Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tokroda plaani muutus.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 4:37 pm    Teema: Tokroda plaani muutus. Vasta viitega

Selleks, et võidelda Egregoridega, oli kaks teed. Kas siinpool või antireaalsusega. Mis nende erinevus on. Kui siinpool võidelda, siis ma pidin kasutama inimesi ja neile võnkeid andma. Aga selleks, et inimestele võnkeid anda, pidin nende kookoneid kasvatama. Aga see plaan kukkus läbi, sest rahvas hakkas topeltmängu mängima ja naised hakkasid meeste kookonitega teisi puruks lööma. meeskond lagunes.
Nüüd lähen teist teed pidi. Teisel teel käies ma ei vaja enam inimesi. Seega kookoni kasvatavat jõudu ma enam ei väljasta. Aga purustan küll. Loomulikult neid, kes mind hävitama tulevad.
Seega sorry, te kukkusite läbi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

ma polegi päris aru saanud, kas kookon on siin või seal pool. või kogeme kookonina sidet antiteaalsuse teisikuga. või et, kui siin on kookon, siis saab luua sideme antireaalsuse teisikuga. minan sinna ja jääda teadvele, tulla tagasi ja jääda teadvele.

üks on selge. egregoridel endal pole kookonit. samuti ei küüni egregorid antireaalsusesse. seega saavad nad sinna ainult läbi inimese kookoni kasutamise.

kuna antireaalsusesse minek on mul viimase nädala jooksul peaaegu võimatu olnud, mind on sealt lihtsalt välja tagasi surutud, võib oletada, et nende teenistuses on üsnagi palju kookoneid (inimesi). põhimõtteliselt võib ka õelda, et egregorid puurivad siinpool minu kookonit, et vähendada mu antireaalsuse käigud miinimumini. miks siis mitte ka teha seda vastastega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kookon asub siinpool. Seitsmendas sfääris. Seal asub ka võõrinstalatsioon.
Egregorid asuvad kuuendas sfääris.
minu plaan oli egregorid purustada inimeste kookonitega. Sellepärast ma neid kasvatasin. Aga enamus läksid vöörinstalatsiooniga diili tegema ja hakkasid meid väheseid äraostmatuid pedereerima.
Seega see variant kukkus läbi.
Aga on võimalus antireaalsus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kui Sa egregoreid purustad inimeste kookonitega kas siis kookonid ei lähe katki?
Tokroda kirjutas:
minu plaan oli egregorid purustada inimeste kookonitega.
Tagasi üles
Freya
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Arrow

Viimati muutis seda Freya (Püh Veeb 26, 2006 1:48 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab et Tokroda uus plaan on väga hea plaan, jälgides mõndade foorumitegelaste agressiivsuse kasvu ja kerget metsistumist. On tunda ka parajat paanikat...

Ma arvan küll, et ka üksinda on võimalik kõike muuta.
Mida vähem osakesi, seda täiuslikum süsteem.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Paistab et Tokroda uus plaan on väga hea plaan, jälgides mõndade foorumitegelaste agressiivsuse kasvu ja kerget metsistumist. On tunda ka parajat paanikat...
Ärgu toppigu oma kätt hundi(nii mõnigi teab keda ma hundi all mõtlen) lõugade vahele.
Tsiteerin::
Ma arvan küll, et ka üksinda on võimalik kõike muuta.
Mida vähem osakesi, seda täiuslikum süsteem
Individuaalne lähenemine on alati parim. Sest mida rohkem tegelasi ümber sebimas seda tõenäolisem on tulemuseks läbi kukkumine Twisted Evil
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Kui Sa egregoreid purustad inimeste kookonitega kas siis kookonid ei lähe katki?
Tokroda kirjutas:
minu plaan oli egregorid purustada inimeste kookonitega.
Egregor asub kookonist madalamal. Kui egregori kookoniga rünnata, siis ei purune kunagi kookon. Kookonit saab lõhki lüüa teise kookoniga. Muideks iga inimene, kellel on töökorras kookon saab egregori rünnata.
Ja mis puutub konkreetselt Sind, siis sinu kookoniga rünnatakse neid inimesi, kes ründavad egregore.

Freia.
Strateegiat ma ei avalikusta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Arxos kirjutas:
Paistab et Tokroda uus plaan on väga hea plaan, jälgides mõndade foorumitegelaste agressiivsuse kasvu ja kerget metsistumist. On tunda ka parajat paanikat...
Ärgu toppigu oma kätt hundi(nii mõnigi teab keda ma hundi all mõtlen) lõugade vahele.


Mõtle näiteks sellele, et miks tegeled enda "omaduste" tõestamisega teistele ? Kui oleksid tõesti seda millena ennast esitled, siis ei ajaks sa ka teiste arvamust taga.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mõtle näiteks sellele, et miks tegeled enda "omaduste" tõestamisega teistele ?
Loodus on paika pannud, et kui keegi on kellegile "saba peale astunud" siis eelneb enne vastu tegevust hoiatus lõrin, lõgin, sisin jne. Teiste arvamus ei lähe minule kohe üldse korda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ma hoiatasin Sind.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Sina astusid minu "sabale"
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ära siis tallu teiste sabade peal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest võiks nüüd üksteise nokude pikkuse, suuruse ja kuju üle vaidlemise lõpetada. Eriti tillist sikutamise. See on juba tervisele kahjulik.
Lõppeks oleneb ka sellest, millise naisega koos olete.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Arxos kirjutas:
Mõtle näiteks sellele, et miks tegeled enda "omaduste" tõestamisega teistele ?
Loodus on paika pannud, et kui keegi on kellegile "saba peale astunud" siis eelneb enne vastu tegevust hoiatus lõrin, lõgin, sisin jne.


Minu mäletamist mööda oled seda teinud ainuüksi tänase päeva jooksul vähemalt 4 korda.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ära siis tallu teiste sabade peal.
Mis valemiga mina sinu sabal tallun? Kui ma kedagi rünndan siis ma loodan, et ta saab sellega ise hakkama. Ning ma rünndan ainult siis kui ma näen, et keegi tegeleb lollustega. Või on sinu kambal meie suure idanaabri põhimõtted? Shocked meie omasi pekstakse Shocked
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Minu mäletamist mööda oled seda teinud ainuüksi tänase päeva jooksul vähemalt 4 korda.
Minu põhimõte on see, et parem lõriseda hääled kähedaks kui hakkata verd valama. Vägivald on asjatundmatu viimane võimalus. Ma mõtlen füüsilist vägivalda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 28, 2005 12:01 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
Või on sinu kambal meie suure idanaabri põhimõtted? Shocked meie omasi pekstakse Shocked
Seletan: Eestlasele on kombeks mõelda ja tegutseda oma jõu pealt. Idanaabrid õigustavad ennast, eitavad oma probleeme, tahavad jõuga tõde kuulutada, varastavad energiat, täidavad pimesi naiste käske. Noh ühesõnaga käituvad, nagu Sina.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group