!

Ka Tüünas on üks kõigiti tubli inimene. Enda ja oma tähtsate tegemiste kohta ütleb ta: *mind ristiti kohe mustaks maagiks, kui rääkisin, et teen asju iseenda sisemisest vaikusest (??? – mind ristiti Pühaks Peetruseks)* kuna antireaalsusesse minek on mul viimase nädala jooksul peaaegu võimatu olnud, mind on sealt lihtsalt välja tagasi surutud, võib oletada, et nende teenistuses on üsnagi palju kookoneid (inimesi). põhimõtteliselt võib ka õelda, et egregorid puurivad siinpool minu kookonit, et vähendada mu antireaalsuse käigud miinimumini. miks siis mitte ka teha seda vastastega. * täna kell 18.00 alustame uue jumalariigi loomist. praegu veel on eesti riik mingi vene naise putsis. tõmbame selle väja ja pistame eesti naise putsi. seega jääb maailmalõpu kuupäevaks 23. aprill 2005. see naine on meie kontrolli all. seega ka riik. * olen endal täheldanud vahel midagi, mille nimetan käitumisjuhendi puudumiseks. on olukorrad, millega mu teisikud ei saa hakkama. siis käitun totralt, lollilt, juhmilt. * üldiselt on nii, et paganate ringist välja ma enam võnkeid ei anna. * mulle tundub, et naisega suhtlemine käib suurelt jaolt läbi allkõhu. ükskõik, mis tasandi asju vahetan naistega, ikka käib läbi alakõhu. ma ei tea, miks näiteks ei saa ma energiat liigutada otse kahe päiksepõimiku vahel. võibolla ei taha. võibolla on mul mingu jupp puudu. kst.* kõige lihtsam seestumine on seestumine kollide või haigustega. nad räägivad ja tegutsevad meie asemel. veidi keerulisem on seestumine iseenda alateadvusega. näiteks kui joodikul aju seiskub, tuleb joodiku alateadvus siia ilma. tal on joodiku keha, suu, käed jne. kui alateadvuses on kolle, tulevad need samuti kaasa. kui inimesed minu kõiki loomi näeks, situks nad ennast täis. aga kui mul on tunne, et ma ei peaks laskma endale pähe kusta, on mul neid vaja.* reede öö vastu laupäeva said nad mulle kaunis ligi. laupäeva pärastlõunal toitsin nendega oma "loomi".* tegelikut tahavad inimesed teistelt energiat röövida. samamoodi nagu me siin maailmas üritame teistel nahka üle kõrvade tõmmata, et "paremini" elada, teeme seda ka parailmas. * inimestel on luul vaimsusest. et võibolla siin maailmas olen ma natuke paha aga paratasandil on elu nii ilus, kõigil virvendavad südamed silmade ees jne.

Muuhulgas on Tüünas esinenud ka selliste mõtteavaldustega, millega olen suhteliselt päri: Miks mõningad teevad teisi maha ?Kui lüüa teine maha, see tähendab, et viiakse teine tema enda tasemest allapoole, siis eraldub energia. Seda energiat saab endale haarata. seega inimene, kes teeb teisi maha himustab selle inimese energiat, hüvesid. * vaimselt areneda soovivad paljud. õpitut arenguks kasutavad vähesed. peenmaailma oskusi õpitakse selleks, et teistel veel osavamalt nahk üle kõrvade tõmmata.

Kulla T.! Sinu läbinägelikkus paneb mind imestama, kui väidad, et vale algab esimesest lausest: "noh lollikesed, nüüd pöörame uue lehe, kõik paha jääb maha .." Siiski ei teeks paha uurida, lugeda midagigigigi enesearendamise kohta. Polegi väitnud, et kõik paha maha jääb, kuid see on võimalus midagi oma elus muuta. Muutmine käibki kõigepealt läbi iseenda. Ning ka see – palju me muudame – sõltub meist. Primitiivne on väita, et keegi tuleb ja teeb minuga midagi ning mina, vaeseke, kannatan. Kõike seda teeme ikka ise. Kui selle arusaamiseni jõuame, siis alles sealt hakkab muutumise tee – ei enne. Sa pole ju ometi rumal inimene, kuid ma ei suuda mõista, millise kohaga sa ometi neid totrusi genereerid? Kas elu on igav või? Vaata enda ümber ja näed palju ilusat ja hingekosutavad ja huvitavat. Elu on vägagi huvitav kui osata seda näha. Mis on areng? Areng on ego vähenemine. Mida arenenum inimene, seda väiksem ego.

Ja nüüd üks vaimline harjutus teile mõlemaile. Ãœritage vähegi objektiivselt oma kirjutisi vaadata. Teada ju on, et inimene on selline nagu ta mõtleb ja ka välja ütleb. Mis mulje teil iseendast jääb? Mida te oskate öelda – millise isikuga tegemist on? See analüüs võiks teile küll kasuks tulla.
Loodan, et see teema on nüüd ammendatud ning ma ei kavatse teiega selle foorumi raames sõnasõda pidama hakata.
Kõike kaunist!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kes teab, mis on manerism?

See on see, kui peale sõimukirja lisatakse, et kõike kaunist. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

mis sa selle kõigega õelda tahtsid, mida sa mu kirjutistest välja noppisid?

mina ütlesin sinu jutu kohta, et uue lehe keeramine on demagoogia.

ja ammendamise ja lõplikuse kohta ma arvan ka, et mõneks ajaks oled sa ennast ammendanud.

ja on sul mõni hea põhjendus, et miks sa reedel sellisel kellaajal oma kuulutused panid?

edit:
mis puudutab sortside mustrit, on see sees nii reklaamis, sinu kirjas ja üsnagi tõenäoliselt ka praktikates, kui neid läbi viid. see on üks näide sellest, kui "raske" on uue lehe keeramine.


Viimati muutis seda Tüünas (Teis Nov 01, 2005 6:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

no panin tähele, et tegemist on taas ühe ego vähendajaga, kes võttis isiklikult tema poolt reklaamitava õpetuse ründamist. maha tehti õpetust, mitte persooni aga persoon tegi mida?

kui ma enne veel oleksin arvanud sellest õpetusest midagi, siis pärast persooni esinemist, kes ise oma õpetust järgida ei suuda mul tekivad tugevad kahtlused selles osas... (muidu ma arvan ka et mida vähem ego, seda lihtsam elada Smile)


Viimati muutis seda sirel (Teis Nov 01, 2005 6:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

lahedad võrdlused Cool
üldiselt olen ma naumiga nõus, et enesearendus ja enda harimine ei jookse kellegil siin mööda külgi maha.

kuidagi ebaviisakad reaktsioonid mu arust. milleks see reklaami koht siin on kui mitte reklaamida?

tokroda, vastuseks su küsimusele: sul konkurentsi palju rohkem kui sa endale tunnistad. alternatiive on rohkem kui üks. igasugusele enesearendusele. see ei ole kriitika, vaid lihtne fakt.

sirel, kuidas see sinu ego peaks vähendama, mida naumi ütleb? järelikult tundsid end puudutatuna.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Naumi.
Esiteks, tahan Sulle mainida, et Sinul ei ole toetavat energiat taga. Sind on hüljatud.

Teiseks. Ega ma asjatult ei kirjutanud venelaste muster. Karmat, kui mustrit olen ainult mina käsitlenud. Venelased segavad, et ma selle teadmise rahvale annaksin. Ise nad minu varastatud teadmisi levitavad oma teadmiste pähe.
Nüüd Sulle üks väike õpetus karmast. Kui tarbid varastatud valgust või energiat, pead varem või hiljem tasuma õigele omanikule.

No mis siin kosta: Järjekordne Tibi, kes jõlgub välismaa mehe sabas. Jah seekord paratasandil. Reeglit tead, mis sellise naisega tehakse Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tähh, Naumi! Vaatamata sellele, et Su pakutud kursusel (ja ka muudel pakutavatel seetootaolistel) osalema ei hakka (mul lihtsalt oma teekäimisest tänaseks personaalne, kursusetu arusaam;)) - tegid ära töö, mida mõtetes juba pikemat aega kandnud olen, aga pole viitsinud ette võtta (või pole tundnud piisavat motivatsiooni; miks?? Razz )... Tähh seega mu (..meie/teie/nende..) mõtte materialiseerimise eest Smile
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:

sirel, kuidas see sinu ego peaks vähendama, mida naumi ütleb? järelikult tundsid end puudutatuna.


ma ei tea kuidas see peaks vähendama. aga ma hakkan jõudma veendumusele, et nimetatud kursused toimivad vastupidiselt - see tähendab, et mingil kummalisel põhjusel nendel osalenud inimeste egod suurenevad, mida oli ka juuresolevalt pildilt hästi näha Cool
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, see on naljakas.
Kookoneid ei ole tajuda, aga tõstmise energia on olemas.
Ainuke järeldus: Teostatakse varastatud energia pealt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group