Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäod
Mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
guru
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2003 3:17 am    Teema: Unenäod Vasta viitega

Mida arvate, mis on unenägude olemus? Mis nad on? Peitub neis mingi sõnum? On need pildikesed mujalt reaalsustest? Näitavad nad tulevikku?
Mis nad on? Miks on unenägu raske meeles pidada, miks nad ärgates kohe järsult tuhmuvad?

Lugupidamisega guru Smile
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2003 8:15 pm    Teema: unenäod Vasta viitega

ORK ĂĽtleb:

Unenäod ei unune nii kergesti, kui neile suuremat tähelepanu pöörata.
Soovitatakse sisse seada päevik ja kõik unenäod üles kirjutada.
Siis sinu vaimne pool kontrollib paremini kehalist poolt.
Unenägusid saab hakata kontrollima, kui neist saada teadlikuks.
Päeviku pidamine on esimene samm.
Järgmine samm on ünenäos teada, et keha magab (lamab voodis) ja
see, mis tajub ei ole keha. Nii saab selle unenäokehaga liikuma hakata
ja uurida huvi pakkuvaid vaimseid asju.
Seda on väga põhjalikult kirjeldanud C. Castneda oma raamatus
"Unenäoõpetus".
Tavaline uni on vaimurännak. Aga kontrollimatu.
Kuna mõtetel on unenäos suur tähtsus- nad toimivad seal käsklustena-
siis selline kotrollimatu unenägu on kaootiline tõmblemine ja sündmuste
virr-varr.
Muidugi ka sellel on tähtsus- ta peegeldab meie mõtteied, tundeid,
mälestusi ,unistusi. Ja eks sedagi võib uurida arvata nähtu tähendus,
aga tõeliselt põnev ja tulemuslik on ikka ise unenägu-vaimurännakut
juhtida.

ORK on rääkinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
arre
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Dets 2003
Postitusi: 18
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2003 9:21 pm    Teema: unenäod mis need on Vasta viitega

tjah, unesi on mitmeid.mis hommikul meelest läinud ,neid pean ma lihtsalt unenägudeks ja neist eriti ei hooli.mida aga hommikul mäletan ja mis päeval meelest ei lähe ,need arvan , et on ennustuslikud.unes milles ma endale teadvustan ,et ma magan ,või keha magab kusagil ,seda pean juba vaimseks rännakuks.lõpuks ,kui ärkan jatunnetan kehast lahkumist ,teadvuse laienemist, teise reaalsusesse üleminekut.seda pean juba astraalrännakuks.korduv unenägude kohta ,seda seisu kohta mul veel ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2003 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige põnevam on siis, kui sa oma unenäos tead, et sa magad
Siis saad sa oma unenägu tõeliselt nautida, aga siis on ka igasugustel olenditel ligipääs sinu unenäole ja sinule endale
Tavaliselt meeldib neil võtta mõne inimese keha ja hääl, keda sa tunned...

seda tegelikult kutsutakse vist "Lucid Dreaming" -ks, et sa oled unes ja suudad enda unenägu ise kujundada Rolling Eyes
Tagasi üles
Tirk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2003 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, kui siin nĂĽĂĽd unenägudest rääkima hakati, siis mul on kah kĂĽsimus. Et siin tunduvad teadjad inimesed olevat. Ă„kki oskate midagi kosta. Nimelt, magasin täna öösel koos oma kaaslasega. Jäin magama ning siis juhtus, ei tea, kas unes või päriselt selline asi: tundsin, et nagu keegi tõmbaks mind kuskile, nagu voodist pĂĽsti. Päris hästi aru ei saanud, mis toimub, aga jube tunne oli. Olin juba natuke nagu “maast lahti” tõmmatud, aga punnisin kõvasti vastu. PĂĽĂĽdsin oma kõrval magavat tĂĽdrukut appi hĂĽĂĽda, samas nägin, et ta magab edasi ja ei kuule mind. Kusjuures ma millegipärast arvasingi, et ma tegelikult magan ja teadsin, et ma pean ĂĽles saama, et see asi ära lõppeks. Ja nii ma lõpuks suutsingi ĂĽles ärgata ja see tõmbamine lõppes ära. Lisaks veel see, et ma tegelikult ei tea, kas ma ĂĽldse ärkasin ĂĽles või nägin ka ĂĽles ärkamist unes. Kõik see on väga udune, samas kuidagi jube selge. Hiljem, mäletan, oli mingi asi veel, millepärast ma pĂĽĂĽdsin kedagi appi saada, aga mis juhtus, seda ei mäleta. Ă„kki keegi oskab midagi selle kohta öelda? Varem ma enda unenägudest mingit suurt numbrit ei ole teinud, aga seekord tundub asi kuidagi ebatavaline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2003 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Noh mul on miskit meelde jäänud, et unel on 4 faasi ning unenägusid näeme me selles viimases 4. faasis, mida nim REM-iks( rapid eye movement).Sellel rem-il on taastumisfunktsioon, ehk et une 4. faasis aju metabolism langeb ning seega toimub puhkamine.Unenägude ehk REM-i ajal toimub kujundite/info konsolideerimine - ilmselt sellest siis meie salapärased mõtterännakud.Unenägude seletamiseks on mitmeid teooriaid: psühhodünaamiline arusaam ütleb, et unenägu on alateadlike soovide väljendus - samas pole keegi kunagi seda tõestanud, kuid seda usutakse , kuna see tundub ilmselt loogiline ning on kergesti vastuvõetav;
füsioloogiline arusaam mõistab und kui närvitegevuse subjektiivset peegeldust; on ka mingi kognitiivne teooria , kuid seda ma ei mäleta.Kuid põhimõtteliselt pole unenägude ettenägelikkuse või alateadlike soovide ilmnemise kohta selles mingeid teaduslikke andmeid.Uni, kui selline protsess, kätkeb endas väga palju erinevaid ning omapäraseid häireid.Somnambulism, mis peaks suht tuttav tulema, on jalutamine une 4. faasi ajal, millest ärgata on raske ning omistatakse seda häiret pigem lastele(PS! võib olla ka pereüritus).Unes rääkind oleme me kindlasti kõik - see võib toimuda igas faasis ning magaja on siis ärkamisele suht lähedal.Seoses unega on olemas veel selline kahetsusväärne häire nagu enurees e. märgamine.Unetus ehk insomnia ei ole põhimõtteliselt haigus, vaid millegi sümptom.Lisaks on veel mõned kahjulikud häired nagu narkolepsia ja katapleksia.Halvimal juhul võib paralüüsi( hoiab ära liikumise une ajal) kadumisel REM-i ajal tekkida ka ajukahjustus.
See nii üldine jura pigem, kahjuks pole unenägude alal mingi spets ega oska isegi eelneva põhjal midagi konkreetselt öelda.Eks uni ning unenäod ole ikke suht individuaalsed ja eks nad sõltu veel mitmetest meile mitte teadaolevatest asjdest.Mul endal on vahest olnud nii, et tuleb mingit sorti tuttav unenägu ning siis just kui meenub selle unenäo käik ja nagu kõrvaltvaatajana naudin seda unenägu ikka ja jälle."Kurat seda teab".
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2003 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tirk kirjutas:
Nii, kui siin nĂĽĂĽd unenägudest rääkima hakati, siis mul on kah kĂĽsimus. Et siin tunduvad teadjad inimesed olevat. Ă„kki oskate midagi kosta. Nimelt, magasin täna öösel koos oma kaaslasega. Jäin magama ning siis juhtus, ei tea, kas unes või päriselt selline asi: tundsin, et nagu keegi tõmbaks mind kuskile, nagu voodist pĂĽsti. Päris hästi aru ei saanud, mis toimub, aga jube tunne oli. Olin juba natuke nagu “maast lahti” tõmmatud, aga punnisin kõvasti vastu. PĂĽĂĽdsin oma kõrval magavat tĂĽdrukut appi hĂĽĂĽda, samas nägin, et ta magab edasi ja ei kuule mind. Kusjuures ma millegipärast arvasingi, et ma tegelikult magan ja teadsin, et ma pean ĂĽles saama, et see asi ära lõppeks. Ja nii ma lõpuks suutsingi ĂĽles ärgata ja see tõmbamine lõppes ära. Lisaks veel see, et ma tegelikult ei tea, kas ma ĂĽldse ärkasin ĂĽles või nägin ka ĂĽles ärkamist unes. Kõik see on väga udune, samas kuidagi jube selge. Hiljem, mäletan, oli mingi asi veel, millepärast ma pĂĽĂĽdsin kedagi appi saada, aga mis juhtus, seda ei mäleta. Ă„kki keegi oskab midagi selle kohta öelda? Varem ma enda unenägudest mingit suurt numbrit ei ole teinud, aga seekord tundub asi kuidagi ebatavaline.


Alati tuleb igasugusele "sikutamisele" ja millegi sisse sulandumisele täie jõuga vastu võidelda...

Kas sa vahetult enne seda mingit und nägid Question
Samas võis mõni olend sinu läheduses olla... Osade olendite lähedus sunnib inimese astraalkeha projekteeruma...

Kirjuta, et kas sa tundsid ka tohutut surinat, kukkumis tunnet või midagi muud ebatavalist või kas sa tundsid, et lihtsalt midagi tiritakse sult seest välja...

Kui tiriti, siis arvan, et mingi olend tahtis sind lihtsalt minema viia...

EDIT :
Paistab, et ma teadvustan endale unes nĂĽĂĽd pea alati, et ma magan ja mu uni ei tundu mulle enam reaalsusena

Näiteks täna öösel, ma lihtsalt genereerisin endale unenäo...
Nimelt mõtlesin ma, et võiks minna unes ujuma...

Lõin siis endale nagu ujula... mõtlesin, et natuke väike.
Nüüd kui ma sain ülevaate sellest ujulast, mõtlesin, et võiks ikka vähe suurem olla ja proovisin uuesti. Huvitav oli see, et ma tegin selle uue ujula nii moodi, et ma sisestasin mõttes selle soovitava ruumi mõõtmed
( x ; y ; z ) ... tegin nagu ühe valmis... mõtlesin, et ikka väike.
Lõpuks võtsin mõõtmeteks ( lõpmatus; lõpmatus ; 30 )
no siis tuli ikka pirakas ujula ja no 30 m sügavune... tahtsin nii sügavat, kuna alguses oli vist plaanis kõrgelt hüppama hakata Smile , aga ega ma pärast seal eriti olla ei jõudnudki...
Tagasi üles
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2004 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma und ennast ei mäleta, aga kui ärkasin, meenus hästi selgelt, et unes ütles mulle keegi:
Karu, tema käpajäljed, näitavad teed, aga et seda teed näha, on vaja karu ümber pöörata.
Nagu oleks karu olnud käppadega taeva poole ja selleks, et käpajälgi näha, tuleb ta ümber keerata- käppadega maa poole.

mõtlesin, et mida see tähendab?
Sain Tokrodalt vastuse.
Karu sümboliseerib teed, rada. Et sündmusest vms õieti aru saada, tuleb see tagurpidi keerata.
Mul on ĂĽks vana ja pikaajaline probleem lahendamata. Olen minevikus kinni, aga minevikku ilma olevikuta ei lahenda.
Oleme harjunud mingit sĂĽndmust oma elus analĂĽĂĽsima minnes selle algusesse tagasi.
Ma tean, mis seisus see sündmus minu elus täna on. Teades seda ja nüüd selle teadmisega minna sündmuse algusesse tagasi, mõistsin, miks see üldse minuga juhtus.
Ja see annab jõudu võidelda oma õiguse eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
muun0



Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 5
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2004 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

kui juba unenägudest juttu tuli...siis mul oleks üks küsimus ja see küsimus oleks selline et te loet mu unenäeo ära ja ütlete mis te sellest arvate ja miks ma võisin sellist und näha? Question Question Rolling Eyes

unenägu tuleb siit:ma nägin inimestes nagu on teada on kahte sorti inimesi need kes on energia andjad ja energia vampiirid...siis ma nägin et need kes on energia loovitajad need saavad areneda ja õppida ja need kes on energia vampiirid need ei saanud õppida vaid said oma kogemused nenedelt kes olid energia andjad ja see energia mis nad said oli juba nn. omamoodi tarkus Embarassed Shocked Question Question
mis see siis võiks tähendada?
_________________
Sa oled see, mis on su sĂĽgav, liikumapanev soov.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 10:38 am    Teema: Vasta viitega

Ma pole mingi unenägude ekspert, aga üks arvamine selgus su unenäost, et ühed on andjad ja teised võtjad. Minu meelest on su unenäos üks ilus mõte, et andes energiat, ei pruugi see andmine mingi tühja viskamine olla kellelegi nn energiavampiirile, vaid tarkuse jagamine. Ja kas selles jagamises pole mitte lootust, et tollest võtjast kord jagaja saab. Ehk lammutab see su tavaarusaama, et on energiaandjad ja vampiirid e kolepahad.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tirk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 11:35 am    Teema: Vasta viitega

[quote="Arxos"]
Tirk kirjutas:

Kas sa vahetult enne seda mingit und nägid Question
Samas võis mõni olend sinu läheduses olla... Osade olendite lähedus sunnib inimese astraalkeha projekteeruma...

Kirjuta, et kas sa tundsid ka tohutut surinat, kukkumis tunnet või midagi muud ebatavalist või kas sa tundsid, et lihtsalt midagi tiritakse sult seest välja...

Kui tiriti, siis arvan, et mingi olend tahtis sind lihtsalt minema viia...


Vabandust, et pole pikka aega vastanud. Ma olen enda asjade juurest mõni aeg ära olnud ning ka praegu jõudsin vaid korraks vaatama tulla. Aitähh vastuste eest.

Vastuseks: Enne seda ma mingit und ei mäleta. Samuti ei tundnud ma surinat, ega väljakiskumist. Lihtsalt tundsin, et mind ennast tõmmatakse ja tundsin kuidagi ebatavalist hirmu.

Samuti, nagu juba enne ka mainisin, tundus asi kuidagi väga reaalne. Samas nagu ikka unes, nagu ka see üles ärkamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Onkel
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 14 Jan 2004
Postitusi: 69

PostitusPostitatud: Kolm Jan 14, 2004 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Twisted Evil

Viimati muutis seda Onkel (Reede Märts 05, 2004 4:14 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Hommikust kõigile!
Kuid mis tähendab näha unes numbreid?
Täna ärgates jäi mulle meelde unes arvud 117 ja 115 ja just sellises järjestuses.
Ja nüüd on need arvud mul pähe kinnitatud ning meelest ei lähe.
Kui olin laps siis nägin iga öö üht ja sama unenägu ja nii aastaid. Seisan silla peal ja vaatan alla vette, veekeerist, mis tõuseb iga korraga kõrgemale. See oli hirmule ajav ja ma alati ärkasin hirmust ülesse.
Umbes kolm neli aastat nägin ja siis ta katkes sama järsku kui hakkaski. Kuid meeles on ta siiani.
Olen näinud kolme osalist, iga aasta üks seeria. See on mul ka nii meeles, et ootan selle seriaali lõppu. Ta pani mu mõtlema ega see eelmist elu näidanud. Ja palju muud, mis tundub une ja reaalsuse piiril olevat.
Vahest teeb unenägu õnnelikuks, vahest õnnetuks.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 11:31 am    Teema: Vasta viitega

tere siitki
olen kehva unenägudeseletaja, las mõni targem seletab.
aga võibolla on inimene ise kõige parem seletaja?
tahtsin ka ühest aastaid kordunud unenäost kirjutada.
seisan maakultuurimaja moodi puust tehtud saalis laval. minu ees seisvad inimesed, saal on alati täiesti täis.
pööran veidi õlga enda ette ja suunan üles, tõusen lendu. hõljun inimeste kohal, lennata on lihtne, ainult veidi pööran keha siia, sinna. kätega ega jalgadega ei vehi . lagi on madalal, nii et ruumi pole eriti palju. (erinevates unenägudes erinevalt). siis hõljun jälle lavale ja laskun jalgadele.
ühesõnaga, õpetan inimesi lendama. mõned üksikud tõusevad vaikselt õhku ja hõljuvad ringi(umbes nagu vees), aga enamus vahib nüri näoga.
selline unenägu kordus tihti kuskil kümne aasta jooksul.
seletuse sain, kui huvitusin vaimsetest asjadest, siis ta lakkas.
unenägu andis märku, et maailm on teistsugune, kui silmale paistab ja kutsus teise poolde sisse astuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et unenägusid võib meelde jätta ja mingeid seoseid luua aga kui neid uskuma hakata, siis võidakse hakata ninapidi vedama. Ja võib ka tekkida tunne, et peetakse ennast kellekski teiseks. Kui seda ei usu, siis taolist mõju ei saa tekkida. Teisiti on siis kui need täide lähevad. Kuid võib olla täide minemise puhul keegi manipuleerib. Samas jälle kui on mitu isikut, siis on kõik kokkumäng ja keegi otseselt ei manipuleeri.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Täna ärgates jäi mulle meelde unes arvud 117 ja 115 ja just sellises järjestuses.


Mul on nii, et unenäod peavad minema mingisse süsteemi. Üheski unenäos midagi erilist eraldivõetuna ei ole aga kõik uned kokku on midagi, mingi sõnum mida ma usun/ei usu. See, et keegi numbreid tähelepannu jätab, see on tähelepanu saavutamiseks. Võibolla need ei tähenda midagi. Üks asi siiski, 116 on vahelt puudu. Selle suhtes ole tähelepanelik. See võibolla mingi manipuleerija, salajane kood mida oleks vaja lahti desifreerida. Ma soovitaks pöörduda Sepa poole.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 1:34 am    Teema: Vasta viitega

117 ja 115 on väga tähtsad numrid. Ma lausa imestan neid nähes. Muideks see on 118 süsteem. Ma pole seda tutvustanud, kui seda teen, siis ajan küll inimesed lühisesse.
Niipalju ütlen, et see on jumaliku jõu toimemehanismi süsteem.
115 on arv, mis näitab mõistuse kodade arvu. Inimese mõistust läbib 115 erinevat energiat.
Sinna lisandub kaks voo regulaatorit. aktiiv ja passiv pool. Seega kokku 117.
Kui inimene on läbinud kõik 115 energiat läbi võtmise ja andmise, siis lülitub ta universumi jumalate sekka. Muutub jumalikuks inimeseks. Meie nimetame neid ingliteks. Siis hakkab ta saama energiat loojatelt. Loomulikult kaasneb sellega privaat võnge ehk jumalik nimi. Neid võib nimetada ka süsteemi meistriteks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
117 ja 115 on väga tähtsad numrid. Ma lausa imestan neid nähes. Muideks see on 118 süsteem. Ma pole seda tutvustanud, kui seda teen, siis ajan küll inimesed lühisesse.


Millal saab sellest sĂĽsteemist lugeda?
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

See võtab meeletult aega. Ma ei saa kirjutada raamatut, mis on ebatäiuslik. Aga töö on suur. Kahjuks pean käima tööl, maksma riigile makse, mille eest toetatakse inimesi, kelle tegevuseks on minu segamine.
Kogu seda asja teen salaja. Kas oled tähele pannud, et kirjutan sellest vaikselt siia, jupi kaupa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
See võtab meeletult aega. Ma ei saa kirjutada raamatut, mis on ebatäiuslik. Aga töö on suur. Kahjuks pean käima tööl, maksma riigile makse, mille eest toetatakse inimesi, kelle tegevuseks on minu segamine.
Kogu seda asja teen salaja. Kas oled tähele pannud, et kirjutan sellest vaikselt siia, jupi kaupa.


Ma loodan, et ma ei kuulu nende segajate hulka? Ma ei sooviks seda.
Kuid mida tähendavad need arvud minu jaoks ja kuidas ma peaks edasi tegutsema? Need kaks arvu olid uste peal.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group