Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Surmaingel

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 10:33 pm    Teema: Surmaingel Vasta viitega

Surmaingel on inimene, kellega koos midagi tehes, eriti kooselu loob inimesele kannatusi kuni surmani välja.
NÄITED:Mul oli üks tuttav naine. Jättis oma mehe maha ja hakkas uut meest taga ajama. Nii kui kohtus kellegagi ja kui käima hakkas, nii see mees surma sai. Ta oli jõudnud juba kolm meest sedasi ära tappa. Kes liiklusõnnetuses, kes uppus ja kolmas sai elektri löögi. Siis läksid me teed lahku. Palju ta veel teise ilma saatis ma ei tea.
TEINE NÄIDE: Minu üks sõpranna tutvus ühe mehega. Peale temaga seksi alati juhtus temaga midagi. Murdis jalaluu, jäi töökohast ilma jne. Õnnetused lõppesid, kui ta lõpetas suhte.
Surmaingel on inimene, kes on ainult tarbinud teiste inimeste hüvesid. Nüüd on loodus ta endast isoleerinud. Välja heitnud. Selleks, et elada röövib teiste eluenergiat. Eluenergia kaotust tunnemegi õnnetustena, kuni surmani välja. Seda saab ta teha kõige paremini läbi sex suhte.
Kaitse surma ingli eest: Tuleb pöörata oma negatiivne külg tema poole (negatiivsus on inimese kaitse). See tähendab, et ropendada, olla agresiivne jne. Teate ise küll, mida teha.
Tavaliselt oskavad surmainglid mängida eduliselt rumalaid, abituid, tagakiusatuid jne. See selleks, et võita poolehoidjaid, kes tormaksid tema ohvri kallale (kui ohver kaitseb ennast, siis ta ju paha inimene). Selleks ongi HEAD INIMESED. Nemad tulevad korda looma ja negatiivsust hävitama. Kui see tehtud, siis on ohver kaitsetu ja surmainglil järjekordne kõhutäis olemas. Ainuke “kurb” asi on see, et surmaingli järgmine ohver on see, kes teda kaitses ja aitas.
Ja siis inimesed nutavad, et soovides head said vastu pead. Tegelikult soodustasid oma lollusest mõrva. Ja said täiesti teenitult karistada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:52 am    Teema: Vasta viitega

tekkis selline küsimus, et kas surmaingliks sünnitaks, st. on see talle juba kaasa antud sündides või siis saadakse selliseks elu jooksul, tehes oma eluteel vigu? mis seda olemust põhjustab ( tehtud pahateod ja teiste ärakasutamine) ja kas sellest olemusest on võimalus ka vabaneda Question
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:58 am    Teema: Vasta viitega

ma usun et selleks ei sünnita.
sündides peaks kõik energiad olema puhtad.


vähemalt nii on minu arvamus.
kuid kui juhtub et ei ole nii siis... siis ongi meie elu puhtal kujul ette määratud.
Tagasi üles
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

okei saan aru,et sumaingli staatusest saad lahti,kui lõpetad teiste hüvede tarbimise ja lood uuesti loodusega kontakti,kuid mis põhjusel mõni inimene ise otsib kontakti surmainglitega?Vaevalt,et mõni tahab oma eluenergiast lahti saada või on ta siis kellegi teenistuses,et energiat kantida?
Näiteks üks minu tuttav elas mõnda aega ühe surmaingli juures,siis läks teise surmaingli juurde,praegu on seal mõned aastad paigas olnud. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
ma usun et selleks ei sünnita.
sündides peaks kõik energiad olema puhtad.


vähemalt nii on minu arvamus.
kuid kui juhtub et ei ole nii siis... siis ongi meie elu puhtal kujul ette määratud.


Eelmise elu võlad ja vead jäävad ikka alles.
Ei ole nii, et teed selles elus s**** ja oled järgmises elus puhas poiss
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Osad on juba sündides surmainglid. See eriti räige karistus. Tavaliselt ikka saadakse elu jooksul.
Muideks on võimalik ka parandada ennast. Siiamaani pole ühtki näinud.

Inimene kohtab surmainglit selleks, et välja arendada oma negatiivne pool ehk kaitse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group