Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

8. tasand. Ãœhistegevus. Rahvusjumalate maa.
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nonoh, mehed! Nagu poisikesed... Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 2:38 am    Teema: Vasta viitega

Nüüdseks on vabaks jäänud veel vaid üks koht.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külaline






PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Veelkord toolikohtadest.
Inimeste elu juhib rahvusegregor. Rahvusegregor valib välja 48 inimest, läbi kelle antakse uusi teadmisi, energiat, juhtnõõre jne. Egregor on väli ja need isikud väljendavad selle välja infot, tahet, eneriat jne. rahvusegregor allub otse võrgustikule, mis omakorda allub pooljumalale, kelle ülesandeks on reguleerida universumi ja planeedi energia, info vahetust.
Tooks näite helerohelisest toolikohast teadvuse majast.
Sellele kohale saab pretendeerida inimene, kellel on heleroheline mõistus. See tähendab, et tema mõtleb süsteemselt. Kui on mitu kanditaati, siis saab võnke omanikuks see, kellel on suurem armastus. See tähendab, et tema oskab näha kõige rohkem erinevaid nüansse ja suudab aksepteerida endast erinevaid inimesi. Seega kõige värvilisema maailmapildiga inimene. Mida see võnge annab inimesele? see annab inimesele jõu tõmmata enda ligi uusi erinevaid liikmeid. Igal rahvusel on oma heleroheline kuningas. Tooks mõned näited. Mendelejev-tema kasutas seda jõudu, selleks, et luua keemiliste elementide tabel, Darvin jne. Mina püüan luua korda energia maailmas vaimu tasandil. Loomulikult himustavad seda kohta ka kristlased. Nendel vaja luua kahendsüsteem, läbi mille valitseda maailma. Nende ainuke väljavaade on see, et luua sellised tingimused, et mitte keegi ei himustaks seda kohta. Olla ainu kanditaat. Aga kurvastuseks neile pean mainima, et olen täiesti teadlik oma olemusest ja ei kavatse sellest võnkest lahti lasta. Võitlus ei aita neid, proovigu palju tahes. Seal maksab ainult üks seadus. Parim saab selle koha. Ei aita neid altkäemaks, resursside rõõvimine, laim, poliitika, hirmutamine, lubadused jne. Mina olen kanditaatidest parim ja ei kavatse loobuda sellest kohast. Ja seda ei tee ma saamahimust, vaid kohusetundest Eesti rahva vastu. Ma seisan selle eest, et rahvuslik jõud jääks eestlastele, mitte ei kandita läbi kiriku teadagi kellele. Ja selle jõu panen oma (Eestlaste) vaimuteadmiste arendusse ja ei kavatse oma jõuga arendada ühtki vallutajat, tantsigu nad kasvõi jenkat. Sama ärgitan ka teisigi tegema. Ettevaatust!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 1:07 am    Teema: Vasta viitega

Aga kuhu jääb siis külalise kommendaar.
Nagu sain aru, siis ta tahtis öelda ettevaatust.
No räägi, mille eest tuleb siis ettevaatlik olla. Kas selle eest, et võime vabaks saada või kuidas.
No vabadus on vist küll väga ohtlik värk. Tuleb siis ju enda tegude eest vastutama hakata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Vabadus on vabalt kanda võetud ahelad . Ei enamat .
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 11:20 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda flywinter (Reede Nov 19, 2004 1:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Olen päris kindel, et nüüd hakkab kõigil eestlastel paremini minema...
(juba tegelikult läheb)
Igasugu kristlik saast on sealt rahvusmustrist nüüd vist ära kadunud, äkki ka eksin...
Aga noh, kui mõni kristlasest ori (või muu orjastaja) seal mõnel kohal kükitab ja kes seal üldse ei tohikski olla, siis on ju suurel hulgal inimestel selle pärast sitt kaelas...

ja see on ka veel hea, et iga tegelane ju Eesti Rahvusmustrile ei pääsegi, kuna kohale pääseb ainult valgustunud inimene ja mõnel "tasemel" tegelane ei saagi üldse valgustunud inimeseks saada

ja Flywinter, ega neid kodeeringuid ei topita sinu ajju, kodeeringud on vist tavaliselt hoopis kõhus Rolling Eyes
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 10:09 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda flywinter (Reede Nov 19, 2004 1:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Lendaja on anorgaaniline olend. Kas juba meelest läinud või?


kuidas selline asi saab meelest ära minna?

kas flywinter on Lendaja talvine vorm ja millal ta sulgib, et suviseks vormiks muutuda?
kas ta on vahepeal ka lennuvõimetu ja siis ka kerge saak?
roomajatele?
kas laenatud aju on laenatud tähtajatult või on laenulepingut vaja vahepeal pikendada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tean, et inimene ehk kõik inimese "jupid" (peale füüsilise keha) on osa tema Kõrgemast minast ja kõrgem mina on osa inimesest...
Mina ei kuulu mitte kellelegi teisele, kui oma kõrgemale minale.
Ja aju ei ole mul ka raamatutelt laenatud, päris enda oma on
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda flywinter (Reede Nov 19, 2004 1:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ma räägin sulle, et minu komponendeid on tegelikult osa minu tervikust, osa tegelikust minast, osa minust, mis asub hoopis kaugel eemal, aga millega on mul kontakt olemas

Mingist jumalast ma ei räägi, räägin endast !
Millest sa aru ei saa ?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2004 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

...
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 7:00 pm    Teema: iirimaa valitsus Vasta viitega

Räägiks siis ka Iirimaa valitsusest.

Põhimõtteliselt on seal vaikus, inimesi oli tajuda vaid ühte ja tundus, et ta täitis mingisugust päikses kohta, ülejäänud kohad olid kas tühjad või siis täidetud mingite olevustega, ei uurinud nii põhjalikult. Inimesed kes viibivad Iirimaal lülitatakse kohe ümber nende valitsusse ja antakse impulss hakata otsima targemaid inimesi, mind üritati kohe seal tööle rakendada aga jah lubasin, et annan vaid nõu, et rabelegu ise, pole minu mure. Kui hakkasin nõu andma siis anti ikka mõista, et ma ise teeks, et ta ei suuda, vaatasin siis milles mure ja nägin, et taseme poolest ta sobib sinna ja kuidagi ta oli ka valitsusse roninud aga mis sai segavaks olid need, et ta oli kristlane ja pani võõra jõu pealt, siis ka loobusin...

aga millest siis seal puudus on ? ikkagist on tohutu defitsiit õpetajate ja "kõrgemate" inimeste üle, vajatakse õpetust, oli näha, et kõigil on suu lahti peas, ainult anna süüa...

jumalaid on seal 2: 1 on see roheline pisike mehike ja teine on kristlaste jumal, paluti seal mõlemaid segamini Wink

aga mis mulle meeldis, et seal oli tohutult rahulik, sai veits puhata, mõelda segamatult asju läbi, kui aga Eestisse jõudsin hakkas kohe möll pihta... tohutult erinevad riigid ikka... aga jah Eesti on ikka üle kõige ! Cool
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tont
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Dets 2004
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2005 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Jälle Tokrodalt skisofreenne idee tulnud. Ah, isegi nende õuele ronib, kes tahavad end ise kaitsta ja teiste abi selleks ei soovi. Tüüpiline. Uus türann on tulemas-ettevaatust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kas rahvusjumalad on praegu ilusti paigas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 1:43 am    Teema: Vasta viitega

Ei. Tuleb töö uuesti ette võtta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group