Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Taro kaardid
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mariliism91
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Dets 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 10:51 pm    Teema: Taro kaardid Vasta viitega

Paljud teist kasutavad ennustamisel taro kaarte? Kas neid võib ka usaldada?
Endal on need olemas, algul näitasid isegi õieti. Aga siis jäid nad niisama vedelema paariks päevaks, no ma ei tea miks, aga ma ei pannud neid karpi tagas:(. ja igatahes peale seda ei näita nad küll enam õieti.
küsimus olekski, mida peaks tegema, et kaardid jälle õiged asju näitaksid?? see ikka on võimalik?

ise "ennustan" enamasti raamatu Taro käsiraamat´järgi. seal on see ennustamisviis "Tee".

miks ma arvan, et nad valetavad? sest kui inimesed on omavahel tülis ei saa ju neil suurepärased omavahelised suhted olla?

ja oskate äkki veel midagi taro kaartidest rääkida? kasvõi linke anda?
erinevaid ennustusviise? kaartide pikemaid tähendusi?
aitähh Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

taro kaardid on nagu pendelgi jms lihtsalt sisetunde/sisehääle kinnitus iseendale kui eneseusaldus pole piisav, taro kaardid lihtsalt täidavad selle augu. See pole halb kasutada neid, see on üks võimalustest. Kaartide tõlgendamine on individuaalne, kuigi põhiplaan võib sama olla.

Kuid minul on suur huvi, miks inimesed ĂĽldse tahavad ennustada???
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 6:03 am    Teema: Vasta viitega

Mis on ennustamine üldse? Inimesel on vähemalt lähituleviku kohta inf olemas - põhjus ja tagajärg ju töötavad, kui nende muutmiseks just ise vabatahtlikult tööd ei tee. Huvi ennustamise vastu - ei suuda/ ei viitsi/ei oska ise analüüsi teostada, aga hädasti oleks vaja teada. Pluss muidugi endast mitteolenevad faktorid, kas veapunkti külge haakuvad või muidu kusagilt "taevast kukkuvad".
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Idea sobivad vastused on tihtipeale nii lihtsad et nende peale ei tule, tänan
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Freya
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

aga kui olen näinud vastuseid, mis tulevad taro kaartidega inimestel, siis paneb siiralt hämmastama, kui täppi lähevad asjad kogu aeg...

Uurisin järele, et taro kaardid töötavad sel juhul, kui endal on tajud korras ja kui ei kanna endas mingit sügavat MD maailma. Kui oled ikka ise nn erroris, siis ei räägi ka kaardid õigust. Mitte-erroris olek on minu jaoks maailmaga vahetus kooskõlas olek.

Endal isiklikult ei ole kunagi tulnud peale mõtet, et tahaks mingit tulevikku näha või mida keegi minust arvab, mida ma ise sisemuses tahan vms. Aga see tuleneb vist sellest, et ma ei olnud kogenud, et selline asi võib ka reaalselt toimida.

Iseenesest oleks huvitav teada, millise egregori jõu pealt taro kaardid toimivad. Keda toidetakse vastutasuks selle info eest?
Miks arvan, et see egregor on: peab toetuma poest ostetud ja kellegi teise poolt valmistatud kaartidele ja kellegi teise poolt kirja pandud raamatule.
Tagasi üles
mariliism91
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Dets 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

nagu näha, siis siiamaani ei ole keegi minu küsimusele vastanud.
aga miks on huvi ennustada? ma ei tea, lihtsalt on.

aga ega sa suvalt ei tee ju 78 kaarti valmis + igaleühele ka tähendus? selle ostetaksegi neid poest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 11:00 pm    Teema: Re: Taro kaardid Vasta viitega

mariliism91 kirjutas:
Kas neid võib ka usaldada?


Mis mõttes usaldada ? Kas mõtlesid nii, et 100% kindlusega tulevad sul õiged kaardid, täpselt need mis just olukorraga kõige paremini "klapivad" ?
Mina küll kaarte ei usalda, eksisteerivat saab ju mõjutada ja oma tahte järgi toimuma suunata...
Kuid võtan tavaliselt läbi kaartide saadud infot küll arvesse.
Ise kaarte otseselt ei kasuta, kui kuskil seltskonnas kaardirebimiseks läheb siis küsin ka vahel midagi.

Puhasta oma kaardipakki energeetiliselt, eemalda sealt võõrad jurad ära.
Vahel tuleb ikka teadlikult korrastada, et pakk jälle "tööle hakkaks".
Tagasi üles
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2005 12:20 am    Teema: Vasta viitega

loe läbi selline raamat nagu aleister crowley "the book of thoth"
õpid sealt kindlasti palju tarot kohta. muidugi tegelikult on nii, et kui kaardid hakkavad väga valesid asju näitama... vahest ka liiga koledaid ja süngeid asju ennustama, siis on targem need kaardid ära põletada ja uued hankida.
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2005 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kaardid võivad olla küll (ja poest ostes ongi, vähemalt mõned) mingi egregori nööri otsas. Neid saab sealt välja tõsta ja endale häälestada.

Olulisem on, et kui sa oled ise erroris, siis kaardid puhuvad ka paska, ka kõige puhtam pakk. Kui koll on aktiivne, võtab kaardi pigem koll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 21, 2005 10:26 am    Teema: Vasta viitega

olen pigem tundnud, et kui koll ruulib, sis kaarti ei mõista, kuigi see võib olla isegi adekvaatne. Iga kaarti saab ysna mitmeti tõlgendada. Ja koll tõlgendab nii, nagu talle sobib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 21, 2005 10:35 am    Teema: Vasta viitega

mulle ka tundus, et kui koll ruulis, siis koll tõlgendas ka...
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Kolm Sept 21, 2005 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

tuuleluud kirjutas:
olen pigem tundnud, et kui koll ruulib, sis kaarti ei mõista, kuigi see võib olla isegi adekvaatne. Iga kaarti saab ysna mitmeti tõlgendada. Ja koll tõlgendab nii, nagu talle sobib.


Jah, olen ka seda tundnud, et kaart justkui räägib midagi, aga mingit mõistlikku pilti sellest ei teki. Sagedamini küll, kui koll on korralikult väljas, on juba käsi kolli poolt mõjutet. Ma arvan, et see kus tasandil error tekib sõltub sellest, kus koll tegutseb, mis tüüpi ta on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 21, 2005 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

jep, teinekord pole vahet, mis kaardi võtad, inff muudkui tuleb.
või ehket: pole vaja enam kaarte siis Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
mariliism91
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Dets 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 12:34 am    Teema: Vasta viitega

aga oskab siis keegi täpsemalt välja tuua, kuidas kaarte puhastada?
algul, kui ostsin, siis kirjutasin mingi värgi ja nagu lugesin seda kaartidele, ning panin ööpäevaks aknalauale.. ühele lehel oli, et nagu siis kuu ja päike puhastavad seda. oli see täiesti vale?

aga need nn kollid on siis ohtlikud ka?


Viimati muutis seda mariliism91 (Nelj Sept 22, 2005 2:47 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 7:54 am    Teema: Vasta viitega

Kõik asjad on ohtlikud mida saab liiga palju.
Tagasi üles
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 10:30 am    Teema: Vasta viitega

usalda oma tunnetust. kui ikka pärast tundub puhas, siis nii ongi Sinu jaoks sobiv. Põhim on kõik meetodid omamoodi lahedad; vesi, tuli, maa, õhk, päike, heli jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
tuuleluud
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 16 Aug 2004
Postitusi: 573
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

ma praegu väidaks isegi nii: põhimõtteliselt pole niiväga oluline, mida küsida, kaart räägib ikka kõige olulisemast ja päevakorralisemast probleemist, küsimus on sellepärast tähtis, et vastusest aru saada. ma pole mõistnud mismoodi see olulisus järjestatakse, aga nii tundub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
aegrimonia
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 5 Jan 2004
Postitusi: 279
Asukoht: emake maarjamaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

mul on tarodega nii, et esimese paki, mille ostsin, näitas ainult väga keerulisi ja halbu kaarte neile, kellele kaarte panin. siis põletasin ära. 6 aastat hiljem ostsin uue paki ja puhastasin need eelnevalt ära. ja kaardid hakkasid jooksma. võibolla olin just siis nendeks valmis.

info tuleb õhust, kaardid ise räägivad. see on kogu aeg nii olnud. ma hakkasin enne kaarte panema ja alles siis lugema tarode kohta. ja avastasin, et see, mida olen rääkinud on hämmastavalt täppi läinud.

endale ma tarosid ei pane kunagi.
_________________
moraalijünger ja kõlblusevalvur Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 5:42 am    Teema: Vasta viitega

aegrimonia kirjutas:
info tuleb õhust, kaardid ise räägivad. see on kogu aeg nii olnud. ma hakkasin enne kaarte panema ja alles siis lugema tarode kohta. ja avastasin, et see, mida olen rääkinud on hämmastavalt täppi läinud.

endale ma tarosid ei pane kunagi.


Laughing Laughing Laughing

Esiteks: kui on poest toodud puhas pakk, siis mille kurdi pärast seda puhastada? No ma saan aru, kui on mingilt mustlaselt või teiselt tegijalt "välja kaubeldud" vana nässakas, et siis tuleks jah enne igaks juhuks kuidagi "läbi koputada". Ka ise peaks oma kasutusel oleva paki eest vahel hoolt kandma, kui päevast päeva seda teised inimesed kah käes hoiavad (kliendid). Kui uus pakk vajab puhastust, siis on taha pandud mingi egregori vägev pusimine - seda pakki ei võeta tavaliselt isegi odava hinna eest letilt ära. Siis on ka pildikeel juba suht-koht väärakas tehtud ja rõhud varjamatult esiplaanil.

Teiseks: uue paki puhastamine ei muuda seda keelt, milles kaardid on "kirjutatud". Kui üks sümbolite/piltide keel ei sobi, siis ka loputamine ja küürimine ei aita. Õhust ei tule mingit taro-infot. Ikka ise tuleb kaart võtta (või siis klient võtab) ja siis LUGEDA ja tõlkida verbaalsesse kõnesse.

Kolmandks: kes eneseanalüüsi pelgab teha, see ei suuda teisi mõista muust vaatepunktist, kui ähmasest ja määratlematust iseenda omast. Kui endaga sotid selged, siis võib juba vahet teha infol, mis käib iseenda ja mis teise inimese kohta.

Neljandaks: pakid on tänaseks muutunud nõutud kaubaks. Kui pakk ei meeldi, siis ikka kellelegi võib see sobida. Põletada pole mõtet. Pane või internetti üles ja müü maha või anna ära inimesele, kes asjast tõsiselt huvitatud tundub olema. Muidugi ei tohi imestada ja ehmuda, kui ära öeldakse...

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 11:23 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
aegrimonia kirjutas:
info tuleb õhust, kaardid ise räägivad. see on kogu aeg nii olnud. ma hakkasin enne kaarte panema ja alles siis lugema tarode kohta. ja avastasin, et see, mida olen rääkinud on hämmastavalt täppi läinud.

endale ma tarosid ei pane kunagi.


Laughing Laughing Laughing

Esiteks: kui on poest toodud puhas pakk, siis mille kurdi pärast seda puhastada? No ma saan aru, kui on mingilt mustlaselt või teiselt tegijalt "välja kaubeldud" vana nässakas, et siis tuleks jah enne igaks juhuks kuidagi "läbi koputada". Ka ise peaks oma kasutusel oleva paki eest vahel hoolt kandma, kui päevast päeva seda teised inimesed kah käes hoiavad (kliendid). Kui uus pakk vajab puhastust, siis on taha pandud mingi egregori vägev pusimine - seda pakki ei võeta tavaliselt isegi odava hinna eest letilt ära. Siis on ka pildikeel juba suht-koht väärakas tehtud ja rõhud varjamatult esiplaanil.

Teiseks: uue paki puhastamine ei muuda seda keelt, milles kaardid on "kirjutatud". Kui üks sümbolite/piltide keel ei sobi, siis ka loputamine ja küürimine ei aita. Õhust ei tule mingit taro-infot. Ikka ise tuleb kaart võtta (või siis klient võtab) ja siis LUGEDA ja tõlkida verbaalsesse kõnesse.

Kolmandks: kes eneseanalüüsi pelgab teha, see ei suuda teisi mõista muust vaatepunktist, kui ähmasest ja määratlematust iseenda omast. Kui endaga sotid selged, siis võib juba vahet teha infol, mis käib iseenda ja mis teise inimese kohta.

Neljandaks: pakid on tänaseks muutunud nõutud kaubaks. Kui pakk ei meeldi, siis ikka kellelegi võib see sobida. Põletada pole mõtet. Pane või internetti üles ja müü maha või anna ära inimesele, kes asjast tõsiselt huvitatud tundub olema. Muidugi ei tohi imestada ja ehmuda, kui ära öeldakse...


Ka poest toodud nö "puhas" pakk ei ole kunagi puhas puhtuse otses mõttes, sest sisaldab nii tootja kui müüja energeetikat.
Ja oma vana pakki uuele ringile lastes peab ka jälgima, et enese energia kõndima ei läheks koos ära antud kaartidega.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group