Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ükskord oli nii, et surnu tahtis midagi anda ja viskas mingi kullast käevõru mille kinni püüdsin. Aga selle käevõru küljes oli surnud luukere käsi ja ma pidin käevõrust lahti laskma. Kui ma oleks sõjakamas meeleolus olnud , ma oleks annud kaikaga vms-ga . Aga samas vaatasin, et maailm oli nagu kaheks läinud. Käevõru koos surnud luukere käega ja eemal oli see surnud inimene täitsa elavalt , nagu poleks olnud surnud. Nii, et olin segaduses, kas on surnud või ei ole. Oli nagu luukerest lahutatud inimene. See oli unenägemises, teadsin et on uni. Enne seda unenägu pakuti süüa unes igast värki, jõud tõusis ja siis tekkiski see
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 8:24 am    Teema: Vasta viitega

ma nägin täna öösel nõidu unes Confused
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mina sõin eile õhtul sealiha konservi , mannavahtu jm. Ja see tõmbas energiataseme nii üles, et kui mul oleks olnud naine võtta, siis ma ei tea mis ma oleks taga teinud!!! Unes nägingi sellist asja, et mingi auto sõitis ja hääl oli nagu ralliautol. Nii võimas mootor oli, et sõitis metsa autotee sisse läbi lumehangede ja siis mingid teised viletsamad autod said pärast selle tee peal sõita. Aga ma ise roolis ei olnud. Täna tegelt käsingi komandeeringus ja mind veeti autoga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yuumiii



Liitunud: 6 Juun 2007
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Mul on siuke küsimus ma ei tea olen natuke hirmul selle ühe unenäo pärast.. Täna öösel nägin unes et leitsin lapse skeleti ja ma panin selle kilekotti ja kandsin koolis kaasas siis aga kui kojuminek oli ei tahtnud ma seda enam kaasa võtta..ja peale seda ärkasin ülesse..mis see tähendada võib? Veel üks küsimus mis siis on kui näed unes oma ex poisssõpra ja ta tuleb andestust paluma ja jälle suhe????
Palun vastake .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 10:19 am    Teema: Vasta viitega

olin matkal/reisil kuhugi ja tuiasin mingi seltskonnaga mööda maad ringi. kaart abistas orienteerumisel ja tegemist oli mingi reisi lõpppunkti jõudmisega. sattusime mingi kaevandusalani ja otsustasime sealt lõigata. uudishimust ja potentsiaalsest ajavõidust lähtuvalt. läksime mingist tunnelist sisse ja hakkasime läbipääsu otsima. kuna midagi leida ei õnnestunud siis läks grupp lahku ja hakkasime seal ekslema. tunnelid jms kõik oli kenasti korras ja töötasid aga ühtegi inimest polnud, kõik oli ainult tehnikaga töös. eksisime sinna sisse ära ja asi hakkas ohtlikuks muutuma, kõik olid laiali ja kadunud kuskile. välja enam ei pääsenud ja nii siis vaikselt hakkas hapuks kiskuma. tehnika tegi oma tööd ja polnud programmeeritud inimestega arvestama. mingid uksed vms leidsin ja lõpuks suutsin ka kontrollijate/vaatlejateni jõuda. Näha neid polnud aga nende hääled toimetasid midagi ja liikusid ringi. alguses oli hirm, et ikkagi ilma loata ja siis püüdsin ennast peita nende eest. tegin luuret, et millega kellega tegu. jätsid ohutu mulje ja siis näitasin ennast neile. tean ,et seal oli teisi ka aga minuga suhtlema tuli ainult üks. Natukene pikem, kõhetu ja blondi peaga. Tal olid sõbralik silmavaat ja pilklik muie. Vahetasime mõtteid, et miks ma siin olen jms. oli natuke pilkav st miks ronid nii ettevaatamatult siia aga muidu oli tal heameel, et minuga midagi juhtunud polnud ja olin ikkagi kellegi leidnud siit, mis pidi olema peaaegu võimatu sest ülevaatjad on ainult pisikeses osas ning nende ringiliikumine oli juhus. nõustus mind välja saatma/aitama kuigi see polnud tema ülesanne. hakkasime siis minema ja tee läks liftiga ülesse. ma palusin kaaslased üles otsida ja ta nõustus sellega aga selles mõttes, et alles peale palumist st poleks küsinud oleks ainult mind välja viinud. läksime mingisse ruumi siis kus ta kontrollsüsteemi abil selgitas välja kaaslaste asukohad. jäi mulje, et nemad olid ennast ikka suht ära eksitanud kuskile kaevanduse keerdudesse. läksime siis minu juhiga, tiirutasime natuke sihikindlalt/teadlikult ringi ja korjasime kõik kaaslased kokku. viis ta meid siis alalt välja ja näitas käega tee suunas. teele jõudes oli pisuke segadus sest ei saanud aru kus täpselt oleme. kaardiga natuke selgust nõutades saime aru, et olime natukene algsest stardikohast lõunas ja kui minna natukene edasi ja siis vasakule keerata, siis peaks jõudma sihtpunkti viivale teele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
zajebiz



Liitunud: 29 Sept 2008
Postitusi: 3
Asukoht: harjumaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, kas keegi oskab mulle lahti seletada et mis peaks selline uni tähendama?

Enamus mu unenägusid toimuvad mu lapsepõlvekodukandis...
Ka see millest nüüd juttu teen...jalutasin siis mina metsateel(see viis poodi ja kirikusse ja rahvamajja) jõuan mina siis jõe äärde jõgi oli selge nagu kristall(jõgi muidu seal metsatee ääres ei asund vaid asus mõni km eemal) igatahes...jões oli suur kaltsunukk lõng ümber kaela(kaltsunukk meenutas natuke Karlssonit Katuselt) ja selle lõngaga ta oli nagu üles poodud ja lõng oli hall...ja lõngaots oli veest välja toodud ja kinnitatud kärbse külge et lõngaots veealla ei vajuks(seega kärbes oli elus vist)...siis sai see uni otsa ja hakkas täiesti uus uni täiesti teise teemaga aga see ei mängigi enam erilist rolli Rolling Eyes Kas oskad seletada mis värk oli selle poodud Karlssoniga ja kärbsega Question
_________________
Ă„ra lase kellegil teisel oma elu elada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

karlson ja kärbes on hetkel mitte arusaadavad minu jaoks, aga see, et sul enamus unenägusid lapsepõlvekohtadega seotud on, näitab, et sa ei ole oma juppe sealt ära korjanud ja see ei ole mitte hea, sest sa ise ei kasuta neid praegu, aga üleliigseid meil pole, st kuskil osas on miski puudujääk.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
zajebiz



Liitunud: 29 Sept 2008
Postitusi: 3
Asukoht: harjumaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
karlson ja kärbes on hetkel mitte arusaadavad minu jaoks, aga see, et sul enamus unenägusid lapsepõlvekohtadega seotud on, näitab, et sa ei ole oma juppe sealt ära korjanud ja see ei ole mitte hea, sest sa ise ei kasuta neid praegu, aga üleliigseid meil pole, st kuskil osas on miski puudujääk.


aga karlsson ja kärbes ongi asja püänt ju Razz
ja mis juppe...mul seal sõbrad ja asjad ja käin ikka vahest seal...pole mult seal midagi korjata...väga sega seletus Rolling Eyes
_________________
Ă„ra lase kellegil teisel oma elu elada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

tavaliselt inimene ei märka pointi.
ta märkab asju selle ümber.
aga tema osad teavad, kuidas asjad on ja püüavad seda ka kõva häälega välja öelda.
sinu teisikud/osad ĂĽtlesid esimeses lauses:
Tsiteerin::
Enamus mu unenägusid toimuvad mu lapsepõlvekodukandis...

st see on ponit.
edasi tuleb tavamõistuse segajate poolt peale pandud eksitajad.

inimene, kui elab mingis kohas, paneb oma hingeosi ikka sinna koha sisse, et asja kodusemaks muuta - nii on harjutud.
aga kuna midagi ei ole üleliigne, siis peaks oma hingejupid/osad/teisikud pärast jälle kokku korjama, kui enam seal ei elata, neid läheb pärast uuesti vaja. - kui füüsilise keha küljes pole midagi liigset, siis energeetilise küljes pole ammugi. - need osad on sinu oskused, teadmised, muud asjad, võimed, jne.

ja ära küsi spetsiifilist seletust, kui sa spetsiifilist vastust teada ei taha!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
angelzcry
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Nov 2008
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Teis Nov 25, 2008 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

..mul on ägedad unenäod.. Nimelt kord nägin, kuidas arusaamatud hallid kujud lendavad suures ruumis edasi tagasi. Yx võtis mind juustest kinni ja hakkas määda põrandat nagu kaltsu vedama. Mäletan et oli mega valus, röökisin lausa. Äratas mind ylesse vanaema, kes magas teises toas, kuid mu karjumine oli nii hirmus, et ta otsustas mind yles äratada. Kuid see äratamine ei olnud ka lihtne, mida rohkem ta yritas mind äratada, seda hullemax see unenägu tegelikult läx. Sest nagu aru saan, sulas unenägu koos vanaema raputamisega kokku.
Peale seda, näen väga tihti maju, kus juba ammu keegi ei ela ja samasuguseid kujusi, mis lendavad ymber ringi. Algul kartsin, nyyd iga unenägu justkui võitlus, kes keda.
Ausalt öeldes, unenäod on justkui teine elu. Olen nii harjunud, et iga uni ytleb midagi, et ei oska enam elada, kui hommikul ärkan ylesse ja ei mäleta mida unes nägin. Palju asju on läinud nii täppi, et tööle tulles paariline kysib, mida ma unes nägin Smile et teada mida lähitulevik toob.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
EluPärastSurma



Liitunud: 30 Okt 2008
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Sooviks saada mõnelt targemalt inimeselt seletust

Ma näen pidevalt unenägusid mis kujutavad sündmusi ning mida ma hommmikuti alati mäletan...tihti ei tee ma vahet kas tegu on une või reaalsusega. Samuti ennustavad need unenäod midagi ette või on neil mingi tähendus millest ma saan aru kui see hetk hakkab saabuma.
Mu unenäod on sellised et ma tunnen emotsioone nii selgelt et ma vahest hommikuti nutan...näiteks täna hommikul on emotsionaalselt väsinud lausa..mu peas keerlevad igasugused mõtted nähtud unenäoga seoses...

Samuti on mitmeid kordi hing lahkunud kehast kui magan...unenäo peegel puruneb näe esmalt käsi seejärel enda keha voodis lamamas...

Ja on ka situatsioone kus ma magan...äki teen nagu silmad lahti ja miski tume vari läheb mulle sisse...ja keha läheb yleni krampi..ma ei suuda keha liigutada...tahtsin karjuda appi aga ei tulnud suust ühtki häält....ma punnisin nagu k6igest väest vastu ja äkki keha vabanes ......pärast valutasid k6ik kohad...ma ei saanud sellel ööl enam üldse magada.....samuti nägin taolist und selle aasta hingedeööl...magasin sõbanna juures ta ema armastab osta igasugused vanu semeid ja väga vanast ajast pärit voodis ma magasingi.......nägin ka taolist und et keha läks krampi.....ei saanud liigutada......aga ma nägin unes seda kuidas ma olin omas kodus ja mu käed olid ema peakohal ja see kramps tekkis mu kätest kuni kehasse...ema seest väljus nagu mingi vari mis tuli mulle sisse......
Samuti kui meil oli üks aegade k6ige suurim s6nas6da emaga..solvangud vihkamine......ja ma olin nii ``püha viha täis`` et sisesin omaette igast inetusi olin väga emotsionaalne...ja samal ööl nägin und kuidas must vari oli ema pea kohal....ja tahtis seestuda...siis järsku läks k6ik valgeks...eredaks lausa....ja ma kuulsin häält ...ja see ytles et vali mida sa ütled et sõndel on suur j6ud.....järgmine päev ma mediteerisin ja palvetasin....pärast seda hakkasin äkki nutma...mul läks sees kohutavalt kergeks...ja mind valdas sisemine rahulolu......

Mul kodus käinud sensitiiv Volli.....rääksin talle midagi seoses nende unedega...tema ei pööranud neile eriti tähelepanu.....ytles et puhastab ruumi ja et ma ei näe enam kunagi halba und....ja 2 nädalat oli k6ik korras siis hakkas jälle.....

Sooviksin kellegi teadja nõuannet või abi..kas see on normaalne millega on tegu...?

Ette tänades

L.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Sellised asjad võivad igaühega juhtuda...Ma soovitan sul mitte nendesse emotsioonidesse kinni jääda pärast on kurvad tagajärjed muidu...võib isegi deprekas ohustada..Need kes sind hoiatasid olid Inglid...siin foorumis hakatakse muidugi selle peale kisendama...aga palvetamine on alati kasulik...võid ingleid ise ka appi paluda...ja öösel neid oma unenägudesse kutsuda...siis saavad nad sind tervendada. Ps. kui peaksid kuulma oma kõrvades pininat, siis tea need on inglite sõnumid...ja sa ei pea neid sõnadena kuulma.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
EluPärastSurma



Liitunud: 30 Okt 2008
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt kui ma õhtuti palvetan.....ja palun et inglid saadaksid mulle und ja valvaksid mu yle...siis u 5 minuti pärast tuleb uni....ja ma tunnen seesmist rahulolu.....aga vahest tulen koju ja olen nii väsind et heidan pikali ja uinun...siis tavaliselt tekivadki igasugused värvikad unenäod.....

Palve ja meditatsioon on mulle alati hästi m6junud.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus- laibad kĂĽljes.
Olen korra sarnase värgiga kokku puutunud. Tõmbasin laiba sidemed maha ja inimene ei näinud 2 nädalat üldse und ja magas nagu kott.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
EluPärastSurma



Liitunud: 30 Okt 2008
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

SEletaksite palun pikemalt...sellest et mism6ttes laibad kĂĽljes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

bullshit, mingeid unenägusid ei ole olemas. peldikutaha ja mahalask ootab neid kes väidavad midagi muud. unenäo mõiste on sotsiaalse tellimuse tulemus ebaolulise tähistamiseks või ebaolulise ületähtsustamiseks.... sel ajal kui te räägite on olukord juba muutunud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
bullshit, mingeid unenägusid ei ole olemas.

Enamus ju näevad neid!
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

sügav uni on olemas ja ärkvel olek on olemas. vahepealset olekut nimetatakse unenäoks, mis pole sügav uni ega ärkvel olek, seega on unenägu seisund, kus osa ajust on väljalülitatud, unehalvatuse seisund. kui oled unes ärkvel, siis ei ole see enam uni vaid see on ärkvelolek. une all tavaliselt mõeldakse midagi ebaolulist, aga kui oled ärkvel , siis on kõik oluline
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

ärkvel unes või ärkvel mitteunes , see on üks ja sama. mitteärkvel unes ja mitteärkvel mitteunes on ka üks ja sama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ok. Ma nagu tean, mis on ärkvelolek.
Aga kustkohast siis need pildid ja sümbolid pärinevad?
Mõned on nendega päris kimpus.
Arvan, et keegi loob, visualiseerib neid. Ja kui ei mõista, siis loob neid keegi teine, mitte ise.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group