Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Taro kaardid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 2:14 am    Teema: Vasta viitega

muideks kaardipakki võib kontrollida ka keegi teine, keda üldse ei pruugi kohal olla - selliseid kogemusi ysna mitu. sel juhul on selge, et igal juhul tulevad vastused, mis kontrollijale sobivad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 8:48 am    Teema: Vasta viitega

souls almighty
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 9:26 am    Teema: Vasta viitega

muide itika, mina võtan enamasti ennustatava eest kaardi, eeldusel et ennustatav laseb mind enda alateadvuses surfata. ja teisel moel ei viitsi ma nagunii ennustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 5:56 am    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:
muide itika, mina võtan enamasti ennustatava eest kaardi, eeldusel et ennustatav laseb mind enda alateadvuses surfata. ja teisel moel ei viitsi ma nagunii ennustada.


Üsna ülbe tüüp oled. Hoiatus - vahest lubatakse siseneda, aga siis plaksatavad hambad kinni ja jäädki "mulli" Shocked
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 7:49 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Tüünas kirjutas:
muide itika, mina võtan enamasti ennustatava eest kaardi, eeldusel et ennustatav laseb mind enda alateadvuses surfata. ja teisel moel ei viitsi ma nagunii ennustada.


Üsna ülbe tüüp oled. Hoiatus - vahest lubatakse siseneda, aga siis plaksatavad hambad kinni ja jäädki "mulli" Shocked


Sa soovid, et mingi egregor söödaks sulle mingi huinjaa info ette ja siis usud mis kaardid näitavad ?
Tead, minu arvates on vägagi kerge tulevat kaarti mõjutada, minu puhul on seda tehtud ja samas päris avalikult ning päris ülbelt sellest teada antud. Muidugi mõnu uskus ka, aga mõni näitas et uskus...
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 9:15 am    Teema: Vasta viitega

ma ei saa ülbust eitada. aga võttes kaarti tajun inimest, kas tahab teada, kas kardab vastust, kas üritab mulle oma haiget mulli pähe määrida, kas üritab oma haigusele mu sõna taha saada, mida üldse tahab, miks tuli, vahel näen haigust ennast, .... . kui inimene ise võtab kaardi, jääb see tundmata. võibolla sina tunned, siis oled teistsugune.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on kogemus, mida olen jälginud ka enda peal - kaarti võttes saab adekvaatse vastuse ainult võtja, kes ei ole selles küsimuses pooluses. Kui inimene võtab kaardi ja tal on tugev soov midagi saada, siis võtab kaardi koll (väärisiksus), mitte tema olemus. Raskem on segada üldisi küsimusi, seal lihtsalt kaart ei räägi vahest, aga kinnituse tüüpi võtmised muutuvad täiesti bullshitaks. Sel juhul on ainuke variant ise võtta küsija asemel. Kui endale tahta panna sellises olukorras, siis tuleb kaardid lihtsalt ära panna ja endale reaalsusega kõvasti ja korduvalt vastu pead lüüa.
Mõtlesin veel, et seda nähtust võib mõjutada ka paki häälestus. Minu pakk käib minu jõu pealt, enamus pakke on ilmselt kuskile taro süsteemi häälestatud- võimalik, et neid on inimese enda väärisisksusel keerulisem lollitada. Aga seal on jälle teised momendid, mis mulle ei sobi.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TyrOdalMadr
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

taro Smile
üks iagvest tore asi..
kui igav on siis leiab meelelahutust..
kui ei viitsi mõelda siis saan energia eest vastuse.
las nad olla kaasas.. kotis ruumi küll..
saab sõpradele ka asja huvitavaks teha.

ise nendega vähest aega tegelenud...
üks pakk läks rändama.. vb tuleb tagasi aga ei viitsind oodata..
teine pakk on huvitav..
peale seda kui ta omadega perse läks siis puhastasin uuesti ära ja panin uue energia.
kuid nüüd on üks kaart puudu Razz
antsin ära/lõikasin välja.

on keegi tegelenud ebatäieliku pakiga?
on arvamusi soovitusi?
pakk mulle meeldib ja ei tahax se pärast veel kõrvale visata!
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

kaart, mis kadus, on tõenäoliselt isiklik märk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

tõenäoliselt sa välistad pakki kasutades selle aspekti, mida kaart sümboliseerib, ehk tüünase järgi siis iseenda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TyrOdalMadr
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

jamh..

se oli olukorrakaart
sel hetkel tahtsin olukorda kirjeldada inimesele ilma temaga otseselt suhtlemata.. nõ.
selle jaoks olin nõus riskima pakki ebatervilkikusega.

ja kaart oli lisaks ka isiklik märk mulle (nagu hiljem avastasin).

Nüüd mõtlengi edasi.. kas ühe kaardi/aspekti puudumine pärsib paki kasutust?
Tagasi üles
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minu pakist ka kadus üks kaart. See on aspekt, mis mul endal puudu on.
_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Laup Jan 14, 2006 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Sa soovid, et mingi egregor söödaks sulle mingi huinjaa info ette ja siis usud mis kaardid näitavad ?
Tead, minu arvates on vägagi kerge tulevat kaarti mõjutada, minu puhul on seda tehtud ja samas päris avalikult ning päris ülbelt sellest teada antud. Muidugi mõnu uskus ka, aga mõni näitas et uskus...


Mistahes kaartidega tegeledes suheldakse egregoriga. Kui arvuti taga istutakse ja programmeerimiskeelt kasutatakse, siis - oooo võimsad jummalaaaad küll!!!!!!! - kah kasutatakse egregori, antud juhul siis kõiki seda programmeerimiskeelt kasutavaid persoone ühendavat egregori. Neid raisku on ka igalpool Mad

Iga koolkonnapaki taga on oma pusa - seda on vaja õppida ära tundma - iseloom, käitumismallid; teemad, mida ta käsitleb väljajäteteta ning teemad, mida ei käsilte meeleldi. AO-dega on see jama, et nad ei saa valetada, kui osatakse küsida. Taroegregorid (sic! mitmuses!) on oma olemuselt anorgaanilised. Niisiis lüüakse alati näiteks kellegi (enda või kellegi teise) alateadvust "sondeerides" taroegregori filter vahele, et (struktuurne) mõistus "eelsüstematiseeritud" infot verbaalseks muuta suudaks. Kes näeb hästi, sellel pole tarokaarte vaja muuks, kui paremaks sõnastuseks. Küsitletakse alati taju ja alateadvust, ainult jutt tuleb ringiga "tokio" (loe: taro) kaudu.

Kuskil varem sai juba kirjutatud, aga näib, et Arxos pole tol momendil seda teemat väisand: pakid on erinevad - kui üks ebapiisavat infot annab ja tembutab, võib teist kasutada; OMA ENDA TAJU TULEB USALDADA IGAL JUHUL. Taro on tessarakti moodi kole monstrum, kui seda mänguliselt ei kasuta, võib surma saada. Mängulisuse alla käib ka kohalike reeglite valdamine.

Segajad. Neid on kõrvaltvaatavate orgaaniliste inimestegi hulgas küllalt tõesti. Teise taju häirida on ju niiiiiii kerge, siit foorumistki võib hulgaliselt näitusi nähtud Wink

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
catherine



Liitunud: 20 Jan 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kust saaks taro kaarte osta ja palju need maksavad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

catherine kirjutas:
Kust saaks taro kaarte osta ja palju need maksavad?


Kui elad Tallinnas, siis Loitsukeldris on suur valik, maksavad u 250-500 eeku.

Tuttavad kasutavad: Aleister Crowley Thoth Tarot (sõltuvalt suurusest 275, 375 või 520 EEK). Päris suured on ebamugavad.

Soovitan lisaks R. Ramlov "Tarot - aken inimhinge saladustesse"

http://www.loitsukeller.ee/ennustamine.htm


http://www.aeclectic.net/tarot/cards/aleister-crowley-thoth/
Tagasi üles
catherine



Liitunud: 20 Jan 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan väga informatsiooni eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Taro kaarte ei pea ennustamiseks kasutama alati, vaid neid saab kasutada veapunktide määramisel, diagnoosimisel.

Need aitavad ka otsustusvõimetuse puhul

Näiteks hommikul paned kirja tegevused mida tahad päeva jooksul teha.
Mingi kuus tegevust ja siis tõmbad iga tegevuse kohta kaardi. Ja siis kaart peaks näitama mis tegevust takistab. Ja kui tead mis tegevust takistab , siis saab ju ennast ületada. Kaardid näitavad siis inimese veapunkti ära. Sel juhul ei kasutata kaarte ennustamiseks.

Ja minu meelest on veel nii, et kõik muutub pidevalt. Neid kaarte tuleks panna iga päev uuesti. Mõnikord isegi iga tunni aja tagant, kui soovid muutuvad nii kiiresti. Mida rohkem inimene oma soove rahuldab , seda tihedamini peab kaarte panema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Märts 20, 2006 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ja minu meelest on veel nii, et kõik muutub pidevalt. Neid kaarte tuleks panna iga päev uuesti. Mõnikord isegi iga tunni aja tagant, kui soovid muutuvad nii kiiresti. Mida rohkem inimene oma soove rahuldab , seda tihedamini peab kaarte panema.


Nu vaaab¹eeee! See on kõige kiirem tee "nõela otsa istumiseks". Taro on süvenev süsteem (programm), mis ei näita sellise tihedusega kaarte visates mitte muutusi ajas vaid laskub üha mikroskoopilisematesse detailidesse, kuni üldpilt käest läind. Iga tehniline vidin ei kõlba ülalnimetatud probleemi lahendamisele kaasaaitamiseks - tuleb kaartide abil midagi muud kasutada. Kui muutused toimuvad tõesti nii suure kiirusega, siis on tegemist pühak-inimesega, kellel pole enam füüsilise keha transformeerimisega ükskõikmilleks mingeid probleeme, kes ei ela praeguses üldinimlikus kontiinumis, kelle hingeala on täiuslikult korrastatud ja kes orienteerub vahendajateta peenemates sagedustes - siis pole tal ka taro süsteeme vaja.

Sinu soovituse puhul, armas akk, on tegemist oma otsustusvõime kantimisega välisele süsteemile, mis antud eesmärgi täitmisele ehk veapunktide igapäevase/igatunnise parandamisele kaasa ei aita.

_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Märts 20, 2006 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Soovid muutuvad sama kiirelt nagu inimene oma soove rahuldab.
Viskad näiteks kuus kaarti ette aga kõiki ümber ei pööra, sest energia võib hajuda. Alguses keerad ühe üles ja rahuldad soovi ära. Siis võtad järgmise. Võib muidugi nii minna, et tekib soov minna SAMA soovi rahuldamise uuele ringile. Siis tuleb sama soovi kohta uus kaart panna, sest soov on vahepeal muutunud. See on siis nagu sügavutti minek. Aga kui kütus või energia on ära kulutatud siis nagunii enam soovi rahuldada pole võimalik. Siis tõstetakse üles uus kaart, mida rahuldatakse jne. Soovid võib reastada kaartide järgi horisontaalsesse ritta aga kui minnakse soovide rahuldamise uuele ringile, siis tekib vertikaalne rida. Oluline on ka see kas kaart tuleb tagurpidi või õigetpidi. Tavaliselt üle kuue soovi päevas nagunii rahuldada ei jõua. Ja ennustamisega pole siin midagi tegemist. Need kaardid mis pakki alles kasutamata jäävad, neid saab ka ennustamiseks kasutada, kui vajadus peaks tekkima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Märts 20, 2006 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

OK, akk. Küsimus kaartidele oli: mil viisil oleks soovitav lahendada ära see või teine soov? Pole paha viis kaarte kasutada tõesti, sest on konkreetne küsimus. Vihjasin lihtsalt sellele, et pikalt ja pidevalt sel teemal kaarte kasutada pole ohutu. Sa ju küsid küll oma alateadvuse käest, kuid kaartide pildimaailma vahendusel, mis ei olegi nii puhas ala. Paar päeva järjest võib tulla tegelikke vajadusi rahuldav vasus, kuid edasi, kui oled meetodit jäägitult usaldama hakanud, võib kes-tahes-koll surkima tulla Mad Taro olgu ikka mäng, mitte igapäevane sinu eest äraotsustaja, kuidas on õige/parem elada/soove rahuldada. Teisisõnu - tarosse suhtumist ei ole soovitav lasta liiga tõsiseks minna. Kiindumus/klammerdumine tõmbab prahti ligi.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group