Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Näe, nüüd hakkab selgus maija tulema. Nüüd kindel vastus tulema.
Need numrid tähistavad inglit. Kui mõistad, et oled ingel, siis avaneb Sinu ees uus maailm. Jäta meelde, et sellised organisatsioonid, nagu Kristlus vajavatki Sind. Sest orjastatud inglite jõu pealt nad oma jubedusi teevatki.
Kõigepealt saa aru, et oled neist võimsam ja lõpeta nende toitmine. Aeg oleks hakata inimesi õnnele viima. Aitab läbi ristiusu inimeste orjastamisest. Küsi selle naise käest, kus ta vangis on. Saan vastuse räägime edasi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2004 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Cool

Viimati muutis seda flywinter (Esm Märts 01, 2004 2:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 01, 2004 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Mul miskipärast, on ka nüüd unes numbrid tekkinud. Läksin unes mingisse hotelli kus oli numbrituba 308. . .
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 1:43 am    Teema: Vasta viitega

Sellest numbrist mina igaljuhul aru ei saa. Oleks veel, et 108, see kõige lähem arv: See on 12*8+12. Eluenergia ülekanne. 96 energiat, mis edastatakse läbi 12 värvi.
Ju siis parasiit kraes.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

On sellest võimalik lahti saada.
Tagasi üles
Zuzla



Liitunud: 2 Märts 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 11:02 pm    Teema: Unes Vampiir Vasta viitega

Njah..täna öösel nägin, et sain ühe meessoost vampiiriga tuttavaks. Tal olid mustad pikad juuksed ja elas kuskil katusel ning suhtus minusse suure austusega. Tegelikult olin nagu ise ka vampiiriks tehtud kuna mäletan, et ei suutnud ette kujutada, et pean inimese verd jooma Confused häda korras suutsin hiirtele mõelda. Tema arvas, et juu pole ma veel päris valmis vampiir.
Kusjuures ma nautisin seda und ja tahaks väga edasi näha!!! Confused mida vampiir kyll võib tähendada-teab keegi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

täna nägin huvitavat und.
tõstsin korraks pilgu ja mida näen? Vikker rebib ühest raamatust lehti välja. võtsin raamatu enda kätte ja vaatasin, millest raamat räägib.
Prantsuse revolutsioonist. las siis rebib...mõtlesin ja andsin tagasi. Vikker rabas lehed, istus maha ja hakkas lugema.
mina vaatasin ja mõtlesin, et küll on mehel suur huvi paberite vastu...andsin telefoniraamatu lisaks...hakkas seda uurima. siis mõtlesin, et annaks veel midagi. paar prügikoti täit paberilipakaid- võttis kotid lahti ja kukkus neid paberilipakaid vahtima- mõlemalt poolt vaatas igat paberit.
siis lükkasin juba käruga vanu perfokaarte/perfolinte talle ligi.
kui varsti vaatasin, oli ennast kõik perfolinti mässinud.
istub seal siiamaani nagu sasipundar.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Sinu uni, Ork on tõeliselt huvitav. See seletab nii mõndagi. Mul on ka mõnikord sellist und olnud, et keegi nagu annaks midagi ette ja ma võtan kõik vastu. Kõige rohkem kooli ajal, olen tunnis ja pean lahendama mingit ülesannet mida ei suuda lahendada. ükskord mul sai sellest nii siiber et ma vihastasin nii et see õpetaja kes seal unes oli muutus elektripirniks. kui ta ei oleks muutunud selliseks siis ma oleks talle vist kallale läinud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
On sellest võimalik lahti saada.
sellest on nii võimalik lahti saada, et otsid oma elus üles inimese, kes riputab end sulle pähe. saades lahti sellest inimesest, saad lahti ka nendest unenägudest. see inimene võib olla näiteks su ema või keegi muu sugulastest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

küsin, kas sellel õpetajal oli ka mõni number küljes?
ja kas elektripirn, milleks ta muutus, põles või oli kustunud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2004 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks olen töölepinguga seotud ja mind ei vallandata. Ma ei saa ka uut tööd otsida kuskilt asutusest sest öeldakse et mul ju töö olemas. Seaduslik vang olen. Kui ma oleks kuskilt mingi uue koha leidnud , oleks juba ammu läinud

Aga mis unenäosse puutub siis See elektripirn alguses põles aga kui tahtsin lähemalt uurida siis ei olnud seda enam kuskil näha.
Mul on sellised uned , et lubatakse midagi õpetada aga mitte midagi ei õpetata. oota palju tahad . tüüpunenägu. korduvalt

mul on kahtlus, Ork, et see ei olnud Vikker vaid mina , keda sa seal nägid. Mul on ka nii et paberivirn on üle minu
Ork, kirjutasid, et naistel on eriline anne pärandada oma vaimset sitta. seda ma tunnen ka enda peal igapäev.
kui unenäos ütlesin et kao ära siis ütles, et teab ise mis TALLE hea on.

unenäos õpetajal numbrit ei olnud.
mul oli hiljuti veel selline jama et ärkvel olles linnas, õismäel, kohtusin ühe autoga ja autojuhiga mis oli minu auto koopia ja mille esimene numbrimärk oli 811 ja tagumine 118. kusjuures see kohtumine oli nagu kokku lepitud , ma teadsin et seal keegi on. sest ütles et katapulteerub sinna. ma arvan et see oli keegi kes tegi unenägemiset siin. kuigi ise elab võibolla teisel pool maakera. sellest ma arutasin monotooniga. arvasin et see oli mingi mehhiko nõid sest castaneda käis ka leedus unenägemist tegemas. need numbrid võttis ta selle foorumi eeskujul enda autole. sest nii kui kohtumispaika jõudsin siis kohe märkasin inglinumbriga autot ja kohe üks mees tiirutas ümber minu auto ja vahtis mind. mul oli kohe selge ,et ei ole inimene aga kohe mul seda mõtet ei tulnud et ta võibolla unenäokehas. mul oli muid mõtteid pea täis
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2004 10:22 am    Teema: Vasta viitega

Tänane unenägu

Sõitsime mingite inimestega puhkama kuhugile tehasesse.

Kui olime olnud seal juba mõningat aega, siis hakkasid imelikud asjad juhtuma, inimesi kadus ja kord nägin pealt mingit plaani meie suhtes.

Kõndisin seal ringi ja lõi ette pildi, et tehase laest tilgub rohelist ila mis paneb inimesed ennast kratsima ja teatud aja pärast kaotab ta teadvuse - pärast seda pilti olid juba need inimesed kinni võetud ja teadvuse kaotanud inimesed vabastatud (ise vabastasid endid).

Hakkasin siis kodulinna kõndima jättes maha kõik asjad, mäletan, et üritasin veel hääletada aga kuna auotsid ei olnud siis polnud hääletamisel erilist mõtet. Hetk hiljem olin kodus, keegi veel helistas ja küsis, et kas kõik on korras, et jätaksin asja nende hooleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2004 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Ma nägin täna täiesti musta olendit, must kuju. ei mingei silmi mitte midagi. See juhtus nii et jooksin unenägemises ja kui sama teed tagasi jooksin siis nägingi seda. Kui talle lähenesin siis ta nagu õgis teadvuse edasse. teadvuse õgija. mõtlesin et kui jooksen ringikujuliselt siis saan unenäo vahetuse aga ei midagi.

Pärast pidasin mingi klassi ees loengut mingitele inimestele sellest et ma leidsin sinise võrgustiku. selleks oli lakke paigutatud torud millest immitses välja mingit sinakat ainet. kui käe vastu panin siis tundsin, et nagu mingi keemia oleks olnud . siis ma vist mõtlesingi et kui on torud siis on sinine võrgustik.

siis üritasin unenäos juhtruumis arvutit tekitada, materialiseerida. see oli nagu pooleli vedel kuju. mikroskeemid ja ekraan oli nagu mingi sült. lõpuks mingi pildi nagu ette sain ja midagi nagu arvutama hakkas aga nii segaselt ei olnud võimalik aru saada.
Tagasi üles
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2004 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mu vanaema ütles, et uni on peegel, mis näitab mida sa oled tegemata jätnud või mida sa peaksid tegema.Mis on valesti sinu elus. Kuid sellest on vaja osata õieti arusaada, lahti mõtestada.
Ma nägin, et on laud ja laual kolme sorti punaseid lilli. Ainult üht sorti ma tundsin, see oli ristikhein punaste õitega. Mida ma tegema pean või mis mul on tegemata siis jäänud? Mõne unenäo vastuse saad kohe, mõnele vastust ei leia.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 2:46 am    Teema: Vasta viitega

Lilled on maailmapildid. Sul on jäänud omandamata mõni omamoodi nägemus maailmast. Siin on võimalik seda teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Suhtlen unes väga sageli inimestega, keda ma reaalselt tunnen ja kellega mul mingil põhjusel ei ole võimalik nii sageli kokku saada, kui tahaks. Mõtlen juba tükk aega, et kas siin mängib kaasa lihtsalt minu kujutlusvõime, st. ma igatsen nende järele ja seetõttu projitseerin neid igal tasandil, või saangi unes tõesti nende inimestega kontakti. Nimelt need unenäod jäävad sageli ka meelde. Ärkvel olles oma unenäopartneritelt küsida, kas nemad ka mind unes näevad, ma mitmel põhjusel ei saa. Sageli on need ka sellised inimesed, kellele ma ei saa elus öelda kõike, mida tahaks. Kas kellelgi on sarnaseid kogemusi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 2:16 am    Teema: Vasta viitega

Kui need inimesed on Sinu hingekettal, siis on Sul nendega pidev side. See, kuidas Sa näed, suhtled, on lihtsalt Sinu valitud vorm. Sisu jääb samaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zuzla



Liitunud: 2 Märts 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jaa..minagi olen näinud taolisi unenägusid, kus suhtlen vanade kaugete tuttavatega....mina tõlgendan neid nii, et ehk olen minagi nende mälestustes veel erksal kohal Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 12:28 pm    Teema: Tänasest unenäost, lühidalt Vasta viitega

Meri pandi põlema, tuli levis nagu metsatulekahjul mööda veepinda. Meid oli kambake, kes üritasime pageda selle eest. Ükski paat ega laevuke aga ei jõudnud lüüsidest enne nende sulgumist läbi. Lõpuks leidsime ühe haigla hoovilt meiega kaasa tulnud meesarsti abiga mingi kummalise vesijalgratta moodi seadeldise. Mind pandi sellele pikali (inimjalgade moodi 2 palki vee kohal), sest hakkasin sünnitama, teised jäid minu selja taha, nägemisulatusest välja. Sünnitus oli kerge, püüdsin lapse kätele, tõstsin oma kõhule ja ta hakkas ahnelt huultega mu rinda otsima, imedes end nagu vaakumiga mu kõhu külge. Tõstsin ta rinnale, nabanöör vonkles üle mu keha.
-------
Enne uinumist oli mul vaimu voolama saamisega raskem kui kunagi varem, rinnus südametshankra kohal oli kohutavalt valus takistus. Aga hakkama sain. Arvan millegipärast, et see oli "külma kamba" rünnak.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Mul on yks kysimus .Kui yhes unes on kolm konkreetset hoiatust,et yhele inimesele tahetakse elu kallale kippuda ja ma selle juba siis olen lahendanud,kas on tarvis veel ka nn. teadlik retk ette votta,ja olukord kontrolli all hoida?
Imelik,et unes ja teadlikult rannates on olukorrad alati kontrolli all ja lahendatud miks siis selles lihakestas ja igapaevaelus end nii ei tunne?
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group