Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pomm uudis!!!!!!!!!!!
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 12:51 am    Teema: Pomm uudis!!!!!!!!!!! Vasta viitega

Täna informeeris mind üks tuntud nõid, et lõpuks ometi on likviteeritud Jehoova kanal siia planeedile. See toimus teisipäeval. Seega kristlased on kaotanud oma juhi. No loomulikult panevad mõned vanast rasvast edasi, aga ega kauaks neil enam pidu ole. Pole juhendeid, pole tegutsemise mudeleid. Ma arvan, et pole mõtet enam hirmu tunda. Ja samas ega pugemine ja palvetamine aita.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Marge
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 281
Asukoht: Saue vald

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 9:45 am    Teema: Vasta viitega

Kristlased ei ole kaotanud oma juhti....rääkisin Temaga alles täna hommikul. Wink Ka Piibel, kui kristlase elu juhend on alles.... hirmu Jumala ees tekitavad inimesed ja saatan, kes Jumalat ei tunne ja kes Teda tunda ei taha. Likvideerimine (kuidas iganes inimesed/nõiad seda ka arvavad tegevat) ...no selline asi on võimatu. Loodud olevus ei saa oma Loojat lihtsalt likvideerida....aga alati on võimalik oma vanast rasvast kujutelmasi luua oma kõigeväelisusest.

Nõidumine ja susimine ei aita.....JUMAL ON SEESAMA EILE, TÄNA JA IGAVESTI.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Margele
Selle asemel, et teistega kohe vaidlema hakata, võiksid enda õigustamise asemel kulutada selle aja teistelt saadud info kontrollimiseks ja läbitöötamiseks. Suvaline info tulebki sulle selleks, et sa areneda saaksid. Kui sa aga seda eitad, sest see on vastuolus sinu seniste arusaamadega, siis ei anna sa ise endale võimalust areneda ehk ülenduda.

Minule tuleva info kohaselt ei ole Jeesus Kristust kunagi olemas olnud. Juhul, kui see info osutub tõeseks, kas sa suudaksid siis endale ja nendele inimestele, kellele sa seda supervalet Kristusest kuulutanud oled, andestada?

Härra Jehoova tegi kunagi ammu planeedi Maa jaoks suure teene, mille eest anti tema käsutusse teatavad süsteemid ja tehnoloogiad. Paraku hakkas talle aga ülemvõim meeldima ja lõpuks ei jäänud Linnutee Galaktika Komisjonil muud üle, kui saata ta eksiili koos temale usaldatud süsteemide ja tehnoloogiate kasutusõiguse äravõtmisega. Tema peakorter asus intuitiivpoole kuuenda ja seitsmenda dimensiooni vahel nn. Hallide juures.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Margele veel.....kas Te saa te tõesti KINDEL olla et vestlesite õige olendiga, või sellega kes kasutab valenime ja võltspassi?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy

No kui ma seda teadet lugesin, siis läksin järsku ikka nii jube rõõmsaks, et lausa müstiline ja enesetunne automaatselt paranes Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Margele.
Jumalatega on võimelised suhtlema ainult vabad hinged, isiksused. Orjad suhtlevad kollidega. Nüüd küsimus millise kolliga semmid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Mis ajast Jehoova Marge Jumalaks on, kas mitte kristlased Jehoovat valeusu alla ei liigita.
Sa Marge ära ole nii kergemeelne, muidu võid kogemata palju halba korda saata. Pole ime kui need Jumalad kes osadega rääkimas käivad, poleks mõni majanaabrist nõid keda nad koos risti ja sõbrannadega taga kiusanud on. Tõenäolisem on loomulikult et tegu on mõne kolliga. Kõige mustem olend võib võtta ka kõige puhtama (ma ei räägi sinu Jumalast) olendi kuju. Niiet kui ta sult järgmist ristisõda palub, siis on ainult kaks võimalust - kas ta on koll või kristlaste Jumal Laughing

Nüüd on hea uurida kas suures osas selles s*tast mis siin Maailmas korda saadetud, oli süüdi Jehoova või inimesed ja inimeste enda loodud egregorid.
Mina olen lugenud et Jehoova on suur rahuarmastaja kes erinevalt paljudest teistest tunnistab et tahab saada enda kontrolli alla tervet Maailma. tema ütleb et metslased on need kes sõdivad, tema rahvas ei sõdi ja tema kaitseb neid teiste metsluse eest ja ainult nemad jäävad ellu, kui inimkond enda metsikusega armageddoni esile kutsub. Jehoova pole ju ristisõdu korraldanud.
Minu jutt võib olla väga ebaadekvaatne, sest ma ei ole mõni looja, et mul Jehoova paturegister käepärast võtta oleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 9:02 am    Teema: Vasta viitega

Sõnum: "Kohtuotsuseid langetawad need, keda pole selleks wolitatud"

Ma arwan, et see pommuudis oli kuluaaride salasepitsus Rolling Eyes
Kõike ka ei maksa uskuda, weel wähem suure kella kylge riputada.

Miks mõned arwawad, et nende sisehääl on õigem kui kellegi teise oma ja et nendel on õigemad kõnelejad kui kellelgi teisel.
Oma suures wõitlustuhinas wabaduse eest oleks hea siiski wahet teha, millele see on suunatud - kas Loojale/Loojatele, Kollidele (ma kyll ei tea siiani, kes need on) inimestest wõimukandjatele, nendele kes religioonist kasu lõikawad, usule wõi usklikele (kaswõi Marge).

Igaljuhul on Marge palju wabam ja julgem oma usus kui paljud, kes tokrodale siin foorumis järgi hyyawad nagu oleks äratehtud.
Yksikisikute wastu suunatud rynnakud ei ole muud kui oma nõrkuste ja hirmude warjamine. Agressiiwsus tuleb hirmust.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 9:17 am    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:

Igaljuhul on Marge palju wabam ja julgem oma usus kui paljud, kes tokrodale siin foorumis järgi hyyawad nagu oleks äratehtud.
Yksikisikute wastu suunatud rynnakud ei ole muud kui oma nõrkuste ja hirmude warjamine. Agressiiwsus tuleb hirmust.


Väga palju on räägitud sellel teemal, ja kordan üle, kes aru ikka veel pole saanud. keegi ei hüüa siin foorumis mitte kellelegi järele, kõigil on oma isiklik maailmapilt, igaüks näeb palju erinevaid asju ja kui seda puslet hakata kokku panema, siis sarnaneb ta Tokroda juba natuke enam kokkupandud puslele. isiklikke nägemusi ja veendumusi ei saa mitte kuidagi muuta ega midagi kaela määrida, selleks peab üsna nõrk inimene olema. areng toimub hoopis teisiti. programm on algselt kõigil juba sees, siinkohal on tegemist pigem avastamisrõõmuga.
Ja kui tähelepanelik olla, siis näeb et agressiivsus tuleb väljaspoolt tulevatelt jõududelt. sisering ei pea mängima "kes aias kes aias" mängu.
hirm on hoopis nendel, kes avastavad et maailm ei koosne ainult sellest milles nemad elanud on ja millega harjunud, kõik uus hirmutabki alati alguses.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 9:17 am    Teema: Vasta viitega

Flyghost - koerad hauguvad, aga karavan läheb edasi... Wink
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 9:47 am    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
.../programm on algselt kõigil juba sees/...


Kui programm on algselt sees, mis wabadusest siis jutt on? Wabadus waid selle programmi wõimaluste piires?
Ma saan aru, kui sa räägiksid endast kui programmi tegijast/koostajast, isegi siis poleks wabadust, saaksid kasutada waid etteantud wõimalusi.

Nii et ikkagi tuleks selgeks teha, mida wabaduseks pidada (kokkuleppeliselt siis), millise ikke alt tahetakse wabaneda - kas tuleks selleks mõni kanal elimineerida ja uus tekitada wõi piisab kanali hõiwamisest wõi laseks senise kõik weega alla ja waadata mis järgi jääb... Wink ja siis lähtuwalt sellest edasi minna.

Kysimus siis suurele ringile - mida peetakse silmas, kui räägitakse Wabadusest?
Kas igayhel oma wabadus ja isikliku proge koostamine wõi igalyhel wabadus kasutada seda proget, mis on walmis ja sobiks wõi hoopis wabadus olla mõne progekoostaja marionett Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Selle programmi all pean silmas seda, et inimesel on loomulik tung olla lähemal Loojale, st inimene on loodud püüdlema täiuslikkuse poole ja olema temaga nii sarnane kui võimalik.

See Teie vabaduse jutt, andke andeks aga mind huvitab mis on Teie jaoks vabadus? Smile Kas soovite füüsilist vabadust või hingelist?

Teie jutust saan aru nii, et sooviksite olla kõigelooja, järelikult siis oleksite täiesti "vaba". See sõna on nii suhteline, sest kui isegi saaksite kõigeloojaks oleksite ikkagi sõltuv oma loodust.

Vaba olemine tähendab vabadus valida endale sellise tee mis avab vaimsele arengule kõik piirid. Näha elu hoopis teise nurga alt, seda on väga raske seletada, sest minujaoks on see künnis ületatud. Ma olen vaba tegema selliseid otsuseid mida pean õigeks ja kuna teatud takistused on ületatud, tean juba ise mis on õige. Nüüd on ees ainult edaspidine teadmiste omandamine ja järgmine etapp ja nii edasi ja edasi. Kuna meie füüsiline keha on materiaalne, siis me sõltume loomulikult materjaalsetest hüvedest nagu toit, riided, kodu jne, aga see on teadagi kõigest 0 aste. Ma ei eksisteeri enam vaid elan, ja see on kõige tähtsam.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 10:16 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult kõige rohkem ongi mulle siin foorumis tekitanud kysimusi see jutt orjusest wabastamisest ja Wabadusest ja pyydsin oma kysimustega jälile jõuda, mida siin wabaduse all mõistetakse.
Wõi olen ma walesti aru saanud, et selle foorumi eesmärgiks on Wabaduse saawutamine, kellegi wabastamine?
selenium kirjutas:


See Teie vabaduse jutt, andke andeks aga mind huvitab mis on Teie jaoks vabadus? Smile Kas soovite füüsilist vabadust või hingelist?

Aga wastuseks selenium sulle, et mis minu jaoks on wabadus... Minu jaoks on wabadus see, et seda endale mitte eraldi eesmärgiks pystitada. Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 10:38 am    Teema: Vasta viitega

Teie eesmärgiks on hoopis soov tõestada endale et teatud grupp inimesi on l**lid, mitte miskit enamat Smile
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 11:01 am    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Teie eesmärgiks on hoopis soov tõestada endale et teatud grupp inimesi on l**lid, mitte miskit enamat Smile


Wale wastus Wink
Kolm korda wõid weel arwata, kui see on sulle oluline... Rolling Eyes

No mul, nagu igal teiselgi, on asjadest oma arwamus ja kui ma leian teiste mõtetest enda jaoks midagi sobiwat, siis wõtan selle heameelega omaks. Selleks pole mul waja ju lollusi otsida, pigem ikka otsin ma teiste tarkusi, et neid omadega liita/sobitada/täiustada ja siis midagi genereerida Wink
Kui neid nyyd ikka niisamalihtsalt määratleda saabki, kustmaalt algab lollus ja kustmaalt lõpeb tarkus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riiu Kukk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, kallis foorumirahvas!

Ma pole suurt foorumites kolaja, aga tuttavatelt kuulsin ja tulin vaatama.
Esmapilgul on siin ikka suur segadus küll.
Kõik räägivad midagi, aga mida? Mina sotti ei saa...
Mingi Tokroda teatab, et on Jehoova vagaseks teinud.
(Päris tagasihoidlik vennike, ma ütleks.)Ja siis see Katus Sõidab laulab sama laulu.(Nimi juba ütleb, et Paldiski mnt.-lt jalga lasknud).Õnnetud usklikud Marge ja flighost on nüüd täitsa ilma peremeheta. Täitsa jama kohe. Mis nõu anda? Mis esimesena pähe lööb? Marge ja flighost peaks endale puusliku meisterdama, saaks vähemalt millegi ees nüüd kummardada. Kelleltki nõu küsida, kellelegi oma muresid kurta ja kelleltki õnnistust paluda.
Pole ka mingi ime, et need kaks vaga inimest nii liimist lahti on.
Mitu tuhat aastat Jehoova kõigi oma tallekeste eest hoolitsenud ja nüüd siis äkki mingid Eesti nõiad võtavad võimu üle.
Olen fighostiga täitsa ühel meelel, et
"KOHTUOTSUSEID LANGETVAD NEED, KEDA POLE SELLEKS VOLITATUD"
See on ikka ennekuulmatu ülbus hakata selliseid asju avalikult teatama. Selleks on ikka Jehoova volitust vaja. Sellist asja saab teatada ainult kirikupea või müüriladujate pealik.
Seda tahtsingi öelda, et kord on käest ära ja valeprohvetid valetavad.
Ärge uskuge neid, Jehoova on surematu nagu Gashei vene muinasjuttudes.
Jehoova on surematu, sest ta on ju ometi JUMAL !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riiu Kukk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tuli veel paar mõtet pähe, panen need kohe kirja, et ära ei unustaks.
Mida veel Margele ja fighostile soovitada?

Vaadake, siin foorumis on minu arusaamist mööda palju selliseid inimesi, keda saaks enda leeri meelitada. Mina nimetaks neid võitlevateks ateistideks: Poder, Hiievana ja Sepp.
Praegult kuluks nende abi küll marjaks ära.
Andke poistele Piiblid kätte ja saatke vaenlaste ridadesse. Pealt näha ateistid: vihkavad igasugu nõidade jaburdusi, need oleks paras kahurilihaks teha.
Las vaidlevad-võitlevad nende nõianägudega niikaua, kuni keel vestil. Siis paras ligi hüpata ja nõidadele surmahoop anda.
Mis selle vabaduse-orjuse üle ikka jahuda, andku parem korralikult Piibliga pähe!
Tõde on ju nii võimas, et võtab vägevamagi nõia jalust nõrgaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk kirjutas:
... Täitsa jama kohe. Mis nõu anda? Mis esimesena pähe lööb? Marge ja flighost peaks endale puusliku meisterdama, saaks vähemalt millegi ees nüüd kummardada. Kelleltki nõu küsida, kellelegi oma muresid kurta ja kelleltki õnnistust paluda.
!


Weel yks nõuandja? Kust sa wõtad, et ma olen Jehoowakummardaja Very Happy
See, kui ma Marge kaitseks wälja astusin, tuli ainult sellest, et teda isiklikult rynnatakse ja ei lepita sellega, et ta ise wõiks walida, keda kummardada, keda mitte ja kas kummardab yldse.

*flyghost walmistab endale Kukekujulise puusliku, wärwib selle punaseks ja mõtleb weel, kas sellelt õnnistust paluda wõi teda ise õnnistada*
Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk, oled oma soovitustega hiljaks jäänud... Wink Poisid kristlikust foorumist juba pakuvad "rahu ja sõprust"... Eks neil pealikust ilmajäämise olukorras raske, saan aru, aga ega võimuiha anna häbeneda, tung vabale kohale on suur...
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Vabadus on...
oskus toime tulla suvalises olukorras nii, et kõik selles suhtlusringis olevad isikud ülendatud saaksid. Kui keegi sind ründab, siis tuleb leida selline olukorra lahendus, et vastane sind rünnata ei saaks. Selleks tuleb teadlikult olemasolevast taustsüsteemist väljuda ja näidata teemat teises valguses ehk teise mätta otsast. Selle toiminguga lood uue õppimise olukorra ja seda me tegelikult vajamegi. Uus olukord aitab meid vana olukorra vangistusest vabaneda.

Näiteks te ei oska mõõgaga võidelda ja tuleb üks kõva mees ning tahab teil pead maha raiuda. Te vaatlete seda mõõka ja mainite rahulikult, et sel mõõgal on ju nii kole käepide, mina küll sellega kedagi tapma ei kipuks.

Näiteks tuleb mõõkleja munga juurde ja ütleb, et tal ei vamista mingit probleemi mungal pea otsast ära raiuda. Munk vastab, et talle ei valmista mingit probleemi seda teha lasta.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group