Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kehast väljaminek
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ajas rändamise kohta ei oska öelda , aga kui ükskord unenägemises avastasin et mul on mingi isevärki kell käepeal mis tundus küll mingist teisest ajastust olevat, siis võibolla asjade kaudu on võimalik

Pärast avastasin et mul on neli paari käsi aga lõpuks mul õnnestus ikkagi need üheks paariks muuta

Ja siis igasugused loomad luusisid ringi ja justkui nagu oleksid sisenenud kookonisse

Ja nägin veel mingit dinosauruse peaga lindusid, mis tundusid ka vist kuskilt eelajaloolisest ajast olevat pärit

võibolla siis ajaränd on võimalik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
loitsupoiss



Liitunud: 21 Okt 2005
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 11:51 am    Teema: et nagu Vasta viitega

mul ükdkord maditeerides tekkis imelik tunne.aga ei saanud kehast välja kuigi tahtsin Question Sad Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

väljaspool keha ei ole aega .Kõik toimub korraga . Sinu vaba valik , millega tegeled.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 10:17 am    Teema: Vasta viitega



Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Madu77
Arengumaag


Liitunud: 28 Nov 2005
Postitusi: 444
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 10:44 am    Teema: Vasta viitega

Muuseas selle kehast väljaminemisega olge äärmiselt ettevaatlikud, sest:
1) samal ajal kui kuskil rändate on teie füüsiline keha kaitsetu ja kui keegi näiteks samal ajal ronib teie kehasse ja keerab selle ümber - ei pruugi te enam oma füüsilisse kehasse tagasi saada..
2) kogenematu võib jällegi kuhugi maailma kinni jääda... ja see lühike aeg mis tundus paras on reaalis näiteks mitmeks kuuks muutunud
Twisted Evil
Jätke alati alles side oma füüsilise kehaga!
Juba läbi käinud soovitus, et kui teete rännakut, siis tehke seda rännakut kogenud tegelase järelvalve all ja samm sammult..
_________________
Sisemine jõud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 11:03 am    Teema: Vasta viitega

samalaadne soovitus nagu: pidage nõu kogenud arstiga... ainult, et arstidel on alati kiire ja nad ei taha pisiasjadega tegeleda ning järjekord vastuvõtule eeldab mitmekuist bürokraatia kadalippu.
Tagasi üles
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 1:02 am    Teema: Vasta viitega

mõni aeg tagasi lugesin netist astraalmaailmast ja sellest kuidas inimesed astraalis käivad kui keha magab. Järgmisel ööl oli nagu lucid dream ja tahtsin kehast välja saada, aga jõudsin tõsta ainult pead, edasi ei jaksand tõusta, olin nagu voodi küljes kinni terve kehaga. Proovisin mingi 3-4 korda, aga ainult pea tõusis ja väga ära väsitas :S Vb see oli kõik ainult unenägu ka, ma päris kindlasti ei oska väita Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leints
Pagan


Liitunud: 16 Veeb 2006
Postitusi: 393

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Miks te neid väljarännakuid teete?
Lõbu pärast?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 11:07 am    Teema: Vasta viitega

leints kirjutas:
Miks te neid väljarännakuid teete?
Lõbu pärast?

midagi sellist jah
ning vahest tuleb need asjad iseenesest välja, kui pole soovi olnud seda saavutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Style



Liitunud: 4 Apr 2006
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Apr 04, 2006 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

kui ma nüüd siin lugesin, siis sain endal ühele imelikule asjale kinnituse. Nimelt uinusin ja järsku tundsin nagu liigun, liigun just ülespoole aga see nagu ehmatas vms ja olin korraga üleval. Pärast oli kõik jälle normaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 12:31 am    Teema: Vasta viitega

Ärge ehmuge! See on notm ja selles maailmas te olete ... .............. !
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Carisma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 13 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

aga mis see on, et enne kui magama hakkad jääma ja oled kerges unes, siis on selline tunne et nagu kokkuks meetri jagu allapoole, ja jalad nagu tõmblevad ka vist Very Happy ja siis ärkad üles kohe (niisama lihased tõmbevad? Razz)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav, kui mina enne magama jään siis mul on tihti tunne nagu ma spiraalselt keerleksin kuhugi enda sisse pealae kohal , mitte välja poole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
colden
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Sept 2006
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 12:59 pm    Teema: Peaaegu nagu uni ? Vasta viitega

Oskaks keegi mulle seletada mis minuga toimub..
1 korda oli see mul pool aastat tagasi, magama jäädes, kui järsku tegin silmad lahti ja liigutada ei saanud, nagu mind oleks lämmatatud või midagi sellist. Kuigi ise teadsin, et olen üleval. Aga tundus, et magan. Enne seda olin näinud hulk igasugu halbu unenägusi..
Ja järsku oli sellel kõigel lõpp. Ei mingeid halbu unenägusi, ega seda hirmsat kogemust.
Nüüd paar päeva tagasi juhtus sama lugu. Ainult, et see kord olen kindel, et nägin midagi enda kohal. Hõljumas. Confused et nagu.. Ehmatus oli suur, üritasin hüüda kõrval tuppa, kuid ei saanud rääkida, ega ka liigutada jälle. Mingile hetkel häälepaelad said valla ja ka karjutud. Sõber tuli teisest toast jooksuga küsis, et mis juhtus mida ma karjun. Mina aga käskisin ainult tule põlema panna, ja und enam ei saanud.
On kellegil kunagi midagi taolist olnud ? Mida võib arvata sellest ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Psühholoogias on selle nimi unehalvatus või midagi taolist. See tähendab, et ärkasid ülesse, aga teadvus ei saanud kehaga ühendust. Une ajal on aju liikumiskeskuse signaalide jõudmine lihastesse pärsitud. Seega unes joostes meil jalad tavaliselt ei liigu. Mõnikord ärgates ei tule see plokk kohe maha.

Esimese loo korral võis tegemist olla ka nn unenäos ärkamisega st et nägid unes, et ärkasid unest ülesse. Kui seda mitu korda järjest juhtub, siis on raske pihta saada, mis on uni ja mis ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eowyn



Liitunud: 27 Apr 2007
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures.. vahest, kui ma magan siis ma nagu ärkan sellepeale et ma nagu "kukuks" oma voodisse tagasi. aga tegelikult kukun ma oma kehasse nagu tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ronija kirjutas:
Psühholoogias on selle nimi unehalvatus või midagi taolist. See tähendab, et ärkasid ülesse, aga teadvus ei saanud kehaga ühendust. Une ajal on aju liikumiskeskuse signaalide jõudmine lihastesse pärsitud. Seega unes joostes meil jalad tavaliselt ei liigu. Mõnikord ärgates ei tule see plokk kohe maha.


Minu õel vist juhtus midagi taolist, ainult et tema nägi mingit tonti enda peal istumas Very Happy Ta arvas, et ta ei saanud sellepärast liigutada, et see hall kogu kes tal selja peal istus, ei lasknud. Raske nüüd öelda, kas see oli unehalvatus, luupainaja või midagi muud.. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kats



Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

See teema on väga huvitav...
ma ei tea mis see on aga vahetevahel ma nagu olen pool unes...ja siis näen midagi näiteks,et käin trepist ja siis komistan ja selle peale ärkan täiesti ülesse ja tõmblen korraks..aga see on vist lihaste tõmblemine lihtsalt?

edit:
minuga juhtus mingi umbes nädalaaega tagasi imelik asi..vb ma nägin seda unes ma ei tea..igatahes ma nagu tahtsin magama jääda aga und kuidagi ei tulnud...siis panin silmad kinni ja värki.jrsku tundsin et käed hakkavad tõusma ja pea ning siis tegin silmad lahti ja ikka oli see sama tunne siis mul hakkas täiega hirmus ja ma hullult kartsin ja süda täiega kloppis..ma ei oska seda tunnet seletada..ma üritasin käsi liigutada aga ei saanud..lõpuks sain ja siis täiega ehmatasin ning üritaisn uuesti uinuda aga see värk juhtus veel mitu korda..ma ei tea mis see oli aga see oli veidi hirmuäratav
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Juun 05, 2008 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Lihaste tõmblemine unne vajudes on keha loomulik kaitsereaktsioon. Kuna uni ja surm on keha jaoks suhteliselt sarnased, siis teatavatel kordadel kui inimene uinub, arvab keha, et inimene sureb ning selle tagajärjel tekib lihaste tõmblus, mis peaks inimese üles äratama. Seda tõmblust tunnevad tavaliselt lapsed ja nooremad inimesed. Kuna see refleks on seotud hapniku ajusse jõudmisega, siis vanematel inimestel kaob see refleks ära, kuna aju on harjunud vähema hapniku hulgaga. Mind huvitab samamoodi, kas kehast väljudes on võimalik minevikku muuta? Ma tean, et niimoodi on võimalik infot üle kanda, kuid kas ka minevikku?
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 05, 2008 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

minevikku ei tohi muuta.
minevik on see kogemustepagas, millele me toetume, mis annab teadmised, seisukohad, võrdlusvõimalused ja võimaldab areneda üldse.
kui pole kuskile toetuda, siis ei saa ka kuskile minna.
kui seda nüüd muuta, siis lööb see kogu meie maailma sassi.
aga ma arvan, et õnneks vist minevikku muuta ei saa.
küll saab mälupangast meie kogemusi ja teadmisi varastada ja sedasi ebakindlust tekitada, aga ega see ei muuda minevikku kui sellist üldiselt - see muudab ainult kellegi konkreetse inimese tedamist minevikust.

ajalugu üldiselt saab võltsida, aga see on juba keerulisem protsess.

ja kehast väljuda ei soovita ka üldse - see on just see aeg, millal on võimalik jube hästi miski sitt kokku keerata.
kuna keha ühendab erinevad reaalsused, siis saab ilmselt keha kaudu, mis valveta jäetud, korraldada erinevat käkki kuskil sageduses, kus ei märkagi kohe, aga pärast on väga ai-ai.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group