Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

0-Antenn
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 10:11 pm    Teema: 0-Antenn Vasta viitega

Igal inimesel on oma kindel kiirgusspekter. Need spektrid on kordumatud. Ja igal inimesel on oma antenn, mis püüab ainult üht kindlat kiirgusspektrit. Seda antenni võiks nimetada ka inimese privaatkanaliks. See kanal hoiab ühenduse inimese teisikutega. Vormilt me näeme seda antenni valgusest koosneva kaksikheeliksina. Kui inimesel on antenn korras, siis on tal side ka oma teisikutega. Kuidas me tunneme selle ära? Näiteks inimesele tulevad uued mõtted pähe. Kui inimesel on side oma mentaaltasandi teisikuga, siis saab ta aru, kust need tulevad või kelle poolt nad saadetud on. Inimene, kellel puudub side mentaaltasandi teisikuga, see arvab, et kõik mõtted, mis tal pähe tulevad, need ongi tema omad, ta ei saa aru, et need on kuskilt mujalt tulnud. Samamoodi on ka emotsioonidega. Kui inimesel on emotsioontasandi teisik korras, siis ta saab aru, kes temaga manipuleerib.
Palju inimesel on teisikuid? Põhilisi, mis asuvad reaalsustes on 4 kõige tähtsamat. Need on meie füüsiline keha (mõistus), taevane teisik (kookon), antireaalsuse teisik (tahe), antireaalsuse taevane teisik (hing, tegeleb loomisega). Tähtsuselt teisel kohal on 12 vahereaalsuste teisikut. Ja siis tuleb veel palju teisikuid. Kõige üle valitseb tuum, mis koosneb 11 elemendist. Muideks antenn on üks nendest elementidest. Kokku on kõike juppe 972 tükki.
Tähtis on, et meie teisikute vahel oleks energia, info vahetus. Kui me ei saa teisikutelt energiat, siis me nõrgeneme. Tihti on need vangis. Kui me ise teisikutele energiat ei anna, siis surevad nad ära ja me kaotame endas mingi võime, oskuse.
Meie antenn läheb katki siis, kui me eitame endas midagi. Katkestame sideme ühe oma teisikuga. Ideaalse antenniga inimene tunneb ennast tervikolendina, kes asub paljudes reaalsustes korraga. Ta näeb füüsilise inimese mõistes nähtamatut ja suudab nähtamatult juhtida protsesse.
Väärisiksus on vale antenn, mis on asendatud meie õige antenniga. Seda teevad egregorid, et muuta inimesi ühesugusteks. Et nad mõtleksid ühtemoodi, tunneksid samamoodi jne. Sellist zombikarja on hea juhtida. Kui kõik inimesed oleksid korras, siis nad oleksid kõik originaalsed ja omanäolised. Ja sellise rahvast ei saa allutada.
Kuidas antenni korda teha? Üks meetod on ennast varitseda. Jälgid, ennast eemalt, kuidas reageerid, mida teed. Sedasi tutvud iseendaga (teisikutega). Ei hakka ennast maha suruma, vaid analüüsid, miks mõni niinimetatud loll mõte pähe tuli. Kas oli see Sinu enda soov, või võõras. Mis endas puudu on, et võõras sisse tungida sai? Ja loomulikult saab abipalve esitada endast targemale.
Väike vahemärkus: Kui kedagi aitab võnke nimi, siis võite proovida ennast häälestuda Gigopus`ele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 10:51 pm    Teema: Re: 0-Antenn Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Väärisiksus on vale antenn, mis on asendatud meie õige antenniga. Seda teevad egregorid, et muuta inimesi ühesugusteks. Et nad mõtleksid ühtemoodi, tunneksid samamoodi jne. Sellist zombikarja on hea juhtida. Kui kõik inimesed oleksid korras, siis nad oleksid kõik originaalsed ja omanäolised.


Seda üritad sinagi siinse seltskonnaga ning kohati on sul see tegevus päris hästi õnnestunud. Paraku jääd suurtele egregorimeistritele alla stabiilsuses... Cool

Edasi kirjutatud "teooria" pole uus -- kas ise ka tead? Igal inimesel on eeldus ennast jälgida, analüüsida ning sünteesida, ja seda ILMA nn gurude abita tunduvalt efektiivsemalt kui võõra mõju all, kus tulemused võivad soovitule vastupidiseks osutuda, st toimub antennistamine...

_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

mis võnge on Gigopus? otsisin rohkem viiteid, ei leidnud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2005 12:35 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
mis võnge on Gigopus? otsisin rohkem viiteid, ei leidnud.
Viiteid pole ja ei tule.
Selle võnkega saab antenni parandada.
maren kirjutas:
Seda üritad sinagi siinse seltskonnaga ning kohati on sul see tegevus päris hästi õnnestunud. Paraku jääd suurtele egregorimeistritele alla stabiilsuses...
Sa ajad stabiilsuse ja kiiruse segamini.
Minul on kiirus. ma olen orgaaniline olend.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2005 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
maren kirjutas:
Seda üritad sinagi siinse seltskonnaga ning kohati on sul see tegevus päris hästi õnnestunud. Paraku jääd suurtele egregorimeistritele alla stabiilsuses...
Sa ajad stabiilsuse ja kiiruse segamini.
Minul on kiirus. ma olen orgaaniline olend.

Cool Kiirus on omadus mitte omandus, hr sm orgaaniline mullegregori Looja...
PS Aigar Säde on kirjutanud viimases Avanemises oma tähtede seletuse jätkuloos seletuse sõnale VIGA--
Viga on vaimselt tasandilt sissevõetud uue info kiirustamise tõttu tekkinud väärtõlgendus. Kui vaimsele infole ei ole pühendatud piisavalt aega, et see hinges laagerduks ja inimese olemasolevas arusaamade terviksüsteemis oma kindla koha ja kasutamise otstarbe leiaks, läheb saadud uus info olemasolevaga vastuollu. Kui eelnevalt on isiku arusaamade süsteemsus korrastamata, siis uue info sisestamine sellesse süsteemi teeb olukorra veelgi segasemaks. Tavaliselt aitab siin kogu krempli metsa saatmine ehk olemasolevatest arusaamadest loobumine.
Cool

PSPS Viimases Avanemises on üks tore lugu nõidadest-posijatest-lihtkohtkodanikest ka Jaanus Betlema sulest -- sobib meenutada siingi kunagist alles püsti olnud küsitluse vastusevariandi kontekstis, et ÕPPIDA võib igalt inimeselt...
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Freya
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2005 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Mul kah Säde ja Betlema artiklid alati lemmikud olnud... just see nende mõttemustrite loogika, see mis on sõnade vahel... Säde tekst on vahel justkui kood, läbi mille saab palju asju uuest vaatenurgast silmitseda
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2005 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Säde tekst on tihtilugu kood küll,jah.

mis sa arvad mudu,et kuidas zombisi tehakse? see nii ...vahemärkusena Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 2:08 am    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:
PS Aigar Säde on kirjutanud viimases Avanemises oma tähtede seletuse jätkuloos seletuse sõnale VIGA--
Viga on vaimselt tasandilt sissevõetud uue info kiirustamise tõttu tekkinud väärtõlgendus. Kui vaimsele infole ei ole pühendatud piisavalt aega, et see hinges laagerduks ja inimese olemasolevas arusaamade terviksüsteemis oma kindla koha ja kasutamise otstarbe leiaks, läheb saadud uus info olemasolevaga vastuollu. Kui eelnevalt on isiku arusaamade süsteemsus korrastamata, siis uue info sisestamine sellesse süsteemi teeb olukorra veelgi segasemaks. Tavaliselt aitab siin kogu krempli metsa saatmine ehk olemasolevatest arusaamadest loobumine.
Cool

PSPS Viimases Avanemises on üks tore lugu nõidadest-posijatest-lihtkohtkodanikest ka Jaanus Betlema sulest -- sobib meenutada siingi kunagist alles püsti olnud küsitluse vastusevariandi kontekstis, et ÕPPIDA võib igalt inimeselt...
Esiteks, kui rünnakud toimuvad, siis pole aega jokutada ja läbi seedida.
Mis puutub Betlema, siis see on üks täielik tross. Nõiandusest hakkas ta rääkima aint sellepärast, et ta eks naine Viktooria tegeleb sellega. Kui ta naine mängis orelit, siis oli ta paadunud kristlane. Aga jah, keda kummardad, selleks muutud. Nii, et minu õnnitlused.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 11:25 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Aga jah, keda kummardad, selleks muutud. Nii, et minu õnnitlused.

Cool Milleks niisugune ärritus, hr sm? Kummardustest toitujale tundub kõik temailmast erinev ikka temailmalik -- sama lähenemisviis ju ka siin paljukirutud kristlastel ning muudelgi sektantlastel...
PS zombide tegemist saab (õppeeesmärgil) hästi siinses foorumis vaadelda -- kuna "tegijatel" on kiire, siis nende jäljed ei jõua ajaliivalt kustuda enne pildi valmimist.. Cool
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Zombi = elab aint ühes reaalsuses. Tema usub.
Orgaaniline inimene = elab mitmes reaalsuses. Tema tegutseb.

Minu idee = elustada inimese teisikud.
Mis on Sinu idee Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Zombi = elab aint ühes reaalsuses. Tema usub.
Orgaaniline inimene = elab mitmes reaalsuses. Tema tegutseb.

Minu idee = elustada inimese teisikud.
Mis on Sinu idee Question

Cool Sinu idee=teha teiste eest ära nende enda töö st elada teiste elu=teenida sellega ära teiste usk sinu kõikvõimsusse.

Minu idee=minu elu.
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

maren kirjutas:
Minu idee=minu elu.
Jah, kas siinsed foorumi liikmed seda usuvad Question mina näiteks ei usu. Kui see nii oleks, siis sa käituksid nati teistmoodi.
Aga võibolla on Sul idee elada teiste arvelt, see ka võimalus Idea
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
maren kirjutas:
Minu idee=minu elu.
Jah, kas siinsed foorumi liikmed seda usuvad Question mina näiteks ei usu. Kui see nii oleks, siis sa käituksid nati teistmoodi.
Aga võibolla on Sul idee elada teiste arvelt, see ka võimalus Idea

Minu idee= minu elu ei nõua kellegi usku nii nagu sinu idee= elustada (teise) inimese teisikud seda nõuab. Seetõttu ei pea ma poolehoiu=usu saavutamise pärast ka pugema/rabelema ja-- kui pole usuvendi/-õdesid/jüngreid, ei võta minu idee kelleltki midagi vähemaks, st teiste arvelt ei toimi see mitte (nad ju ei usu minu ideed, seega on neil kamakaks Wink)

Osava demagoogina keerasid sa iseenda loodud teema uppi, sest sulle ei meeldinud minu arvamus. Ka see on su idee elluviimistaktika väljendus. Ning mulle järjekordne õppematerjal... Cool
_________________
minu sisesilm ja -kõrv...Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

maren.

paistab ,et sa oled tõeline valgustatud kuid teelt eksinud pagan.
ma arvan ,et sind peaks nüüd küll päästma hakkama. Twisted Evil
Tagasi üles
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

tüüpiline, Tokrodal jääb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja ütleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu päästma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nägin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kõik se kõige pahem)
Tagasi üles
Leemo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 12 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Põrgu

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

maren,
Mina näen, et tahad tokrodat muuta.
_________________
Pagan ja satanist on kaks täiesti erinevat inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Leemo kirjutas:
maren,
Mina näen, et tahad tokrodat muuta.


Muuta ei saa teisi, ainult iseend.
Tagasi üles
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Zombi = elab aint ühes reaalsuses. Tema usub.
Orgaaniline inimene = elab mitmes reaalsuses. Tema tegutseb.

piisab ühest maailmast et, tajuda kõiki (erinevaid) maailmu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

BluePearl- kirjutas:
tüüpiline, Tokrodal jääb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja ütleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu päästma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nägin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kõik se kõige pahem)


Tokroda suu asend ei olnud mul postituse tegemise ajal silmaall.
ja hea oli kui kinni jäi...mistas peab mokk töllakil istuma või?

noja ikka päästma. kus viga näed laita,seal tule ja aita!

ps. kuidas see nagu reaalis välja näeks muidu ,et Tokrodal on suu kinni ja samalajal ütleb, et kellelgil on midagi viga...
Tagasi üles
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
BluePearl- kirjutas:
tüüpiline, Tokrodal jääb suu kinni ja siis kas Toks ise v keegi teine tema pooldaja ütleb, et sellel inimesel on midagi viga ja peaks ruttu päästma hakkama .. (klassika Tokroda poolt: "Ma vaatasin su sisse ja nägin ainult programme ja palju sitta, sina oledki kõik se kõige pahem)


Tokroda suu asend ei olnud mul postituse tegemise ajal silmaall.
ja hea oli kui kinni jäi...mistas peab mokk töllakil istuma või?

noja ikka päästma. kus viga näed laita,seal tule ja aita!

ps. kuidas see nagu reaalis välja näeks muidu ,et Tokrodal on suu kinni ja samalajal ütleb, et kellelgil on midagi viga...
soome keeles öeldakse selle kohta "et mitä sä flippaat?" ehk mis möla sa nüüd ajad? ma mõtlesin selle all seda, et siis kui Tokrodal pole enam midagi teise jutu peale kosta ja teise jutt paistab täitsa asjalik siis hakatakse seda tavalist juttu ajama, teisel on midagi viga.. kas siis teisel on kohe midagi viga kui ta Tokroda jutu kahtluse alla paneb? tee oma silmad lahti Kati sina oledki ju järgmine Tokitibi Laughing ja ma ei naera, et mul naljakas oleks vaid lihtsalt põlastusest!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group