Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Äriegregori trump.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 2:58 pm    Teema: Äriegregori trump. Vasta viitega

Ma mõtlen, et kõigepealt räägiks oma kogemuse, kuidas ma selle avastasin.
Mul oli piiga, kes sobis ideaalselt minuga. Meil oli hea. Aga siis Saabusid Tallinnasse indiaanlased. Nad olid tänava muusikud. Siis armus meeletult üks tema sõbranna ühte indiaanlasesse. See hakkas teda moosima ja lubas teha nõiaks. Tüdruk läks liimile. Vahepalaks ma kasvatan ise nõidasid. Tüdruk muutus segaseks. Mind huvitas, mis tegelane see on. Saime kokku, mina, sõbranna ja indiaanlane. Siis selgus, et see on üks mehhiko nõid. Vahepalaks ma kottisin selle indiaanlase nii ära, et ta hakkas mulle rääkima, et ta pole mingi nõid, vaid tavaline mees.
See selleks. Aga siis läks minu piiga ja sõbranna indiaanlastega välja. Mina üldiselt ei keela naisel vabalt ringi joosta. Aga järgmine päev juhtus minuga imelik lugu. Läksin poodi kottasid parandama. Selveri ees tuli mustlane ja suutis mult 100 kr välja pressida. Tehnikat ma ei hakka kirjeldama. Poest välja tulles tuli järgmine mustlane ja see sai ka 100 kr kätte. See hakkas mind häirima. Tavaliselt kardavad mind mustlased nagu tuld. Siis ma läksin teise poodi tuttavale külla, seal jälle mustlane mulle kella pakkumas. No siis läksin juba närvi. Pidin talle kallale minema. Õnneks ta põgenes. Nii mina mõtlesin, et mis kuradit minuga toimib. Järgmine öhtu läks mu piiga jälle välja ja siis tulid mulle mingid piinad peale. Ma loodan, et teate, mis on hinge piin. See kaasneb süümekattega. Siis mina istusin maha ja hakkasin asja uurima. Piin tekib põrgu kuuenda sfääri pealt. Kui inimene on saanud mingi hüve ja ei ole selle eest tasunud, siis kuues põrgu liin hakkab teda piinama. Aga ma tean, et mina ei ole jätnud midagi tasumata. Ja siis ma oblasin ära. Mu piiga tegi indiaanlastega diili. Sai neilt mingi hüve või kingituse. Aga tasu võetakse minult. Hakkasin asja uurima, mida mult nõutakse. Mult nõuti, et ma loobuksin paganatele loomast uut algust ja hakkaksin looma äriegregorile uue alguse. Mis hüve sai piiga, seda ma ei tea.
Ja siis ma saingi aru, et äriegregori trump on see, et otsib naiste ja meeste paarid. Jah kahjuks me saame moodustada täiusliku süsteemi, kui ühendame nais ja meesenergia. Äriegregor annab naistele hüve ja meestelt võtab tasu. Selline pakkumine annab määrida oma kaup kallilt pähe (äriegregori kaubavahetus inimestega). Kui naine saab midagi tasuta, siis tarbib ta seda piiramatult. Tema ju ei tasu. Aga õnnetu mees saab endale sellise koorma kraesse, et vägisi tahab põgeneda naise juurest. Ja kui me vaatleme, kuidas kapitalismi saabudes inimeste vahelised suhted lagunevad, siis sealt on näha, kuidas inimesed tarbivad ja maksmise lükkavad teiste kraesse. Suhted purunevad täiega.
Ja see teadmine kurvastab mind. Ükskõik, millise naisega ma hakkan käima, ostetakse see ära. Teda moositakse niikaua, kuni võtab midagi vastu. Ta ei vaata mis hinda mina maksma pean. Mina saan maksmisest loobuda, kui suhte purustan. Ja mul ei jää muud üle, kui minna järgmise tibi juurde, kuni tema moositakse ära.
Ja niimoodi müüakse oma mehed ja lapsed ärimaailma orjusesse. Võetakse hüved, mille eest makstakse oma mehe ja laste õnnega, vabadusega. Ja siis imestatakse, miks nad ära jooksevad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Teoreetiliselt saab ju diilid ka lõpetada? Kas egregorile müüb end ainult naine või ka mullis olev mees?
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean lahendust.
Aga see on karm naisele. Tavaliselt nad keelduvad sellest. lihtsam on ju pask mehele kaela valada ja siis karjuda, kui sitt mees on. ja kui ta ära jookseb, siis nõuda truudust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Mis on siis see karm lahendus? Niikuinii tuleb ju enda kokku keeratud sitt ära süüa.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma tean lahendust.
Aga see on karm naisele. Tavaliselt nad keelduvad sellest. lihtsam on ju pask mehele kaela valada ja siis karjuda, kui sitt mees on. ja kui ta ära jookseb, siis nõuda truudust.


"Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsutaja Wink..."

p.s Sa ka ei väsi naiste süüdistamisest kõikides maailma hädades

p.s p.s kui Sul jälle see "hoog" peale tuleb, laenuta "Tuvikesi" nagu Katigi siin reklaamis... hullult hea teraapia Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult Sinu meelest on mehed selles süüdi, et nad ei orja naisi.
Sul peaks mulle seda häbi õelda olla.
Mitu korda oled Sina mind ja mu lähedasi kirstu löönud Question
Sinu asemel oleksin vait ja häbeneksin nurgas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Krõõt"]
Tokroda kirjutas:
Ma tean lahendust.
Aga see on karm naisele. Tavaliselt nad keelduvad sellest. lihtsam on ju pask mehele kaela valada ja siis karjuda, kui sitt mees on. ja kui ta ära jookseb, siis nõuda truudust.


"Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsutaja Wink..."

p.s Sa ka ei väsi naiste süüdistamisest kõikides maailma hädades

p.s p.s kui Sul jälle see "hoog" peale tuleb, laenuta "Tuvikesi" nagu Katigi siin reklaamis... hullult hea teraapia Wink[/quot

aga ega Tokroda ei süüdista ju alati naisi.
vahel on kurja teinud ka juudi maffia ja vene sortsid...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Loomulikult Sinu meelest on mehed selles süüdi, et nad ei orja naisi.
Sul peaks mulle seda häbi õelda olla.
Mitu korda oled Sina mind ja mu lähedasi kirstu löönud Question
Sinu asemel oleksin vait ja häbeneksin nurgas.


Kuid Sa pole minu asemel Wink...

Seega ma ei ole mitte üks teps vait ja veel vähem häbenen. Tegelikult on mul hetkel pääääääääääääris lõbus...
p.s õigus, unustasin juudid maffia ja vene sortsid ja indiaanlased ja Vormsi Ennu ... ohh, neid on vist veel, kes maailma hädades süüdi on
Tagasi üles
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Niipalju kui olen kokku puutunud viimase 10 aasta jooksul eikuskilt ilmunud meestega kes on ootamatult sigarikkaks saanud, siis olen märganud et neil kõigil on üks ühine iseloomuomadus. Nad veedavad enamuse ajas peol, pubis või ööklubis tibisid lantides. Paistab sedamoodi, et peetakse karjakaupa armukesi ja kõlbmatuks muutunud (diili teinud) visatakse lihtsalt karjast välja.
Sellisel mudelil on ka üllatavlt palju sarnasusi lõunamaades valitsejate poolt ametlikult harrastatava haaremipidamisega.
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Loomulikult Sinu meelest on mehed selles süüdi, et nad ei orja naisi.
Sul peaks mulle seda häbi õelda olla.
Mitu korda oled Sina mind ja mu lähedasi kirstu löönud Question
Sinu asemel oleksin vait ja häbeneksin nurgas.


Kuid Sa pole minu asemel Wink...

Seega ma ei ole mitte üks teps vait ja veel vähem häbenen. Tegelikult on mul hetkel pääääääääääääris lõbus...
p.s õigus, unustasin juudid maffia ja vene sortsid ja indiaanlased ja Vormsi Ennu ... ohh, neid on vist veel, kes maailma hädades süüdi on


ma su asemel ikka häbeneks natuke oma heameelt, et "üks konkurent on rivist jälle väljalöödud" Razz
Tagasi üles
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Krõõt kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Loomulikult Sinu meelest on mehed selles süüdi, et nad ei orja naisi.
Sul peaks mulle seda häbi õelda olla.
Mitu korda oled Sina mind ja mu lähedasi kirstu löönud Question
Sinu asemel oleksin vait ja häbeneksin nurgas.


Kuid Sa pole minu asemel Wink...

Seega ma ei ole mitte üks teps vait ja veel vähem häbenen. Tegelikult on mul hetkel pääääääääääääris lõbus...
p.s õigus, unustasin juudid maffia ja vene sortsid ja indiaanlased ja Vormsi Ennu ... ohh, neid on vist veel, kes maailma hädades süüdi on


ma su asemel ikka häbeneks natuke oma heameelt, et "üks konkurent on rivist jälle väljalöödud" Razz


Sirelike, möööööööööööööda panid seekord märklauast... Harjuta veidi veel Wink... Hakkad kaotama kuiviktüranni teravust Rolling Eyes

Ikka veel ei tule tahtmist minna nurka häbenema.
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tavakas kirjutas:
Niipalju kui olen kokku puutunud viimase 10 aasta jooksul eikuskilt ilmunud meestega kes on ootamatult sigarikkaks saanud, siis olen märganud et neil kõigil on üks ühine iseloomuomadus. Nad veedavad enamuse ajas peol, pubis või ööklubis tibisid lantides. Paistab sedamoodi, et peetakse karjakaupa armukesi ja kõlbmatuks muutunud (diili teinud) visatakse lihtsalt karjast välja.
Sellisel mudelil on ka üllatavlt palju sarnasusi lõunamaades valitsejate poolt ametlikult harrastatava haaremipidamisega.


ma küsiks, et kas see rikkus on ka kestnud? ja oled kindel et tead ka selle rikkuse hinda? (ma tõega naiivne Rolling Eyes )
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:
sirel kirjutas:
Krõõt kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Loomulikult Sinu meelest on mehed selles süüdi, et nad ei orja naisi.
Sul peaks mulle seda häbi õelda olla.
Mitu korda oled Sina mind ja mu lähedasi kirstu löönud Question
Sinu asemel oleksin vait ja häbeneksin nurgas.


Kuid Sa pole minu asemel Wink...

Seega ma ei ole mitte üks teps vait ja veel vähem häbenen. Tegelikult on mul hetkel pääääääääääääris lõbus...
p.s õigus, unustasin juudid maffia ja vene sortsid ja indiaanlased ja Vormsi Ennu ... ohh, neid on vist veel, kes maailma hädades süüdi on


ma su asemel ikka häbeneks natuke oma heameelt, et "üks konkurent on rivist jälle väljalöödud" Razz


Sirelike, möööööööööööööda panid seekord märklauast... Harjuta veidi veel Wink... Hakkad kaotama kuiviktüranni teravust Rolling Eyes

Ikka veel ei tule tahtmist minna nurka häbenema.


no mis siis teha. näe, sain meest ja muutusin malbeks Laughing sind ei aita vist 1000 meest ka Razz
Tagasi üles
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tavakas kirjutas:
Niipalju kui olen kokku puutunud viimase 10 aasta jooksul eikuskilt ilmunud meestega kes on ootamatult sigarikkaks saanud, siis olen märganud et neil kõigil on üks ühine iseloomuomadus. Nad veedavad enamuse ajas peol, pubis või ööklubis tibisid lantides. Paistab sedamoodi, et peetakse karjakaupa armukesi ja kõlbmatuks muutunud (diili teinud) visatakse lihtsalt karjast välja.
Sellisel mudelil on ka üllatavlt palju sarnasusi lõunamaades valitsejate poolt ametlikult harrastatava haaremipidamisega.


Tegelikult on ka Kõrgelt Lendaja seda fenomeni täpselt uurinud. Usun, et kui ilusti palute, seletab teile meeste nurgas ilusti ära, kuidas võiksite rikkaks saada Wink...

p.s tema reklaamimise eest tasu ei nõua... Tegin ühiskondlike alustel seekord.
Tagasi üles
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
no mis siis teha. näe, sain meest ja muutusin malbeks Laughing sind ei aita vist 1000 meest ka Razz


Tore! Seekord tabasid märklauda Wink...


Arvasin ka, et ainult armastuuuuuuuuuuuuuus sai Sind leebeks muuta Embarassed

p.s hakkan sinust puudust tundma, Sirelike
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:

Kuid Sa pole minu asemel Wink...

Seega ma ei ole mitte üks teps vait ja veel vähem häbenen. Tegelikult on mul hetkel pääääääääääääris lõbus...
p.s õigus, unustasin juudid maffia ja vene sortsid ja indiaanlased ja Vormsi Ennu ... ohh, neid on vist veel, kes maailma hädades süüdi on
Nii, see sinu ülbus oli kohatu. ma vihastusin Su peale. ma võtan Sult Lilla võnke ära. Muideks Selles sündmuses on ka Sinu käsi (diil) mängus. Ela ilma võnketta.
NB: Nüüd pead tasuma hakkama. Läbi võnke said mulle sitta kraesse veeretada. Nüüd maksad ise oma diilid kinni.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tavakas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 4 Juul 2004
Postitusi: 330

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Krõõt kirjutas:

p.s tema reklaamimise eest tasu ei nõua... Tegin ühiskondlike alustel seekord.


mul on sitt iseloom, ma ei usalda reklaami, ei tasulist ega ka ühiskondlikel alustel......
_________________
Kui mõistust napib, siis ise ei teagi et midagi puudu on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tokrodale.

ma nüüd ei saa aru.
kas võnke läbi siis ikkagi saab üksteist mõjutada?
ehk kas siis võnke andja ja selle kandja vahel on võnge 'väravaks' ühe sisemaailmast teise?

sry ,et teemast välja.
Tagasi üles
Krõõt
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

" Jah, jookse, sihiks õnn,
kuid mitte uisapäi.
Kõik jooksevad ju, sihiks õnn,
kuid õnn nest maha jäi."
(S.K)


Viimati muutis seda Krõõt (Püh Sept 18, 2005 8:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mis jamate iga inimene võib endale võtta suvalt sellise võnke mis ta tahab.Keegi ei saa sult seda ära võtta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group