Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Mai 19, 2006 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Minu viimane lahe uni oli paari nädala tagune:
Nägin unes, et mingi tumedas riides ja kaame näoga mees seisab mu voodi ees. Seisis ja vaatas mind, tahtis nagu midagi teha. Hirm oli. Tegin silmad lahti ja ärkasin. Kuju seisis endiselt mu ees kuidagi pahatahtlikult. Otsustasin, et olen raske saak. Rabasin täie jõuga jalaga kuju suunas. Kuju kadus toast ära. Tõusin, panin akna kinni ja kobisin magama tagasi.
Teadsin, et aken on kinni ja tagasi ta enam ei tule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
blondie



Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

minul konkreetne küsimus: mida tähendab lähedaste inimeste surma unes nägemine? kord nägin, et mu õde lasi mu hobuse maha ja mõni aeg hiljem juhtus sama hobusega traagiline õnnetus ning ta suri.
_________________
don't mess with the system!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Mai 24, 2006 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Kõige põnevam on siis, kui sa oma unenäos tead, et sa magad
Siis saad sa oma unenägu tõeliselt nautida, aga siis on ka igasugustel olenditel ligipääs sinu unenäole ja sinule endale
Tavaliselt meeldib neil võtta mõne inimese keha ja hääl, keda sa tunned...

seda tegelikult kutsutakse vist "Lucid Dreaming" -ks, et sa oled unes ja suudad enda unenägu ise kujundada Rolling Eyes


Jep ,sellised asjad on jumala lahedad Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Mai 24, 2006 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

blondie kirjutas:
minul konkreetne küsimus: mida tähendab lähedaste inimeste surma unes nägemine? kord nägin, et mu õde lasi mu hobuse maha ja mõni aeg hiljem juhtus sama hobusega traagiline õnnetus ning ta suri.


Kui sinu õe lähedane inimene on hobune, kas siis tema on ka hobune? Aga sina? Razz
Tegelikult võib lähedase surma unes nägemine tähendada ka mingite sidemete katkemist või muutumist teie vahel. Unes surm tähendab harva surma, pigem enda luukerede kapi puhastamist...nagu taroski.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kadri
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 6 Juun 2006
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
300 EEK
Ă•pilastele 100 EEK
Ristimise maha võtmine ja firma remont 500EEK

Ja alati on lubatud premeerida.

kas ma saan õigesti aru et sa oled see ravija vms ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
taketwo
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Okt 2005
Postitusi: 86
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 3:07 am    Teema: Vasta viitega

Nägin unes ,et Eesti paganad olid koondunud kuskile suurde majja.Toimus vibratsioonide vahetus.Teatud aja tagant näen selliseid unenägusid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 22, 2006 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kadri kirjutas:
Tokroda kirjutas:
300 EEK
Ă•pilastele 100 EEK
Ristimise maha võtmine ja firma remont 500EEK

Ja alati on lubatud premeerida.

kas ma saan õigesti aru et sa oled see ravija vms ?
Ravija ma olen, aga keda Sa silmas pead.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Glasya
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 1 Aug 2005
Postitusi: 14
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Puht huvipärast küsin. Kui koguaeg on raske tunne kehas, elus midagi ilusat enam ei näe( kõik on hall ja tühi ), süda taob segaseks ennast , hingata ei saa korralikult, kedagi ei usalda ja millessegi ei usu , kas siis on midagi väga valesti või annab kudagi positiivsust ellu tagasi tuua? Vahet pole kas magada kella 7ni või 12`ni, uni on niikuinii koguaeg (unenäod on ka sellised ,et parem mitte magada) ja ainuke viis kuda vähegi paremat tuju saada on teiste närvi ajamine. Suht kopp ees sellest. Viimasel ajal on täiesti hulluks läinud asi. Kõik tuttavad on oma energiaallikad kinni pannud. Täesti vaakumi tunne on....
See ei lähe eriti selle teema alla aga ei hakanud uut teemat tegema
_________________
Childrens, freaks of nature
came to fuck off our mind,
so put them all to torture now
and death they all shall find
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Glasya kirjutas:
Puht huvipärast küsin. Kui koguaeg on raske tunne kehas, elus midagi ilusat enam ei näe( kõik on hall ja tühi ), süda taob segaseks ennast , hingata ei saa korralikult, kedagi ei usalda ja millessegi ei usu , kas siis on midagi väga valesti või annab kudagi positiivsust ellu tagasi tuua? Vahet pole kas magada kella 7ni või 12`ni, uni on niikuinii koguaeg (unenäod on ka sellised ,et parem mitte magada) ja ainuke viis kuda vähegi paremat tuju saada on teiste närvi ajamine. Suht kopp ees sellest. Viimasel ajal on täiesti hulluks läinud asi. Kõik tuttavad on oma energiaallikad kinni pannud. Täesti vaakumi tunne on....
See ei lähe eriti selle teema alla aga ei hakanud uut teemat tegema


See kõlab, nagu võtaksid teistelt energiat..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
kkonnake



Liitunud: 20 Juul 2006
Postitusi: 8
Asukoht: Leegitsev kuu !

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Hihi. Mul on selline asi juhtunud, et ma läbi une tegin omale haiget.
Mul oli käsi rusikas ja tegin küüntega haiget.
Aga ma ärkasin valu peale üles ja siis imestasin, mis ma endale tegin.
_________________
Hello, I'm your guardian angel Darky !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Glasya kirjutas:
Puht huvipärast küsin. Kui koguaeg on raske tunne kehas, elus midagi ilusat enam ei näe( kõik on hall ja tühi ), süda taob segaseks ennast , hingata ei saa korralikult, kedagi ei usalda ja millessegi ei usu , kas siis on midagi väga valesti või annab kudagi positiivsust ellu tagasi tuua? Vahet pole kas magada kella 7ni või 12`ni, uni on niikuinii koguaeg (unenäod on ka sellised ,et parem mitte magada) ja ainuke viis kuda vähegi paremat tuju saada on teiste närvi ajamine. Suht kopp ees sellest. Viimasel ajal on täiesti hulluks läinud asi. Kõik tuttavad on oma energiaallikad kinni pannud. Täesti vaakumi tunne on....
See ei lähe eriti selle teema alla aga ei hakanud uut teemat tegema


Su tuttavad tegis mõistlikult. Otsi viga endast.

Süda taob, siis otsi viga 4 tsakrast - HIRMUD. Ka väeallikas ja mustri allikad asuvad inimese sees südame kohapeal.

Igaljuhul on sul energia puudus. Inimene peaks jõudu endast, mitte välismaailmast. Mine püüa olla omaette, inimestest eemal, looduses.
Tagasi üles
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Aug 06, 2006 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin sellist asja unes:

Seiklesin öösel kuskil metsas vist ja vist keegi ajas taga või olin lihtsalt eksinud (ei mäleta) ja kiirustasin kuhugi ja siis jõudsin (vist musta) jõe äärde. Jõgi asus nagu orus (kõrged kaldad mõlemal pool). See oli mingi selline koht kus inimesed käisid salaja oma surnud lähedastega kokku saamas. Hakkasin kaldast alla jõe poole libisema, märkasin, et jõe kaldal istus must naine, rätik oli peas ja polnud nägu näha aga üritasin endale sisendada, et see pole keegi minu juurde nö ja üritasin meeleheitlikult üles tagasi saada ise hirmunult mõeldes, et ma ei taha mingil juhul mõne enda lähedase vaimuga kohtuda....siis ärkasin üles ja tükk aega oli väga ebameeldiv tunne ja selle naise vaikiv kuju silme ees. Surprised
_________________
The world is not what it seems.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Ohh ohh....vot täna oli alles unenägu....
Kõike ei mäleta aga üles ärkasin selle peale, kui mu enda ema tuli mu juurde (abi paluma?) ja võttis mul korra käega ümber kaela kinni ja pigistas nagu tahaks kägistada. Kusjuures käsi oli jääkülm ja sõrmed tundusid üleloomulikult pikad ning põimusid täiesti ümber kaela.
Vat ei teagi kas tähendab midagi või lihtsalt mingi seos sellega, et mul hetkel kurgumandlid paistes...või sellega, et sain eile teada, et ema pidevalt mu pärast palvetab (kuigi olen seda keelanud korduvalt)

Igal juhul üsna ebameeldiva tunde tekitab kui su oma ema sind ära kägistada üritab.... Shocked
_________________
The world is not what it seems.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

See võib jah väheke ebameeldiv olla.

Ma nägin ise unes mõnd aega tagasi (üle pika aja) et Homer Simpson-it ja tema naist maseeriti majoneesiga ja siis läks Homer põlema ja ta röökis keset tuba ja põles. (käed olid kõrval ja ta seisis, nagu nondes jaapan multikates)

Põlema läks ta nii et oli kolm küünalt kaks puhus ära ja õhku sisse tõmmates tõmbas omale leegi nina juurde, sealt läks see nagu väikese leegi kuulina talle pea peale, koka mütsi alla ja hetke pärast oligi leekides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Pips
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 7 Aug 2006
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Mida see tähendab, kui inimene näeb ühte ja sama und mitmendat korda... kusjuures ja mitte ilusat...

ma räägin siis ühe loo kaa kui ma väike olin. ma magasin ja järsku (v i s t unes) ärkasin ülesse. ja nägin, et suur kollikoer on minu voodi jalutsis (ma kartsin tollel ajal koeri hirmsasti) ja koer hüppas minu peale, hallustas mu jalga, tõmbasin siis teki peale ja natukese aja pärast hakkasid prussakad teki alla omina, jooksin siis ema ja isa juurde (päriselt) aga nemad saatsid mind tagasi voodisse. magama küll ei suutnud enam jääda...

a kusjuures, ma olen laulnud unes... nägin, et olin mingi lava peal ja laulsin vanilla ninja laulu don't go too fast xD terve laulu laulsin ära ja siis ärkasin ülesse, suu ikka veel laulis :S

ja nutnud olen kaa unes... õe pärast, ma olen mitu korda näinud oles, et õega juhtub midagi ja siis ma nutan...
_________________
Me elame vaid ĂĽhe korra.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
blom



Liitunud: 7 Sept 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Nelj Sept 07, 2006 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mis tähendab kui näed unes kolmnurkasid täpsemalt 7 kolmnurka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 5:11 pm    Teema: Tahan lennata!!!! Vasta viitega

Nagin unes, et lendasin. See mida ma pidin tegema, et lendu tousta oli nagu mingi rituaal. Nii ma siis, tousin lendu, lendasin ja maandusin. Tegin jalle selle pisikese lendutousmis rituaali labi ja lendasin uuesti. Nii oma neli-viis korda une jooksul. Kord tahtedele lahedal, kord maja katuste kohal voi siis metsa kohal. Tunne oli voimas ja onnelik.
Ilus unenagu oli minu jaoks.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

ma nägin oma 7 aastat tagasi surnud vanaisa unes. vastik tunne oli pärast
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

[quote]vastik tunne oli pärast
_________________
Tsiteerin::


miks vastik?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea, mul on alati pärast vastik kui ma surnut olen unes näinud.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group