Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nƵmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

0-Antenn
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Natuke
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju jƤrgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt pƵlastusest!

PƤrlike, Kati on Ć¼ks neist "vanadest" tibidest. Tal oma tarkus ses kĆ¼simuses.
Tagasi üles
wudu
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
soome keeles ƶeldakse selle kohta "et mitƤ sƤ flippaat?" ehk mis mƶla sa nĆ¼Ć¼d ajad? ma mƵtlesin selle all seda, et siis kui Tokrodal pole enam midagi teise jutu peale kosta ja teise jutt paistab tƤitsa asjalik siis hakatakse seda tavalist juttu ajama, teisel on midagi viga.. kas siis teisel on kohe midagi viga kui ta Tokroda jutu kahtluse alla paneb? tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju jƤrgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt pƵlastusest!
No sinule ei mƵju see Soomes olemine kohe Ć¼ldsegi hƤsti, hakkad pƵdrastuma. Tule Rakvere tagasi saad veel Ƥkki normaalseks ja saad asjadest paremini aru.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 1:57 am    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
tĆ¼Ć¼piline, Tokrodal jƤƤb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja Ć¼tleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu pƤƤstma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nƤgin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kƵik se kƵige pahem)
Kas ma pean idioodiga vestlema Question Ma arvan, et mul ikka on see Ƶigus, kui ma ei taha mƵtetut teemat mƵtetult jahuda. Ma vƵin mitte vastata.
Aga mis puutub Kati posti, siis Sa ei saanud kĆ¼ll aru, et ta lihtsalt tƵgas.
Vaata paganad oskavad vahel ka huumorit visata.
BluePearl-
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:40 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
BluePearl- kirjutas:
tĆ¼Ć¼piline, Tokrodal jƤƤb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja Ć¼tleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu pƤƤstma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nƤgin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kƵik se kƵige pahem)
Kas ma pean idioodiga vestlema Question Ma arvan, et mul ikka on see Ƶigus, kui ma ei taha mƵtetut teemat mƵtetult jahuda. Ma vƵin mitte vastata.
Aga mis puutub Kati posti, siis Sa ei saanud kĆ¼ll aru, et ta lihtsalt tƵgas.
Vaata paganad oskavad vahel ka huumorit visata.
millegipƤrast see lƤheb alati nii.. kas siis kƵik teevad ainult nalja ƶeldes, et teistel midai viga on kui sinu vastu vaidlevad?
Tagasi üles
BluePearl-
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:42 am    Teema: Vasta viitega

wudu kirjutas:
BluePearl- kirjutas:
soome keeles ƶeldakse selle kohta "et mitƤ sƤ flippaat?" ehk mis mƶla sa nĆ¼Ć¼d ajad? ma mƵtlesin selle all seda, et siis kui Tokrodal pole enam midagi teise jutu peale kosta ja teise jutt paistab tƤitsa asjalik siis hakatakse seda tavalist juttu ajama, teisel on midagi viga.. kas siis teisel on kohe midagi viga kui ta Tokroda jutu kahtluse alla paneb? tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju jƤrgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt pƵlastusest!
No sinule ei mƵju see Soomes olemine kohe Ć¼ldsegi hƤsti, hakkad pƵdrastuma. Tule Rakvere tagasi saad veel Ƥkki normaalseks ja saad asjadest paremini aru.
oot oot oot mis nĆ¼Ć¼d siis on, et sina ka veel siia takkapihta tƶgad?? mis pƵdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kƵik
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 9:28 am    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
oot oot oot mis nĆ¼Ć¼d siis on, et sina ka veel siia takkapihta tƶgad?? mis pƵdrastuma? avaldasin enda arvamuse ja kƵik

Mis sa imestad, teised avaldasid ka lihtsalt oma arvamust, nagu sinagi Rolling Eyes
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 11:29 am    Teema: Vasta viitega

aga P2rl!
sa oled juba edusamme teinud siin. oskad asju kokku viia omavahel ja v6imalikku asjade k2ikkus ette aimata.
6nnitlused!
Tagasi üles
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Rax08- kirjutas:

Me kƵik avaldame vaid oma arvamust, sinule aga hakkavad Natu arvamused kĆ¼lge jƤƤma. Meie nimetame seda ka mulliks Laughing
Tagasi üles
keku

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Rax08- kirjutas:

Me kƵik avaldame vaid oma arvamust, sinule aga hakkavad Natu arvamused kĆ¼lge jƤƤma. Meie nimetame seda ka mulliks Laughing

Natu EI ole enamuste inimeste mullides selles foorumis, ehkki seda siin ohtralt mƵnedele kĆ¼lge soovitakse pookida. ta on andekas ja oskuslik nƵid ja seetƵttu on tal muidugi nii sƵpru, toetajaid kui ka neid, kes teda usaldavad. (ja kindlasti on ka vastupidiseid vaenlasi) milleks seda halvustada? vƵi nƤha igas arvamuseavalduses, mis sulle ei sobi, justnimelt teda?
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Rax08- kirjutas:

BluePearl- on Rax08 ?!
Tagasi üles
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
Naine kirjutas:
Rax08- kirjutas:

Natu EI ole enamuste inimeste mullides selles foorumis, ehkki seda siin ohtralt mƵnedele kĆ¼lge soovitakse pookida. ta on andekas ja oskuslik nƵid ja seetƵttu on tal muidugi nii sƵpru, toetajaid kui ka neid, kes teda usaldavad. (ja kindlasti on ka vastupidiseid vaenlasi) milleks seda halvustada? vƵi nƤha igas arvamuseavalduses, mis sulle ei sobi, justnimelt teda?

no aga see on ju lihtsalt sinu arvamus vƵi on see pƤriselt ka nii nagu sa rƤƤgid Confused
Tagasi üles
keku

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et mƵlemat. aga sul on Ƶigus, igaĆ¼ks teeb omad kogemused.
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
ma arvan, et mƵlemat. aga sul on Ƶigus, igaĆ¼ks teeb omad kogemused.

Ma arvan, et kahte samasugust arvamust ei eksisteeri.
SƵjad ja konfliktid tekivad ka tihti sellest, et Ć¼ks surub enda arvamust teistele peale ehk Ć¼ks ei talu enam teist enda kƵrval, vaid otsustab pƤhe istuda, teist allutada...
Tagasi üles
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

aga ikkagi... kuhu jƤi aegrimonia? pƤrast keku tulekut on aegrimonia vait jƤƤnud Razz
Tagasi üles
libahunt
Sitaseenlane
Sitaseenlane

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
aga ikkagi... kuhu jƤi aegrimonia? pƤrast keku tulekut on aegrimonia vait jƤƤnud Razz

vb-lla muutis adminn tok aegrimonia kasutajaparooli Ƥra? natuga tehti. tok kƵrvaldab foorumist naisi, kes mo maitse jƤrele.
sirel
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

siin lƵhnab asi konkurentide kƵrvaldamise jƤrele Laughing Laughing Laughing

Ƥra sa palun hakka nĆ¼Ć¼d rƤƤkima, et mina sulle ka meeldin - ma pean siis trammi alla hĆ¼ppama Razz
Tagasi üles
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

aga kas keegi oskaks tuua hea p6hjuse,et miks Tokroda ei v6iks k6rvaldada neid kes tema meelest tema foorumisse ei sobi?
ja palun mitte seda ila ,et teistsuguseid peab sallima ja k6igil oma arvamus.see on vaid enese6igustus.
Tagasi üles
keku

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:

ta on austraalias. nƤdala pƤrast peaks tagasi tulema. aga ma annan talle teada, et sa teda igatsesid Wink
keku

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
aga kas keegi oskaks tuua hea p6hjuse,et miks Tokroda ei v6iks k6rvaldada neid kes tema meelest tema foorumisse ei sobi?
ja palun mitte seda ila ,et teistsuguseid peab sallima ja k6igil oma arvamus.see on vaid enese6igustus.

arvan, et kĆ¼simus ei ole mitte selles, et miks ta ei vƵiks kƵrvaldada. pigem selles, et mis pƵhjustel ta seda tegi.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

keku kirjutas:
arvan, et kĆ¼simus ei ole mitte selles, et miks ta ei vƵiks kƵrvaldada. pigem selles, et mis pƵhjustel ta seda tegi.
Elu on naljakas. Mingid juhuslikud apsakad toovad lahenduse ise kƤtte.
Arusaajatele.
Kui paganlik foorum Ƥra kustutati, siis tehti seda libahundi nime alt.
NĆ¼Ć¼d selgub, et libahunt on Natu.
Vot see asi paneb ikka kukalt kratsima kĆ¼ll.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group