Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

UnenÀod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et teadvusega kontrollid ja hingega mitte. Siit tuleb konflikt. Mingi ĂŒhendus on katki, vĂ”i mingi oluline teadmine puudu.
Kui oma teadvus ei anna lahendust, siis hing pöördub teiste teadvuste juurde.
selenium
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Mul nĂŒĂŒd kah vaja sutsu abi tĂ€naöise unenĂ€o seletamisel.
Olin nagu koos kellegiga mingi kuuri vĂ”i sarataolises vĂ€ikeses hoones, ust polnud. Ühe aknakese all oli mingi vana laud ja selle peal vĂ€ike klaasist akvaarium kus olid sees ussid. Alguses hakkas ĂŒks uss tasapisi kasvama, siis teine jĂ”udis kasvus kah jĂ€rele aga jĂ€i sutsu vĂ€iksemaks. Nad hakkasid teisi akvaariumis olevaid pisemaid usse Ă”gima ja muudkui kasvasid. Kui nad olid juba ĂŒsna suured ja kĂ”ik söödud, said nad akvaariumist vĂ€lja ja hakkasid ukse poole roomama, kus olin mina ja veel mĂ”ned inimesed. KĂ€skisin kĂ”ikidel ruttu tuppa joosta ja ise lĂ€ksin viimasena, jĂ€rsku nĂ€gin et ĂŒks vĂ€ike poiss oli ikkagi maha jÀÀnud ja ĂŒks ussidest rĂŒndas teda. Jooksin tagasi ja haarasin ussilt kaelast kinni ja pigistasin kĂ”vasti, mĂŒrk tilkus vĂ€lja, aga siiski oli ta jĂ”udnud juba last hammustada. Ma surusin veel kĂ”vemini siis hammustas ta mind nimetissĂ”rmest, aga miski ĂŒtles mulle et see hammustus ei tee mulle midagi. Siis uni lĂ”ppes.
Kuidagi vÀga imelik tunne on peale seda und...
Tagasi üles
kerca
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 11:17 am    Teema: Vasta viitega

huvitav unenÀgu
kusjuures, kuskilt ma lugesin, et osad inimesed kÀivad unenÀgudes abistamas neid, kes seda vajavad!
ussid - ma usun, et nendel on ĂŒsna sarnane tĂ€hendus nagu sa neid oled harjunud sĂŒmbolina mĂ”istma - kĂŒlm kiretu julm madal
laps - pakun vÀlja, et midagi arenevat, puhast, paljutÔotavat
sa pÀÀstad - vĂ”itled selle ussisĂŒmboli vastu
pÀÀstad end ja pÀÀstad teisi...

Milline see laps oli?

Kas keegi teist peab unenÀgude pÀevikut?
Nii pidi vĂ”imalik olema oma isiklikke sĂŒmboleid vĂ€lja peilida. Alati ei kattu sinu sisemine teadmine ju nende unenĂ€gude seletajatega, mida mĂŒĂŒakse nagu taskuraamatuid.
selenium
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Üsna vĂ€ike poiss oli nagu roomas veel vĂ”i just jalule tĂ”usmas, minuarust hammustati teda kaela...
Selle unega veel seoses vĂ”ttis minuga hommikul ĂŒhendust ĂŒks inimene minevikust, kellega pole aastaid suhelnud ja kelle kohta ei oska siiani adekvaatset seisukohta vĂ”tta.
Kusjuures olen ka varem mingit ĂŒsna suurt gruppi lasteaiaealisi vĂ”i sutsu vanemaid lapsi unes pÀÀstmas kĂ€inud.
Need unenĂ€gude seletamise raamatud on ĂŒks jama kĂŒll enamasti. Smile
Tagasi üles
Arjol
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

kerca kirjutas:
huvitav unenÀgu
ussid - ma usun, et nendel on ĂŒsna sarnane tĂ€hendus nagu sa neid oled harjunud sĂŒmbolina mĂ”istma - kĂŒlm kiretu julm madal
laps - pakun vÀlja, et midagi arenevat, puhast, paljutÔotavat
sa pÀÀstad - vĂ”itled selle ussisĂŒmboli vastu
pÀÀstad end ja pÀÀstad teisi...

Mina nĂ€en siin kristliku egregori jĂ€lge. Madu on nĂ€iteks paljudes kultuurides hoopis tarkuse sĂŒmbol. Üldse mĂ”elge paar korda, kui te mĂ”nele elusolendile, vĂ”i tegelikult ĂŒkskĂ”ik millele, negatiivse tĂ€henduse annate. See nĂ€itab teile (ja ka teistele) ĂŒsna palju kĂ€tte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
tÀheke

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Eile st 21 - 22 mÀrtsi öösel nÀgin kahte erinevat und:
Esimeses unes nĂ€gin kasuisa ema, kes on surnud juba 7 aastat kĂŒll, kuid unes oli ta nagu Ă€sja surnud, unes ma magasin ja jĂ€rsku tundsin et voodi ÀÀrel istub kasuisa ema ja vaatab mind hĂ€sti suurte , isegi natuke punnis silmadega ja ĂŒtleb aita mu hingel Ă€ra minna, kĂ”ige rohkem jah meelde on jÀÀnudki need suured silmad.
Teises unes nÀgin mitmeid arve, mis koosnesid numbritest : 0, 1, 2 ja 7, arve ma nii tÀpselt ei mÀleta, ainult et nad olid 2 ja 3 kohalised ja neid oli umbes 5-6 erinevat arvu ja koosnesid just nendest neljast numbrist.
Oskab Àkki keegi lahti rÀÀkida ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kerca
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Arjol kirjutas:

Mina nĂ€en siin kristliku egregori jĂ€lge. Madu on nĂ€iteks paljudes kultuurides hoopis tarkuse sĂŒmbol. Üldse mĂ”elge paar korda, kui te mĂ”nele elusolendile, vĂ”i tegelikult ĂŒkskĂ”ik millele, negatiivse tĂ€henduse annate. See nĂ€itab teile (ja ka teistele) ĂŒsna palju kĂ€tte.

vat see ongi see, et kuidas keegi mida sĂŒmbolist loeb. Raamatu mowgli fĂ€nnina lapsepĂ”lves vĂ”ib mullegi madu tunduda pigem julge julma kuid samas targa ja hooliva KA-na. HĂŒpnootiline olend. Kuid siinsete foorumlaste jaoks on ka madu ehk uss ehk reptiloid midagi hingetut. UnenĂ€o seletus sĂ”ltubki nĂŒĂŒd sellest, et millist taustsĂŒsteemi ta alateadvus kasutab - kust vĂ”tab sĂŒmbolid, millega tahab unenĂ€onĂ€gijale oma info anda. jne jne jne

Tegelikult, need, kes oskavad enda tajutegevusi suunata, vĂ”iksid lihtsalt hiljem oma unenĂ€gu ĂŒle vaadata. Istud sellises meditatiivses seisundis ja kordad nĂ€htud. Siis vĂ”ib kogu lugu tulla rohkem arusaadavamate sĂŒmbolitega
uudishimulik
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Minu enda tÀhelepanekud on kujunenud viimase kuuga. Kuna olen igas mÔttes tohutult arenenud.

Ma pole kunagi olnud sĂŒmbolite seletamisel tugev aga kuna minu unenĂ€gudes ja unenĂ€gemistes on alati tĂ€iesti selged emotsioonid ning tunded. Vahest isegi nii selged, et see jÀÀb meelde pikaks ajaks. Tuletage ka ise meelde, mida te midagi nĂ€hes tunnete vĂ”i taiute. On see teie jaoks hea vĂ”i halb, Ă”ige vĂ”i vale jne. Minu puhul töötab.

See on minu tagasihoidlik arvamus.
jÔgi
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2004 12:04 am    Teema: lohed unes Vasta viitega

mina nĂ€gin paar ööd tagasi unes magavaid lohesid.tervet perekonda.isane magas eraldi ja emane koos 4-5 jĂ€reltulijaga magasid omaette.ilusad olevused olid,metalselt veikleva pruunika-roheks-oranŸika nahaga... magasid sĂŒgavalt.sattusin neile juhuslikult peale ja mind nad ei nĂ€ind ega kuulnud.vaatasin neid pisut ja lahkusin tasa,et neid mitte Ă€ratada...
see koht kus nad magasid oli mingi eriline hiie moodi koht.koosnes kolmest nagu maast vĂ”i savist vĂ”i mullast tehtud kuplist.ĂŒks oli kinnine ilma avadeta,tĂ€iesti ĂŒhtlase pinnaga,mis funktsiooniga - ma aru ei saanud.teine oli justkui poolkerakujulise katusega varjualune,seal magas emane oma lastega.kolmas kuppel oli justkui mingi ohvrikoht,pealt lohukestega,seest uuristatud (kummaline ja ĂŒllatav oli lohet sealt leida,mĂ”tlesin,et kĂŒll tal vĂ”is ebamugav olla olnud sinna pugeda),see kolmas kuppel oli veel justkui asjatundmatute inimeste poolt vĂ€liselt rikutud pisut ja lohe tundus seal olema asja parandamise vĂ”i valvamise eesmĂ€rgiga...
keda/mida esindavad lohed ? kes nad sellised on ?
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2004 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Need on mingid looduse jÔud. TÀpsemalt pole aega uurida.
Praega jama maaema vÔngetega. Seda vaja lahendada.
jÔgi
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Lohed looduse jĂ”ud. Mnjah.Ma neist praeguse seisuga ikkagi selget sotti pole saanud Rolling Eyes Lohed on mulle viimase paari viimase kuu jooksul mujalgi silma jÀÀnud ,see viimatine uni nĂŒĂŒd oli ikka vĂ€ga selge mĂ€rk mu jaoks...see pilt ja meeleolu sealt unest on justkui kogu aeg meeles...no uurin siis edasi ,et mis asjus nood lohed end mulle nĂ€itasid Smile
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mul tunne, et ĂŒks lohe varsti virgub.
KÔik sÔltub Àratajatest.
Kui Ă”iged otsad ĂŒhendatakse.
Lohe energia on puhastus. Töötab nagu karmakirves.
Hengreelia
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2004 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi targem oskaks mulle vastata:nĂ€gin unes ,et mulle kinkis ĂŒks tuttav kivi ja kivi peal oli nagu silm(selline silm nagu paabulinnu sule peal).Muidu olen nagu seostanud oma unenĂ€gusi tunnetuse jĂ€rgi aga selles unenĂ€os ei olnud mingit tunnet ega emotsiooni?
Ja veel ĂŒks asi-mĂ”ned ööd tagasi nĂ€gin,et kosmos pĂ”leb??? Rolling Eyes
Tagasi üles
Home1
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2004 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on olnud korduvaid unenĂ€gusi ... enamuse tĂ€hendused on selgexx saanud varem vĂ”i hiljem .... Üks on aga jÀÀnud ikka veel selge lahendita ... erinevad allikad on pakutud erinevaid versioone ... ise olen arvanud ... aga midagi mis on ettekuulutatud pole juhtunud.
:: Olex nagu tĂ€nav (sarnaneb Matrossovi ja Linnutee ristmikuga ) ja vanaisa lĂŒkkab mind kĂ€rul ..kĂ€ru ise aga on selline suur ja kĂ”rge ... (sarnaneb lapsepĂ”lves nĂ€htud turu-muti kĂ€ruga.. mĂ”nes idamaa filmis on ka selliseid suuri kĂ€rusi olnud ...) LĂŒkkab ja lĂŒkkab ..vĂ€ga kaua ja Ă€kki mattub kĂ”ik valgesse uttu ... ja logiseva ja krÀÀksuva kĂ€ru asemel ma hoopis just-kui lendax .. Lendamis tunne on nii tugev ,, et olen selle peale ĂŒles Ă€rganud ... (see ei ole kukkunine .. seda olen ka unes nĂ€inud) KĂ”ige rohkem sarnaneb see lennuki maast lahti rebimisega .. ::
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fööniks
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Ă€rritav uni oli. karu möirgas pidevalt minu peale ja oli vĂ€ga tige. siis mĂ”tlesin, et Ă€kitse see on minuvĂ€eloom - Grisli karu, mille peale karu rahunes ja jĂ€ttis mind rahule. siis nĂ€gin ennast , kus olin end uurinud nagu kĂ”rvalseisja ja siis avastanud, et mul on lĂ”ua alla kasvanud ming imelik asi, nagu kĂ€sn vĂ”i midagi sarnast( igaljuhul jube vĂ€rk) mille oli ÀÀrtes oli veel 7 vĂ€ikest kĂ€sna ja keskel jube vastik ja suur nagu pealekasvanud sĂŒnnimĂ€rk, selline kĂ”rgem moodustis. selle peale ehmatasin Ă€ra ja mĂ”tlesin, et kuidas ma siis nĂŒĂŒd sellisena olen ja tabasin end uuesti vaatamas ning avastasin Ă”udusega, Shocked et mul on kaela juures mingid tilpnevad asjad( nagu voolikud) . alguses arvasin, et see mingi kee mul kaela ĂŒmber, kuid need tilberdised tulid otse kĂ”rist. pĂŒĂŒdsin hingata sĂŒgavalt ja rahulikult , kuid sellest ei tulnud eriti midagi vĂ€lja ning Ă€rkasin Ă”udustundega . Rolling Eyes

selline unenÀgu siis.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Need voolikud on kanalid, lÀbi mille kÀiakse toitumas sinu eluenergiast.

NĂŒĂŒd katsu unes minna samasse kohta ja tĂ”mba need voolikud endast vĂ€lja. Kui sellega hakkama saad, siis vabanedki vampiirist.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Hengreelia kirjutas:
Kas keegi targem oskaks mulle vastata:nĂ€gin unes ,et mulle kinkis ĂŒks tuttav kivi ja kivi peal oli nagu silm(selline silm nagu paabulinnu sule peal).Muidu olen nagu seostanud oma unenĂ€gusi tunnetuse jĂ€rgi aga selles unenĂ€os ei olnud mingit tunnet ega emotsiooni?
Ja veel ĂŒks asi-mĂ”ned ööd tagasi nĂ€gin,et kosmos pĂ”leb??? Rolling Eyes
Kiviga silm tÀhendab seda, et sulle anti teadmine, lÀbi mille saab sind kontrollida.
Kosmos pÔleb: globaalne puhastumine.
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:14 pm    Teema: mĂ”ned pĂ€rimised Vasta viitega

PĂ€ringud teadjamatele:

1) Kui naisterahvas killib unedes kolle meesterahvana, kas ta on siis vÀÀrastunud vÔi on see tema kiskjakuju erivorm?

2) Mida tĂ€hendab punane pĂŒhitsus (mĂ€hkimie punasesse riidesse, Ă”petaja ilmumine) - millisesse egregori vĂ”i vĂ”rgustikku sihuke vĂ€rk kuulub?
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Sisemiselt ei ole Sa mees, ega naine. Inimeses on tegelikult mÔlemad pooled olemas. Keha on pooluses. See on sellepÀrast, et saaksid kogeda maailma ja omandada uusi teadmisi. Poolus tÔmbab. Kui oled unes, mees, siis töötab sinu mehelik aspekt. Sa ei ole vÀÀrastunud. Ja see ei ole ka kiskja kuju. Lihtsalt sinu mehelik pool.

Ju siis Sa liitusid punase vĂ”rgustikuga. Sinu sisemine soov, valik oli kuuluda jumalikku sĂŒsteemi.

Meie kuulume ka punase vÔrgustiku alla.
Punane vÔrgustik on infovÀli, mis asub 19 sagedusel.
Sagedusel 16-23 arendatakse hinge. Sinna ei pÀÀse roomajad ja primitivid.
Tafka
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Mul nĂŒĂŒd kah vaja sutsu abi tĂ€naöise unenĂ€o seletamisel.
Olin nagu koos kellegiga mingi kuuri vĂ”i sarataolises vĂ€ikeses hoones, ust polnud. Ühe aknakese all oli mingi vana laud ja selle peal vĂ€ike klaasist akvaarium kus olid sees ussid. Alguses hakkas ĂŒks uss tasapisi kasvama, siis teine jĂ”udis kasvus kah jĂ€rele aga jĂ€i sutsu vĂ€iksemaks. Nad hakkasid teisi akvaariumis olevaid pisemaid usse Ă”gima ja muudkui kasvasid. Kui nad olid juba ĂŒsna suured ja kĂ”ik söödud, said nad akvaariumist vĂ€lja ja hakkasid ukse poole roomama, kus olin mina ja veel mĂ”ned inimesed. KĂ€skisin kĂ”ikidel ruttu tuppa joosta ja ise lĂ€ksin viimasena, jĂ€rsku nĂ€gin et ĂŒks vĂ€ike poiss oli ikkagi maha jÀÀnud ja ĂŒks ussidest rĂŒndas teda. Jooksin tagasi ja haarasin ussilt kaelast kinni ja pigistasin kĂ”vasti, mĂŒrk tilkus vĂ€lja, aga siiski oli ta jĂ”udnud juba last hammustada. Ma surusin veel kĂ”vemini siis hammustas ta mind nimetissĂ”rmest, aga miski ĂŒtles mulle et see hammustus ei tee mulle midagi. Siis uni lĂ”ppes.
Kuidagi vÀga imelik tunne on peale seda und...

Samas..ussimĂŒrk on ju teadagi ravim ja uss on ka Apteegi nö avatar. Niiet mine tea...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group