Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et teadvusega kontrollid ja hingega mitte. Siit tuleb konflikt. Mingi ühendus on katki, või mingi oluline teadmine puudu.
Kui oma teadvus ei anna lahendust, siis hing pöördub teiste teadvuste juurde.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Mul nüüd kah vaja sutsu abi tänaöise unenäo seletamisel.
Olin nagu koos kellegiga mingi kuuri või sarataolises väikeses hoones, ust polnud. Ühe aknakese all oli mingi vana laud ja selle peal väike klaasist akvaarium kus olid sees ussid. Alguses hakkas üks uss tasapisi kasvama, siis teine jõudis kasvus kah järele aga jäi sutsu väiksemaks. Nad hakkasid teisi akvaariumis olevaid pisemaid usse õgima ja muudkui kasvasid. Kui nad olid juba üsna suured ja kõik söödud, said nad akvaariumist välja ja hakkasid ukse poole roomama, kus olin mina ja veel mõned inimesed. Käskisin kõikidel ruttu tuppa joosta ja ise läksin viimasena, järsku nägin et üks väike poiss oli ikkagi maha jäänud ja üks ussidest ründas teda. Jooksin tagasi ja haarasin ussilt kaelast kinni ja pigistasin kõvasti, mürk tilkus välja, aga siiski oli ta jõudnud juba last hammustada. Ma surusin veel kõvemini siis hammustas ta mind nimetissõrmest, aga miski ütles mulle et see hammustus ei tee mulle midagi. Siis uni lõppes.
Kuidagi väga imelik tunne on peale seda und...
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 11:17 am    Teema: Vasta viitega

huvitav unenägu
kusjuures, kuskilt ma lugesin, et osad inimesed käivad unenägudes abistamas neid, kes seda vajavad!
ussid - ma usun, et nendel on üsna sarnane tähendus nagu sa neid oled harjunud sümbolina mõistma - külm kiretu julm madal
laps - pakun välja, et midagi arenevat, puhast, paljutõotavat
sa päästad - võitled selle ussisümboli vastu
päästad end ja päästad teisi...

Milline see laps oli?

Kas keegi teist peab unenägude päevikut?
Nii pidi võimalik olema oma isiklikke sümboleid välja peilida. Alati ei kattu sinu sisemine teadmine ju nende unenägude seletajatega, mida müüakse nagu taskuraamatuid.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Üsna väike poiss oli nagu roomas veel või just jalule tõusmas, minuarust hammustati teda kaela...
Selle unega veel seoses võttis minuga hommikul ühendust üks inimene minevikust, kellega pole aastaid suhelnud ja kelle kohta ei oska siiani adekvaatset seisukohta võtta.
Kusjuures olen ka varem mingit üsna suurt gruppi lasteaiaealisi või sutsu vanemaid lapsi unes päästmas käinud.
Need unenägude seletamise raamatud on üks jama küll enamasti. Smile
Tagasi üles
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

kerca kirjutas:
huvitav unenägu
ussid - ma usun, et nendel on üsna sarnane tähendus nagu sa neid oled harjunud sümbolina mõistma - külm kiretu julm madal
laps - pakun välja, et midagi arenevat, puhast, paljutõotavat
sa päästad - võitled selle ussisümboli vastu
päästad end ja päästad teisi...


Mina näen siin kristliku egregori jälge. Madu on näiteks paljudes kultuurides hoopis tarkuse sümbol. Üldse mõelge paar korda, kui te mõnele elusolendile, või tegelikult ükskõik millele, negatiivse tähenduse annate. See näitab teile (ja ka teistele) üsna palju kätte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
täheke



Liitunud: 22 Märts 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Eile st 21 - 22 märtsi öösel nägin kahte erinevat und:
Esimeses unes nägin kasuisa ema, kes on surnud juba 7 aastat küll, kuid unes oli ta nagu äsja surnud, unes ma magasin ja järsku tundsin et voodi äärel istub kasuisa ema ja vaatab mind hästi suurte , isegi natuke punnis silmadega ja ütleb aita mu hingel ära minna, kõige rohkem jah meelde on jäänudki need suured silmad.
Teises unes nägin mitmeid arve, mis koosnesid numbritest : 0, 1, 2 ja 7, arve ma nii täpselt ei mäleta, ainult et nad olid 2 ja 3 kohalised ja neid oli umbes 5-6 erinevat arvu ja koosnesid just nendest neljast numbrist.
Oskab äkki keegi lahti rääkida ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Arjol kirjutas:


Mina näen siin kristliku egregori jälge. Madu on näiteks paljudes kultuurides hoopis tarkuse sümbol. Üldse mõelge paar korda, kui te mõnele elusolendile, või tegelikult ükskõik millele, negatiivse tähenduse annate. See näitab teile (ja ka teistele) üsna palju kätte.


vat see ongi see, et kuidas keegi mida sümbolist loeb. Raamatu mowgli fännina lapsepõlves võib mullegi madu tunduda pigem julge julma kuid samas targa ja hooliva KA-na. Hüpnootiline olend. Kuid siinsete foorumlaste jaoks on ka madu ehk uss ehk reptiloid midagi hingetut. Unenäo seletus sõltubki nüüd sellest, et millist taustsüsteemi ta alateadvus kasutab - kust võtab sümbolid, millega tahab unenäonägijale oma info anda. jne jne jne

Tegelikult, need, kes oskavad enda tajutegevusi suunata, võiksid lihtsalt hiljem oma unenägu üle vaadata. Istud sellises meditatiivses seisundis ja kordad nähtud. Siis võib kogu lugu tulla rohkem arusaadavamate sümbolitega
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 25, 2004 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Minu enda tähelepanekud on kujunenud viimase kuuga. Kuna olen igas mõttes tohutult arenenud.

Ma pole kunagi olnud sümbolite seletamisel tugev aga kuna minu unenägudes ja unenägemistes on alati täiesti selged emotsioonid ning tunded. Vahest isegi nii selged, et see jääb meelde pikaks ajaks. Tuletage ka ise meelde, mida te midagi nähes tunnete või taiute. On see teie jaoks hea või halb, õige või vale jne. Minu puhul töötab.

See on minu tagasihoidlik arvamus.
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jõgi
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taeva vahel

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2004 12:04 am    Teema: lohed unes Vasta viitega

mina nägin paar ööd tagasi unes magavaid lohesid.tervet perekonda.isane magas eraldi ja emane koos 4-5 järeltulijaga magasid omaette.ilusad olevused olid,metalselt veikleva pruunika-roheks-oran¾ika nahaga... magasid sügavalt.sattusin neile juhuslikult peale ja mind nad ei näind ega kuulnud.vaatasin neid pisut ja lahkusin tasa,et neid mitte äratada...
see koht kus nad magasid oli mingi eriline hiie moodi koht.koosnes kolmest nagu maast või savist või mullast tehtud kuplist.üks oli kinnine ilma avadeta,täiesti ühtlase pinnaga,mis funktsiooniga - ma aru ei saanud.teine oli justkui poolkerakujulise katusega varjualune,seal magas emane oma lastega.kolmas kuppel oli justkui mingi ohvrikoht,pealt lohukestega,seest uuristatud (kummaline ja üllatav oli lohet sealt leida,mõtlesin,et küll tal võis ebamugav olla olnud sinna pugeda),see kolmas kuppel oli veel justkui asjatundmatute inimeste poolt väliselt rikutud pisut ja lohe tundus seal olema asja parandamise või valvamise eesmärgiga...
keda/mida esindavad lohed ? kes nad sellised on ?
_________________
iga oja jõuab ükskord jõkke,ta selleks ületab kõik tõkked...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2004 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Need on mingid looduse jõud. Täpsemalt pole aega uurida.
Praega jama maaema võngetega. Seda vaja lahendada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jõgi
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taeva vahel

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Lohed looduse jõud. Mnjah.Ma neist praeguse seisuga ikkagi selget sotti pole saanud Rolling Eyes Lohed on mulle viimase paari viimase kuu jooksul mujalgi silma jäänud ,see viimatine uni nüüd oli ikka väga selge märk mu jaoks...see pilt ja meeleolu sealt unest on justkui kogu aeg meeles...no uurin siis edasi ,et mis asjus nood lohed end mulle näitasid Smile
_________________
iga oja jõuab ükskord jõkke,ta selleks ületab kõik tõkked...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mul tunne, et üks lohe varsti virgub.
Kõik sõltub äratajatest.
Kui õiged otsad ühendatakse.
Lohe energia on puhastus. Töötab nagu karmakirves.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2004 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi targem oskaks mulle vastata:nägin unes ,et mulle kinkis üks tuttav kivi ja kivi peal oli nagu silm(selline silm nagu paabulinnu sule peal).Muidu olen nagu seostanud oma unenägusi tunnetuse järgi aga selles unenäos ei olnud mingit tunnet ega emotsiooni?
Ja veel üks asi-mõned ööd tagasi nägin,et kosmos põleb??? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Home1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2004 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on olnud korduvaid unenägusi ... enamuse tähendused on selgexx saanud varem või hiljem .... Üks on aga jäänud ikka veel selge lahendita ... erinevad allikad on pakutud erinevaid versioone ... ise olen arvanud ... aga midagi mis on ettekuulutatud pole juhtunud.
:: Olex nagu tänav (sarnaneb Matrossovi ja Linnutee ristmikuga ) ja vanaisa lükkab mind kärul ..käru ise aga on selline suur ja kõrge ... (sarnaneb lapsepõlves nähtud turu-muti käruga.. mõnes idamaa filmis on ka selliseid suuri kärusi olnud ...) Lükkab ja lükkab ..väga kaua ja äkki mattub kõik valgesse uttu ... ja logiseva ja krääksuva käru asemel ma hoopis just-kui lendax .. Lendamis tunne on nii tugev ,, et olen selle peale üles ärganud ... (see ei ole kukkunine .. seda olen ka unes näinud) Kõige rohkem sarnaneb see lennuki maast lahti rebimisega .. ::
_________________
Noo nüüd kukkusin jälle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 10:36 am    Teema: Vasta viitega

ärritav uni oli. karu möirgas pidevalt minu peale ja oli väga tige. siis mõtlesin, et äkitse see on minuväeloom - Grisli karu, mille peale karu rahunes ja jättis mind rahule. siis nägin ennast , kus olin end uurinud nagu kõrvalseisja ja siis avastanud, et mul on lõua alla kasvanud ming imelik asi, nagu käsn või midagi sarnast( igaljuhul jube värk) mille oli äärtes oli veel 7 väikest käsna ja keskel jube vastik ja suur nagu pealekasvanud sünnimärk, selline kõrgem moodustis. selle peale ehmatasin ära ja mõtlesin, et kuidas ma siis nüüd sellisena olen ja tabasin end uuesti vaatamas ning avastasin õudusega, Shocked et mul on kaela juures mingid tilpnevad asjad( nagu voolikud) . alguses arvasin, et see mingi kee mul kaela ümber, kuid need tilberdised tulid otse kõrist. püüdsin hingata sügavalt ja rahulikult , kuid sellest ei tulnud eriti midagi välja ning ärkasin õudustundega . Rolling Eyes

selline unenägu siis.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Need voolikud on kanalid, läbi mille käiakse toitumas sinu eluenergiast.

Nüüd katsu unes minna samasse kohta ja tõmba need voolikud endast välja. Kui sellega hakkama saad, siis vabanedki vampiirist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Hengreelia kirjutas:
Kas keegi targem oskaks mulle vastata:nägin unes ,et mulle kinkis üks tuttav kivi ja kivi peal oli nagu silm(selline silm nagu paabulinnu sule peal).Muidu olen nagu seostanud oma unenägusi tunnetuse järgi aga selles unenäos ei olnud mingit tunnet ega emotsiooni?
Ja veel üks asi-mõned ööd tagasi nägin,et kosmos põleb??? Rolling Eyes
Kiviga silm tähendab seda, et sulle anti teadmine, läbi mille saab sind kontrollida.
Kosmos põleb: globaalne puhastumine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:14 pm    Teema: mõned pärimised Vasta viitega

Päringud teadjamatele:

1) Kui naisterahvas killib unedes kolle meesterahvana, kas ta on siis väärastunud või on see tema kiskjakuju erivorm?

2) Mida tähendab punane pühitsus (mähkimie punasesse riidesse, õpetaja ilmumine) - millisesse egregori või võrgustikku sihuke värk kuulub?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2004 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Sisemiselt ei ole Sa mees, ega naine. Inimeses on tegelikult mõlemad pooled olemas. Keha on pooluses. See on sellepärast, et saaksid kogeda maailma ja omandada uusi teadmisi. Poolus tõmbab. Kui oled unes, mees, siis töötab sinu mehelik aspekt. Sa ei ole väärastunud. Ja see ei ole ka kiskja kuju. Lihtsalt sinu mehelik pool.

Ju siis Sa liitusid punase võrgustikuga. Sinu sisemine soov, valik oli kuuluda jumalikku süsteemi.

Meie kuulume ka punase võrgustiku alla.
Punane võrgustik on infoväli, mis asub 19 sagedusel.
Sagedusel 16-23 arendatakse hinge. Sinna ei pääse roomajad ja primitivid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tafka
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Mai 2004
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2004 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Mul nüüd kah vaja sutsu abi tänaöise unenäo seletamisel.
Olin nagu koos kellegiga mingi kuuri või sarataolises väikeses hoones, ust polnud. Ühe aknakese all oli mingi vana laud ja selle peal väike klaasist akvaarium kus olid sees ussid. Alguses hakkas üks uss tasapisi kasvama, siis teine jõudis kasvus kah järele aga jäi sutsu väiksemaks. Nad hakkasid teisi akvaariumis olevaid pisemaid usse õgima ja muudkui kasvasid. Kui nad olid juba üsna suured ja kõik söödud, said nad akvaariumist välja ja hakkasid ukse poole roomama, kus olin mina ja veel mõned inimesed. Käskisin kõikidel ruttu tuppa joosta ja ise läksin viimasena, järsku nägin et üks väike poiss oli ikkagi maha jäänud ja üks ussidest ründas teda. Jooksin tagasi ja haarasin ussilt kaelast kinni ja pigistasin kõvasti, mürk tilkus välja, aga siiski oli ta jõudnud juba last hammustada. Ma surusin veel kõvemini siis hammustas ta mind nimetissõrmest, aga miski ütles mulle et see hammustus ei tee mulle midagi. Siis uni lõppes.
Kuidagi väga imelik tunne on peale seda und...


Samas..ussimürk on ju teadagi ravim ja uss on ka Apteegi nö avatar. Niiet mine tea...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group