Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Inimsööjad
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 11:52 am    Teema: Inimsööjad Vasta viitega

Kuna käib hirmus sebimine ja sikutamine ja inimetelt tõmmatakse ära jõud, mille nad on välja teeninud, siis vaatasin veidi ringi.
Kuna Sera trügis isiklikult minu marjamaale, siis vaatasin ka tema marjamaale. Vangikongid täis inimesi, põhiliselt lapsi. Ruum, mille keskel verine altar. Ühesõnaga kõik müügiks.
Ja nagu kiuste oli seal ka taas side natuga. Ja mis siis natu juures näha oli. Kongid täis mehi(ka siit foorumirahvast). Piinamisviis oli vaid erinev, kuid see-eest rohkemates ruumides korraga. Naised teenindasid natut ja said loomulikult selle eest tasu varastatud naisaspektide ja -energia näol.
Ka on moes nais- ja meespooluste puruks löömine. Sel juhul ei saa luua terviklikku inimkuju ja väärisiksus saab ruulida.
Tsiteerin::
Et kui sinu hingejupp oleks minu sees, siis sa saaks selle igal juhul tagasi varem või hiljem. Aga ei ole sinu juppe minus, ka pole ma neid edasi kantinud, mispuhul on juba kahtlasem nende tagasi saamine, sest võivad olla edasi kanditud ja enne, kui tagasitõmbama minna, tuleb põhjalikult kontrollida, et ikka enese õigeid juppe tagasi vedada. Need võibad olla ka nimelt sogastatud muude võõrjuppidega, et tagasivõtt oleks keerukam.
Kena vihje. Aitähh juppide eest, mida sa olid mustalt turult ostnud. Mul läheb enda omasid endal vaja.

Huvitav on veel see, et kogu selles sitasüsteemis kasutatakse roosakai kristalle.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Seda hingejupi juttu ei kirjutanud ma sulle. Sirel ei saanud hakkama, nüüd siis sinu üritus.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Seda hingejupi juttu ei kirjutanud ma sulle. Sirel ei saanud hakkama, nüüd siis sinu üritus.
Süsteem kehtib kõigile. muig
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Süsteem kehtib kõigile. muig


Kui süsteem kehtib kõigile, sina sellest kirjutad, siis oled sa ise selles süsteemis. Häbi on ja ei tahaks, seepärast pressid seda Natule peale, et su enese süsteemis tehtud õudusteod varju jääksid.

Ainult Natu on erak, mitte kuskil süsteemis.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked
Hingejuppide vargussüsteemist rääkisin mina.
Kuigi sa kolmanda silma pealt otseselt kinni ei istu, siis ma ei tea, kas sa ei näe või sul ei lasta näha. Igas muus aspektis oled sa muidugi kõrvuni end maha müünud

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ainult Natu on erak, mitte kuskil süsteemis.
Just, Natu püüab luua oma süsteemi.
Sa pole mitte ainus naine, kes seda teeb, teadmata, et tegelikult on vaid süsteemi ori.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Shocked
Hingejuppide vargussüsteemist rääkisin mina.
Kuigi sa kolmanda silma pealt otseselt kinni ei istu, siis ma ei tea, kas sa ei näe või sul ei lasta näha. Igas muus aspektis oled sa muidugi kõrvuni end maha müünud


Ega sul mingit asjalikku seletust pole.
Ma võin samamoodi levitada, kuidas sina end maha oled müünud, kolmanda silma iseenesel vaskplekiga kinni tagunud, et sinu vähene nägemisvõime otse Tokrodale kanduks kanali kaudu, mis väljub vasaku poole rangluu alt. Kõigil Tokroda naisjüngritel on ühtmoodi korraldatud.

Su info pole puhas. Sa söödad vaid seda, mis Tokroda sinu nägemise riismete pealt sulle puhub.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sa oled ikka oivaline zombi. Mina siin juurdlen, mis viga ja plaks, sina vastad. Ehh. Cool
Muide, praegu kasutan su diile lihtsalt ära. Laughing
Jah, ma töötan rohkem tajude kui nägemise pealt.

_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Sa oled ikka oivaline zombi. Mina siin juurdlen, mis viga ja plaks, sina vastad. Ehh. Cool


Kas ainult zombid näevad ja paganad panevad tunnetuse pealt?

Tokroda väidab, et ainult tunnetuse pealt panemine on petlik...
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

korja parem kummiTokrodast oma hingejupid kokku, äkki tuleb mõistus ka tagasi Rolling Eyes
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
korja parem kummiTokrodast oma hingejupid kokku, äkki tuleb mõistus ka tagasi Rolling Eyes


Ah siis sinule on Tokroda kah mu juppe jaganud. Seepärast sa nii naiselik oled.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arxos kirjutas:
korja parem kummiTokrodast oma hingejupid kokku, äkki tuleb mõistus ka tagasi Rolling Eyes


Ah siis sinule on Tokroda kah mu juppe jaganud. Seepärast sa nii naiselik oled.


Arvan, et oled lihtsalt oma naiselikkuse nii ohtlikult määral kaotanud, et isegi mehed tunduvad sust endast naiselikumad
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

Arva edasi. Ei kõiguta.
Sa oled selle kamba kõige nõrgem lüli.
Iga naine toki tibidest on sinust tugevamad.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arva edasi. Ei kõiguta.
Sa oled selle kamba kõige nõrgem lüli.
Iga naine toki tibidest on sinust tugevamad.


Kas sa arvad et need hädised solvangud teevad sind tugevamaks ? Rolling Eyes
Ma lähtun sellest, et ma olen kes ma olen, ega arvamus tegelikkusest ei muuda veel tegelikkust Wink
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Natuke kirjutas:
Arva edasi. Ei kõiguta.
Sa oled selle kamba kõige nõrgem lüli.
Iga naine toki tibidest on sinust tugevamad.


Kas sa arvad et need hädised solvangud teevad sind tugevamaks ? Rolling Eyes
Ma lähtun sellest, et ma olen kes ma olen, ega arvamus tegelikkusest ei muuda veel tegelikkust Wink


Pea seda siis enese kirjutiste juures kah meeles. Lõpptulemusena näitab vaid seda, et kirjutad kirjutamise enese pärast, mitte sellepärast, et sa nii mõtleks ja seejuures ei usu sa seda, mida mõtled.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Oleneb mis eesmärkidel kirjutada Idea
Mina arendan ennast ja läbi selle tahes-tahtmata ka teisi...
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, ma söö su ääääääää. Kui sa homseks veel söödud pole, siis on Gerde inimsööja ja valetas Natu peale järjekordselt.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arxos, ma söö su ääääääää. Kui sa homseks veel söödud pole, siis on Gerde inimsööja ja valetas Natu peale järjekordselt.


Tore et sa ära tabasid, et ma su kõhu lahti lõikan, ma lihtsalt võtan endalt varastatu tagasi, selles pole midagi imelikku.
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Järgmine, kes oma energia tokrodale andnud ja siis seda Natult otsib.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2005 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

kui ma oleks midagi sulle andnud, siis ma seda vast ei otsiks Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group